Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > İştah Açılması

Uyarılar

İştah Açılması Etkisi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve İştah Açılması İştah Açılması Etkisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ilk 5 gun istah tamamen kapandi, suan icin , niyeyse 2 gundur kucuk tabaklarda yemek yiyorum, hatta kucuk catak ve kasik kullaniyorum, niye bilmiyorum:)) Fena degil yani, artik bedenimi dinliyorum, doymayi hissetmeye basladim ...henuz doyunca tabagimi birakamiyorum , fakat eminimki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İştah Açılması telkin cd indir izle İstanbul İştah Açılması nerededir kimdir İştah Açılması çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İştah Açılması hipnoz İştah Açılması olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İştah Açılması hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İştah Açılması kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinler İştahınızı Nasıl Etkiledi?
İştahım Çok Açıldı 150 45.05%
İştahım Biraz Açıldı 105 31.53%
Fark Yok 59 17.72%
İştahım Azaldı 19 5.71%
Katılımcı sayısı: 333. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

İştah Açılması Etkisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-03-2009, 10:50 PM   #71 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold
Standart Cevap: İştah Açılması Etkisi

Ilk 5 gun istah tamamen kapandi, suan icin , niyeyse 2 gundur kucuk tabaklarda yemek yiyorum, hatta kucuk catak ve kasik kullaniyorum, niye bilmiyorum:))

Fena degil yani, artik bedenimi dinliyorum, doymayi hissetmeye basladim ...henuz doyunca tabagimi birakamiyorum , fakat eminimki onuda yaparim yakinda... gözüm doysun be artik:)))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2009, 10:43 PM   #72 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

eyvaaahhh!

bunu neden daha önce görmemişim ben?!

niye söylemediniz arkideşlerim?

ben hızla kilo alıyorum, kendimi durduramıyorum bir türlü..sürekli yiyorum, yiyorum! zaten spor mpor da yok! tuhhh!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2009, 11:12 PM   #73 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Question Cevap: İştah Açılması Etkisi

imdaaaaat!...

Bu iştahla nasıl başedeceğiz?

Aylardır günde asgari 7-8 saat ego, suçluluk, erteleme dinliyorum; olağan seyrinde her şey...

Son on gündür kilo verme(güven) ekledim: İştahım iki misli arttı. Kilo vermeye çalışırken tam tersi durum çıktı ortaya.şaşkın
Kilo vermeye direncim olabilir diye eft de yaptım

Bunun antidepresanlardaki gibi rahatlama etkisi olduğunu sanmıyorum kendi açımdan. Çünkü antidepresan kullandığımda ben kilo veriyorum.

Şimdi ne yapayım ben? Kilo vermek için antidepresan mı kullanayım?(Şaka..)

Kilo verme telkinini listeden mi çıkarayım?

Kilo verme telkinine devam mı edeyim? Devam edersem kilo verir miyim?

Ego, suçluluk telkinlerinin sonucunda değil, kilo verme telkini sonucunda bu durumu yaşamak ilginç...

Atakan Bey, shamanic, siz ne diyorsunuz bu duruma?

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2009, 04:38 PM   #74 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb Cevap: İştah Açılması Etkisi

gayet normal buluyorum

canlarım bu kadar ahlanıp vahlanıcak bir durum yok..
rahat olun lütfen..
telkinlerin amacı eriyin btin kilo verin diye değildir..
telkinlerin amacı doğru ve sağlıklı beslenmek üzerinedir..

sağlıklı beslenmeye doğru yöneliminiz arttıysa problem yok demektir..

dünyaca ünlü tolk show sunucusu oprah winfrey 3-4 yıl içerisinde tam 30 kilo verdi..

bunu diyet yaparak değil çünkü diyet yapmak onu her seferinde bir öncekinden daha çok kilolu hale getiriyordu, doğru beslenerek başardı..

doğru beslenmeye başladığınızda ilk başta kilo almanız normaldir.. bu yanlış beslenmeden doğru beslenmeye geçen herkesin başına gelmiştir..
ancak bu konuda sebatkar olmanız başarılı olmanızı da sağlayacaktır..

kilo almanın temelinde;
yanlış beslenme alışkanlığı
hareketsizlik
duygusal açlığı gıda ile bastırma
diyet yapmak vardır..

ben spor yapamıyorum fırsatım olmuyor halim olmuyor kendinize söyleyip bizi de inandırmaya çalıştığınız koccaman bir yalan

yemek yemeğe fırsat buluyor musunuz
yemek yapmaya..
dizi seyretmeye
banyo yapmaya
neden spor için fırsatınız yok..
çünkü istemiyorsunuz.. çünkü kendinizi sağlıklı bir yaşama layık görmüyorsunuz..

