Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=295)
-   -   19 Ekim 2008 İstanbul Bakırköy Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=13875)

MuminOKAN 21-10-2008 05:36 PM

Ynt: 19 Ekim 2008 İstanbul Bakırköy Buluşması

sanırım 30 kişiden ancak 10 kişiye ulaşabildim/ulaştılar...

metin06 21-10-2008 09:03 PM

aa pisimbatım kedim ablam sensiz zaten toplantı da çok büyük bi eksiklik vardı orası ayrı hatta seni de konuştuk yani..bende gelmesini çok isterdim ama gelmedi felan dedim ama extradan geleceğini biliyorum zaten yer senin bizim yerimiz..gelsen çok daha renkli olacaktı toplantı ama daha yapıcaz..aslan ve asi pisimbatım :))

pakguc 21-10-2008 09:39 PM

metin06 hayırl uğurlu olsun...
tabi çok geç oldu biliyorum ama biliyorsun uzun zamandır uzak kalmıştım sizlerden...
çok sevindim istediğin şeyi gerçekleştirdiğine... cat3500
toplantıda da olmayı isterdim aslında...

bir dahaki sefere artık..
sevgiler kiss3

hayatimdegisti 22-10-2008 03:19 AM

Toplantıya en az 2 saat önceden gidip Metin06 nın bizim için ayırdığı bölümlerin yerleşimine yardım etmeyi düşünüyordum. happy6
Ancak 1 saat önce gidebildim.Gittiğimde her şey hazırdı.Benden önce gelenler vardı... ark5

Evren, Redflowers,Sanemce,Kepos ve Duru79 oradaydılar.

Onlar gözlemelerini yerlerken Hayatdolu sonra da Cankanat geldi.. coffe2

Onlardan sonra da Awayy ve Kadriye hn aramıza katıldı.

Gelen kişi sayısı arttıkça içeride ki odaya sığamayacağımız anlaşıldı ve bizim için hazırlanan diğer bölüme geçtik.

Toplantının asıl sahipleri yani buluşma konusunu açan Mümin Okan ve Kısmen geç katıldılar. dlckrn
Bununla birlikte Kısmen yaydığı pozitif enerji ile geç gelmesini unutturdu. clapping

Forumda aktif olmayan ancak uzun senelerdir takip eden bir çok arkadaşımız katıldılar.
Başak hn,Gulays ve onun arkadaşları Gizemizst Cogitea ve Honey gibi...Onlarda seminerde sorular sordular forumun aksine toplantıda aktiftiler. 25889

Arguz58 de ilk defa toplantıya katılanlar arasındaydı bundan sonra ki toplantılarımızda da aramızda görmek istiyoruz. 12389

Toplantı sırasında çoğunlukla sigara içen arkadaşlar odanın pencereye yakın tarafına oturdular.
Herkes genelde kendi masasında ki üyelerle sohbet etti.. 12389

Bir diğer dikkat çeken nokta hemen hemen herkesin toplantı mekanını çok kolay bulmasıydı.İrtibat telefonu olarak verdiğim telefonum sadece iki kere çaldı. tel45x Foruma kroki resmi ekleyen Çicek1973'e teşekkür.

Herkes kendi masasında ki üyelerle sohbete dalmışken bir taraftan mantılarımızı ısmarladık.
Geç gelen arkadaşlar olabileceği için hemen seminerlere başlamadık.

Yemekler bittikten sonra ben sözü alıp ayağa kalktım ve bir kaç dakika telkinlerden bahsettim.
Sözü seminer verecek olan Keops'a bıraktım.
Daha önce ki toplantılarda Keops'un seminerini dinleme fırsatım olmamıştı.İlk kez dinledim ve oldukça başarılı olduğunu gördüm.
Kesinlikle çok aranılan bir kişisel gelişim uzmanı olacağını düşünüyorum.O kadar yolu toplantı için gelip seminer verdiği için teşekkür ediyorum.

