Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık

Uyarılar

Hedefimi nasıl seçmeliyim?

Hedeflerimiz ve Biz Klubü ve Hedef Ön Hazırlık Hedefimi nasıl seçmeliyim? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hedefimi nasıl seçmeliyim? Arkadaşlar Ticaret Meslek lisesi Mezunuyum ama bir hedefim yok hedef seçmek istiyorum Nasıl seçebilirim. Muhasabe&Finansman bölümü mezunuyum. Muhasebe (Yüksekokul ) 4 Muhasebe Bilgi Sistemleri (Yüksekokul) 4 Muhasebe ve Finansal Yönetim (Yüksekokul) 4 Bankacılık (Yüksekokul ) 4 Bankacılık ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedef Ön Hazırlık telkin cd indir izle İstanbul Hedef Ön Hazırlık nerededir kimdir Hedef Ön Hazırlık çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedef Ön Hazırlık hipnoz Hedef Ön Hazırlık olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedef Ön Hazırlık hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedef Ön Hazırlık kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-08-2010, 01:50 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 15
15 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cesuryurek is an unknown quantity at this point
Standart Hedefimi nasıl seçmeliyim?

Arkadaşlar Ticaret Meslek lisesi Mezunuyum ama bir hedefim yok hedef seçmek istiyorum Nasıl seçebilirim.

Muhasabe&Finansman bölümü mezunuyum.

Muhasebe (Yüksekokul ) 4
Muhasebe Bilgi Sistemleri (Yüksekokul) 4
Muhasebe ve Finansal Yönetim (Yüksekokul) 4
Bankacılık (Yüksekokul ) 4
Bankacılık ve Finans (Yüksekokul) 4
Bankacılık ve Sigortacılık (Yüksekokul) 4
Uluslararası Finans (Yüksekokul) 4
Bankacılık (Yüksekokul) 4
Bankacılık ve Finans (Yüksekokul) 4
Bankacılık ve Sigortacılık (Yüksekokul) 4
Sermaye Piyasası (Yüksekokul) 4
Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme
(Yüksekokul) 4
Sigortacılık (Yüksekokul) 4
Sigortacılık ve Risk Yönetimi (Yüksekokul) 4
Gümrük işletme (Yüksekokul) 4
Sermaye Piyasası (Yüksekokul) 4
Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme (YO) 4
Uluslararası Ticaret (Yüksekokul) 4
Uluslararası Ticaret ve iþletmecilik (Yüksekokul) 4
Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) 4

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Cesuryurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2010, 01:57 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Hedefimi nasıl seçmeliyim?

Merhabalar,

Ne istediğini biz bilemeyiz ama. Buna karar verecek olan sensin.

Sevgiyle kal.
Alt 09-08-2010, 04:05 PM   #3 (permalink)
Teğmen

ebruliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 257
109 Mesajinıza toplam 316 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebruliii is a jewel in the roughebruliii is a jewel in the roughebruliii is a jewel in the roughebruliii is a jewel in the rough

bu bölümlerde nasıl yetenekler gerektiğini bi araştır ve hangisi sana uygun cazip geliyorsa onu seç bence :)
Alt 09-08-2010, 05:50 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Merhabalar. Meslek seçmek gerçekten zor bir iş. Özlellikle; ülkemizdeki insanların büyük bir çoğunluğu yaptığı işten memnun değil. Seninle acizane fikrimi paylaşmık istiyorum.

* Kariyerine bankacı olarak evam etmek istiyorsan; tavsiye edebilirim. Ben bankacıyım ve bankalar Türkiye'deki en kurumsal şirketler arasında yer alıyor.

* Sigortacı olmak istiyorsan, pazarlama yeteneğinin gelişmiş olması gerekiyor. Türkiye'de sigorta satmak biraz zor ama satanlar da iyi para kazanıyor.

* Muhasebeci olmak istiyorsan, öncelikli olarak mali müşavir olmayı hedeflemelisin. O zaman daha iyi para kazanabilirsin.

* Gümrük işleri ile uğraşmak istersen derin bir mevzuat bilgisine sahip olman gerek. Hatta gümrük müşaviri de olabilirsin.

Kendine güzel bir gelecek tasarlaman dileği ile..
Selamlar.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2010, 05:56 PM   #5 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
tolgaasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar. Meslek seçmek gerçekten zor bir iş. Özlellikle; ülkemizdeki insanların büyük bir çoğunluğu yaptığı işten memnun değil. Seninle acizane fikrimi paylaşmık istiyorum.

* Kariyerine bankacı olarak evam etmek istiyorsan; tavsiye edebilirim. Ben bankacıyım ve bankalar Türkiye'deki en kurumsal şirketler arasında yer alıyor.

* Sigortacı olmak istiyorsan, pazarlama yeteneğinin gelişmiş olması gerekiyor. Türkiye'de sigorta satmak biraz zor ama satanlar da iyi para kazanıyor.

* Muhasebeci olmak istiyorsan, öncelikli olarak mali müşavir olmayı hedeflemelisin. O zaman daha iyi para kazanabilirsin.

* Gümrük işleri ile uğraşmak istersen derin bir mevzuat bilgisine sahip olman gerek. Hatta gümrük müşaviri de olabilirsin.