her gün 20 dk tempolu dans etseniz 20 dk da tempolu yürüyüş yapsanız..

sabahları güne ılık su içerek başlasanız.. acıktığınızda önce bir bardak su içseniz bi baksanız gerçekten acıkmışmısınız..
öğünlerinizi en fazla yumruğunuz kadar ayarlayıp yeseniz..
çünkü mideniz 10 katına kadar esnesede tupu topu yumruğunuz kadardır..

yediğinizin farkında olsanız..
ağzınızda bir lokma varken çatala yenisini takmasanız da ağzınıda ki lokmanın tadını doyasıya çıkarmış olsanız.. böylelikle 20 dk içinde ki doyma sinyalini en verimli şekilde yaşamış olsanız..

mutfak ve buzdolabı en fazla 10 adım ötenizde..
istediğimiz an istediğimiz kadar yiyebilecek güce sahibiz..
öyleyse bir öğünde 3 çeşit yemek niye..

öğünlerinizi karıştırmayın..
bedeninizi aç bırakmayın bedenizi besleyin.. ama doğru besleyin..
acıktığınızda yiyin doyduğunuzda durun..

bedenimizi dinlemek yerine programlı olarak yemeği öğrendik..

örneğin çocuklara yağtığımız gibi.. yemek saatinde yemek yenir.. yenilmesi gereken şey son damlasına kadar zorlada olsa yedirilir.. vesaire..

beden aç olduğunda sinyal verir.. doyduğunda da sinyal verir.. doyduktan sonra bir lokma dahi olsa yutmayın..

ne zaman gerçekten acıkırsanız o zaman yemek yiyin.. acıktığınızda bir bardak su için.. çünkü biz vücudun su istiyorum sinyali ile acıktım sinyali arasındaki farkı anlamayız çoğu zaman..

aklınızı değil bedenini dinleyin.. bedeniniz size ihtiyacınız olan besini yemek için sinyal gönderir..

kilolu olmak bedenin doğal hali değildir ki.. bedenlerimizi zorlayarak o kalıplara sokan bizleriz..

hep yiyerek zayıf kalan insanlar illa tanımışsınızdır.. hayat onları karşımıza çıkardı.. neden..
sevdiklerini yerler.. yemek istediklerini yerler yine de zayıf kalırlar.. bize bunu göstermek için
o insanlar ile karşılaşırız ama yinede ben onlar kadar yesem 500 kilo olurdum diyerek dönüp az
çalıştığına inandığımız bedenimizi suçlarız..

bedeninin ihtiyaçlarına göre beslen.. yemekle alakalı takıntılı ilişkini bir kenara bırak..

yeni bir ilişki kur.. doğal beslen.. doğal olan hiç bir şey senin doğallığına zarar vermez..
vücudunun doğal hali bu olmadığına göre doğal beslenmen seni doğal haline dönüştürür..

kimler hareketlidir.. canlılar..
kimler hareketsizdir .. cansızlar..
nerde hareket orda güzellik..

minik bir beslenme tavsiyesi.. vücudunu doyururken karman çorman beslenme..

hayvansal gıda yiyorsan hayvansal gıda ye yanında topraktan geleni yeme..

topraktan gelen yiyecek yiyorsan da yanında hayvansal gıda yeme..

örneğin pilav ve nohut güzel ikili
ama pilav ve pirzola yanlış ikili

zeytin ekmek doğru ikili
peynir ekmek yanlış ikili

sebzeler ise nötrdür her iki taraflada yiyebilirsiniz..
meyveyi ise mutlaka aç karnına yemeliyiz..
yemekten 1 saat önce yada 4 saat sonra..

bol su içmeyi de ihmal etmeyelim lütfen.. günde en az 1,5 2 lt. çay ve diğer sıvılar buna dahil değildir..

en kısa sürede güzel haberlerinizi bekliyorum..

sevgiler..