Keops seminerini bitirdikten bir süre sonra Shamanic bolluk bereket ile ilgili sunumunu yapti...
Ondan da çok istifade ettik.Bazı arkadaşlar erken ayrılacağı için Shamanic bazı konuları hızlı bir şekilde anlattı arada yaşamından örnekler verdi.

Daha sonra ki toplantılarımızda umuyorum ki daha geniş zaman olur ve detaylı bir şekilde dinleriz.

Toplantı için bize özel yerleri hazırlayan Metin06'ya teşekkür ediyorum.Özellikle daha önce yaptığımız toplantıların bazılarında mekan ile ilgili sorunlar yaşamıştık.Bu sefer kendi mekanımızda hissettik. s456

Çicek1973'de geç katılanlar arasındaydı o da daha önce ki toplantılarda olduğu üzere gerek esprileri gerek Metin06 ya takılmaları ile renk kattı..
Hemraz ilk kez toplantıya katılmasına rağmen sanki hepimizi tanıyor gibiydi.Zaman zaman Metin06 ya yardım etti..
Serpil hn ve kızı Ecem18 toplantı için karşıdan geldiler.Katılımları için teşekkür ediyoruz.

Toplantıya birbirlerinden haberdar olmadan gelmekle birlikte tanıdık çıkanlar bile vardı. ark5

Sonuç olarak oldukça verimli keyifli bir toplantı oldu.Vakit ayırıp katılan bizlerle olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.
En kısa zaman da İstanbul'da yeni bir toplantı yapmak dileği ile... alk78

ziyaretcixy 22-10-2008 10:57 AM

foto isterik clapping

MuminOKAN 22-10-2008 12:27 PM

Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı
foto isterik clapping

bizde isterik clapping

cankanak 22-10-2008 11:10 PM

Ocak 2008 deki toplantıya katılmıştım. Şimdi sayı 3 katına çıkmış ama aynı güzel enerji vardı toplantıda. Şüphem yok bunda atakan beyin samimiyetinin de payı var. Pisimbatı göremediğim için üzüldüm, yeni güzel insanlarla tanıştığım ve daha öncekileri tekrar gördüğüm için çok mutlu oldum.

Forumda etkin olmasamda bir daha toplantı kaçırmam smiliyface.Çok güzel bir havada geçiyor. Emeği geçen herkese ve toplantıya katılan arkadaşlara teşekkür ederim.

pisimbat 22-10-2008 11:32 PM

Alıntı:

cankanak Nickli Üyeden Alıntı
Ocak 2008 deki toplantıya katılmıştım. Pisimbatı göremediğim için üzüldüm

bu sefer gelemedim cankanak birdaha sefere diyelim sevincli

Belgin ∞ 23-10-2008 02:41 PM

utananadam Yazmak için evime gelmeyi bekledim ve geciktim. ttli3 Öncelikle gelen herkese çok çok teşekkür ederim.

Başta site kurucumuz ve bu büyük ailenin kurulmasına vesile olan Atakan Bey'e çok teşekkür ediyorum.İlk onun sözleriyle başladı toplantımız.Sitenin kuruluşu ve bugünlere gelişi hakkında bir konuşma yaptı.Bir kez daha anladım ne kadar çok emek var bu sitenin kurulmasında.

Keops'cum geleceğin kişisel gelişim uzmanı olarak görüyorum kendisini.''Nasıl yardım edebilirim'' in en güzel örneği. ark5 Afyon'lardan sabahın erken saatlerinde bizleri kırmayıp gelerek o güzel bilgilerini paylaşan gönlü güzel arkadaşım.Ardında çok güzel izler bırakarak döndü.İyi ki seni tanımışım.Bunun için gerçekten çok mutluyum.O derin bilgilerini paylaştığın için çok çok teşekkür ederim sana.

Shamanic'im (ben ona bedene bürünmüş melek diyorum. ttli3 )Bolluk ve bereket enerjisini en güzel ve gerçek örneklerle bize anlattı.Doğal taşların kullanımını,programlanmasını dinledik.Daha sonraki sohbetlerde Reiki nin hayatımıza kattıklarından bahsetti.Canım rehberim benim.İyi ki varsın. tender45

Buluşmayı organize eden canlarım ciğerparelerim Spy.Game ve Kısmen'cim ne güzel oldu gerçekten.Sizlerin atılımıyla gerçekleşti bu buluşma ve çok ta iyi oldu;Sanemce'm (ev sahibem)Serpil'im Ecem'im (sizleri daha yakından tanımaktan o kadar mutlu oldum ki siz anlarsınız beni )Peacemaker'ım (askerimiz vatan sana emanet :) )Çiçek'im (öğretmenim canım benim canım benim) Duru79'um (yoldaşım,yol arkadaşım) Metin06 güler yüzlü ev sahibimiz(yüzü gibi gönlü de güzel arkadaşım) ve katılımlarıyla ailemizi daha çok büyüten arkadaşlar hepinizi çok seviyorum.Ve sizlerle tanışmak çok mutlu etti beni.İyi ki varız iyi ki buradayız.

Sevgiler şelale efenim kiss3

suzzy 23-10-2008 08:25 PM

Alıntı:

SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı
foto isterik clapping

bizde isterik clapping

girlhaha alemsiniz yahuu...

sanemce 23-10-2008 09:17 PM

Bana pek anlatacak birşey kalmamış y789 öyle güzel anlatılmış ki coffe2
teşekkürlerin en büyüğü Atakan Bey'e.. siteyi kurarak bizlerin bir araya gelmemize vesile olduğu için..
espiriyle harmanlanmış sunumunuz için de teşekkürler Atakan Bey..

Keops kısa sürede olsa verdiğin seminerden ziyade, daha fazla bilgilendirme isteğin gerçekten takdire değer.. yürekten anlatımın için ayrıca çok teşekkürler..kendini dinletme ve izlettirme konusunda çok başarılısın ve geleceğin kişisel gelişim uzmanı olduğun konusuna sonuna kadar katılıyorum super

Şamanım bitanem her eve, her gönüle mutlaka senden bi tane lazım. öyle içten, öyle sevgi dolusun ki.. senin de seminerlerini bekliyoruz efenim. anlatımın çok keyifliydi ttli3 ben doyamadım açıkçası..

Kısmen'cim bir an gelemeyeceksin sandım ama öyle bi ışıl ışıl geldin ki, seni tanıdığıma çok mutlu oldum..Ne kadar pozitif ve cıvıl cıvılsın ark5
Redflowers yine yaramaz çocuklar gibiydin aa34 bu enerjiyi nerden buluyosun anlamıyorum dusun
Spy.Game, Duru79, Çiçek,Serpil'im Ecem'cim,çiçeği burnunda öğretmenimiz Çiçek ve diğer katılan arkadaşlar pozitif bir ortamı paylaştığımız için hepinize tekrar teşekkürler..

en büyük asker bizim asker wave Peacemaker seninle daha önce tanışma fırsatımız olmamıştı. yüreğinin temizliği yüzüne yansıyanlardansın. seni tanıdığıma çok mutlu oldum ttli3

Metin06 gözleme ve mantı harikaydı. ablalara teşekkür et bizim adımıza. maaşlarını zamanında ver ki kaçırma elinden aa34 ev sahipliğin çok keyifliydi. kendi mekanımızda gibi hissettim ama misafir gibi oturdum o ayrı girlhaha

en kısa zamanda tekrarlanmasını diliyorum. hakikaten çok güzel bir gündü..bir sonrakinde pisimbatımda olsun ama onayi

sevgiler kiss3

selero 23-10-2008 10:00 PM

ooffff offfff ne güzel vakit geçirmişsiniz,çok yakınımda olmanıza rağmen katılamadım.bir sınava hazırlanıyorum da . . .
bundan sonraki toplantıda görüşmek dileklerimle kiss3

selero 24-10-2008 04:30 PM

shamaniccim bolluk bereket ve doğal taşların kullanımı ile ilgili toplantıda anlatıkklarını burada biz katılamayanlarla da paylaşırmısın 96
teşekkürler,sevgiler

isobel 24-10-2008 09:42 PM

Evet ya,biz de isteruk:))

