Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Aşk Bana Gelsin

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Aşk Bana Gelsin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar, bu gün Airport TV’de yayınlanan Melda Tuncel 44 + programının Sezon Finalinde konumuz Aşk idi.. La Cordaire: "Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur" Sizlerden de bu konuda sık sık aldığım sorular doğrultusunda yaşamlarımıza Aşkın enerjsini çekebilmek için neler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Aşk Bana Gelsin

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-06-2010, 03:22 AM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Aşk Bana Gelsin

Merhabalar, bu gün Airport TV’de yayınlanan Melda Tuncel 44 + programının Sezon Finalinde konumuz Aşk idi..

La Cordaire:
"Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur"

Sizlerden de bu konuda sık sık aldığım sorular doğrultusunda yaşamlarımıza Aşkın enerjsini çekebilmek için neler yapmalıyız ile ilgili pratik ancak etkili tekniklerden oluşan bir liste hazırladım…

Gerçek Aşkı yaşamlarımızda deneyimlemek için elbette yapılması gerekenleri birkaç farklı başlıkta toplayabiliriz.

Zihinsel çalışmalar / bilinç ve bilinçaltı ile ilgili
Fiziksel çalışmalar
Duygusal Çalışmalar
Ruhsal Çalışmalar

Bu gün burada sunacağım çalışmalar daha çok Ruhsal çalışmalardan yola çıkarak diğer maddeleri de etkileyebilen nitelikteki minik bir listedir..

En kısa sürede yayının videosunuda yüklemeye çalışacağım..

Sevgili arkadaşım Melda Tuncel’e de tekrar teşekkür ederim, daima güzellikleri en zarif şekilde ekrana taşıdığı için…

Yaşamınızda her daim AŞK OLsun…

Sevgiyle..
Shamanic Ozlem Sahin

Bolluk çalışmalarında da kullandığımız Feng Shui / Bagua Haritası yine burada da en doğru enerji noktasını belirlemek için yardımcımız olacak..

Aşağıdaki haritada göreceğiniz gibi Güneybatı köşesi Aşk ve İlişkiler köşesidir.

Bu haritayı oda oda uygulayabilirsiniz, en çok zaman geçirdiğiniz yaşam alanı ya da yatak odanızda aşk köşesi hazırlamanız uygun olacaktır.

Genellikle bu köşe; hangi odaya çalışma yapacaksanız odanın kapısına sırtınız dönük durduğunuzda sağ karşı köşedir. Emin olmak adına oldukça ucuz olan minik bir pusula alarak kontrol edebilirsiniz.

Bir gece önce aşk köşesi çalışması yapacağınız odanın kapısına minik bir kapta 8 adet pirinç tanesi koyun.

8 rakamı burada temsil ettiği enerji ile özel sayımızdır.

Bunu yaparak yaratıcı enerjiye bu odada 5 elementin gücü ile yapacağınız çalışmanın mesajını vererek başlangıç enerjisini davet etmiş oluyorsunuz.

Yatak odanızın kapısının dışına kırmızı bir kurdeleyle bağlanmış metal çan veya kristal asarak aşk enerjisini davet edebilirsiniz..

Evin güneybatı köşesi; AŞK ve İLİŞKİLER e ait
Bu köşeye koyacağımız objeler;
Öpüşen bir heykel
Pembe ya da kırmızı bir mum
beyaz ya da kırmızı bir yelpaze ** daima açık olsun..
Kırmızı bir saksıda beyaz gül, ya da beyaz saksıda kırmızı güller

öpüşen kuğular..

gelelim diğer bir maddeye bu madde pek çok kişi tarafından uygulanmış ve oldukça etkili sonuçlar alınmıştır...

hatta derler ki bu çalışmayı her gece yaptığınızda 18 ay içerisinde mutlaka evlenirsiniz

Slayt 3 .O {font-size:149%;}

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-06-2010, 03:23 AM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Aşk Bana Gelsin

Evli bir arkadaşınızdan size bir adet fincan vermesini rica edin. Mutlaka kullandığı fincan olsun.
Altından bir alyans alın.
8 metre uzunluğunda kırmızı kurdele alın.
Kırmızı kurdele ile alyansı gün içinde fincanın içerisinde durması için yatağınızın baş ucuna bırakın.
Her gece yatmadan önce yüzüğü parmağınızı takın, ve evlenmiş olduğunuz imgelemesini yapın, olumlamalarınızı söyleyin.

