Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

Çatlak Testi

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar Çatlak Testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çin'de bir adam, hergün boynuna dayadığı kalın sopanın iki ucuna asılı testilerle dereden su taşırmış evine... Bu testilerden birinin yan kısmında çatlak varmış... Diğeri ise hiç kusursuz ve çatlaksızmış. Ve her seferinde bu kusursuz testi adamın doldurduğu suyun tümünü taşır, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

Çatlak Testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-04-2010, 11:44 PM   #1 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Çatlak Testi

Çin'de bir adam, hergün boynuna dayadığı kalın sopanın iki ucuna
asılı testilerle dereden su taşırmış evine... Bu testilerden
birinin yan kısmında çatlak varmış... Diğeri ise hiç kusursuz ve
çatlaksızmış. Ve her seferinde bu kusursuz testi adamın doldurduğu
suyun tümünü taşır, ulaştırırmış eve... Ama uzun bir yolu yürüyerek
boynunda taşıdığı testilerden çatlak olanı, eve yarı dolu olarak
varırmış... İki sene hergün bu şekilde geçmis... Adam her iki
testiyi suyla doldururmuş, ama evine vardığında sadece 1,5 testi su
getirirmiş... Tabii ki kusursuz, çatlaksız, mükemmel testi çok
gururlanıyormuş vazifesini mükemmel yaptığı içün... Fakat çatlaği
olan zavallı kusurlu testi çok utanıyormuş. Doldurulan suyun sadece
yarısını eve ulaştırabildiği için de çok üzülüyormuş... İki senenin
sonunda, yapması lazım gelen görevi yapamadığı düşüncesiyle ırmak
kenarında adama;
- Kendimden utanıyorum. Şu yanımdaki çatlak nedeniyle, sular
evine gidene kadar sızıp gidiyor, demiş. Adam testiye;
-Göremedin mi? Yolun senin tarafında olan kısmı çiçeklerle dolu.
Fakat kusursuz testinin tarafinda hiç yok... Çünkü ben başından
beri senin kusurunu, çatlağını biliyordum... Senin tarafına çiçek
tohumları ektim. Ve hergün o yolda ben su taşırken, sen onları
suladın... İki senedir o güzel çiçekleri toplayıp, masamın üstünü
masamı süsledim. Sen kusursuz olsaydın, o çatlağın olmasaydı, evime
böyle güzellik ve zerafet veremiyecektim diye cevap vermis.
Hikayeden alacağımız ders: Her birimizin kendine has kusurları
vardır... Hepimiz birer çatlak testiyiz aslında... Fakat sahip
olduğumuz bu kusurlar ve çatlaklar hayatlarımızı ilginç yapan,
mükafatlandıran, renklendiren özelliklerimizdir. Etrafınızdaki her
kişiyi, olduklari gibi kabullenin... Dışlarındaki kusurlara değil,
içlerindeki güzelliklere bakıp, görün...Herkesin içinde sevgi dolu bir yürek olduğunu unutmayın. SADECE BAKMANIZ YETERLİ......

SEVGİ İLE KALIN

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-04-2010, 05:56 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about
Standart Cevap: Çatlak Testi

Ayy yazıık yorumsuz kalmış Bu hikayeyi bilmeyen yok galiba teşekkür edip bırakmışlarBende biliyodum ama senin hatrın için yazıyorum bak Yinede tekrar hatırlanması güzel teşekkürler paylaşım için
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-04-2010, 07:16 PM   #3 (permalink)
QMU

Tesekkür: 34
10 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
QMU is an unknown quantity at this point

teşekkürler çok güzel bir hikaye....ben bu konuda bayağı bir dertliyim aslında. herkesi olduğu gibi kabulleniyorum, asla ama asla insanların dış görünüşüne göre muammele etmiyorum. fakat şişman olduğum için sosyal hayatta rahatça yeni insanların içine karışamıyorum. sanki her yaptığım insanların gözüne batacakmış, dışlanacakmışım gibi geliyor. düşünüyorumda acaba bende aslında içten içe insanları kategorize ediyorum da, başkalarınında öyle olduğunu mu zannediyorum?? :(:(
Alt 19-04-2010, 08:21 PM   #4 (permalink)
blue jaloon
Guest

