Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz?

Uyarılar

Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Gerçekten Bırakmak İstiyormusunuz?

Kuran-ı Kerim'in Üzerine El Bastım,Yemin Ettim,10 gün boyuncu içmeyeceğim!!!

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? Kuran-ı Kerim'in Üzerine El Bastım,Yemin Ettim,10 gün boyuncu içmeyeceğim!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir süredir bilgisayarım arızalı olduğu için siteye giremiyorum...Dün 8 gün oldu,bugün 22'de 9 gün olcak:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? telkin cd indir izle İstanbul Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? nerededir kimdir Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hipnoz Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gerçekten Bırakmak İstiyor musunuz? kuantum düşünce kitap haberi

Kuran-ı Kerim'in Üzerine El Bastım,Yemin Ettim,10 gün boyuncu içmeyeceğim!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-01-2009, 05:50 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Sensible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
70 Mesajinıza toplam 326 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sensible is an unknown quantity at this point

Bir süredir bilgisayarım arızalı olduğu için siteye giremiyorum...Dün 8 gün oldu,bugün 22'de 9 gün olcak:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Sensible isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 10:02 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

70 Mesajinıza toplam 326 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Evet yeminimi tuttum...Tam 10 gün oldu...
Bu zor dönemde bana destek olan herkeze teşekkür ederim...
Umarım bundan sonrada içmem bu illeti...Artık canım eskisi kadar istemiyor zaten...
Alt 04-01-2009, 11:42 PM   #23 (permalink)
Teğmen

ozlemdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 386
18 Mesajinıza toplam 127 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozlemdefne is an unknown quantity at this point

ayyyyyyyyyyy ne güzel tebrik ederim darısı başıma
ozlemdefne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 12:01 AM   #24 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Sevgili sensible.

Öncelikle kutluyorum.

Fakat, kendine işkence yaptığını düşünüyorum ben.

Eminim gergin ve stresliydin bu süreç içinde.

Bir nevi oruç tutmuş oldun. Vücut, bu süre içinde, çok şey kazandı, temzilendi belki.

Peki, ya ruh halin ve psiklojin?

Sigaranın tamamen psikolojik olduğunu düşünürsek, sigara içmemek için mi, bırakmak için mi, yeminini tutabilmek için mi gayret gösterdin bu nokta çok önemli.

Sigarayı azaltarak, ya da rahat bir şekilde bırakmak lazım diye düşünüyorum. Aksi taktirde, ya kendimize (psikolojimize) ya da çevremizdekilere zarar veririz.

Yine de başardığın için, kutluyorum. Buraya kadar gelmişken de içmezsin inş.super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 12:09 PM   #25 (permalink)
Teğmen

rak_star_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 323
41 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rak_star_21 is an unknown quantity at this point

Tebrikler sensible bir omur boyunca sigara icmeyecegini gosterdin.Bundan sonra icmezsin.Insan vucudunun en onemli maddesi ruhunu kontrol etmektir.Ruhuna emir verebiliyorsan dunyayi yonetirsin.Verebilmen icinde kesin kararlarin olmasi gerek. Es zamanli mator gibi calismaz ruh isyan eder olmadik yerden olmadik engeller cikartir.Sen kararli oldunmu engeller zamanla kalkar ruhun bozulur biraz ama senin istedigin olur.Ruhununda bundan sonra seni dinler.Sen ruhuna veya dunyaya ayak uydurmak zorunda kalmassin onlar sana ayak uydururlar.Butun basarili insanlar 100 lerce kisisel gelisim kitaplari okumuslardir ama aradiklarini dibe vurunca bulmuslardir.Dibe vurmayan bir insanda inisli cikisli dalgali bir hayati olur.Dibe vurdugunda ayaklarin gucu ile hizli yukari cikarsin ve nasil ciktigini bilirsin nasil asagi indiginide ve sonra kaybetmesisin.
Sigara icenlere kotu bir haberim var 25 yil boyunca icenler birakmaya kalkarlarsa kesin kansere yakalaniyorlar o yuzeden olene kadar icmeye devam etsinler.Cok az insan yakalanmadan atlatiyor.Bunlardan biri siz olabilirsizi.Bunlar birakmakla kalmiyor.Bircok aliskanliklarini digistiriyorlar bunun icinde kesin bir karar gerek.Pis nikotinide atiyorlar vucudundan.Bu madde akcigerlerde kaldigi surece tehlike yaratiyor.Birakan arkasalar spora baslasinlar yapamiyorlarsa haftada iki veya uckez ormanda piknik yapmaya gidsinler.Vucudun bol oksijene ihtiyaci var.Birakmaya kara veren arkasadlar ilk once nasil sigarayi birakim arastirmasini yapacaklarina birakirsama nelerle karsilasirim arastirmasini yapsinlar.Unutmayin ki sizden daha kotu durumda olanlar var.Alkol uyusturucu tiner kullananlar var.
Kesin birakma karari alan arkadaslara tessekur ve tebrik ediyorum.
rak_star_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 01:25 PM   #26 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

sensiblecim harikasın

canı gönülden tebrik ederim

artık hazırsın şimdi ikinci 10 günlük süre için yine huzurlarımızda yemin et lütfen..

böyle böyle aşıcaz bu günleri ..

sevgiler..
Alt 05-01-2009, 02:59 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

sensible harikasın bırakmana gerçekten çok sevindim.kutlarım seni.sigaraya karşı olan biri olarak bıraktığını duyduğum her kişi adına çok mutlu oluyorum.senin adına da çok çok sevindim harikasın.....
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 05:05 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sensiblecim harikasın

canı gönülden tebrik ederim

artık hazırsın şimdi ikinci 10 günlük süre için yine huzurlarımızda yemin et lütfen..

böyle böyle aşıcaz bu günleri ..

sevgiler..
Teşekkürler abla...Ama bundan sonrası için yemin etmiyim,zaten zor günleri atlattım...Psikolojik olarak zorluk yaşamıyım:)
Alt 05-01-2009, 05:07 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
rak_star_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
25 yil boyunca icenler birakmaya kalkarlarsa kesin kansere yakalaniyorlar o yuzeden olene kadar icmeye devam etsinler.
Bu nerden çıktı şimdi ya:S Ben annemide bırakmaya zorluyordum...Onun rahat 25 yıl olmuştur...Biraz daha açabilir misin bu mevzuyu?
Alt 05-01-2009, 06:12 PM   #30 (permalink)
Çevirmen

Quanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 212
62 Mesajinıza toplam 315 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Quanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura about

25 yıl içince bırakmasan daha iyi diye birşey duymadım. Ama şunu biliyorum. Sigara bırakılınca risk 15 yıl sonra içmeyenlerle hemen hemen aynı düzeye geliyor. Ayrıca tek risk kanser de değil. Sigara akciğer hastalıkları (kronik bronşit, KOAH, bronşektazi....), kalp hastalıkları (damar sertliği, kalp krizi...), tansiyon yükseklği, felç..... gibi çoook önemli hastalıklar için de risk faktörü. Bu nedenle ne zaman bırakılırsa bırakılsın, ama mutlaka bırakılsın.

Bookmarks

Seçenekler
Stil