Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2007, 12:11 AM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

emelim bundan sonra üyeler yaşadıkları şehride yazsınlar...beni sinir etmesinler ...kızdırmasınlar hiç bir şey yapmam onlara ağla rım...neyse ben başka bir şey düşüniim..
tresorum...annem yarın belinden ameliyat olacak...manevi kızımın söylediğine göre bol bol paranoya üretiyormuş. onu burada özele götürdüğümüzde bir kadın gördük..röntgen çekilmiş,bir böbreğinin eksik olduğu ortaya çıkmış..kadıncaz şaşkın bir vaziyette..varsayımlar üretiyordu..23 yıl önce apandist ameliyatı oldum..bedenimin yanını kestiler..eliyle büyük bir kesiği işaret ederek yara izi bu kadar..apadist için o kadar kesilmezki..mutlaka böbreğim çalındı. deyip duruyordu..doktorlar anneme belinizi kesmiycez..ameliyat için bedeninizin yan tarafından giricez dedikleri anda aklına herhalde o kadın geldi..bunlar benim organlarımı çalarlar deyip kızımı delirtmekle meşgulmüş ..doktorlarıda...eğer tekerlekli sandalyeye muhtaç olursam ölüm hakkımı kullanmak istiyorum diye delirtiyormuş..kendisine bakan iki hemşireyi iki gün içinde öööyle bir terbiye etmişki ikiside etrafında pervane gibi dönüyormuş..bütün bunlar annemin iyileşeceğini gösteriyor..bizim sülalenin kızları böyle yaptıkça asla pes etmediklerinin işaretidir...annem iyileşir ve yürür..ve daha nice sağlıklı olanların arkasından mendil sallar..giden eğer kadınsa ayıp olmasın diye vah yazık der..eğer erkekse..aa durun size anlatayım..bodrumda çalışıyorum..ev tuttum...izine geldi..dükkandan öğle yemeği için eve geldim..bir baktık camiden sela sesi geliyor..bizimki deriiin bir iç çekti..allah rahmet eylesin..taksiratını affetsin...diye dualara başladı içli içli...tam o sırada hoca efendi vefat eden zatın ismini söylüyor..sustu hemen, duymak için..hoca bir erkeğin ismini anons edince annem,..aaaa ölen erkemiş boşver..demezmi..hiç birimizde can kalmadı tabii gülmekten...yarım saate en koyu feministlik kursunu benim annem verir..kendisi için erkekler en luzumsuz varlıklardır..bir alemdir anam beniim..iyi olacak inşallah..