Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü > Hamilelik

Uyarılar

Hamilelik hamilelik doğum, hamilelik testi, hamilelik testleri, hamilelik belirtileri, bebek hamilelik, hafta hamilelik, gebelik hamilelik, hamilelik dönemi, hamilelik, hamilelikte, ilk hamilelik, erken hamilelik, hamilelik öncesi, hamilelik takibi, hamilelik beslenme, hafta hafta hamilelik

artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü ve Hamilelik artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu haberi az önce okudum. erkekleri bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti. sizinle paylaşmak istedim. Kadınlar erkeksiz doğuracak Erkeksiz doğum artık mümkün! Kadının kemik iliğinden sperm üretildi. Ama bu yöntemle doğan tüm çocuklar kız olacak. İngiliz bilim adamları kadının kemik ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hamilelik telkin cd indir izle İstanbul Hamilelik nerededir kimdir Hamilelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hamilelik hipnoz Hamilelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hamilelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hamilelik kuantum düşünce kitap haberi

artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2008, 12:04 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

bu haberi az önce okudum. erkekleri bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti. sizinle paylaşmak istedim.

Kadınlar erkeksiz doğuracak
Erkeksiz doğum artık mümkün! Kadının kemik iliğinden sperm üretildi. Ama bu yöntemle doğan tüm çocuklar kız olacak.

İngiliz bilim adamları kadının kemik iliğinde bulunan bir kök hücreden sperm yaratmayı başardı. Lezbiyen çiftler ya da babasız doğum yapmak isteyen kadınlar, biyolojik olarak kendi çocuklarını dünyaya getirebilecek. New Scientist bilim dergisinin haberine göre, Tyne Üniversitesi uzmanları iki ay içinde uygulanmaya başlanabilecek olan bu yeni tekniğin aynı zamanda kısırlık tedavisinde de çığır açacağını söyledi.

Profesör Kerim Nayernia kontrolündeki ekibin yöntemine göre, kadının kemik iliğinden kök hücreler alınıyor, daha sonra bu kök hücreler kimyasal madde ve vitaminler bir karışıma konularak dişi sperm hücreleri haline getiriliyor. Bu sperm hücreleri ise tüp bebek tedavi tekniğiyle yumurtayı döllemeye yarıyor. Geçen yıl bu konuyla ilgili ilk bilimsel veriler elde edilmiş ve kemik iliğinden alınan kök hücrelerle olgunlaşmamış sperm üretilmişti.

DİNİ ÇEVRELERDEN ANINDA TEPKİ GELDİ

Bilim adamlarının buluşu, etik bir tartışmaya da yol açtı. Çünkü bu yöntem, gelecekte kadınların erkekten alınan sperme gerek duymadan hamile kalmasını mümkün kılabilecek, erkekleri çocuk yapmada devre dışı bırakabilecek. Ancak, bu hücrelerde sadece erkekte bulunan ‘Y' kromozomu olmadığından kadınlar, sadece kız çocuk sahibi olabilecek. İngiltere'de dini çevreler, bir çocuğun sadece anne ve babadan meydana gelebileceğini ve çocuğun da ailede her iki rolü de görmesi gerektiğini düşünerek, böyle bir yöntemin ahlak dışı olabileceğini öne sürüyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2008, 07:19 PM   #2 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

Dini çevreleri bilmem ama bu konuları fazla kurcalamak bana biraz garip geliyor .Çünkü normal yolardan yapılan bebeklede bile sorunlar olabilrken bu yöntemle yapılan çocuklarda neler olabicegini bilinmiyor.Erkekleri devre dışı bırakmamaktan yanayım ben her ne yaşarsak yaşayalım erkekleri seviyorum.Anneli ve babalı çocuklardan yanayım.
Alt 26-02-2008, 08:14 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

gerçekten ilginçmiş..

bencede bir bebek iki cinsiyetin sevgi aktarımı ile oluşmalı..

