Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

hayatimdegisdi iştima er gazinosu :D nöbet durumu

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi hayatimdegisdi iştima er gazinosu :D nöbet durumu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili hayatimdegisti sayfasi ve sevgili hayatimdegisti sayfasi arkadaslarim ve canim cankim , burada hic bir kimse yazdigi uzun yada kisa cevaplarla bu siteyi kirlemiyor yada bu siteyi kücültmüs durumuna getirmiyor... her verilen cevapta kisi kendini bir adim daha düzetlme cabasinda.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

hayatimdegisdi iştima er gazinosu :D nöbet durumu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-06-2008, 08:48 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: hayatimdegisdi iştima er gazinosu :D nöbet durumu

sevgili hayatimdegisti sayfasi ve sevgili hayatimdegisti sayfasi arkadaslarim ve canim cankim ,

burada hic bir kimse yazdigi uzun yada kisa cevaplarla bu siteyi kirlemiyor yada bu siteyi kücültmüs durumuna getirmiyor...

her verilen cevapta kisi kendini bir adim daha düzetlme cabasinda.. her kim olursa olsun bu cankim dahi olsun burada bu sayfada bu sitede sanmiyorum kii

duygularini sahte bir bicimde yansitsin.. yada duygu sömürüsüne basvursun... kisi anlatmak istedigini yasamak istedigini anlatir ve yazar.. bundan dolayi

kimse kimseden özür dilemeli de degil.. her uyariya acik, her elestiriye bir düzeltme olarak görmeliyiz... ama kirici olmadan...

ben bu sayfadan cok memnunum ve bu sayfada okudugum ve cevap vermek isteyipte cevapladigim her konu hakkinda rahatim uzun kisa anlamli yada

anlamsiz gelsin kisilere..

ben cünkü bu sayfada ögrendim hatalarimdan ögrenmeyi yada sucluluk hissiyatimin cogalmamasini.. yada kendimi gelistirmeyi..

cok degil 3-5 gündür sadece buradayim ve aile gibi hissettigim bu sayfada herhangi birilerinin yazdiklarini ne olur hemen bu foruma yakismiyor diye hitap

etmeyelim... cünkü o anki durumumu o anki cevap verme istegimi o anki duygu yogunlugumuzu kimse bilemez, burada ögreniyoruz hereseyi..

ben bu forumda ne yazilirsa yazilsin, kim nasil cevap vermisse versin sacma bulmuyorum cünkü burasi bir gelisim sitesi..

ben bu sayfada hata yapmaliyim ki ögrenebileyim, cünküü

eminimki hepimiz ayri konularin ve davranislarin uzmaniyiz ve birbirimizi anlamaliyiz... buraya cünkü mutlu olanlar, huzurlu olanlar yada mükemmeliyeti bulanlar

degil, var olan durumlarindan yada olmayan durumlarindan en iyisini elde edebilmek icin burdalar...

kusura bakmayin bu yazimla umarim kimseyi üzmemis kirmamis ve zor durumda birakmamis olurum... Niyetim kimseyi kirmak degil niyetim burada fikrimi

belirtmek.. Canim cankim ne olur üzülme sana kiyamam ben, üzülmene dayanamam ben... Sen iyi olan ne varsa hak ediyorsun bunu bil..

iyiki tanistim bu sayfa ile, iyiki tanistim bu sayfadaki yazan herkesle, iyiki tanistim telkinlerle iyiki tanistim sevgili cankimle

sevgi ve saygilarimla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2008, 09:27 PM   #22 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar...

ben yemek yapıp karnımzıı doyurana kdar neler olmuş neler..

hem buradaki hemde özelime attığınız mesajlarınızı okudum..

zannedersem bu başlık altında yazan forumdaki en eski arkadaşınız benim..

sizlere karşı olan saygımı ve sevgimi biliyorsunuz..

her biriniz için genelden olduğu kadar özelden de hislerimi paylaştım..

ve samimiyetinize güvenerek sevgi yetkimi kullandım..

ve mesajların akışını değiştirdim..

konuyla ilgisi olan her birimiz yazdıklarımızı okuduğumuza göre bizden sonra bu sayfayı okuyacak olanlara hoş bir akış bırakmak istedim..

eğer isteseydik yazışmalarımız gerçektende böyle olabilirdi diye düşünüyorum..

bana katılmazsanız her birinizin mesajını eski haline getirebilirim..
sizlerden tek tek onay almadan bu değişikliği yaptığım için özür dilerim..

online olmadığım süre içerisinde erken müdahale edemediğim için bende kendimi suçlu buluyorum..

daima hatırlatmak istediğim nokta şu..

ben yada ayşe fatma ali bu forumda geçici olacağız..
ama arkamızda bıraktığımız izler bizlerle aynı yoldan geçen arkadaşlarımıza çıkmaz sokaklarda sandıkları zaman kendilerini
daha rahat yön bulmalarını sağlayacak izler olacak..

bu izler sevgi dolu olmalı.. bu izler saygı dolu olmalı.. bu izler kolay ve anlaşılır olmalı..

istesekte birbirimizden kopamayız.. bir bütünüz.. istesekte istemesekte bir bütünüz..

her birimiz diğerimize aynayız.. sevsekte sevmesekte aynada gördüğümüz yüz bizim..

bigci sanemce redflowers mümin.okan bymeymet acemi şirine her biriniz benim diğer yanımsınız..
(melodis benim hem hemşerim hemde diğer yanım.. dün bu mesajı yazarken ismini unuttuğum için ona bir özür borçluyum.. )
her yanımı sevgi ile kabul ediyorum.. benden daha iyi olan yanlarım kadar mükemmel olmak için çaba sarfediyorum.. öğreniyorum uyguluyorum..

şimdi hep birlikte yolculuğumuza kaldığımız yerden devam edelim..
içine biraz daha sevgi koydum.. elimi her birnize uzattım..

burası bizim evimiz ise.. bizlerde aile isek bütün aile fertleri yanımızda olarak evimizi temizleyeceğiz..
ayrılmak isteyeni bırakmayız.. birlikte yaşamanin verdiği yükümlülükleri sevgiyle öğretiriz..
bazen kızarız ama çoğunlukla sevgimiz her şeyin üstüne çıkar.. ve bu sevgi sayesinde birbirimizi affederiz..
affederiz ki bütünlüğümüz sevgi ile devam etsin..

her birinize yanımda olduğunuz için sonsuz teşekkürler..

en büyük arkadaşlıklar biraz sorun ile başlarmış..

sevgiler..
Alt 08-06-2008, 09:31 PM   #23 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

biricik ablacıgım rica ediyorum bu baslıgı kitlermisin
Alt 08-06-2008, 10:08 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

shamanic yazdıkların o kadar güzel o kadar sevgi doluki çok duygulandım.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2008, 10:12 PM   #25 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

okuren yüzümde oluşan gülümseme için teşekkür ederim.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2008, 11:00 PM   #26 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Shamanic....

Yazdıkların çok güzel olmuş gerçekten...

Özür dilemene de gerek yok bence... super

İyi yapmışsın...

Tekrar teşekkür ederim...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 12:55 AM   #27 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

canım benim
yine sevgi dolu,
yine sağduyulu,
yine olgun,
yine asil,
yine saygı dolu
ve farkını + farkındalığını öne çıkaran,
nefsi hırslarımızı,kızgınlıklarımızı yer yüzünde bırakarak
olaylara nasıl da yukarıdan,objektif bakış açısıyla
bakmamız gerektiğine örnek teşkil eden bir yazı olmuş

insan okurken sevgiyi,karmayı hissediyor,
işte böyle olmalıyız arkadaşlar..bu bakış açısına sahip olabildiğimiz zaman hafifleyeceğiz,lütfen birbirimizin olumlu yönlerinden güzelliklerinden etkilenelim,dışarıdaki o kadar çirkinliğin sahteliğin saygısızlığın içinde burada bir cevher gibi bulduğumuz,katkılarımızla yarattığımız bu forumun kıymetini bilelim ve ne olur dışarıdaki dünyaya benzetmeyelim,bizim sevgiye ihtiyacımız var,çöldeki su gibi ..başka bir şeye değil..lütfen biliyorsunuz dünya yeterince acımasız.herşey bizim elimizde..sevgilerimle...
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 01:26 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 01:32 AM   #29 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Bu konuya son mesajım bu.Daha diyecek birşey bulamıyorum
ben çok üzülüyorum arkadaşlar.....
gerçekten çok ama çok üzülüyorum..
beni buradan tanımış olan arkadaşlar neye üzüldüğümü anlamışlardır...
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 01:41 AM   #30 (permalink)
Üsteğmen

insaniz.

mantigimizdan fazla yarali olan duygularimiz konusur

bu yüzden birbirimizi anlamaya calismaliyiz, cok cabuk tepki veriyoruzzz

basimiza gelincede gösteremedigimiz anlayisi bekleriz dusun

Bookmarks