Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hangi Aşamalardan Geçiliyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=272)
-   -   TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1642)

ramtha333 18-07-2007 12:25 AM

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Telkinleri dinlerken hangi aşamalardan geçiliyor.Şuanda ne durumdayız..Dinlerken neler hissediyoruz.Vücudunuz ne durumda.değişiklikler oluyormu? Kaçıncı günde ne gibi değişiklikler yaşıyorsunuz.İlk yeni dinleyenler dahil herkes görüşlerini burada paylaşır Mı? Böylece bir değerlendirme yapalım istedim.

Umarım katılırsınız ve bişeyler yazarsınız buraya..

pinhani 24-07-2007 04:05 PM

Ynt: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

seni mi kırıcam ramthacım baktım kimse bişi yazmamış hemen maydanoz olim dedim.
şaka bi yana ben ilk gün sesini çok sevdiğim için ney indirmiştim. ilk gün herşey çok güzeldi ney sesinin rahatlatıcı etkisiyle huzur bulmuştum. ertesi gün ise o hep bahsedilen başağrıları vuku bulmaya başladı (ki benim başım hiç ağrımaz) dedim ki bunda bi iş var kötü mü etkiliyo acaba beni??
sonra farkettim ki ney sesi başedilmez bi hal almış ve beynim isyan etmeye başlamış. aynı türküyü 10.000 defa dinlemenin verdiği eziyeti çekmeye başladım. neyse ki imdadıma hızır gibi atakan bey yetişti. farklı müziklerdeki telkinleri dinleyebileceğimi söyledi de o eziyetten kurtuldum. bende ortaya karışık bişiler yaptım şimdi gül gibi geçiniyoruz telkinlerimle. accuk tekniğide geliştirdim eee beyin işte düşününce buluyo :P artık telkinleri özellikle doğa sesiyle media playerda dinliyorum öteki yandan winampta istediğim müziği dinleyip coşuyorum. alttan sular akıyo şırıl şırıl çok bi güsel oluyo. gerçi bu benden önce de düşünülmüş burda okuyana kadar benim keşfim sanıyodum öğrenince yıkıldım ama bu konu hakkında konuşmak istemiyorum khkh56
sadede gelecek olursak accukda olsa değişimler var yani bunları dinlediğim için kendimi sorgularken keşfetmedim. keşfettiğim için kendimi sorguladım. yani psikolojik olduğunu düşünmüyorum; ben telkin dinliyorum iyi olucam dediğim için iyi hissetmiyorum sanırım. buna niyetim var onun için burdayım ama bunu düşünerek yaşamıyorum. kendiliğinden gelişiyor bir takım şeyler ve bunların farkına varmak heyecan verici. bu arada dur bakim kaç gün olduu hmmmm??? bugün tam 6 gün olmuş. iyi gidiyorum iyi smiliyface gelişmeler oldukça yazarım burayı sahapsız bırakmayın hismiley

ramtha333 24-07-2007 08:09 PM

İlknur açıklamalrın için teşekkür ederim..

Ben 11 gündür telkinleri dinliyorum..bazı günler kendimi çok iyi hissediyorum..Aynayada bakıyorum kendimi hoşnut görüyorum..Bzzı günlerde sanki eskisi kadar iyi değilmişim gibi geliyor..Bazende çok sinirli oluyorum galiba..Bu gün arabamın yan tarafını bir araca değdirdim..Çok hafifi çöktü orası içine biraz..İyi günümdede değildim sabahtan bu yana zaten..Üzüldüm de ..işte böyle...

