Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=295)
-   -   14 Ekim 2007 İstanbul Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=2222)

hayatimdegisti 02-10-2007 12:25 AM

14 Ekim 2007 İstanbul Buluşması

14 Ekim'de İstanbul Taksim Akm önünde saat 14.30 da buluşuyoruz.Akm'nin hemen yanında ki gezi pastanesinde kocaman masada oturup sohbet edeceğiz.

Konularımız hem subliminal telkinler ve hayatımızda meydana gelen değişimler hemde genel olarak Secret olumlu düşünmenin hayatımıza etkileri vb kişisel gelişim konuları.
Gelmeyi düşünenler bu başlık altında yazabilir yada dilerlerse sürpriz yapip katilabilirler.

orpheo 02-10-2007 12:56 AM

Ynt: 14 Ekim İstanbul Buluşması

atakan abi belki saçmasonik gelcek ama sorayım.
burada nargile varmıdır?
genel olarak öğrenci bütçesine uygun bir mekanmıdır? dusun

hayatimdegisti 02-10-2007 01:06 AM

Alıntı:

orpheo Nickli Üyeden Alıntı
atakan abi belki saçmasonik gelcek ama sorayım.
burada nargile varmıdır?
genel olarak öğrenci bütçesine uygun bir mekanmıdır? dusun

Nargile yok burada bildiğim kadarıyla..Genel olarak cok pahalida değil cok ucuzda sayilmaz.

ehlirock 05-10-2007 12:05 PM

bu sefer orpheo ve ben kesin gelcez dimi?? yane ben öle sanıyom.Sonrasında gidip nargilemizi içicez derty

hayatimdegisti 05-10-2007 12:26 PM

Alıntı:

canan Nickli Üyeden Alıntı
bu sefer orpheo ve ben kesin gelcez dimi?? yane ben öle sanıyom.Sonrasında gidip nargilemizi içicez derty

Buluşma Bayram'ın 2. gününe geliyor.Gelecek olanlar elbette dilerlerse sürpriz yapipda aramiza katilabilirler.Dileyenler bu bolumden yazabilir.
Orpheo ve Canan kesin geliyor bu sefer 956k gogogo

25emel 05-10-2007 02:07 PM

ne 2, günümü? hayır itiraz ediyorum ben buna... ya ben boludayım bayram seyran derken önce ailemi ayarlamam lazım. nasıl gelecem of yaa tuh788 hiç takvime bakıpda hesap etmedim olayı sad456

asisler 05-10-2007 02:14 PM

Ben bunu hiç hesaplamamıştım yaaa rt67

Ama benimde bayramın birinci günü Kırklareli ne giderek kızımı almam gerekiyor. ve oradanda Tekirdağ a geçeceğim ailemi ziyarete...

Sanırım bu sefer ne kadar istesemde katılamayacağım dusun

Kızımla ancak uzun süreli tatillerde görüşebiliyoruz çünkü. Şehirdışında olunca sapkal89

PAMİRNAZLI 05-10-2007 02:32 PM

Atakan bey işinize karışmayayım diyorum ama önceki buluşmaya gelemedik.Bununda bayramla çakışması çok kötü oldu.Gelmeyi çok istiyorum ama benimde oğlum bayramda istanbula dönüyor.Haftalardır bebeğimi göremiyorum oğlum ve sizin aranızda tercih yapmak istemiyorum biraz büyük olsa beraberimde getirirdim.
Oğlum kesin dönüş yaptığında malesef bu kadar aktif olamayacağım.Dışarıda buluşmalarınıza özellikle ! (oğlum obsesif)
İstanbul toplantısı için Kasım ayında evimi açabilirim.Hani saray yavrusu sayılmaz 75 m2 ama olsun 25-30 kişilik bir grubu ağırlayabilirim.

hayatimdegisti 05-10-2007 02:40 PM

Alıntı:

PAMİRMÜHÜR Nickli Üyeden Alıntı
Atakan bey işinize karışmayayım diyorum ama önceki buluşmaya gelemedik.Bununda bayramla çakışması çok kötü oldu.Gelmeyi çok istiyorum ama benimde oğlum bayramda istanbula dönüyor.Haftalardır bebeğimi göremiyorum oğlum ve sizin aranızda tercih yapmak istemiyorum biraz büyük olsa beraberimde getirirdim.
Oğlum kesin dönüş yaptığında malesef bu kadar aktif olamayacağım.Dışarıda buluşmalarınıza özellikle ! (oğlum obsesif)
İstanbul toplantısı için Kasım ayında evimi açabilirim.Hani saray yavrusu sayılmaz 75 m2 ama olsun 25-30 kişilik bir grubu ağırlayabilirim.

Bayram ikinci gün olması nedeni ile 14 Ekim bir çok kişiye uymayan bir tarih oldu.Ne dersiniz 21 Ekim'mi yapsak buluşmayi.Gerci o tarihtede referandurum var miş dusun
Bu arada teşekkürler Pamirmühür nazik davetiniz için.

asisler 05-10-2007 02:43 PM

Eğer bu 21 ekim pazar gününe denk geliyorsa ben varım...

y789

Derin bi iş mevzuu varda Secret la ilgili sanırım o tarihler civarında cumartesileri dolu olacağım khkh56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:07 PM.