Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

Çalışmalara Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar Çalışmalara Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hemen hemen herkesin hayattan bir beklentisi var. Kimileri daha uzun olmak ister, kimileri daha komik, kimileri daha zayıf görünmek, kimileri arkadas ortamında sevilen birisi olmak, kimisi daha fit vücuda sahip olmak, kimileri sevdiği işde çalışmabilmek ister, kimileride sahip olduğu sorunlardan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

Çalışmalara Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-01-2013, 01:50 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Çalışmalara Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler

Hemen hemen herkesin hayattan bir beklentisi var. Kimileri daha uzun olmak ister, kimileri daha komik, kimileri daha zayıf görünmek, kimileri arkadas ortamında sevilen birisi olmak, kimisi daha fit vücuda sahip olmak, kimileri sevdiği işde çalışmabilmek ister, kimileride sahip olduğu sorunlardan kurtulmak ister. Anladığım kadarıyla durum budur.. Hepimizin istekleri vardır ve isteklerimizi gerçekleştirmek için çoğu zaman gereken gücü kendimizde bulamayabiliyoruz.. Bir çalışmaya başlamadan önce bizlere ayak bağı olan sorunları görmezden gelerek çalışmaya başlarsak o çok istediğimiz hayattan beklentilerimize ulaşamadan günün birinde kolayca vazgeçebiliyoruz kimi zamanda çalışmalara başlamadan yapamayacağını düşünüp çalışmalara bile başlama gereği duymuyor. Böyle örnekler çoğaltılabilir.

Başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.. arkadaşım vücut geliştirmeye meraklı olduğunu ve bu konuda somut adımlar atıcağını belirtip sende benimle vücut geliştirmek istermisin diye sordu. O an cazip bir teklif gibi geldi ve hemen kabul edip onunla birlikte bende somut adımlar atarak en kısa zamanda vücut geliştirmeye başladık. O zamanlar lise sonda aynı sınıfta öğrenciydik. Okula geldiğimizde sınıfta vücut geliştirmeyle ilgili birbirimizden fikir alış verişi yapıp kendimizi motive ediyorduk ve arada bir bu konudan bahsederek motivasyonumuzu arttırıp seve seve çalışmalara devam ediyorduk.. Toplam 5 ay boyunca düzenli olarak vücut çalıştım. Okullar bitti ve ondan sonraki düzenimde allak bullak oldu ve çalışmalarım son buldu..

Benim göremediğim birşeyi görüyordu dostum. O bana vücut geliştirmekten bahsederken gelecekteki fit vücudunu hayal ediyordu ve ben orayı görememiştim. Kendini motive edip çalışmalara sıkı sıkı sarılıyordu ve ben bunu açıkcası okullar bittikten sonra zaten yapmıyordum ya neyse :D yapmadım. Çalışmanın benim için bir önemi olmamaya basladı ve daha sonra da çalışmalarda aksama oldu işde herşey burada başlıyor. Ne oluyorda 5 ay düzenli yaptığım çalışma günün birinde aksamalardan kaynaklanıp çalışmalarım son buluyor.. ?? Sanırım çalışmaları aksatmamın bir çok nedeni olabilir. Bunlar; motivasyon eksikliği, nerden başlayacağını bilememe, bir süre sonra başlayan isteksizlik, disiplinsizlik, irade eksikliği ve çalışmalara gereken önemi vermemek olabilir..

Kimilerimiz için ilk adımı atmak konusunda hiç zorlanmazken bazılarımız o ilk adımı atmada gidip gelirler onlar için ilk adım atmak diğerlerine göre daha zordur ki her iki durumuda yaşadım.. İlk adımı atmakta zorlanmamızın nedeni isteksizlik kadar hani bir yanımız değişimi isterken diğer yanımız değişime direnir ya heeh işde o değişim korkumuzdan kaynaklanıyor'da olabilir.. Verdiğim bu linteki 2.ci bölümde yer alan değişimden korkma- değişime güvenememe konusuna çalışabilirsiniz.

(verdiğim linkteki çalısmanın etkisini görebilmek için defalarca aynı çalısmayı tekrarlamak gerekebiliyor) http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hediyesi.html pekii isteksizlikten nasıl kurtulucaz sorusuna gelicek olursak çok basit sedona serbest bırakma yöntemi ile yukarıda verdiğim linkin 1.ci sayfasının en son mesajında isteksizlikle ilgili yazım var. O an ki isteksizliğinizden kurtulmak için bu kadar kısa sürede böyle etkili bir yöntem görmedim daha.. tavsiye ediyorum..

Şu satırları yazarken düşünüyorumda bir çalışmayı bu kadar zorlu hale getirmenin ne gereği vardı ki neyse eğer değişme korkusunu ve isteksizlikten kurtulma yöntemini uyguladıysanız sırada adım adım yapılması gerekenleri listelicem...

Çalışmalara Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler;

— Temiz bir defter ve bir kalem gözünün önünde bulunsun..
— Kendine bir hedef belirle örneğin hayatında en çok şikayet ettiğin şeyi düzeltmek olsun
— Hedefinle ilgili detaylı bir plan çıkar.. Örneğin ne tür yöntemler uygulayacağın ve bunu neden yapmak istediğini kendine söylemen
— Plan'ınla ilgili kendine sorman gereken 4 önemli soru. Bunlar;

1.) Çalışmalara ne zaman başlıcam ?
2.) Başladığım çalışmalar ne zaman son bulacak ?
3.) Bu çalışmayı neden yapmak istiyorum ?
4.) Bu çalışmaları günün hangi saatinde yapıcaksın ?

— Ben ilk bu yöntemi uyguladığım zaman değiştirmek istediğim bir konu üzerine değil bir güne 6 farklı program sığdırmıştım ki bazıları aksadı orası ayrı ama en az 4'ünü düzenli olarak uyguladım diyebilirim.. 41 gün boyunca
— Çalışmaları yaparken çalışmadan sonraki değişmiş halinizi imgelemeniz size extra'dan katkı sunacaktır + sizi motive edicek
— Bilmeniz gereken başka birşey de değiştirmek istediğiniz şeyi defterinize yazın.. Bunda defterimden örnek vericek olursamm... Örneğin Affetme Meditasyonu;

+ Günde 1 saat bu çalışmaya zaman ayırabilirmisin ?

- Evet

+ Bunu neden yapmak istiyorum ?

— Geçmişte kendimi ve başkalarını bağışlamadığım zman ruhuma işkence yaptığımı, gereksiz yüklerden arınmak için ve geçmişten özgürleşmek için bunu kendi iyiliğim için yapıcam.

+ Bu çalışmayı 21 gün boyunca yapabilirmisin ?

- Yapabileceğime inanıyorum..

Son olarak şöyle bir niyet ediyorum -'' Bu 21 günlük çalışmayı yapmaya karar veriyorum ve verdiğim karara sadık kalmayı seçiyorum''

Eğer dediklerimi adım adım yaparsanız size çalışmanız boyunca aksatmadan çalışmayı yapabileceğiniz sözünü veriyorum tabii birazda sizin gayret etmeniz gerekiyor.. En az 4 çalışmayı 41 gün böoyunca rahatça yaptım ve itiraf edeyim ilk haftada çalışmaları yapmakta zorlansamda ilk haftayı atlattıktan sonra çalısmaları yaparken zevk alıyordum tabii birde arada cevapladığınız soruları dönüp okumanızında faydasını göreceksiniz.. Kendinize iyi bakın Sevgiyle Kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2013, 02:38 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: Çalışmalara Başlamadan Önce Yapılması Gerekenler

Merhabalar;
Ben bu yazı için çok teşekkür ederim, bu donanımları edinip, ayrıca bu detayda ve emekle paylaşıyor olmanı çok takdir ettim.
Gerçekten çok sağolasın...
Sevgiler
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2013, 02:42 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

önemli olan birbirimize yardımcı olmak dimi minnettar ;) bu yazıyı yazmamda büyük oranda payın var
Alt 24-01-2013, 03:04 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Emeğini takdir ediyorum sevgili Bykus. Ve söylemeden de edemeyeceğim bazen de seninle gurur duyuyorum. İyi ki varsın. :)

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2013, 03:08 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
önemli olan birbirimize yardımcı olmak dimi minnettar ;) bu yazıyı yazmamda büyük oranda payın var
Ben bir mesaj hissettim ama cevap vermeyeceğim...
Ben benim içinde yazılmış olabilir mi kısmını sanki hissettim ve çokkkkkkkkkkk mutlu oldum, çok değerli buldum ve bu yaklaşımını gerçekten takdir ettim. Herşeyler gönlünce olsun dilerim...Diğer mevzu için istersen sana kendi dilimden tek tek anlatırım arkadaşım....
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2013, 03:33 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

sevgili bykus yazın ıcın teşekkürler gerçekten güzel olmuş..ama sunu solemeden edemıycem bence mınnettar son derece haklı..bu forumda ınsanlarla en cok bılgı paylasan ınsanlara en cok yardım eden ınsandır mınnettar..ama kıtabı yayınlamamakta gayet haklı..hayır anlamıorum bıze yardım etme pahasına ılla bası belaya mı gırsın...o kıtap suan gündemde olan bı kıtap eger mınnettar onu burda paylaşırsa dava acabılırler minnettara..bu senın normal kıtap verme olayından cok farklı..yoksa mınnettar bu forumda kı en paylaşımcı ınsan bana gore..yanı bıraz mantıklı dusunursen sende gayet bu çıkarımları yaparsın zaten...hem bence emegede saygısızlık..cunku yazar bu kıtabı yazarken elbettekı para kazanmayı dusunmustur..eger mınnettar bu kıtabı yayınlarsa herkes burdan alır ve bu adamın emegıne saygısızlık olur...mınnettar harıc forumun bıle bası belaya gırebılır...ben ole dusnuorum..
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2013, 03:33 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

teşekkür ederim sweety mesajın çok mutlu etti beni sende iyiki varsın :))
Alt 24-01-2013, 03:34 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sevgili bykus yazın ıcın teşekkürler gerçekten güzel olmuş..ama sunu solemeden edemıycem bence mınnettar son derece haklı..bu forumda ınsanlarla en cok bılgı paylasan ınsanlara en cok yardım eden ınsandır mınnettar..ama kıtabı yayınlamamakta gayet haklı..hayır anlamıorum bıze yardım etme pahasına ılla bası belaya mı gırsın...o kıtap suan gündemde olan bı kıtap eger mınnettar onu burda paylaşırsa dava acabılırler minnettara..bu senın normal kıtap verme olayından cok farklı..yoksa mınnettar bu forumda kı en paylaşımcı ınsan bana gore..yanı bıraz mantıklı dusunursen sende gayet bu çıkarımları yaparsın zaten...hem bence emegede saygısızlık..cunku yazar bu kıtabı yazarken elbettekı para kazanmayı dusunmustur..eger mınnettar bu kıtabı yayınlarsa herkes burdan alır ve bu adamın emegıne saygısızlık olur...mınnettar harıc forumun bıle bası belaya gırebılır...ben ole dusnuorum
Alt 24-01-2013, 03:38 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

teresa yanlış anladın ben bunu minnettar'ın kitabını paylasması için paylasmadım kendisinede belirttim zaten. yanlış anlaşılıyorum sadece minnettar'ın başladığı çalısmalarını devamını getiremediğini farkettiğim için yazılan bir yazı hiçbir çıkar yada beklentim yok kimseden.. yararlanmanız için yazdım.. Daha önceden benimde sıkıntı çektiğim bir konuyu forumda paylaşmak istedim hepsi bu ve yorumlarınız içinde teşekkür ederim Sevgiyle Kalın :))
Alt 24-01-2013, 03:40 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

belkıde ben yanlış anlatmış olabılırım kusura bakma..cok teşekkürler gerçekten harıka bı yazı..sadece mınnettar degıl hepımızın en buyuk sorunu aslında bu degılmı..basaramamızın en buyuk nedenı..ben aslında ıskobının genel hatlarıyla neler yaptığını yazmasını ıstıorum cok merak ettım..

Bookmarks