kisss ne güzel hikaye tskler catlak filan geciyo himmm hahahahah.
-----------------------------------------------------------------
Eski Yunanda, Sokrat bilgiyi saklaması sebebiyle saygıdeğer bir ün yapmıştı. Bir gün bir tanıdık büyük filozofa rastladı ve dedi ki: "Arkadaşınla ilgili ne duyduğumu biliyor musun?" "Bir dakika bekle." diye cevap verdi Sokrat. "Bana bir şey söylemeden evvel senin küçük bir testten geçmeni istiyorum. Buna Üçlü Filtre Testi deniyor.""Üçlü filtre?" "Doğru" diye devam etti Sokrat. "benimle arkadaşım hakkında konuşmaya başlamadan önce, bir süre durup ne söyleyeceğini filtre etmek, iyi bir fikir olabilir. Bu ona üç filtre testi dememin sebebi. Birinci filtre "Gerçek filtresi". Bana birazdan söyleyeceğin şeyin tam anlamıyla gerçek olduğundan emin misin?" "Hayır," dedi adam, "aslında bunu sadece duydum ve..." "Tamam," dedi Sokrat, "öyleyse, sen bunun gerçekten doğru olup olmadığını bilmiyorsun. Şimdi ikinci filtreyi deneyelim, 'İyilik filtresini.' Arkadaşım hakkında bana söylemek üzere olduğun şey iyi bir şey mi?" "Hayır, tam tersi..." "Öyleyse," diye devam etti Sokrat, "onun hakkında bana kötü bir şey söylemek istiyorsun ve bunun doğru olduğundan emin değilsin. Fakat yine de testi geçebilirsin, çünkü bir filtre daha var, 'İşe yararlılık filtresi.' Bana arkadaşım hakkında söyleyeceğin şey benim işime yarar mı?" "Hayır, gerçekten değil." "İyi." diye tamamladı Sokrat. "Eğer bana söyleyeceğin şey doğru değilse, iyi değilse ve işe yarar, faydalı değilse bana niye söyleyesin ki?"
Alt 19-04-2010, 08:53 PM   #5 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kisss ne güzel hikaye tskler catlak filan geciyo himmm hahahahah.
-----------------------------------------------------------------
Eski Yunanda, Sokrat bilgiyi saklaması sebebiyle saygıdeğer bir ün yapmıştı. Bir gün bir tanıdık büyük filozofa rastladı ve dedi ki: "Arkadaşınla ilgili ne duyduğumu biliyor musun?" "Bir dakika bekle." diye cevap verdi Sokrat. "Bana bir şey söylemeden evvel senin küçük bir testten geçmeni istiyorum. Buna Üçlü Filtre Testi deniyor.""Üçlü filtre?" "Doğru" diye devam etti Sokrat. "benimle arkadaşım hakkında konuşmaya başlamadan önce, bir süre durup ne söyleyeceğini filtre etmek, iyi bir fikir olabilir. Bu ona üç filtre testi dememin sebebi. Birinci filtre "Gerçek filtresi". Bana birazdan söyleyeceğin şeyin tam anlamıyla gerçek olduğundan emin misin?" "Hayır," dedi adam, "aslında bunu sadece duydum ve..." "Tamam," dedi Sokrat, "öyleyse, sen bunun gerçekten doğru olup olmadığını bilmiyorsun. Şimdi ikinci filtreyi deneyelim, 'İyilik filtresini.' Arkadaşım hakkında bana söylemek üzere olduğun şey iyi bir şey mi?" "Hayır, tam tersi..." "Öyleyse," diye devam etti Sokrat, "onun hakkında bana kötü bir şey söylemek istiyorsun ve bunun doğru olduğundan emin değilsin. Fakat yine de testi geçebilirsin, çünkü bir filtre daha var, 'İşe yararlılık filtresi.' Bana arkadaşım hakkında söyleyeceğin şey benim işime yarar mı?" "Hayır, gerçekten değil." "İyi." diye tamamladı Sokrat. "Eğer bana söyleyeceğin şey doğru değilse, iyi değilse ve işe yarar, faydalı değilse bana niye söyleyesin ki?"
Hmm bu da çok güzeldi Kralım, eline sağlık
Alt 04-08-2010, 05:22 PM   #6 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: Hiç kimse kusursuz değildir.

Yazı çok güzel fakat bir şeye ekleme yapmak istiyorum. Herkesi olduğu gibi değil olabilecekleri gibi kabul etmek lazım ki insanlar değişmeye uğraşsınlar ve gelişsinler.
Alt 04-08-2010, 05:28 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazı çok güzel fakat bir şeye ekleme yapmak istiyorum. Herkesi olduğu gibi değil olabilecekleri gibi kabul etmek lazım ki insanlar değişmeye uğraşsınlar ve gelişsinler.

Çok güzel bir bakış açısı gerçekten.Haklısın birazda onları olabilecekleri gibi görmek olabilecekleri gibi davranmak onları görmek istediğimiz yerlere getirmemizi sağlayabilir hiç değilse daha iyi olmalarına yardımcı oluruz.

RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2010, 11:36 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Mevlana'nın bir sözü geldi aklıma. Şöyle diyor bize: "Kusursuz dot arayan, dostsuz kalır." İnsanı, insan yapan şey; olumlu yada olumsuz taşıdığı her türlü duygudur. İnsanı mükemmel yapan şey, her türlü güzel huyunun yanında taşıdığı noksanlıklardır. Burada önemli olan şey, olumlu duyguları gün geçtikçe arttırmaya çalışıp, kötü duygulardan da arınmaya çalışmaktır.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2010, 09:47 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,012
541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about

cok guzel bir paylasim tesekkurler.
Alt 29-12-2011, 02:23 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 273
78 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selda02 is an unknown quantity at this point

hep çatlak olduğumu düşünürdüm süper moral oldu valla çok teşekkürler
selda02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks