Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İzmir Buluşmaları

Uyarılar

İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İzmir Buluşmaları İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben de varım... uzun zamandır uğrayamadım siteye koşuşturmaktan şaşkın ama çok sevinirim izmir buluşması olursa...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İzmir Buluşmaları nerededir kimdir İzmir Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Buluşmaları hipnoz İzmir Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-07-2007, 08:54 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough
Standart Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

ben de varım... uzun zamandır uğrayamadım siteye koşuşturmaktan şaşkın ama çok sevinirim izmir buluşması olursa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-07-2007, 08:56 PM   #2 (permalink)
25emel
Guest

evey yaa bende gelebilirm belkiii... 44 bir sürü nöbet tutuyoruz birleştirip gelirim vallaha wave
Alt 02-07-2007, 09:53 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

selaam
bu böyle olmayacak... bu kadar sabrım olsaydı yedi aylık olmazdım ben (tabiiki yedi aylık değilim ama sabrım onlarınkindan daha az )...emelim, üyelerin listesi vardır sende veya atakan beyde...o listeyi görme imkanımız varmı, üye listesinden izmir ve çevresindekilere özel mesaj gönderip bir an önce ulaşırız..diye düşündüm...sen ne dersin?
ya bir yığın şey var aklımda,bir an önce toplanalımda, gerçekleştirelim bunları.senden olumlu haber bekliyorum..istiyorum..ricaaaaalar ediyorum..rum rum rum ,saygılı sevgilerimi sunuyorum sevgili vede biricik moderatörüm
Alt 02-07-2007, 10:01 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

askolsun hayalayaz yaaa , uzaktakıler ne olacak, ne zaman olacaksa haber edın belkı ben de gelırım, burdan charter var yaz aylarında izmire denk gelırse ben de gelmek ıstıyorum, annenız nasıl oldu bu arada , selamlar tresor
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2007, 10:23 PM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

tresorum
biz burcuyla, izmir ve çevresinde oturanlar, en azından her ay bir kere buluşalım dedik..yani gelişmeleri, sorunları ( tabii ozamana kadar hiç bir sorunumuz kalmayacakta..)yüz yüze konuşalım dedik..bunun faydalı olacağına inanıyoruz..diğer şehirlerden veya yurt dışından gelmek isteyenleride evimizde ağırlarız diye konuştuk..zaten aramızda yaşadığımız her şeyi burada paylaşırız sonuçta..bu toplantılarımızın amacı..burada geliştirdiğimiz her şeyi aramızda geliştirmek..ve katılamayan arkadaşlarla paylaşmak..( biz istanbullular gibi sırcı değiliz deeeeeeeeeermişim) şaka şaka valla hepiniz buyurun gelin..burcununda benimde başımızın üstünde yeriniz var..toplanacağımız günü burada kararlaştıracağımız için haberiniz olacaktır...
bu arada biz burcuyla aylık toplantıların dışındada bir araya gelmeye karar verdik sende ne zaman istersen buyur gel...
Alt 02-07-2007, 10:32 PM   #6 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
selaam
bu böyle olmayacak... bu kadar sabrım olsaydı yedi aylık olmazdım ben (tabiiki yedi aylık değilim ama sabrım onlarınkindan daha az )...emelim, üyelerin listesi vardır sende veya atakan beyde...o listeyi görme imkanımız varmı, üye listesinden izmir ve çevresindekilere özel mesaj gönderip bir an önce ulaşırız..diye düşündüm...sen ne dersin?
ya bir yığın şey var aklımda,bir an önce toplanalımda, gerçekleştirelim bunları.senden olumlu haber bekliyorum..istiyorum..ricaaaaalar ediyorum..rum rum rum ,saygılı sevgilerimi sunuyorum sevgili vede biricik moderatörüm
sevgili hayalim ne yazıkki öyle bir durum söz konusu gibi deil zannımca çünkü kayıt oluyorken üye adayları sadece mail adreslerini kaydediyorlar. yaşadığı sehirleri yazmıyorlar şaşkın
Alt 02-07-2007, 10:47 PM   #7 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Eevet isteyen şehir dışından olan herkes gelebilir ben mümkün olduğunca kendimi toplantıalra ayarlayabilirim Hayal yarın akşam sendeyim 44
Alt 02-07-2007, 10:49 PM   #8 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Ya da sen bende ol hiç farketmez hangisi sana kolay gelirse ama ancak 8 den sonra müsaitim dersen ki daisy de gelebilir bak o zaman daha çok kalabilirim sende 44
Alt 02-07-2007, 11:41 PM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

tamam burcum
seni ve daisy hanımı ağırlamak benim için bir şereftir.buyrun siz bana gelin..ben evde sizi bekliyor olucam..
Alt 03-07-2007, 12:11 AM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

emelim bundan sonra üyeler yaşadıkları şehride yazsınlar...beni sinir etmesinler ...kızdırmasınlar hiç bir şey yapmam onlara ağla rım...neyse ben başka bir şey düşüniim..
tresorum...annem yarın belinden ameliyat olacak...manevi kızımın söylediğine göre bol bol paranoya üretiyormuş. onu burada özele götürdüğümüzde bir kadın gördük..röntgen çekilmiş,bir böbreğinin eksik olduğu ortaya çıkmış..kadıncaz şaşkın bir vaziyette..varsayımlar üretiyordu..23 yıl önce apandist ameliyatı oldum..bedenimin yanını kestiler..eliyle büyük bir kesiği işaret ederek yara izi bu kadar..apadist için o kadar kesilmezki..mutlaka böbreğim çalındı. deyip duruyordu..doktorlar anneme belinizi kesmiycez..ameliyat için bedeninizin yan tarafından giricez dedikleri anda aklına herhalde o kadın geldi..bunlar benim organlarımı çalarlar deyip kızımı delirtmekle meşgulmüş ..doktorlarıda...eğer tekerlekli sandalyeye muhtaç olursam ölüm hakkımı kullanmak istiyorum diye delirtiyormuş..kendisine bakan iki hemşireyi iki gün içinde öööyle bir terbiye etmişki ikiside etrafında pervane gibi dönüyormuş..bütün bunlar annemin iyileşeceğini gösteriyor..bizim sülalenin kızları böyle yaptıkça asla pes etmediklerinin işaretidir...annem iyileşir ve yürür..ve daha nice sağlıklı olanların arkasından mendil sallar..giden eğer kadınsa ayıp olmasın diye vah yazık der..eğer erkekse..aa durun size anlatayım..bodrumda çalışıyorum..ev tuttum...izine geldi..dükkandan öğle yemeği için eve geldim..bir baktık camiden sela sesi geliyor..bizimki deriiin bir iç çekti..allah rahmet eylesin..taksiratını affetsin...diye dualara başladı içli içli...tam o sırada hoca efendi vefat eden zatın ismini söylüyor..sustu hemen, duymak için..hoca bir erkeğin ismini anons edince annem,..aaaa ölen erkemiş boşver..demezmi..hiç birimizde can kalmadı tabii gülmekten...yarım saate en koyu feministlik kursunu benim annem verir..kendisi için erkekler en luzumsuz varlıklardır..bir alemdir anam beniim..iyi olacak inşallah..

Bookmarks