İlave olarak yatağınızın altına minik bir ayna yerleştirebilirsiniz.

eski inanışlara göre;

Evde hanımeli ya da peygamber çiçeği bulundurmak "aşk"ın gelişini sağlar..

Gül yağını buhurdanlığınızda, meditasyonlarınızda ve enerji çalışmalarınız ile şakra aktivasyonlarında kullanabilirsiniz..

üzerinizde programlayarak pembe kuvars taşını taşımanız aşk enerjisi ile bütünleşmenize yardımcı olacaktır..

Her birimiz canlı birer mıknatısız.
Yaşamımızda olan herkes bizim mıknatıs gücümüzün etkisi ile yanımızda.

Öyleyse mutlaka görüştüğümüz evli dostlarınız olmalı.

Bir liste hazırlayın, bu listeye özgürce ruh eşinizde olmasını arzu ettiğiniz her şeyi yazın.
Ve daima yanınızda taşıyın,gün içinde arada bir okuyabileceğiniz gibi,gece yatmadan önce yüzüğünüzü taktığınızda imgelemelerinize başlamadan önce de mutlaka bu listeyi okuyun ...

dery@ likes this.
Alt 12-06-2010, 03:44 AM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Arrow Cevap: Aşk Bana Gelsin

Aşk Meditasyonu

Meditasyona başlamadan önce nefes egzersizleri ile gevşiyoruz..

Kırmızı bir mum yakabiliriz..
Buhurdanlığımızda gül yağı olsun..
Doğal taşlar ile ilgilenenler programladıkları pembe kuvarslarını yanlarına alabilirler..
Gül ya da çam tütsüsü yakabilirsiniz..

Beyaz bir ışık çemberi içerisinde olduğumuzu düşünelim..
Koruyucu ve rehber meleklerimizi yanımıza davet edebiliriz..
Gassho pozisyonunu alın. ( ellerinizi avuçlarınız birbirine yapışık, parmaklar yukarı bakacak şekilde göğsünüze yaklaştırın.)

Gassho pozisyonunu al ve düşünceleri sakinleştir. Yavaş yavaş nefes al, fakat doğal olmalı.
Burundan nefes al ve ver.. Nefesi içine alıyorken, ışığın vücudunun her bir parçasına ve her hücresine ulaştığını daha sonra vücuttan dışarı çıktığını hayal et. Nefesini dışarı verirken bütün gerginliklerin ve negatif olanların çözüldüğünü ve vücudunuzu terk ettiğini düşünün.

Bu gün benim için harika bir gün.. tüm güzellikleri sevgiyle yaşamıma kabul ediyorum..

Kendi ruhumu aşkın gücüne açıyorum ve bu gücü kabul ediyorum

Bu yüce evrenin yüce yaratıcısı bana yaşam denen armağanı verdiğin için şükürler olsun.. teşekkür ederim..

Bedenimi .. zihnimi deneyimlememe izin verdiğin için teşekkür ederim..

Yüreğimde her geçen an artan huzur .. her geçen an artan kendime ve yaşama güvenim için teşekkür ederim..

Yolum daima sevginin ışığı ile aydınlandığı için teşekkür ederim..

Ben iyi ve sevgi dolu bir insanım. İyi ve sevgi dolu insanları yaşamıma kolaylıkla çekiyorum. Herkesi seviyorum ve herkes de beni seviyor.

Sözlerimle .. düşüncelerimle yaşamımı yaratma ve yönetme gücü verdiğin için teşekkür ederim..

Bu güçle bir olduğumda tüm evrenin sınırsız gücünü ve güzelliğini yaşamıma
şekil vermek için kullandırdığın için teşekkür ederim.. şükürler olsun..

bu gün ben kendi yaşamımda yeni bir başlangıç yapıyorum..

bu başlangıcımda beni mutluluktan huzurdan sağlıktan bolluk ve bereketten alıkoyan tüm eski inançlarımı eski anlaşmalarımı sevgiyle bozuyorum..

ben şimdi mutluluğu huzuru sevgiyi aşkı sağlığı bolluğu
ve bereketi ve sevgiyi seçiyorum..

aile olmayı .. sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum..

Bana sunulan sevgiyi huzur ile kabul ediyorum...

Bu niyetlerim tüm hücrelerime, bilinçaltı hafızama yeni bir program olarak kolaylıkla kayıt oluyor.

Karşılıksız ve beklentisiz olarak sevgimi ifade ediyorum..

Tüm ilişkilerimde iletişimimde sevgiyi saygıyı ve huzuru seçiyorum..