ZEYNEPAYY 27-10-2008 12:37 PM

Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
bende gelen herkeze ev sahıbısı olarak teşekkür ediyorum :) 30 dan fazlaydık sanıyorum güzel bir toplantı oldu yalnız aynı anda kalabalıkla ilgilenmek takdir edersinizki biraz zor olabiliyor umarım bi kusur olmamıştır olmuşsa affola..aa yabancımısınız canım :)) zaten bidahakine yok ole oturmak halklan ilişkiler mudurum duru,mudurum redflowers,yardımcım sanemce ve kızı yane diğer yardımıcım zeynepide alcam yanıma öle yok öle..

Oyy cınım metinim benim sana nasıl yardım etmem kıyamam sana ben:))
Ha bu arada mekanın çok şirin çoook beğendim inşallah beklentilerinin üstünde işlerin güzel hayırlı olur canım arkadaşım..:)
ha pisim sen dükanın asi hırçın kedisisin bee:))
Ordaki ablaya dikat et ayağının altında dolaşma çok fena görünüyo bana benden demesi:)))
tabiki latifeee sevincli o güzel ellerine sağlık mis gibi mantı yedim sayesinde inşallah en yakın zamanda gidecem mantı yemeğe:)
hattaaaaa doğum günümü orda yapmayı planlıyorum tabiki aksilik olmazsa utananadam :)

shamanic 27-10-2008 10:07 PM

[size=16pt][font=Monotype Corsiva][color=teal][i][b]sona kalan üşürmüş... girlhaha

hepinize merhabalar ... actionsmile

işlerimin yoğunluğu nedeniyle sizlerden uzak kalmama rağmen daima gönlümdeydiniz.. ark5
http://img233.imageshack.us/img233/6981/11gp0.gif
sevgili arkadaşlarımın güzel anlatımından sonra ekleyeceğim fazla birş ey kalmamış..
gerçekten çok keyifli ve verimli bir buluşma oldu.. tender45

eski dostlarımızı yeniden görmenin keyfinin yanı sıra bu güzel sevgi dolu aileye yeni dostlarımızı eklemekte ayrı bir mutluluktu.. super

sevgili metin06 nın yeri çok şirin.. mantı ve gözlemeler ise çok lezzetli.. ağzının tadını bilenler mutlaka uğrasın..

http://s9.rimg.info/c28654abaa0a55ed...333fe940f0.gif
http://www.bruninha17.blogger.com.br/coracao47.gif
uzakları yakın eden tüm dostlara ve forumumuzun temel taşlarına bu toplantı için emeği geçen katılım gösteren tüm arakadaşlara yürekten sevgiler..
teşekkürler.. kiss3

bu çiçekler hepimize.. http://site.mynet.com/sila_ozlemi/my..._pem_klape.gif
http://img209.imageshack.us/img209/8308/ee6tf0.gif

[size=16pt][font=Monotype Corsiva][color=teal][i][b]

pisimbat 27-10-2008 10:42 PM

Alıntı:

ZEYNEPAYY Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

metin06 Nickli Üyeden Alıntı
bende gelen herkeze ev sahıbısı olarak teşekkür ediyorum :) 30 dan fazlaydık sanıyorum güzel bir toplantı oldu yalnız aynı anda kalabalıkla ilgilenmek takdir edersinizki biraz zor olabiliyor umarım bi kusur olmamıştır olmuşsa affola..aa yabancımısınız canım :)) zaten bidahakine yok ole oturmak halklan ilişkiler mudurum duru,mudurum redflowers,yardımcım sanemce ve kızı yane diğer yardımıcım zeynepide alcam yanıma öle yok öle..