Kendine güzel bir gelecek tasarlaman dileği ile..
Selamlar.
Gümrük işleri ve Bankacı işlerine sıcak bakıyorum yalnız Gümrük işleri derin bir mevzuat bilgisine sahip olmak gerekir derken neyden bahsettiğiniz biraz daha ayrıntılı bir açıklama yapabilirmisiniz..

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
Selamlar.
Cesuryurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2010, 08:57 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Gümrük mevzuatına hakim olman gerekiyor. Özellikle ülke içine sokulabilecek mallar, bunların detayları, kodları vs. bilgiler. Ayrıca gümrükten mal çekmek için de uygulanan prosedüre hakim olman gerek.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
Alt 10-08-2010, 04:45 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
tolgaasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gümrük mevzuatına hakim olman gerekiyor. Özellikle ülke içine sokulabilecek mallar, bunların detayları, kodları vs. bilgiler. Ayrıca gümrükten mal çekmek için de uygulanan prosedüre hakim olman gerek.
pekala siz yeniden meslek tercihi yapmış olsaydınız yine bankacılığı seçermiydiniz ?
Alt 10-08-2010, 05:46 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Evet, yine seçerdim. Benimde hedefim mali müşavir olmak ve muhasebe ile ilgilenmekti. Ama vazgeçip bankaya girdim :))
Alt 11-08-2010, 02:14 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Zaten bankacılağa çok sıcak bakıyorum :)

Dayım muhasebeci, Teyzemin oğlu muhasabeci sıkılıyorum ben muhasebe staj yaptım çünkü kooperatifte ne bileyim bir haz alamadım ama Muhasebeyi eleyim o zaman ne dersiniz ?

Aklımda birde dış ticaret ile ilgili birşey geçiyor ama hedefimi artık bankacılık olarak atayım mı tekrar size soruyorum.
Kolay gelsin..
Alt 30-12-2010, 11:11 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

henüz cevap yazılmamış daha bilgili kişiler tarafından ama ben naçizane fikrimi belirteyim. gıda teknikeriyim. alanımda iş bulamamam nedeniyle 2 sene öncesine kadar dışticret bölümüne (2 yıllık) kayıt yaptıdım ama -sırf çalışıp para kazanacagım bir iş bulabilmek umuduyla- yani ayrıntılı incelememiştim bölümü. kaba taslak bilgiye sahiptım. dıştıcaret mezunu nerde çalışır belki dışarı satış yapan şirketlerin dışticaret departmanında ve gümrükte he gümrük iyidir okuyunca işsiz kalmazsın gıbı bir düşüncesizlikle yazıldım. 2 sene sonra bu yılda kaydımı sildirdim.

niye okumadım peki. 1-okudugun bölümü sevmen lazım ve mezun oldugunda çalışacagın yeride/işide sevmen lazım. dıştıcaret/gümrük şahsen içine girince hiç ilgimi çekmediğini anladım. 2-bana dersler çok zor geldi hayatımda hiç görmediğim derslerdi (matematıkte dahil en son ortaokulda aldım matamatıgı) ilk sene derslern yarısından kaldım. ikinci sene kaydı dondurdum. bu senede sildirdim. 3- iki yıllık bir bölümdü ben zaten iki yıllık bir bölüm mezunu ve gıda teknikeri unvanına sahıptım ve bu gıda bölümünden iyi biliyordum ki bu bölümün 4 yıllık mezunları oldugu sürece iş bulmam okadarda kolay olmayacaktı. bu nedenle 4 yıllıgıda bulunan bir bölümün (dışticaretın) 2 yıllıgını okumak bana zaman kaybı emek israfı geldi açıkçası. bu nedenlerden dolayı dış ticaret bölümü okumuyorum. şuan lisans işletmeye geçme hakkım mevcuttu onun hazırlık sınıfı öğrencisiyim.

sana diyeceğim gerçekten iyi araştır hangi dersleri alacaksın? mezun oldugunda nerelerde çalışacaksın? neler bilmen gerekiyor bu ünvanın hakkını verebilmen işinin yeterlilikleri için? bunları belirle hangisine yüreğin yatıyorsa onu seç. yüreğin yatıyorsa diyorum çünkü çoğu insan şuanki ekonomi ve sektörlerin durumuna göre karar veriyor. bu en büyük yanlış. bunun kurbanlarından biri de benimdir. 2004 senesinde liseden gıda bölümünden mezun oldum o sıralarda bir ab merakıdır gidiyordu. her gıda üretim tesisine gıda teknikeri alınacak yediğiniz içtiğiniz denetlenecek deniyordu. o akla hizmet işsiz kalmamak için 2 yıllık gıdaya geçiş yaptım ama mezun olana kadar durum değişti tüm söylenenler palavra oldu. ve düşünüyorumda eger sektöre göre karar vermese idim o zaman (ki hayalim diyetisyenlikti) kazanıp şuan okulu bitirmiş diyetisyen ünvanı almıştım çoktan. o yüzden bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyorum yüreğin neye yatıyorsa hangı bölümde huzurlu mutlu oldugunu düşünüyorsan onu seç. bol şans.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks