Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2008, 09:44 PM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

bu şekilde doğan çocuklar nesepsiz yani( p.ç) oluyor...bu kelimede zaten hakaret anlamını buradan kazanıyor...ve genler..nesil bozuluyor..televizyonda dinledim..bunu sadece dini çevreler değil, bilim adamlarıda pek tasvip etmiyorlar...erkekler kadınları, kadınlar erkekleri hayatından çıkarma gayretinde..tamam sorumluluk almamak adına hayatımıza bir erkeği veya kadını sokmayalım..ama lütfen lütfen nesepsiz çocukta yapmayalım...ben bir kadın olarak...ne idüğü belirsiz bir bebeğin annesi olmak istemezdim doğrusu...genler insan yapısında çok önemli...bakın çocuk esirgeme kurumu bile bildiğim kadarıyla kardeşleri bir birinden ayırmıyor..sadece insanda değil hayvanlarda bile nesep önemli..bir avukattan dinlemiştim..evlat edinmeyle ilgili...bir aile bir çocuk alıyor sanki kendilerindenmiş gibi çocuğa hiç bir şey söylemeden büyütüyor...bu konuda bayağı bilgi sahibi olan avukat hanım...olurmu hiç öyle şey nesep karışıklığı olur dedi...önce bir durakladım ve düşündükçe hak verdim..dinimizdede..öksüze bakmak onaylanıp teşvik ediliyor..ama çocuğu nufusa geçirip aslını unutturmak teşvik edilmiyor..bunun,sonradan kardeş ilişkileri vs olarak ortaya çıktığıda deneyimlediğimiz şeyler..onun için doğal yoldan anası ve babası olan çocuklar doğurmak en iyisi..