Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz?

Uyarılar

Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Gerçekten Bırakmak İstiyormusunuz?

Bırakan Arkadaşlar Lütfen Yardım!!!!

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Bırakan Arkadaşlar Lütfen Yardım!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 14 yıldır sigara bağımlısıyım.10 gündür bırakmaya çalıştıysam da hep başarısız oldum ve kendime daha çok zarar verdim. Normalde günde 1,5 pakat bulurdum.Ama bırakmaya karar verdikten sonra bugün bırakıcam dedim ve 2 paket sigara aldım.Zorla da olsa hepsini içtim.Okadar nefret ettim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? telkin cd indir izle İstanbul Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? nerededir kimdir Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hipnoz Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? kuantum düşünce kitap haberi

Bırakan Arkadaşlar Lütfen Yardım!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-02-2013, 04:39 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
paradoks is an unknown quantity at this point
Unhappy Bırakan Arkadaşlar Lütfen Yardım!!!!

14 yıldır sigara bağımlısıyım.10 gündür bırakmaya çalıştıysam da hep başarısız oldum ve kendime daha çok zarar verdim. Normalde günde 1,5 pakat bulurdum.Ama bırakmaya karar verdikten sonra bugün bırakıcam dedim ve 2 paket sigara aldım.Zorla da olsa hepsini içtim.Okadar nefret ettim ki bir daha kesinlikle içmem dedim.Ama ertesi gün kendimi yine sigara alkırken buldum.Yine 2 paket aldım boğulana kusana kadar içtim.Şiddetli kalp çarpıntısı ve sapsarı olmuş bir suratla yattım ve bu sondu dedim.Göğsüm ağrıyor kalbim şiddetle atıyor sesim kısılıyor bağıramıyorum ama tüm bunlara rağmen kurtulamıyorum.Video mu izlemedim kitap mı okumadım.Bu eylem 10 gündür böyle devam ediyor.Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki!Sanki hiç bırakamayacakmışım gibi geliyor.Bu illetten kurtulan arkadaşlar lütfen yardım edin.Belki birinizin söyleyeceği bir cümle ile hayatım değişebilir.Lüttfennn....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

paradoks isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2013, 05:01 PM   #2 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Bırakan Arkadaşlar Lütfen Yardım!!!!

Suçluluk telkinini dinlemenizi öneriyorum. Sanki sözlerinizden kendinizi cezalandırıyormuşsunuz gibi bir etki sezdim. Bir de EFT bu konuda faydalı olabiliyor. Ondan da yardım almanızı önerebilirim. Size bir olay anlatacağım. Biri bir doktora geliyor ve sigarayı bırakmak istediğini fakat ne zaman bırakmaya karar verse, kaşının üzerinde bir acı duyduğunu öyle ki bunun dayanılmaz olduğunu ve tekrar sigaraya başladığını söylüyor. Bunun üzerine o kişiye hipnoterapi uyguluyorlar. Hipnoz esnasında o kişi hayatı boyunca babasından hiç sevgi almadığını, fakat bir keresinde düştüğü ve kaşı yarıldığı için babası onu kucağına aldığını anımsamış. İşte tam bu esnada babasının sigara koktuğunu duyumsamış. İşte sigara kokusu ona babasıyla olan o bir kaç saatlik yada dakikalık birlikteliği hatırlattığından, sigarayı ne zaman bırakmaya kalkışsa bilinçaltı işte o anlara çapa atıyor ve kaşının üzerinde müthiş bir sancı duyuyor. Yani o acıya geri dönüyor. Sigarayı bırakmayı reddediyor. İşte sigarayı siz hangi ihtiyacınız için istiyorsunuz. Ya da neden kendinize öldüresiye ceza veriyorsunuz. Bunu bulmaklaişe başlayın ve lütfen kendinize daha iyi davranın olur mu?
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2013, 05:10 PM   #3 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Bir de size şöyle bir zikir çalışması önerebilirim. 3000 ya da 1500 hangisi kolayınıza gelirse fark etmez Ya Mürid okuyacaksınız.
Yine 3000 ( ben 3500 adet okumayı tercih etmiştim) Ya Kuddüs okuyun ve sonrada 500 adet Kuddüsüd tahiru min külle sui.
duasını okuyun. Bu bağımlıklardan kurtulmak için etkili bir zikir çalışması. Denemenizi öneririm. Ya mürid ismi şerifi iradenizi kuvvetlendirecek. Ya Kuddüs ismi şerifi ise maddi ve manevi kirlerden arındıran anlamına geliyor. Dua da ise Ya kuddüs olan Allahım beni her türlü kirden arındır. anlamına geliyor. Cidden etkilidir. Kolay gelsin.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2013, 06:33 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
paradoks is an unknown quantity at this point