ama yinede herşeye rağmen evlat sahibi olmak isteyenler için yedek bir yolun olması güzel..
Alt 26-02-2008, 09:44 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

bu şekilde doğan çocuklar nesepsiz yani( p.ç) oluyor...bu kelimede zaten hakaret anlamını buradan kazanıyor...ve genler..nesil bozuluyor..televizyonda dinledim..bunu sadece dini çevreler değil, bilim adamlarıda pek tasvip etmiyorlar...erkekler kadınları, kadınlar erkekleri hayatından çıkarma gayretinde..tamam sorumluluk almamak adına hayatımıza bir erkeği veya kadını sokmayalım..ama lütfen lütfen nesepsiz çocukta yapmayalım...ben bir kadın olarak...ne idüğü belirsiz bir bebeğin annesi olmak istemezdim doğrusu...genler insan yapısında çok önemli...bakın çocuk esirgeme kurumu bile bildiğim kadarıyla kardeşleri bir birinden ayırmıyor..sadece insanda değil hayvanlarda bile nesep önemli..bir avukattan dinlemiştim..evlat edinmeyle ilgili...bir aile bir çocuk alıyor sanki kendilerindenmiş gibi çocuğa hiç bir şey söylemeden büyütüyor...bu konuda bayağı bilgi sahibi olan avukat hanım...olurmu hiç öyle şey nesep karışıklığı olur dedi...önce bir durakladım ve düşündükçe hak verdim..dinimizdede..öksüze bakmak onaylanıp teşvik ediliyor..ama çocuğu nufusa geçirip aslını unutturmak teşvik edilmiyor..bunun,sonradan kardeş ilişkileri vs olarak ortaya çıktığıda deneyimlediğimiz şeyler..onun için doğal yoldan anası ve babası olan çocuklar doğurmak en iyisi..
Alt 27-02-2008, 02:57 AM   #5 (permalink)
Mustang
Guest

Bende Hayal 'ciğimsana katılıyorum ilaki çocuk sahibi olmak istiyorlarsa çocuk yuvaları sevgiye muhtaç çocuklarla dolu.Anne veya baba olmak emekle olur,doğurarak olunmaz .Çocularını yuvaya terkedenlerde anne baba ama ...Eskiden insanlar soyları bozulmasın diye aynı akrabadan evlenir veya belirli ailelerle evliliker yaparlarmış.Ben akraba evliliğine kaşıyım ama bu tür hangi deneyin kobayı olmayada karşıyım.Allah bilir labaratuvar ortamındaneler yapılıyor ancak olumlu birşey olunca haberimiz oluyor.
Alt 27-02-2008, 11:38 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

ne saçma bişimiş bu...gittikçe ben merkezli ,bencil bir dünya yaratıyoruz. biyolojik olarak var etmek ile ele ne geçicek?..dünyaya getirmekle iş bitse..... sabah sabah sinirlendim:p
:)
Alt 16-07-2008, 08:40 PM   #7 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Yazılanları okuyunca bana da enteresan ,biraz da korkunç geldi.

Ben de anne-babalı ortamda doğup büyüyen çocuklardan yanayım.Hayat şartları gereği belki bu dediğim de olmayabilir. Yani çocuk,anne veya babadan

birinden veya her ikisinden mahrum büyüyebilir. Fakat bile bile böyle birşeye kalkışmak gerçekten toplumda yozlaşmaya yol açabilir.Ayrı olan anne- babalarda

babanın uzakta bile olsa gölgesi yetiyor. Kıyamete yakın kadın nüfusunun fazla olması bu yüzden mi acaba?

Artık erkekler mi bize eyvallah etmez,yoksa biz mi onlara bilemiyorum.

Yine de erkek ve kadınların yanyana olması , yani doğal olan en güzeli...

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2009, 09:43 PM   #8 (permalink)
Teğmen

gestapo72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gestapo72 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

kardeş hepsi tamam da ya kadının yumurtalıkları erimişse o zaman çocuk nasıl olur?birde bu uygulama normal bir şey değil.kadınlar için tabi iyi sayılacak.ama erkekler olmadan kadınların hiçbir anlamı yoktur ve aynı şekilde kadınlar da olmazsa erkek işer yaramaz birbirini dengelemeleri gerekir ;)

Ne hasTa bekLer saBahı
Ne Taze öLüyü mEzaR
Ne de şeYTaN bir güNahı
seNi bekLediğim kadaR..
gestapo72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2009, 11:13 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

asiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,494
433 Mesajinıza toplam 2,700 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asiyah is an unknown quantity at this point

HAhahaha demek ki dünyada erkeklere pek de gerek yokmuş
asiyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2010, 07:38 PM   #10 (permalink)
Teğmen

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
4_tech17 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
asiyah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
HAhahaha demek ki dünyada erkeklere pek de gerek yokmuş
yok he şu sayfaya tek harfin bir sürü kodlardan oluşmasına rağmen senin tek tıklamanla bir harfi yazmanı sağlayan unutma ki bir erkektir!
bkz: bill gates dünyada herzaman erkeklerede yer var kadınlarada...
4_tech17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks