Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Karar Verme Becerisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Kararsız mısınız? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=425)

gulenyuzum 09-07-2007 04:19 PM

Ynt: Kararsız mısınız?

karar alirken hic dusunmem aldigim kararlarin dogruluguna inanirim icgudulerime guvenirim buzamana kadarda aldigim kararlar yuzunden sikinti cekmedim isallah bundan sonrada cekmem blissy

ezzgi 23-08-2007 11:41 AM

Bazen çok kararlıyımdır,bazen kararsız. dusunkonunun ne olduğu pek önemli değil.ama kararlı olduğumda da karar almak için çok araştırma yaptığım söylenmez.o an aklıma ne yatıyosa tercihim odur.

cnb 23-08-2007 01:25 PM

bende de karar verme açısından bi acayiplik var.
Geleceğimi etkileyen ,çok önemli kararları almam için kendimce yeterli bulduğum ,çok da detaylı olmayan bir araştırma yeter ama......iş ne yiyeyim, ne giyeyim gibi basit kararlara gelince resmen işkence çekiyorum. sadanim
hatta bi keresinde, uzun bir düşünme süreci sonrasında hadi çorba yapayım demiş, sonra da fikir değiştirip tost yemiştim. çorbayı da sinirden bi güzel lavaboya dökmüştüm.
dengesiz miyim neyim blook

pakguc 23-08-2007 04:41 PM

ben de senin gibiyim ,
basit şeylerde kararsız kalıp belki iş yaşamında derinden etkileyen şeylerde anında ve doğru kararlar veriyorum.
bir de ingilizce konuşurken şirkette çok kararsız kalıp kilitleniyorum..
bu da sanırım güzevden kaynaklanıyor yukarıda yazdığı gibi...
dışarıda yabancılarla konuşmak daha basit geliyor (onları bir daha görmiycem ya sevincli)

cnb 23-08-2007 04:55 PM

dışarıda yabancılarla konuşmak daha basit geliyor (onları bir daha görmiycem ya ) sevincli

y789 y789 y789

25emel 23-08-2007 07:31 PM

Alıntı:

cnb Nickli Üyeden Alıntı
bende de karar verme açısından bi acayiplik var.
Geleceğimi etkileyen ,çok önemli kararları almam için kendimce yeterli bulduğum ,çok da detaylı olmayan bir araştırma yeter ama......iş ne yiyeyim, ne giyeyim gibi basit kararlara gelince resmen işkence çekiyorum. sadanim
hatta bi keresinde, uzun bir düşünme süreci sonrasında hadi çorba yapayım demiş, sonra da fikir değiştirip tost yemiştim. çorbayı da sinirden bi güzel lavaboya dökmüştüm.
dengesiz miyim neyim blook

khkh56 khkh56 khkh56

cnb 24-08-2007 08:27 AM

ya utandım işteeeeeeeeee utananadam utananadam utananadam utananadam

MERYEMNAZLI 14-10-2007 10:20 PM

yaa evet yaa bende çok kararsız biriyimdir.kıyafet alırken bile bunu mu yoksa bunu mu diye herkese sorarım.süreklı birilerinin onayını isterim.bu konuda arkadaşlar cok takılırlar bana niye bu kadar kararsızsın diye.ayrıca siteye yeni üye oldum ve çok hosuma gıttı.bendede faydalı olacağına inanıyorum.

eylulx 16-10-2007 05:37 PM

eskisi kadar degilsede evet kararsizim
galiba bukarasiz kadinlar hep terazi burcu....!

metin06 08-12-2007 03:13 AM

yalnız şey çok komik sorulan soru kararsızmısınız? bütün yazan arkadaşlar kararlı khkh56 Aslında soru çok güzel.Çünkü bende mükemmeliyetçi olduğumdan birçok şey için kararsız kalabiliyorum mesela ve son zamanlarda öğrendiğim şeylerden bir tanesi de mükemmeliyetçiliğin çok ta mattah birşey yani çokta iyi birşey olmayabildiği,soru biraz (bence )bunları araştırmak için sorulmuş ama çoğu kişi kararmı, veririm ben veririm,hem de acaip veririm en iyisini veririm olmuş.İyi sevindim herkez adına,tabi bunda telkinlerin de etkisi olmuştur eminim..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:01 PM.