ozel 24-07-2007 08:18 PM

Ramthacim, sitede Rehber bolumunu mutlaka inceleyiniz yazan bolumde bu tip konularin hepsi ele alinmis oldugu icin herkes o bolume yaziyor, istersen orayi bir incele s456

ramtha333 24-07-2007 08:25 PM

teşekkür ederim ferya..ama ben burada paylaşılrmı diye bu konu başlığını açmıştım..özellikle yeni başlayan benim gibi arkadaşlar için

ozel 24-07-2007 08:56 PM

Tamam ozaman , ben 15 Mayista basladim ve cok guzel gelismeler keydettim ama ben telkinlerimi meditasyon ve olumlu dusuncelerlede destekliyorum, belki bu yuzden belki deyil, oldukca hizli etkilerini gordum. Ilk basladigimda bir kere kabus gordum sonra hic gormedim, sonralari ruyalarim cok renklendi simdi onlarda normale dondu . Yilmadan devam ediyorum tavsiye ederim arkadaslar gogogo yilmak bikmak yok, bu bir yasam tarzi haline gelmeli neseli56 blissy cilgin897
Sevgi ve Isikla kalin

ramtha333 24-07-2007 09:03 PM

Ferya bu müzikleri dinlerken mi meditasyon yapıyorsun..Yani hem müzik dinliyorsun aynı anda hemde meditasyon??? çünkü ben böyle yapıyorum bazen daha etkili oluyor..Ayrıca olumlu düşüncelerle nasıl destekliyorsun biraz daha ayrıntılı açıklayabilirsen bizde yarralanalım bu olumlu düşüncelerle destekleme yönteminden..

ozel 24-07-2007 09:35 PM

Meditasyonlarimi sessizlikte yapmayi tercih ediyorum Ramthacim, bazen tibetli lamalarin yaptigi muziklerle meditasyonu deniyorum ama sessizlik tercihim, olumlamalarimi ise uyanir uyanmaz gunlik duamla beraber yapiyor son olarak topraklanip gune basliyorum, bazen kacirdigim oluyor ama bu duzenime sadik kalmaya calisiyorum en fazla yarim saatimi aliyor o kadar, sonra gune merhaba diyorum. wave

pinhani 25-07-2007 05:15 AM

çöken arabanın kaputu olsun be ramthacım dert ettiğin şeye bak. bazen öyle günler olur ki herşey zincirleme kötü gider. ben hep nasıl başladığınla ilgili olduğunu düşünürüm. yatağın ne tarafından kalktığınla yani.. smiliyface

ben meditasyon ve yogayı hep bi ibadet olarak (ki öylede zaten bi budizm ibadeti) düşünürüm yani bence namaz kılmaktan bi farkı yok. kimi meditasyon yapar, kimi yoga, bi arkadaşım her gün evrenden dilek dileyip mum yakıyor, ben de Allah'a dua ederim. smiliyface

önemli olan neyi nasıl yaptığın değil, neyin seni mutlu ettiğidir ve herkesin mutlu olduğu şeyler farklıdır. bir varoluşçu psikanalist her hasta için ayrı terapi tekniği geliştirmek gerektiğini söylemiştir lakin hiç bir hasta bir diğerinin aynı değildir.

atakan bey de telkinleri dinlerken her insanda aynı sonuçlar vereceğini garanti etmiyor zaten. yani özetle ramthacım belli bir kalıba bağlı olmak zorunda değilsin ne sana huzur veriyorsa onu yap.. arkandayım onayi

pinhani 25-07-2007 05:17 AM

nasıl yaptığın önemli değil yani hismiley

ramtha333 25-07-2007 03:47 PM

İlknur paylaşımın için teşekkür..Paylaşımından yararlandım..Bu konulardaki paylaşımınıza devam ediniz lütfen..

uzunoğlu 05-08-2007 08:14 PM

Merhaba arkadaşlar,
telkinleri daha dün gece dinlemeye başladım.ama sıklıkla başka şeylerle meşgulken ,uzanırken, hatta uyurken bile dinliyorum k8908 ben de bir karma yaptım suçluluk ve ego güçlendiriciden çünkü okyanus ya da diğerleri tek başına üst üste dinlendiğinde sıkıcı olmaya başlamıştı rt67 sürekli bahsedilen baş ağrısı benim de başıma geldi ama kesin olcak diye düşünüp kendim de yaratmış olabilirim dusun utananadam ama sanki normal bir baş ağrısı diil yani daha farklı.
Genelde eleştirel yaklaşan bir insanım ama bu konuyu her türlü olumsuz düşünceden itinayla uzak tutuyorum ve faydalı olacağına dair çok büyük bir inanç besliyorum.
dilerim hepimiz için böyle olur ve paylaşımlarıza devam ederiz.
sevgiyle kalın... b456

