Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İştah Açılması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=193)
-   -   İştah Açılması Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=56)

hayatimdegisti 20-10-2006 11:28 AM

İştah Açılması Etkisi

Kişi kendisini kötü hissetiğinde iştahi kesilir.Eğer bir şeylere çok üzülmüşseniz uzun süre bir şey yemek istemezsiniz.
Kendini iyi ve mutlu hissetme hali ise bazı kişilerde Antidepresan Etki dedigimiz iştah açılmasına neden olabilir.
Bir çok antidepresanda etki olarak iştah açılmasına neden olabileceği konusunda uyari bulunmaktadir.

Ritmotransda suçluluk duygularından kurtulan birey kendini mutlu hisseder ve artık kendisine değer verdiği için yemek yemeye başlar.
Bu içgüdüsel bir şeydir.
Bilinçaltı ile Bilinç Barışmakta ve bir şölen halinde birbirine yiyecek ikram etmektedirler.

Aslına bakarsanız sindirim sistemi iyi çalıştığı için bu yenilenler kolayca sindirilir.Ancak yinede kilo sorunu olanların bu konuda dikkat etmeleri gerekmektedir.

Bu sitede kişisel gelişime ağırlık verildi.Kişisel gelişim için 10 tane mp3 var ancak kilo verme için sadece 1 tane ve içerik olarak daha sadece çok daha etkili yöntem kulanananlari ilerki tarihlerde yapacağım..

hayatimdegisti 23-10-2006 02:07 PM

İştah AÇILMASI

Kendini iyi hissetme hali antidepresan etki yaparak iştahınızı etkileyebilir.Bu konuda ki anketimize katilarak veri olusturulmasina destek olabilirsiniz.
Kendini iyi hissetme hali mutlu hissetme hali iştahınızı ne kadar etkiledi?

istanbullu 19-01-2007 12:59 PM

İştah Açılması Etkisi

Bunun yüzde yüz doğru bir tespit olduğuna katılmıyorum. aynı ailede iki kardeş (ben ve ablam) ben huzursuzken yemek yiyemediğim halde, ablam huzursuzken 10 kişilik yemekleri yiyebiliyor. üstelik bu şekilde kilo istemeden kilo almış depresyon hastalarına da ablamın meslegi aracılığıyla çok rastlıyoruz.

Bu konuda genelleme yapmak, bu anlamda yanlış olmaz mı sizce?

hayatimdegisti 19-01-2007 01:09 PM

İştah Açılması Etkisi

Zaten bazı kişilerde iştah açma etkisi diye yazmışım.Aslında haklısınız.O zaman genelleme yapmayalım.
.İyi hissetmek bazılarının iştahını açarken bazılarının kilo vermesine neden olabiliyor.

subliminal 05-02-2007 01:03 AM

İştah Açılması Etkisi

mrhba ii çok güzelde bide şunun kilo aldıran versiyonu olsa çok güzel olurdu .. acaba kilo verdiren mp3 tersten dinlesek bu sonuca ulaşırmıyız ???? başarılarınız devamını dilerim .... alk78

hayatimdegisti 05-02-2007 01:06 AM

İştah Açılması Etkisi

Kilo alma için bir telkin var.Ancak bu kişiye özel olarak ücretli yapılıyor.Yada siteye katkın ölçüsünde kazandığın puanlar ile alabiliyorsun.
Daha önce böyle kişiye özel bir kilo alma mp3'ü yaptım oldukça başarılı sonuçları oldu.
tşkrler

subliminal 05-02-2007 10:21 PM

İştah Açılması Etkisi

peki bu hazırladığınız mp3lerin textlerini de mi kendiniz yazıp söylüyorsunuz acaba ? blook

hayatimdegisti 05-02-2007 11:02 PM

İştah Açılması Etkisi

Rıdvan sitenin ana sayfasında sorularının cevapları var..
Ancak burada tekrar edeyim..
Tekinler uzmanlarca hazırlanan yurtdışı kaynaklı ingilizce metinlerin Türkçe'ye çevirisi ile oluşmuştur.
Yani bu içeriklerin İngilizcesini dünyada milyonlarca kişi dinliyor..
Bu sitenin farkı ise...
Telkinlerin ritmli olması..
Yani kimi zaman ses yükseliyor kimi zaman alçalıyor.Belli ritmlere göre seslendiriyorum.Böylece daha etkili oluyor.

subliminal 05-02-2007 11:50 PM

İştah Açılması Etkisi

evet anladım .. saol yaptığın tüm yararlı çalışmalar için teşekkür ederim 25889 25889 25889 25889

tlvnt 18-03-2007 01:37 AM

İştah Açılması Etkisi

Öncelikle herkese slm, telkinleri yaklaşık bir haftadır dinliyorum, net olarak ilk fark ettiğim iştahımın açılması oldu,

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:24 AM.