Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İştah Açılması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=193)
-   -   İştah Açılması Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=56)

amon-ra 30-09-2010 12:35 AM

Cevap: İştah Açılması Etkisi

Alıntı:

alluvamna Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 769611)
Belki garip gelebilir sizlere. Ben babasının ölüm haberinden 3 saat sonra oturup yemek yemiş bir adamım. Ne zaman canımı sıkacak bir şey olsa iştahım açılır. Yukarıda yazılanların tam tersiyim neredeyse. Ve mp3 telkinlerin 3. günündeyim. Mideme sanki taş oturmuş. Bir oturuşta çeyrek deve yiyen beni, birileri hatırlatmasa neredeyse aklına gelmeyecek hale getirmiş. Bana yemeği hatırlatan tek şey mideme kramp şeklinde giren ağrıların, yemekten sonra rahatlatması bu üç gündür. Bunu yeni farkettim. Midemdeki kasılmalar bir şeyler atıştırınca geçiyor. Fakat yemek diye bir şey aklımda yer etmiyor. İlginç geldi bana. Çok garip hallerdeyim. Anlatırsam büyüsü bozulur diye şimdilik bu kadar. Daha anlatamam üzgünüm yu89

anladığım kdrıyla telkinler herkeste ters etki yapıo yani çok yiyosa az yemeğe başlıo yada az yiyosa çok yemeye başlıyo...

mudokon 09-10-2010 10:34 PM

iştah artması bende de bi dönem olmuştu ama onu kullandığım doğal depresyon ilacı st johns wort a bağlamıştım.sonra o ilaca devam etmeme rağmen bu etkiyi bidaha göremedim ve sonra düşündüğümde iştahımın inanılmaz arttığı o zamanlarda geceleri telkin dinlediğimi farkettim.hangi telkinlerdi tabi hiç hatırlamıyorum.

ama iştah artması normal bi artma değildi.anlatayım:normalde yediğimin en az 3-4 katı yiyordum ve doymak bilmiyordum.ve açlık hissim ilginç bi şekilde mideden kaynaklanan bi açlık hissi değildi.ağzım resmen şiddetli bi biçimde sulanıyordu.bunu engellemek için yemek yiyordum.midemin dolması açlığımı kesinlikle geçirmiyordu.midem tıka basa dolu olduğu halde gece yatınca ağzımın suları akıyordu.kalkıp yeme ihtiyacı hissediyordum.sonra kendi kendine bu etki yokoldu.belkide telkin dinlemeyi kesince etkide gitti bilemiyorum.o zamanlar telkinden kaynaklanacağı hiç aklıma gelmemişti.sizlerdeki iştah artışı da ağzın sulanması şeklindemi oldu?

bu arada normalde iştahlı bi insan değilim.hatta iştahsız biriyim.ve baya zayıfım 1.75 boy 58 kilo.(e)
o zamanki iştah artışı benim için sorun olmamıştı yani hatta süper olmuştu.

denizyıldızı 09-10-2010 11:11 PM

bende de çok yeme başladı...

Perfinya 10-10-2010 06:14 PM

Bu iştah açılması geçici bir durum mu? Ne kadar sürüyor? Ben de mutfak pc arası mekik dokuyorum.

denizyıldızı 10-10-2010 08:00 PM

Bilmiyorum bilen varsa yazabilir mi lütfenn.. Umarım geçici bir durumdur...

mudokon 10-10-2010 10:53 PM

bende geçti.ama 1-1.5 hafta kadar sürmüştü.

berem 13-11-2010 01:17 AM

bende bana ne oldu dıyorum telkınlerı dınlemeye basladıgımdan berı yıyorum ve mıdem kötu kazınıyo midem bulanıyor bugun ılac aldım ama demekkı telkındenmış suçluluk ve ego dınlıyorum doga seslerını , uykum düzeldi ve sabah erken kalkıyorum şimdilik bu kadar yeni başladım :))

yeşşil 13-11-2010 10:29 PM

iştahımı pek etkilemedi ama midemde bulantılar başladı:((

neseli ceni 23-11-2010 03:55 PM

Ne bulantısı hangi telkin bulantı yaptı? Hangi telkin iştahı açıyor?
Bulantıdan sıkıldım.

daktilo 23-11-2010 04:27 PM

Alıntı:

subliminal Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 2322)
mrhba ii çok güzelde bide şunun kilo aldıran versiyonu olsa çok güzel olurdu .. acaba kilo verdiren mp3 tersten dinlesek bu sonuca ulaşırmıyız ???? başarılarınız devamını dilerim .... alk78

tersten dinleme durumuna bayıldım ya......çok yaşayın emi...girlhaha

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:19 AM.