pakguc 05-08-2007 09:08 PM

merhaba yeliz,
hah tamam işte o baş ağrısı, hani garip plan bu baş ağrısı thumbsanim
yani bana da öyle olmuştu...
bende iki gün sürdü, uamarım sende de kısa sürer..
ama bir yandan da başın garip bir şekilde ağrımaz, "tamam beni etkiliyor" dedirtiyor değilmi sevincli

uzunoğlu 05-08-2007 11:38 PM

merhaba izumi evet haklısın onayi mazoşistçe gelecek ama bu ağrı hoşuma bile gitmeye başladı 12389 sanki işe yaradığını değişim olduğunu hissediyorum 8977 ilginç bir duygu ama katlanılmayacak türden değil öyle arasıra oluyor bitiyor.
ben merakla kendimdeki değişimleri bekliyorum dilerim bir hafta içinde gözlemleyebilirim.ama az önce 12 yaşındaki kuzenim sende bir değişiklik var bugün dedi ehe baş ağrısı olmasa bile bunun psikolojik olması büyük ihtimal y789
sevgiyle...

pakguc 06-08-2007 10:38 PM

bu çok güzel yeliz, senin için çok sevindim, daha da güzel olacak bir kaç gün sonra

ramtha333 07-08-2007 02:30 AM

Yeni dinlemeye başlayan..Henüz vucudunun direnci kırılmamış arkadaşlar için kendi uyguladığım bir yöntemi söyleyeyim...Ben bilgisayardan koruma kalkanını açıyorum tek olarak sürekli o ordan çalıyor...Telimede dinlediğim 9 tane telkin var onları yüklemişim..Onu da aynı anda ordan dinliyorum....Koruma kalkanının rahatlatıcı vücudu gevşetici bir özelliği var..Gerilimlerimi alıyor ve inanılmaz beni rahatlatıyor ve dinlendiriyor..Telden dinlediğim telkinli müziklerle karışmaması için bilgisayardada aynı anda açık olan KORUMA KALKANI telkininin doğa versiyonunun seçiyorum..Hiç rahatsız etmiyor ve ikisi birbirine karışmıyor...Çok süper oluyor....Çok dirençli olanlar bu yöntemi deneyim nasıl sonuç aldığına bakabilirler....

pakguc 07-08-2007 03:16 PM

hmmm iyi fikir dusun

meryemim85 13-08-2007 09:39 AM

benim durum biraz farklı herkes sende değişiklik var dedi ama olumsuz yönde.nasıl mı dünden önce herkesin her dediğini yapıyodum ,anlıyacağınız sesim soluğum çıkmıyodu.hayatımda ilk defa içimden geçenleri pişmanlık duymadan söyledim tam üç saat ağladım ve rahatladım.kimseyi kırmadım ama şok oldular ve uyuyacağım saate kadar herkes üzerime geldi.ben ise aylardan sonra ilk kez rahat uyumuşum. art56art56

izmirli035 12-11-2007 01:15 PM

merhaba,
ben de izlenimlermi paylasmak istiyorum madem boyle bir bolum acilmis; oncelikle dinledigimin 2 ya da 3. gunu siddetli bir basagrisi cektim ama sitedeki gerekli bilgileri okudugum icin telasa kapilmadim. ayrica ilk once ego , sucluluk ve guven skriptleriyle basladim.ve gece boyunca dinliyorum her 3 unu de.
sonraki hafta kilo vemeyi ekledim ve sanki aksamlari istahimda bir azalma oldu gibi, buna cok sevinmistim. ama aradan 3 hafta geci ve benim istahim yine eskisi gibi yalni dikkatimi cekenbi sey var o da da

ahmelege 15-11-2007 02:41 PM

ben bugün başladım.pek çok bölüme yazdım buraya da yazayım.kilo verme telkinine. ben üç müzik indirdim doğa sesi yok .inmiyor.hangisini dinlemeliyim.bilmeden bilgisayara winapa üçünü ardarda yükleyip 10'ar dakka sırayla çalıyom.bitince baştan.öneceklasik,sonra new age, sonra ney acayip başım ağrıyo.aslında ağrı değil .ağırlık var.midem bulanıyor. pek çok kişide var diye normal gördüm.bugün 3 saat dinledim.ama iştah açıldığını yazanlar var.bu beni korkutuyor....yani kilo verilmeyebilir mi acabaaaaaaaaaaaaaaaa?

eylulx 15-11-2007 09:20 PM

ahmelege
Niye bu kadar karman corman ettin ki arkadasim.Ne gerek var al bitanesini basla.Dinle 1 hafta test et

Sonra ayni seyin ayni anda farkli versiyonlarini niye dinliyorsun?! oyle kendi aklini karistiriyorsun
Atakan belli bir scriptin farkli versiyonda muziklerini yapmis icerigi ayni zaten.Sen hosuna gideni sec
ben de bugun basladim hatta 5 dk once.Sectim birinin bir versiyonunu

bu kadar karistirmaya gerek var mi?!>>>>

shamanic 17-11-2007 02:08 AM

Alıntı:

ahmelege Nickli Üyeden Alıntı
ben bugün başladım.pek çok bölüme yazdım buraya da yazayım.kilo verme telkinine. ben üç müzik indirdim doğa sesi yok .inmiyor.hangisini dinlemeliyim.bilmeden bilgisayara winapa üçünü ardarda yükleyip 10'ar dakka sırayla çalıyom.bitince baştan.öneceklasik,sonra new age, sonra ney acayip başım ağrıyo.aslında ağrı değil .ağırlık var.midem bulanıyor. pek çok kişide var diye normal gördüm.bugün 3 saat dinledim.ama iştah açıldığını yazanlar var.bu beni korkutuyor....yani kilo verilmeyebilir mi acabaaaaaaaaaaaaaaaa?

merhabalar ahmelege aramıza hoşgeldiniz... hismiley

öncelikle lütfen rehber bölümümüzü inceleyin.. pc05
amacınız kilo vermek olsa bile başlangıç olarak sadece suçluluk duyguları ve ego(güven) güçlendirici önerilmektedir. onayi
bunları günde ortalama 7 saat kadar 2 hafta süreyle dinledikten sonra diğer telkinleri ihtiyaçlarımıza göre belirleyip listemize eklemeliyiz...
farklı müzik tarzlarında dinlemeniz sıkılmanızı önlemek için...
zaman geçtikçe sizde kendi programınızı oluşturup bu durumun gayet keyifli ilerleyişine tanık olacaksanız... music45

değişim içimizde başlar ve başarıyla sonuçlanır.. thumbsanim
siz zaten bu güzel kararı almışsınız her aşamada destekçiniz olmak için bizler yanınızda yer alıcaz.. ark5
içinizdeki değişime dur derseniz elbette kilo veremezsiniz...
ama devam etmeniz için itici kuvvet olan telkinleri dinlemeyi sürekli hale getirin ve her aşamada bizleri durumdan haberdar edin... hy789

sevgiler.. ttli3 actionsmile

gülfuren 18-11-2007 12:00 AM

Benim de suçluluk ve ego telkinlerini dinleyişimin bugün dördüncü günü ama bende şükür baş ağrısı olmadı..Daha çok uykuya hazırlandığım zamanlar dinlemeye gayret ediyorum..Dört gün içerisinde dün biraz gerginliğim oldu,onun haricinde kendimi gayret mutlu ve huzurlu hissediyorum..Benim bazı sağlık sorunlarım var..Rahatsızlığımdan dolayı sürekli halsizlik sorunum var..Sanki kendimi biraz daha enerjik hissetmeye başladım..İnşallah böyle devam eder...2 haftadan sonra kilo verme bisiklet ve ertelemeyi bırak telkinlerini eklemeyi düşünüyorum.. sung66

zehirli_yosun 26-11-2007 04:29 PM

bende daha yeni başladım dinlemeye suçluluk ve ego güçlendirici dinliyorum henüz çok büyük değişimler hissedemedim ama metobolizmamın hızlanmasını sağladı kabuslarım rüyalara döndü migrenim olduğu için başım çok ağrırdı telkinlerden sonra hafifledi bundan sonra kilo verme telkinine geçecem işe yararsa tekrar gelişmeleri yazarım smiliyface

envoo 28-12-2007 08:29 PM

derty ben bu telkinleri 2 günden beri dinliiyorum inanılmaz rahatlatıyo beni bu kanalı tesadüf eseri buldum 2 gün önce depresyona girmiştim fakat şu an o kadar rahatımki anlatamam öncelikle bu kanalın kurucusu olan atakan beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum insanlara böyle bi fırsat sunduğu için inanıyorumki 1 ay sonra her şey çok daha güzel olucak benim gibi problemli bi insan bunları yazıyosa inanın arkadaşlar doğrudu. saygılarımla

enver berktaş

hayatimdegisti 28-12-2007 08:59 PM

Alıntı:

envoo Nickli Üyeden Alıntı
derty ben bu telkinleri 2 günden beri dinliiyorum inanılmaz rahatlatıyo beni bu kanalı tesadüf eseri buldum 2 gün önce depresyona girmiştim fakat şu an o kadar rahatımki anlatamam öncelikle bu kanalın kurucusu olan atakan beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum insanlara böyle bi fırsat sunduğu için inanıyorumki 1 ay sonra her şey çok daha güzel olucak benim gibi problemli bi insan bunları yazıyosa inanın arkadaşlar doğrudu. saygılarımla

enver berktaş

Hoşgeldiniz Enver bey paylaşiminiz için teşekkür ediyoruz.Sorulariniz olursa tüm arkadaşlar yardimci oluruz. wave

nsee 28-03-2008 07:27 PM

merhabalarr..
ben yeni üyeyim,foruma girip mp3 leri dinleyeli daha 4 ncü günüm..(ego sanat müziği/suçluluk sanat müziği/kendine güven sanat müziği) sürekli bunlar dönüyor...mp3 çalarım yok işten geldiğimde sadece pc den dinliyorum yaklaşık 4-5 saat çalıyor ama ben sürekli başında olmayabiliyorum..yaklaşık 1-2 saat tam dinleme olanağım oluyor yanlız bu akşam üzeri farkettim kii dinlerken başımda sankii şişme olmuş ta başım kocaman ağır ve büyükmüş gibi bir hisle birlikte baş ağrısı vede hafif mide bulantısı hissettim..ilk başlarda olurmuş diye okudum inşallah ilerleyen günlerde geçer..ara ara size neler yaşadığımı yazacağım..biraz sabrediyorum bir mp3 çalar alasıya kadar alınca sürekli kulaklıkla dolaşan biri olacağıma eminimmm music45..

bettyboop 31-03-2008 02:51 PM

Merhaba bişy sormak istiyorum.. Kardeşimle bu konuda uzlaşamadık.. O diyor ki önce ego kendine güven vs. bir süre dinlemek, sonra diğer etlkinlere başlamak gerekiyor diyor.. Ben kilo vermek istiyorum ve sigara bırakmak istiyorum.. Bunun için direkt olarak kilo vermeyi dinleyebilir miyim..

shamanic 01-04-2008 10:50 PM

merhabalar betty .. hoşgeldin yanımıza..

konuyla ilgili olarak kardeşinin tavsiyelerini dinlemeni önereceğim.. ttli3

forum sayfalarımızdaki bilgileri okudukça bu konu ile ilgili olarak daha fazlasına rastlayacaksın
ama kısaca hatırlatmalarda bulunayım..

ego suçluluk kendine güven telkinlerini başlangıç olarak önermemizin sebebi
genel olarak sorunlarımızın temellerini oluşturdukları içindir..

bu konularda + olarak kendimizi geliştirdikçe diğer telkinlere ihtiyaç duymayabiliriz..
ya da diğer telkinlerin etkili olması için gerekli zemini hazırlamış oluruz..

evi sağlam yapmak istiyorsak temel atmak zorundayız..
bir an evvel başımızda bir çatı olsun isteyebiliriz ama
temelimiz sağlam değil ise o çatıya güvenmessek o zaman asl olan hedefimize ulaşamamış oluruz..

söylediklerimi daha ayrıntılı olarak aşağıda vereceğim linklerde anlatmıştım.. müsait olduğunda okumanı öneririm..

rehber bölümüde incelemeyi unutmayın.. ttli3

sevgiler... hismiley

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...bilirim-b10.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...42055#msg42055

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...38766#msg38766

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...34554#msg34554

ve bilinçaltı çalışmaları ile ilgili olarak daha fazlası için..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...enleri-b148.0/

meninje 02-04-2008 05:17 PM

Bütün hayatını değiştirmek isteyenlere ve site yönetimine selamlar sevgiler.
Sitemizle tanışalı henüz birkaç saat oldu. içinden çıkamadım:) İnanılmaz etkilendim ve hoşnut oldum. Bir süre önce sinema filmelerinde ve tv lerde uygulanan 25. kare olayını keşfetmiş ve ilgiyle incelemiştim. Bugün burada okuduzklarım bana o deneyimi hatırlattı.

İnsanın aslında yapmak isteyipte yapamadığı üstesinden gelemediği herşeyi bilgi ile ve okuyarak öğrenerek aşabileceğine inansakta bunun malesef kolay olmadığını biliyoruz. Bu yöntemle aslında günlük hayatımıza devam ederken arka planda çok daha disiplinli, düzenli ve sonuç verici bir işleyişle hayatımızı değiştirmek mümkün... Bunu bu kadar geç farketmekle ve pc başında geçirdiğim saatler günlere hatta yıllara açımakla vakit öldürmek istemesemde malesef gün boyu aklımda hep bu düşünce vardı...

Neredeydin şimdiye kadar Atakan Sönmez ve neredeydin şimdiye kadar hayatımdeğişti.com :)

Buna da şükür diyelim:) Gerçekten inanılmaz bir mutluluk içindeyim bu siteyi ve bu fikti keşfettiğim için. Siteyi açtığımdan beridir telkinli müzikleri indirmekle uğraşıyor, yazıları takip ediyor ve tabiki TELKİNLİ MÜZİK DİNLİYORUM;)

Bugün ilk günüm olduğu için yazmak istemiyordum ancak bu başlığı görünce dayanamadım. Sizlerden biri olduğumu paylaşmak istedim. Yaklaşık 5 saattir sitede olduğuma göre bu süre içinde neredeyse sürekli dinledim telkinleri. Bende ki etkisini düşününce yorgunluk hissi geliyor aklıma. Normak zamanda ney dinlediğimde inanılmaz bir huşu içinde dinginlik hissi kaplarken beni burada dinlediğim neyle içten içe bir yorgunluk başımda ağırlık hissi duyuyorum. Belkide her sayfada buna dair yapılan yorumlar beni etkilemiştir bilemiyorum:)

İleriki günlerde çok daha güzel deneyimleri sizlerle paylaşabilmek dileği ile hepinize hayallerinizin ötesindekileri bulabilmenizi diliyor bütün emeği geçenler ve özellikle Atakan beye sonsuz teşekkürlerimi minnetimi saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

İyi ki sizi tanımışım İyi ki hayatımın değişiminin anahtarını bulmuşum;)

hayatimdegisti 02-04-2008 07:04 PM

Hoşgeldiniz..
Şimdiye kadar tanıtıma pek ağırlık vermedik.Gelenler daha çok tavsiye ile yada google'da arama yaparak aramıza katılıyorlardı..
Son bir aydır sitenin tanıtımı daha etkin yapılıyor.
Bunun sonucunda aramıza her geçen gün yeni katılımlar oluyor.
Sessiz kalmayı tercih eden üyelerimize saygı duymakla birlikte üye olur olmaz mesajları ile sitemizi renklendiren yeni üyelerimiz olduğunda daha da mutlu oluyoruz...

meninje 02-04-2008 10:29 PM

Ben sitenizi facebook tan öğrendim. Haklısınız bazı şeyler süreç gerektiriyor. Ancak niye yalan söyleyeyim ben böylesine öenmli insanlık için faydalı bilgilerin ve deneyimlerin hemen herkese yayılmasını isteyen yanım kadar aman kimse duymasın şeklinde garip bir histe taşıdığımı farkettim bugün. Duyulmasını tanınmasını faydalanılmasını okadar çok istedim ki kime nasıl yazsam nasıl anlatsam herkese duyursam diye heyecanla geçirdim günümü. Ama aynı şekilde aman boşver bukadar kişi yeteriz bir süre bözyle kalsın yoksa suyunu çıkarırlar bunun da demeden edemedim işte :(