Öncelikle çok teşekkürler ilginiz için. Bu dualar nasıl okunmalı biraz açıklarsanız sevinirim.
paradoks isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2013, 09:26 PM   #5 (permalink)
Super Moderator

Günlük olarak okuyorsunuz. Yani gün içerisinde okuyun. Bu duayı her türlü bağımlılık için okuyabilirsiniz. Ahmed Hulusi - Dua'nın Gücü Ve Beyin - Tefekkuryolu.com - YouTube buradan öğrenmiştim bende içerisinde var. Kesinlikle faydasını göreceğinize inanıyorum. Ben de olmuştu.
Alt 16-03-2013, 06:13 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

« İNSAN ENERJİ ALANI İLE ŞİFA
EFT (Emotional Freedom Technique) Kullanılarak Sigaranın Bırakılması
EFT, bilinçaltındaki olumsuz duygular, korkular, inanç ve yargıların yarattığı blokajlardan hızlıca ve çok etkili bir şekilde kurtulmak amacıyla akupunktur noktaları kullanılarak yapılan Duygusal Özgürleşme Tekniği’dir.

EFT, iğnelere ihtiyaç duyulmayan basit bir duygusal akupunktur sistemidir. Vücudumuz sübtil enerjilerden meydana gelir. Negatif bir duygu geliştirdiğimizde vücudumuzun enerji sisteminin akışı bozulur. EFT ile ana meridyen noktalarına vurduğunuzda vücudumuzdaki enerji akışı düzelme eğilimine, dengeye ulaşmaya çalışır. EFT herkes tarafından öğrenilebilir. Her yerde ve birkaç dakikanızı vererek uygulayabileceğiniz, kolay fakat hızlı sonuçlar alabileceğiniz bir tekniktir.

Aşağıda bu tekniği çok genel olarak, önemli gördüğüm ayrıntılarını sigara bağımlılığından kurtulma ile ilgili bir alıştırma üzerinde göstererek anlatacağım.

Sigarayı bırakmak niyetinde olan kişi öncelikle bu alışkanlığını bir takım kuşkular, engeller, istekler, endişeler ve duygular sebebiyle devam ettirdiğini anlamalıdır. Ancak uygulayacağınız bu teknik sadece sigara içenleri değil sigara içmeyenleri de kapsamakta, günlük yaşamımızda stresi oluşturan türlü sebeplerden özgürleşebileceğimiz önemli bir araç sunmaktadır.

Sigarayı Bırakmak için takip edeceğimiz basit EFT adımları;

1- Sigara içme alışkanlığına sebep olduğunu düşündüğünüz 1-2 olayı hatırlamaya çalışın ya da daha çok hangi durumlarda sigara içiyorsanız not alın. Hatırladığınız bu bilgileri tekniğin başarıya ulaşması için başlangıç noktası olarak kullanacağız. Eğer hatırlayamıyorsanız bu kısmı uygulamanızın dışında bırakabilirsiniz.

2- Sorun ya da duygularınızın yoğunluğunu 1 ‘den 10 ‘a kadar rakamlar ile derecelendirin. Örneğin Stres hissetme 7 gibi. Amacımız çalışmanın sonunda tekrar derecelendirme yaparak sonuca ne kadar ulaşabildiğimizi ölçmek.

3- Şimdi ellerinizi parmaklarınız açık ve avuç içleri birbirine bakacak şekilde göğüs hizasına kaldırın. Önce iki başparmağınızı uçların birbirine 7-8 defa vurun. Bunu çok set bir şekilde yapmayın. Sonra aynı vuruşlara sıra ile işaret, orta parmak, yüzük parmağı ve serçe parmaklar şeklinde devam edin. Avuç içlerinizi birbirine değdirin ve dairesel hareketler yaparak birbiriyle ovuşturun. Bu yarım dakika süren çalışma ellerinizdeki çakra ve meridyenlerin alıcı hale gelmesine ve ellerinizin rahatlamasına yardımcı olacaktır. Ellerinizde biriken stres ve elektrik yükü daha kolay akacaktır.

4- Aşağıdaki Hazırlık (Setup) olumlamasını ve 1 numaralı maddede not aldığınız duyguya referans vererek bir ya da daha fazla tekrar ediniz. Bu olumlama sırasında Karate noktasına işaret ve orta parmaklarınızın ucu ile emin vuruşlar yapmalısınız. Karate noktası, serçe parmağınızın tarafında bileğinizden yukarıda ve elinizin yan tarafına denk gelen yumuşak etli kısımdır.

“Sigarayı terk etmekten şüphe duymama rağmen, derinden ve tamamen kendimi kabul ediyorum.”

Şimdi aşağıda belirtilen noktalara işaret ve orta parmağınızı birleştirerek 5-7 defa kararlı bir şekilde tıplayın. Vuruşlarınız rahatsız edecek sertlikte olmamalıdır. Amaç bu noktalardan geçen meridyenleri uyarmak bloke olmuş enerjiyi akmaya zorlamaktır.

Kaş (Kaşınızın burnunuz ile birleştiği nokta): “Sigarayı bırakma konusunda şüpheliyim.“

Gözün Dış Yanı: “Sigarayı bırakabileceğimden şüpheliyim”

Gözün Aşağısı (Elmacık kemiğinin üstü): “Şüphelerim sigarayı bırakma ile ilgilidir”

Burnun Altı (Üst dudağın ortası): “Sanmam ki sigarayı bırakabileyim”

Çenenin Ortası: “Denediğim diğer tüm şeyler başarılı olmadı”

Köprücük Kemiğinin Aşağısı: “Ben hâlâ gerçekten sigarayı bırakabileceğimden kuşkuluyum”

Koltuk Altının Aşağısı: “Şüphelerim sigarayı bırakma ile ilgilidir”

Başın Tepesi: “Sanmam ki sigarayı bırakabileyim”

5- Derinden birkaç nefes alıp verin. Bedenlerinizde akmaya hazır olan negatif duygu yükünün topraklanmasını kolaylaştıracaktır. Birkaç yudum su için. Gevşemenize ve rahatlamanıza izin verin.

6- İkinci maddeye dönerek hissettiğiniz duygunun şimdiki seviyesini 1 ila 10 arasında belirleyeceğiniz bir numara ile tahmini olarak derecelendirin. Örneğin çalışılan konuda 7 seviyesinde belirlediğiniz stres halen aynı derecede sizi rahatsız ediyor mu? Rahatsızlığınızı azaltmak için tüm süreci ikinci maddeden itibaren baştan alın. Başa dönüp tekrar etmek tamamen sizin hislerinizin azalıp azalmadığı ile ilgili bir kararınızdır.

Bu tekniği bir kaç hafta, günün sonunda tek başına ve sakin bir ortamda yatmadan önce uygulamanızda fayda vardır.

Sigaraya sebeb olan korkular, endişeler, sorunlar ve engeller oldukça çeşitli ve kişiden kişiye değişkenlik gösterdiği için başlangıç seviyesinde verdiğimiz bu örnek çok hızlı bir şekilde sizin sigarayı bırakmanız sonucunu doğurmayabilir. Ancak sigara bağımlılığından kurtulmak için saydığımız negatif duyguların tamamına ilk denemenizde ulaşabilir stres ve gerginlik yaratan sorunlarınızı bilinçli hale getirebilirsiniz. Sonuç olarak sigara bağımlılığından kurtulmak için gerekli temelleri atmış olacaksınız.