Alt 08-04-2009, 07:28 PM   #75 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

alın size bir haber!

yarım saat önce yarım ekmek arası döner yedim, üstüne tekrar yarım ekmek istemeye utandım, dışarı çıkıp ilk dükkandan 3 adet fıstıklı çikolata alıp yedim, doymadım pastaneye girip 8 adet ekler pasta ve 3 poşet beze(köpük) aldım! şu ana kadar yani pc açılana sayfayı görene kadar 6 adet bezeyi hüplettim, umuyorum aldıklarımın tamamını yemem!

bugün müdürüm bile alay etti göbüşüm çıkmış diye! yokuş çıkamıyorum, fazla yürüyemiyorum! ve bak hala canım abur-cubur istiyor!

ne oldu bana?!! neden duramıyorum?!!
ben gidip biraz ağlayayım!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2009, 12:26 AM   #76 (permalink)
Teğmen

alakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 575
102 Mesajinıza toplam 512 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alakas will become famous soon enoughalakas will become famous soon enough

bende de öncelerde iştah açılma etkisi olmuştu. hatta hiç doymayacağımı zannettiğim zamanları hatırlıyorum. ama ben inat ettim. dinlemeye devam ettim. çünkü biliyordum ki zihnim temizlendikçe her şey rayına oturacak, yeni duruma alışacak. öyle de olmaya başladı. artık daha dikkatli yiyorum bilinçli olarak. bilinçaltım da temizlenmeye başladığı için o da inatla yemek ye demiyor. bununla birlikte shaminic in yukarıda yazdıklarını da bir süredir kendiliğimden uyguluyorum. spor yapıyorum, bol su içiyorum, doyduğumu hissettiğimde bırakıyorum. canım tatlı istediğinde bir parça tatlı bir şey yiyorum ve gerçekten ikinci parçayı istiyor muyum diye soruyorum. öğünlerimi küçük tabaklarda tüketiyorum... bununla birlikte zayıfladığıma dair olumlamalar yapıyorum her aklıma geldiğinde. tartılmayı da bıraktım. eskiden hergün tartılırdım ve gerçek kilomu bildiğim için olumlamalar yaparken çok da içime sinmezdi. ama şimdi ideal kilomu olumladığımda daha çok inanıyorum. belki ayda bir falan tartılırım artık. bir de bir arkadaş yemeden önce elinizi yemeğin üzerinde gezdirin ve "bu yiyecek sadece fiziksel doyumum için, ruhsal açlığım ya da ağız açlığım için değil" deyin demişti, bunu da kısa bir süredir uyguluyorum sanırım etkili de oluyor. deneyin isterseniz...
alakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2009, 10:11 AM   #77 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Merhabalar
Telkinlerle beraber iştah açılması yaklaşık bende 1 ay kadar sürdü.Kilo verme telkinlerini dinlemeye başladıktan sonra elim sadece sebze ve meyvelere gitmeye başladı.Tatlıya çok düşkünüm ama kilo verme ada telkininden sonra tatlı isteğim körelmeye başladı.Arınma sürecinde bu etkilerin olması yani çok su içme ve çok yemek yeme isteği normal olduğuna kesin kanaat getirdim.Ağlayıp zırladığım dalgalanmaları anmazsam ayıp olur:)))Yani bunlar gecici durum.Gececek gececek az sabır
Alt 27-05-2009, 10:15 AM   #78 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
26 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meeting is an unknown quantity at this point

benim için çok büyük fark yok,iştahım zaten açık.Ben daha ziyade dengelemek istiyorum.kilo vermem gerekiyor.ben gün içinde telkinleri saatlerce dinleyemiyorum. Belki geceleri yarım saat. <sabahleri yarım saat. Günde en fazla 2 saat dinleyebiliyorum.9adet telkin indirdim.İyi geliyor gibi,emin değilim.Hepsini birlikte dinlersek etkisi nasıl olur acaba?
meeting isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2009, 04:41 PM   #79 (permalink)
Teğmen

eaglee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eaglee is an unknown quantity at this point

aşırı yemek isteği bendede oldu hemde nasıl,her dk bişeyler yemek istiyorum nereye saldıracağımı şaşırdım ne olcak böyle bilmiyorum hem daha kilo verme telkinlerini dinlemeye başlamadım o zaman dahada mı artacak korktum şimdi!
eaglee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2009, 06:48 PM   #80 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heidi_77 is an unknown quantity at this point

Bugün 3.günüm,kendimi hiç iyi hissetmedim,bir boşluk ,anlamsızlık,işte yaşayıp gidiyorum tarzındayım... henüz erken zaten farkındayım ki kalıplaşmış inançları kırmak ;yerine yenilerini inşa etmek zamanla oluyor...
ancak biri beni durdursun bugün ne varsa yiyorum,saat başı mutfağa doğru yol alıyorum,kendimi konteyner gibi hissetmeye başladım.
heidi_77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks