Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Aşk Bana Gelsin

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Aşk Bana Gelsin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Olumlamalarınız etkileyici ve çok güzel elinize sağlık...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Aşk Bana Gelsin

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-06-2010, 08:05 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Cevap: Aşk Bana Gelsin

Olumlamalarınız etkileyici ve çok güzel elinize sağlık

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2010, 08:43 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 17
11 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cekuku is an unknown quantity at this point

shamanic ne ictiysen aynisindan bende istiyorum
cekuku isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2010, 12:32 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
1 Mesajina 12 kez İyi ki varsın denildi
ışığım is an unknown quantity at this point
Wink Cevap: Aşk Bana Gelsin

EVET 14 Ağustos 37.DOĞUM GÜNÜM VE ARTIK AŞKIN BANA GELMESİNİ.YENİ YAŞIMA SEVECEĞİMVE SEVİLECEĞİM BİR RUH EŞİMLE ÖMÜR BOYU SAĞLIKLA SAADETLE VE SERVETLE DOLU BİR YAŞAMI YAŞAMAYA NİYET EDEREK BAŞLAMAK İSTİYORUMMMMM!!!!!!!!!!!! Aşk Meditasyonu

Meditasyona başlamadan önce nefes egzersizleri ile gevşiyoruz..

Kırmızı bir mum yakabiliriz..
Buhurdanlığımızda gül yağı olsun..
Doğal taşlar ile ilgilenenler programladıkları pembe kuvarslarını yanlarına alabilirler..
Gül ya da çam tütsüsü yakabilirsiniz..

Beyaz bir ışık çemberi içerisinde olduğumuzu düşünelim..
Koruyucu ve rehber meleklerimizi yanımıza davet edebiliriz..
Gassho pozisyonunu alın. ( ellerinizi avuçlarınız birbirine yapışık, parmaklar yukarı bakacak şekilde göğsünüze yaklaştırın.)

Gassho pozisyonunu al ve düşünceleri sakinleştir. Yavaş yavaş nefes al, fakat doğal olmalı.
Burundan nefes al ve ver.. Nefesi içine alıyorken, ışığın vücudunun her bir parçasına ve her hücresine ulaştığını daha sonra vücuttan dışarı çıktığını hayal et. Nefesini dışarı verirken bütün gerginliklerin ve negatif olanların çözüldüğünü ve vücudunuzu terk ettiğini düşünün.

Bu gün benim için harika bir gün.. tüm güzellikleri sevgiyle yaşamıma kabul ediyorum..

Kendi ruhumu aşkın gücüne açıyorum ve bu gücü kabul ediyorum

Bu yüce evrenin yüce yaratıcısı bana yaşam denen armağanı verdiğin için şükürler olsun.. teşekkür ederim..

Bedenimi .. zihnimi deneyimlememe izin verdiğin için teşekkür ederim..

Yüreğimde her geçen an artan huzur .. her geçen an artan kendime ve yaşama güvenim için teşekkür ederim..

Yolum daima sevginin ışığı ile aydınlandığı için teşekkür ederim..

Ben iyi ve sevgi dolu bir insanım. İyi ve sevgi dolu insanları yaşamıma kolaylıkla çekiyorum. Herkesi seviyorum ve herkes de beni seviyor.

Sözlerimle .. düşüncelerimle yaşamımı yaratma ve yönetme gücü verdiğin için teşekkür ederim..

Bu güçle bir olduğumda tüm evrenin sınırsız gücünü ve güzelliğini yaşamıma
şekil vermek için kullandırdığın için teşekkür ederim.. şükürler olsun..

bu gün ben kendi yaşamımda yeni bir başlangıç yapıyorum..

bu başlangıcımda beni mutluluktan huzurdan sağlıktan bolluk ve bereketten alıkoyan tüm eski inançlarımı eski anlaşmalarımı sevgiyle bozuyorum..

ben şimdi mutluluğu huzuru sevgiyi aşkı sağlığı bolluğu
ve bereketi ve sevgiyi seçiyorum..

aile olmayı .. sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum..

Bana sunulan sevgiyi huzur ile kabul ediyorum...
Bu niyetlerim tüm hücrelerime, bilinçaltı hafızama yeni bir program olarak kolaylıkla kayıt oluyor.

Karşılıksız ve beklentisiz olarak sevgimi ifade ediyorum..

Tüm ilişkilerimde iletişimimde sevgiyi saygıyı ve huzuru seçiyorum..

Ben sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyorum.

Bu yaşamda herkes gibi ben de sadece kendime ait
yolculuğumu yapıyorum..

Bu yolculuğumda ailemden ve çevremden şimdiye kadar
Bilerek ya da bilmeyerek edindiğim tüm engelleyici
İnançlarımı sevgiyle huzurla değiştiriyorum..

Farkında olduğum ya da olmadığım ancak şu anda mutlu
huzurlu sağlıklı bir yaşam sürmeme engel olan ..

Mutlu bir ilişki kurmama engel olan tüm inançlarımdan ve düşünce kalıplarımdan arınmaya niyet ediyorum..

Beni mutlu edecek ve onu mutlu edeceğim kişiyi yaşamıma sevgiyle davet ediyorum ve gelişini kabul ediyorum..

Geçmiş ikili ilişki deneyimlerimde yaşadıklarım için kendimi ve sevgililerimi affediyorum.. onları kendi yaşam yollarında mutlu huzurlu olmaları için sevgiyle yaşamımdan uğurluyorum..

Beni mutlu edecek ve onu mutlu edeceğim yeni ilişkimi sevgiyle kabul ediyorum..

Sağlıklı mutlu huzurlu bir ilişki için tüm engelleyici inançlarımı uğurluyorum tüm eski yeminlerimi bozuyorum hepsini hepsiniii .. ve yeni mutlu huzurlu olanı kabul ediyorum..

Coşkuyla mutlulukla huzurla sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum..
Böylelikle yaşamımda arzuladığım aşkı kendime kolaylıkla çeken bir sevgi mıknatısına dönüşüyorum.

yaşamımın sorumluluğunu alıyorum.. yaşamımı istediğim gibi sekilendirecek güce, yeteneğe ve akla sahip olduğum için mutluyum..
Kendi ruhumu aşkın gücüne açıyorum ve bu gücü kabul ediyorum..
şükürler olsun.. Teşekkür ederim

Daima yaşamınızda AŞK OLması dileklerimle..

Sevgiler…
Shamanic Ozlem Şahin[/quote]
ışığım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2010, 09:34 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 615
22 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurnur will become famous soon enoughnurnur will become famous soon enough

çok keyifli bir paylaşım teşekkürler..... yalnız alyansı nasıl halletmeliyiz? gidip kendimize alyans mı almamız lazım?
nurnur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2010, 06:54 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

olumlamaları bilgisayarıma kaydettim ilk işim gidip şirin şirin kalpler öpüşen biblolar almak olucak... =) moralim o kadar bozuk ve hala eski sevgilim belki bana döner beklentisi ( hatta kıvranışı ) içindeyim ama okumak bile çok çok iyi geldi.. şimdilik önümdeki işlere bakıyım mesela gidip dersime çalışayım... =)
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2011, 11:20 PM   #16 (permalink)
Teğmen

niobem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
49 Mesajinıza toplam 140 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
niobem is an unknown quantity at this point

bende yatmadan once bu meditasyonu yapmayı planlıyorum...
eski sewgilimin yolu tanrısal ısık ve sewgı olsun...
niobem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2011, 01:08 AM   #17 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

vaaay güzel yöntemlermiş.bunları uygulayarak evliliğe daha sıcak bakarım belki...
Alt 07-09-2011, 01:58 AM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road

uygulamayı seçiyorum AŞK BANA GELSİN
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2011, 02:17 AM   #19 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Bu gece tüm itiraflarımı yapıyorum ve kendimi harika hissediyorum. :) Ben aşk olayını yanlış anlamışım biliyor musunuz?

Önceden ben de hep aşk bana gelsin diyordum. Artık vazgeçtim. Her şeyi karşıdan beklememek lazım.

ŞİMDİ BEN AŞK'A KOŞUYORUM!

Eeee o da bana geldiğine göre muhteşem bir kavuşma beni -ay pardon- bizi bekliyor. :))

Kocaman sevgimle.

Aşkla kalınız forum ahalisi. :)

perimasalım:) likes this.
Alt 07-09-2011, 02:20 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road

ABLA HAYIRDIR :)) MERAK ETTİMM
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aşk meditasyonu, aşk tılsımı