Faydalanılan Kaynak:

Darren Hiller is a Stop Smoking Expert, Board Certified Hypnotist & EFT Practitioner.
Alt 30-05-2013, 07:03 PM   #7 (permalink)

uSLaNMaZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
9 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uSLaNMaZz is an unknown quantity at this point

emegine sağlık inşallah deneyecem
uSLaNMaZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2013, 08:17 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

isterseniz başarabilirsiniz.. Ayrıca sigara içenlerin bilinen bir sözü vardır. Hep o bir sigarayla başladı. Yapmayın gözünüzü seveyim. Sigaranın bağımlılık yaptığını inanmıyorum bağlılık yaptığı doğru olabilir ama ben yinede sigaranın bağımlılık yaptığına inanmıyorum. Çok küçükken sigara içen çevrelerim vardı onlardan etkilenip bende içtim ama bağımlısı değildim.. Yakın bir zaman öncesine kadar da bir günde 3 sigara içtim.

O gün üzerime sinen sigara kokusu bana nescafe'nin kokusunu anımsatıyordu buda bana tekrar tekrar sigara içme hissi uyandırıyordu ama o gün tekrar içmedim 2.ci gününde de 3.cü gününde de öyle işte eğer sigara bağımlılık yapsaydı bende bağımlısı olmuştum. Herşey ağzınızdan çıkacak 2 kelimeye bağlı. Sigara içmicem. İşte sigarayı bırakmak bu kadar kolay. Sigarayı düşündüğünüz sürece sigaradan kurtulma sürenizde uzucaktır. Sigara'nın boşluğunu geçici süreliğine dondurma, çekirdek, sakız vs. şeylerle koymaya çalışın. İsterseniz başarırsınız..
Alt 30-05-2013, 08:56 PM   #9 (permalink)

uSLaNMaZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
9 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uSLaNMaZz is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
isterseniz başarabilirsiniz.. Ayrıca sigara içenlerin bilinen bir sözü vardır. Hep o bir sigarayla başladı. Yapmayın gözünüzü seveyim. Sigaranın bağımlılık yaptığını inanmıyorum bağlılık yaptığı doğru olabilir ama ben yinede sigaranın bağımlılık yaptığına inanmıyorum. Çok küçükken sigara içen çevrelerim vardı onlardan etkilenip bende içtim ama bağımlısı değildim.. Yakın bir zaman öncesine kadar da bir günde 3 sigara içtim.

O gün üzerime sinen sigara kokusu bana nescafe'nin kokusunu anımsatıyordu buda bana tekrar tekrar sigara içme hissi uyandırıyordu ama o gün tekrar içmedim 2.ci gününde de 3.cü gününde de öyle işte eğer sigara bağımlılık yapsaydı bende bağımlısı olmuştum. Herşey ağzınızdan çıkacak 2 kelimeye bağlı. Sigara içmicem. İşte sigarayı bırakmak bu kadar kolay. Sigarayı düşündüğünüz sürece sigaradan kurtulma sürenizde uzucaktır. Sigara'nın boşluğunu geçici süreliğine dondurma, çekirdek, sakız vs. şeylerle koymaya çalışın. İsterseniz başarırsınız..
son cümlelerinde yazdıkların bana uymadı sakız ve cekirdek falan benim cenem çıktıgı için onlar yasak şu anda 4 saat kadar oldu içmiom ama dürtüklemio değil canım istiyor ama içmeyecem diom bakalım nereye kadar sabrede bilirim..
uSLaNMaZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2013, 09:07 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

illada sakız, dondurma veya çekirdek yemeniz şart değil. Sigaradan kalan boşluğu doldurabilmek için çerezde olur fıstık yani..

Bookmarks