Çünkü biliyorum ki her yeni yayılan şeyin suyu çıkıyor ticari kaygılar sayesinde olmadık boyutlara ulaşıyor. İlgilenmeye kalkanda ciddiye almıyor gerekeni yapmıyor ve sonrada çıkıp işe yaramıyor safsatasıyla ortalıkta bilgi kirliliğine yol açıyor.

Üstelik yine çok hassas bir durum var ki 25. kare de olduğu gibi bunda da art niyetli olanların kullanımına çok elverişli bir zemin ve zaman içindeyiz. vardır ve olacaktır bu tarz kişiler. Sayımız arttıkcada malesef şeytanlığa kullanımı daha da hızla artacaktır gibi bir düşünce taşımadan edemiyorum...

Bu yüzden de henüz facebook ta ki sitenize de üye olmadım:) ama nereye kadar... Bu düşüncemde egoistce davranıyorsam sanıyorum ego müzikleri sayesinde bunuda yenmek mümkün olacaktır:))

Bilginizi bizlerle paylaştığımız için tekrar teşekkürler Atakan.

kobra06 03-04-2008 02:21 PM

ben gağa bugün başladım 14 yaşındayım ve böyle şeylere çok ilgiliyim beynimizin bilincimizin ve bilinç altımızın birçok özelliği olduğunu düşünüyorum ve yararı olcağına eminim ben erteleme ve sosyallik arttırıcı dinliyorum ve yararı olacağına eminim ama acaba ne kadar sürede yarrarı olur t 678 25889

shamanic 03-04-2008 02:36 PM

merhabalar kobra.. hoşgeldin yanımıza.. hismiley

bu kadar erken yaşta bilinçaltının gücünü farketmiş olman mutluluk verici.. ark5

genel olarak bir problemin yoksa (ki varsa bile ) bir çok arkadaşımızdan çok daha
kısa sürede etkilerini görmeye başlayacaksındır... bu bir hafta içinde olduğu gibi
bir aya kadar da sürebilir..

bu süreçte senin kendini kişisel gelişim konuları ile desteklemen sürenin kısalmasına
yardımcı olacaktır..

ayrıca rehber bölümde tavsiye ettiğimiz gibi dinlemeni öneriyorum..

yani;
suçluluk ve ego telkini ile başla..
ortalama 15 gün sonra suçluluk telkini çıkartarak kendine güveni ekle....

kendine güven ve ego telkinleri listende daima sabit kalsın..

erteleme telkini kısa bir telkin olduğu için en baştan itibaren listende olmasında bir sakınca yok..

değişim ve gelişimin ile ilgili güzel haberlerini bekliyoruz..

aşağıda vereceğim linkleri fırsatın oldukça inceleyebilrisin..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...bilirim-b10.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...gorurum-b11.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne_yapmali-b18.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...apalim-b171.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...43420#msg43420

meraley 03-04-2008 04:01 PM

selam arkadaşlar bugün benim 6.günüm bu sabah 4e kadar dinledim saat 6da kızım uyandırdı korkunç bi ağrıyla uyandım agrı kesici aldım bi süre sonra geçti ama 6 gün sonra tekrar ağrı çekmem normal mi acaba dusun

shamanic 03-04-2008 04:18 PM

içindeki bilinçaltı blokajların kırıldıkça vücudunun bu tarz tepkiler vermesi normal..
bunlar işe yaradığı ile ilgili aldığımız sinyaller aynı zamanda..

mesela evinde köklü bir temizlik yapacaksın..
eşyalarının yerlerinide değiştirmek dahil buna..

gün sonunda kendini bitkin hissedersin ama yorgunluk kahveni içerken;
temizliğinin verdiği huzurla için rahatlar..

daha önce tavsiye ettiğim; su içmek.. bitki çayları ile rahatlamak.. yürüyüş meditasyon gibi yöntemleri
uygula mutlaka..

rahatladığını ve sakin bir geçiş yaptığını farkedeceksin..

sevgiler. .. hismiley

cigdem 04-04-2008 09:32 PM

ben daha önceden dinlemeye başlamıştım telkinleri çok güzel etkilerini yaşamıştım.sonra nedendir bilmiyorum ara verdim uzun bir süre şimdi de tekrar başladım dinlemeye. değişik aşamalardan geçtim.ilk başta başım ağrıda daha sonra zihnim çok rahatlamaya başladı.ara sıra eski çöküntülerimi yaşadım ama geçici bir süre oldu bu.tekrar toparlandı. sanıyorum telkin dışında kendimizinde bişeyler yapması lazım.olumlu düşünce bakış açısı gibi vs..

umut_84 15-04-2008 05:43 PM

Ben psikiyatrik tedavinin yanında kullanıyorum. Böyle diyorum çünkü psikatristle görüşmeye daha önceden başladım.Cuma günü akşam doktorum ile muhabbet ettik. Aslında konuşma biraz can sıkıcı oldu. Sinirlendim falan. Sinirlenmemin nedeni doktorumun doğruyu söylemesiydi :U Cumartesi akşamı dinlemeye başladım. Pazar günü arkadaşlarımla kütüphaneye gittik. Samimi arkadaşlarımdan biri diğerine şunu sormuş. Ne oldu bu umuta? Çok iyi oldum. Mutlu enerjik eğlenceli.Telkinin faydası oluyor mu? Bence oluyor. İçinizi açtığınız inandığınız herşeyin faydası olur. Quantum fiziği ile ilgiliyim. Felsefe ve doğu inançları hakkında araştırmalar yapıyorum kendi çapımda. Uzun lafın kısası telkine açığım. Zamanında açtım kendimi. Sürekli süper miyim? Hayır. 2 gündür sabahları süper öğleden sonra parçalı bulutlu. Bunu araştırıyorum.

Çok Uzattım Son Cümlem

Zihninizi Telkine Gönlünüzü Sevgiye Açık Tutun..

melanie87 16-04-2008 01:05 AM

merhabalar.ben de telkinleri dinlemeye dün başladım.Dün gece yatarken 1.00-8.00'a kadar dinledim(ama uyurken bazen kulağımdan çıkmış olabilir bilmiyorm çünkü uyandığımda duyamıyordum kulağımdan çıkmıştı.) sonra gündüz 11.00-17.00'e kadar dinledim.Şimdi de dinlemeye başladım.Kendine güven+topluluk önünde konuşmadan başladım çünkü bu perşembe ve önümüzdeki salı sunumlarım var ve ben çok heyecanlanıyorm.yeni başladığım için perşembe gününe etki etmez gibi bir korkum oldu bi de baş ağrıması falan deniyor ya olmadığı için etki etmiyor diye korkmuştum ama şu anda başımda ağırlık hissediyorum sanki başımı taşıyamayacak gibi. wave bu da etkisini göstermeye başladığının bir göstergesi sanırım.umarım perşembeye etkisini gösterir çünkü hocamız birazcık sinirli ve garip bi adam. 4897 bir de bugün kendimi daha güvenli hissetmeye başladım okula giderken faln sanki artık eskisi gibi "insanlar ne düşünecek" gibi bir kaygım yok. belki de şartlanmadan bilemiyorum çünük daha dinleyeli 1 gün oldu. sung66

hayalayaz 16-04-2008 02:21 AM

melanie daha perşembeye çok var ..ohooo sen o güne kadar neler başarırsın..bak şimdi hocam biraz sinirli ve garip diyorsun ya..her gün otur gözlerini kapat hocanın nasıl olmasını istiyorsan öyle hayal et.ve bu hayale kalbinden çıkan pembe bir ışık gönder...bakalım perşembe günü hocan nasıl olacak..sakiiiiin cici birimi yoksa bu zamana kadar deneyimlediğiniz gibimi?
hem artık sen daha önceki melanie değilsinki hocan aynı kalsın..biz değiştikçe çevremiz değişir, merak etme. kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:58 AM.