Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2008, 09:27 PM   #22 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: hayatimdegisdi iştima er gazinosu :D nöbet durumu

merhabalar...

ben yemek yapıp karnımzıı doyurana kdar neler olmuş neler..

hem buradaki hemde özelime attığınız mesajlarınızı okudum..

zannedersem bu başlık altında yazan forumdaki en eski arkadaşınız benim..

sizlere karşı olan saygımı ve sevgimi biliyorsunuz..

her biriniz için genelden olduğu kadar özelden de hislerimi paylaştım..

ve samimiyetinize güvenerek sevgi yetkimi kullandım..

ve mesajların akışını değiştirdim..

konuyla ilgisi olan her birimiz yazdıklarımızı okuduğumuza göre bizden sonra bu sayfayı okuyacak olanlara hoş bir akış bırakmak istedim..

eğer isteseydik yazışmalarımız gerçektende böyle olabilirdi diye düşünüyorum..

bana katılmazsanız her birinizin mesajını eski haline getirebilirim..
sizlerden tek tek onay almadan bu değişikliği yaptığım için özür dilerim..

online olmadığım süre içerisinde erken müdahale edemediğim için bende kendimi suçlu buluyorum..

daima hatırlatmak istediğim nokta şu..

ben yada ayşe fatma ali bu forumda geçici olacağız..
ama arkamızda bıraktığımız izler bizlerle aynı yoldan geçen arkadaşlarımıza çıkmaz sokaklarda sandıkları zaman kendilerini
daha rahat yön bulmalarını sağlayacak izler olacak..

bu izler sevgi dolu olmalı.. bu izler saygı dolu olmalı.. bu izler kolay ve anlaşılır olmalı..

istesekte birbirimizden kopamayız.. bir bütünüz.. istesekte istemesekte bir bütünüz..

her birimiz diğerimize aynayız.. sevsekte sevmesekte aynada gördüğümüz yüz bizim..

bigci sanemce redflowers mümin.okan bymeymet acemi şirine her biriniz benim diğer yanımsınız..
(melodis benim hem hemşerim hemde diğer yanım.. dün bu mesajı yazarken ismini unuttuğum için ona bir özür borçluyum.. )
her yanımı sevgi ile kabul ediyorum.. benden daha iyi olan yanlarım kadar mükemmel olmak için çaba sarfediyorum.. öğreniyorum uyguluyorum..

şimdi hep birlikte yolculuğumuza kaldığımız yerden devam edelim..
içine biraz daha sevgi koydum.. elimi her birnize uzattım..

burası bizim evimiz ise.. bizlerde aile isek bütün aile fertleri yanımızda olarak evimizi temizleyeceğiz..
ayrılmak isteyeni bırakmayız.. birlikte yaşamanin verdiği yükümlülükleri sevgiyle öğretiriz..
bazen kızarız ama çoğunlukla sevgimiz her şeyin üstüne çıkar.. ve bu sevgi sayesinde birbirimizi affederiz..
affederiz ki bütünlüğümüz sevgi ile devam etsin..

her birinize yanımda olduğunuz için sonsuz teşekkürler..

en büyük arkadaşlıklar biraz sorun ile başlarmış..

sevgiler..