Ben sevmeyi ve sevilmeyi hak ediyorum.

Bu yaşamda herkes gibi ben de sadece kendime ait
yolculuğumu yapıyorum..

Bu yolculuğumda ailemden ve çevremden şimdiye kadar
Bilerek ya da bilmeyerek edindiğim tüm engelleyici
İnançlarımı sevgiyle huzurla değiştiriyorum..

Farkında olduğum ya da olmadığım ancak şu anda mutlu
huzurlu sağlıklı bir yaşam sürmeme engel olan ..

Mutlu bir ilişki kurmama engel olan tüm inançlarımdan ve düşünce kalıplarımdan arınmaya niyet ediyorum..

Beni mutlu edecek ve onu mutlu edeceğim kişiyi yaşamıma sevgiyle davet ediyorum ve gelişini kabul ediyorum..

Geçmiş ikili ilişki deneyimlerimde yaşadıklarım için kendimi ve sevgililerimi affediyorum.. onları kendi yaşam yollarında mutlu huzurlu olmaları için sevgiyle yaşamımdan uğurluyorum..

Beni mutlu edecek ve onu mutlu edeceğim yeni ilişkimi sevgiyle kabul ediyorum..

Sağlıklı mutlu huzurlu bir ilişki için tüm engelleyici inançlarımı uğurluyorum tüm eski yeminlerimi bozuyorum hepsini hepsiniii .. ve yeni mutlu huzurlu olanı kabul ediyorum..

Coşkuyla mutlulukla huzurla sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum..
Böylelikle yaşamımda arzuladığım aşkı kendime kolaylıkla çeken bir sevgi mıknatısına dönüşüyorum.

yaşamımın sorumluluğunu alıyorum.. yaşamımı istediğim gibi sekilendirecek güce, yeteneğe ve akla sahip olduğum için mutluyum..

Kendi ruhumu aşkın gücüne açıyorum ve bu gücü kabul ediyorum..
şükürler olsun.. Teşekkür ederim

Daima yaşamınızda AŞK OLması dileklerimle..

Sevgiler…
Shamanic Ozlem Şahin
Alt 12-06-2010, 07:34 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stomris is an unknown quantity at this point

Canım, yine harikasın, her zamanki gibi, sen ne yaparsan bana çok iyi geliyor...Ellerine yüreğine sağlık, çalışmalarını bizlerle paylaşımlarını sevgi ile bekliyorum..Sevgi ile kal :)
stomris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2010, 11:42 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

dün sizi canlı izledim aiırport tv de harikaydınız iyiki varsınız tüm bilgiler için teşekkürler sevgiyle kalın...
Alt 12-06-2010, 12:25 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

shamanic Özlem Şahin, verdiğin bilgiler gerçekten ilgi çekici, farklı. Teşekkürler bilgiler için. Gerçekten dolu bilgiler. Video yu bekliyorum şimdi :)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2010, 01:01 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

bunların doğru olduğuna şüphem yok ama çok karışık ya...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2010, 11:16 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 301
5 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
audreytatou is an unknown quantity at this point

meldacımın sezon finalinde izledim sizi :) harikaydınız :) hoşgeldin aşk
audreytatou isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2010, 03:05 AM   #9 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

güzel sözleriniz için çoook teşekkür ederim...

uygulamaya başlayanlardan ilk güzel haberi bu gece aldım..

darısı tüm dileyip, isteyip, kabul edenlerin başına..

hepinizden harika haberler almak dileklerimle..

isteklerimiz için sonucu düşünmek kadar sonuca giden yolda kararlı bir şekilde ilerleyip eyleme de geçmek gerek, aşk köşesi hazırlamak düşüncelerimizi eyleme dönüştürmek dolayısıyla maddeleştirebilmek için en kolay yollardan bir tanesidir..

mümkün olduğu kadar anlaşılır ve sade olmasına çalıştım..
daha pratik yollar bulduğumda onları da sevgiyle paylaşırım..

harika bir güne sevgiyle merhaba demeniz dileklerimle..

ışığınız daim olsun..
sevgiyle..
Alt 25-06-2010, 07:03 PM   #10 (permalink)
Teğmen

ilkimce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
59 Mesajinıza toplam 245 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ilkimce has a spectacular aura aboutilkimce has a spectacular aura aboutilkimce has a spectacular aura about

ellerinize sağlık olumlama cümleleri çok güzel olmuş teşekkürler
ilkimce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aşk meditasyonu, aşk tılsımı