Oyy cınım metinim benim sana nasıl yardım etmem kıyamam sana ben:))
Ha bu arada mekanın çok şirin çoook beğendim inşallah beklentilerinin üstünde işlerin güzel hayırlı olur canım arkadaşım..:)
ha pisim sen dükanın asi hırçın kedisisin bee:))
Ordaki ablaya dikat et ayağının altında dolaşma çok fena görünüyo bana benden demesi:)))
tabiki latifeee sevincli o güzel ellerine sağlık mis gibi mantı yedim sayesinde inşallah en yakın zamanda gidecem mantı yemeğe:)
hattaaaaa doğum günümü orda yapmayı planlıyorum tabiki aksilik olmazsa utananadam :)

zeynep bi ara ben geleyim sen ben şaman atakan gidelim metinime şövalyeme :)

metin06 28-10-2008 04:41 PM

mmm güzel 4lü... smil56 gelmemeniz hata zaten pisiiiiiiiiii özledim senide zaynepcim saol valla ayağına sağlık iyiki geldin bu arada kuaför yaramış böle bi janjanlı böle bi kımıl kımıl olmuşun iyi gördüm seni :)

ZEYNEPAYY 30-10-2008 12:03 AM

Bi ara dediğin pazartesine denk gelsin pisim o gün izinliyim sapkal89 hem madaratörümüz çiçeğimizde olsun onsuz olmaz dimi:))
sıpraaaayt sevincli diye kim sipariş vericek:))
06Metin sorma öle bi yaradıki kuaför b456 iyi göründüğüme sevindim demekkki iyim dusun :))
yahu bu iş bütün hayatımı altüst etti sosyal hayat bitti sevincli yeni işler peşindeyim bulduğum anda vınlıcam sevincli :))
Şimaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikim dünya gücelim özledim seni beee b456
en yakın pazartesi buluşalım oke kiss3 size hayırlı günler diliyorum... tender45

pisimbat 30-10-2008 02:08 AM

[quote=metin06 ]
mmm güzel 4lü... smil56 gelmemeniz hata zaten pisiiiiiiiiii özledim senide zaynepcim saol valla ayağına sağlık iyiki geldin bu arada kuaför yaramış böle bi janjanlı böle bi kımıl kımıl olmuşun iyi gördüm seni :)
[/quote

mahşerin 4 atlısın biz blook kare ası biz blook

Alıntı:

ZEYNEPAYY Nickli Üyeden Alıntı
Bi ara dediğin pazartesine denk gelsin pisim o gün izinliyim sapkal89 hem madaratörümüz çiçeğimizde olsun onsuz olmaz dimi:))
sıpraaaayt sevincli diye kim sipariş vericek:))
06Metin sorma öle bi yaradıki kuaför b456 iyi göründüğüme sevindim demekkki iyim dusun :))
yahu bu iş bütün hayatımı altüst etti sosyal hayat bitti sevincli yeni işler peşindeyim bulduğum anda vınlıcam sevincli :))
Şimaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikim dünya gücelim özledim seni beee b456
en yakın pazartesi buluşalım oke kiss3 size hayırlı günler diliyorum... tender45

vallaaa hele ben bi gelimde günü bilmiom ama haftasonu olur büyük olasılık zeynepcim şaşkın üzgünüm

ZEYNEPAYY 02-11-2008 12:45 PM

Tamam şeker tanesim istediğin zaman buluşuyoruz:)
Çümki işi bıraktım seninle buluşamıyorum diye sevincli:))
en yakın zamanda gel..:)

gızmoo 25-09-2009 10:25 PM

Cevap: 19 Ekim 2008 İstanbul Bakırköy Buluşması

bende qeelirimm :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:11 PM.