Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-04-2010, 11:44 PM   #1 (permalink)
Elektra
Guest

Standart Çatlak Testi

Çin'de bir adam, hergün boynuna dayadığı kalın sopanın iki ucuna
asılı testilerle dereden su taşırmış evine... Bu testilerden
birinin yan kısmında çatlak varmış... Diğeri ise hiç kusursuz ve
çatlaksızmış. Ve her seferinde bu kusursuz testi adamın doldurduğu
suyun tümünü taşır, ulaştırırmış eve... Ama uzun bir yolu yürüyerek
boynunda taşıdığı testilerden çatlak olanı, eve yarı dolu olarak
varırmış... İki sene hergün bu şekilde geçmis... Adam her iki
testiyi suyla doldururmuş, ama evine vardığında sadece 1,5 testi su
getirirmiş... Tabii ki kusursuz, çatlaksız, mükemmel testi çok
gururlanıyormuş vazifesini mükemmel yaptığı içün... Fakat çatlaği
olan zavallı kusurlu testi çok utanıyormuş. Doldurulan suyun sadece
yarısını eve ulaştırabildiği için de çok üzülüyormuş... İki senenin
sonunda, yapması lazım gelen görevi yapamadığı düşüncesiyle ırmak
kenarında adama;
- Kendimden utanıyorum. Şu yanımdaki çatlak nedeniyle, sular
evine gidene kadar sızıp gidiyor, demiş. Adam testiye;
-Göremedin mi? Yolun senin tarafında olan kısmı çiçeklerle dolu.
Fakat kusursuz testinin tarafinda hiç yok... Çünkü ben başından
beri senin kusurunu, çatlağını biliyordum... Senin tarafına çiçek
tohumları ektim. Ve hergün o yolda ben su taşırken, sen onları
suladın... İki senedir o güzel çiçekleri toplayıp, masamın üstünü
masamı süsledim. Sen kusursuz olsaydın, o çatlağın olmasaydı, evime
böyle güzellik ve zerafet veremiyecektim diye cevap vermis.
Hikayeden alacağımız ders: Her birimizin kendine has kusurları
vardır... Hepimiz birer çatlak testiyiz aslında... Fakat sahip
olduğumuz bu kusurlar ve çatlaklar hayatlarımızı ilginç yapan,
mükafatlandıran, renklendiren özelliklerimizdir. Etrafınızdaki her
kişiyi, olduklari gibi kabullenin... Dışlarındaki kusurlara değil,
içlerindeki güzelliklere bakıp, görün...Herkesin içinde sevgi dolu bir yürek olduğunu unutmayın. SADECE BAKMANIZ YETERLİ......

SEVGİ İLE KALIN

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.