Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

ana kuzusu...

İlişkiler ve Evlilik ana kuzusu... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yenıden tesekkur ederım cevabın ıcın aquariel...benım kafamı en cok mesgul eden konuda bu oldu zaten..ben anneme asla yansıtmıyorum aramızda gecenlerı ama o anlatıyordu annesıde bana anlatma demıyodu:) oysa benım annem hep kızmıstır asla gelıp bana anlatma dıye..bı sure sonra bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

ana kuzusu...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-06-2009, 01:00 PM   #11 (permalink)
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough
Standart Cevap: ana kuzusu...

yenıden tesekkur ederım cevabın ıcın aquariel...benım kafamı en cok mesgul eden konuda bu oldu zaten..ben anneme asla yansıtmıyorum aramızda gecenlerı ama o anlatıyordu annesıde bana anlatma demıyodu:) oysa benım annem hep kızmıstır asla gelıp bana anlatma dıye..bı sure sonra bu konuyu konustum onunla anlatman dogru degıl dıyerek nedenlerıyle sonuclarıyla...aklına pek yatmadı cunku annem benım herseyım ben onunla herseyımı paylasırım gıbı cumleler kurdu ama yınede ınkar edemem daha bır cekı duzen verdı hareketlerıne..su ana baktıgım zaman evet en azından bu konuda bır ılerleme yasadık ama para olayında yerımızde sayıklıyoruz..evet konusmayı ıstıyorum ama verecegı tepkıyı bılemedıgım ıcın konusmamı erteledım...sanırım benım bır an once tepkısı nolursa olsun konusmam gerekıyor..kendım dusunerek bunun cozumunu bulamıcam...
fıkırlerınız ıcın gercekten cok tesekkur ederım:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2009, 01:38 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Kişilik sahibi kararlarını kendi verebilen,bir eş zaten anneyi ve eşin yerini çok iyi dengeleyebilir.körü körüne bağlı ben bilmem annem bilir diyen bir erkeği kastetmemiştim.Ben de karar verirken eşim olmadığı için oğluma sorarım.ortak mal mülk gelir veya bir iş yaparken.Gerçi küçükken bile sorardım onun fikrini almak için.aynı şekilde o da bana danışır en sonunda kendi süzgecinden geçirir,kararını verir.Kişiliği oturmayan bir erkek ne yapar bilemem.Hele anne de kaprisli ve kıskançsa...oğlunu da istediği gibi yönetebilir,bunun garantisini veremeyiz.Önemli olan ne biliyormusun Aysescim,akıl danışabilir,dertleşebilir.zamanla bunları seninle yapacaktır.Ama kişiliklerine çok dikkat et.körü körüne mi bağlı anne iyi niyetli mi? bunları sen sezgilerinle az çok farkedersin.şu anda oğlumun kız arkadaşı var.eskisi kadar benimle herşeyini paylaşmıyor.Bu gayet doğal bence,mesela sınawdan çıkıyor arıyorum telefonu meşgul.hoşuma gidiyor kız arkadaşının oğlumla benim gibi ilgilenmesi...şimdiden o da başladı harcalamalarına kısıtlama getirmesi...sınaw sabahı erkenden uyandırması üstelik bende ordayken.bakıyorum ben de bir adım geri çekilmeye başladım.Biliyorum ki oğlum emin ellerde...O da bu durumdan hoşnut..düşünsene iki bayan sadece onu düşünüyor.ama yarış yok...doğal iyi niyet var...Ben de yaşadım bunları..eşim çok sinirli fakat çok karakterli biriydi.annesini çok sever,çok düşkündü.aynı düşkünlüğü bana da gösterdi ama anneyi de incitmeden...herkesin yerini bilerek.çünkü herkesin değeri kıyaslanamaz ne sen annesi olursun,ne de anne eş vazifesi yapar düşünsene...Ama kesinlikle annenin aleyhinde iyi kötü bir söz etme...ya da bu ilk senden gelmesin.kendi eleştiriyor olsa bile müdafaya geçer ve hiç yoktan soğukluk girer.Ben kendi annem gibi görmeye başadım hiç aleyte konuşmamaya çalıştım.Bunlar bana artı olarak geri döndü.hem annesi hem eşim tarafından...yaptığı hatalardan ve kıskançlıklardan sonra kayınvalidem özür diledi.22 yaşındaydım.Bazen düşünüyorum.ne kadar olgunmuşum.Şimdi olsa bu kadar hoşgörülü olurmuydum,bilmiyorum.hayatımın her evresinde empati yaptım.BEN OLSAM NASIL DAVRANIRDIM.KENDİMİ ONUN YERİNE KOYDUM.Böyle düşündükçe hep kazanan taraf oldum.Tavsiye ederim..tecrübelerimi paylaşmak istedim.belki faydalanırsın.yolun başındasın...endişe etme...güzellikleri hayal içinde yaşarken fotoğrafla hayatına çek mutluluğu...sevgiyle kal..
Alt 15-06-2009, 01:51 PM   #13 (permalink)
Teğmen

107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

anneye baktıgımız zaman evet ıyı nıyetlı, bana karsı asla yanlıs yada ıtıcı bır tawrı olmadı ama neden bılmıyorum nısanlımda farklı bıseler var ıste bunun adını koyamıyorum..yerı gelıyor bazı olaylarda annem olsaydı...dıye baslayan cumleler kuruyor:) bende dayanamayıp guluyorum cunku cok cocukca ve komık gelıyor.bunda bır cok seyın etkısı oldugunu dusunuyorum aslında..hıc aılesınden ayrı yasamamıs bır ınsan,anne herzaman erseyde kopru olmus babasıyla araları cok bozulur ama annede bunu duzeltmek ıcın cabalamaz..bızde bıraz farklı bı durum mesela..benım babamla aram acık olsa anne hemen barıstırmacı rolu alır..sankı ogluna karsı cok tıtız sankı ben onun kadar ogluna ıyı bakamam ımajı var bunu cok hıssedıyorum ama kayınvaldemse herseyde sen yorulma kızım ben yaparım ben oglumun herseyıne kosarım dusuncesınde..yanı kayınvaldem gercekten ıyı nıyetlımı yoksa kıskanclıgını cok guzel ortuyomu anlayamıyorum...
sızın yazınızı okuyunca oglunuzun kız arkadasını kıskanmadıgınızı dırek anlayabılıyorum ama ben kendı kayınvaldeme baktıgımda bunu hıssedemıyorum...
keske her kayınvalde adayı sızın gıbı olsa:))
yenıden cok tesekkur ederım sudem8 abla:) her dusunce benım ıcın yenı bır kapı...cok saolun
Alt 15-06-2009, 01:56 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
ayses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem 8
cok teşekkür ederim gerçekten herkes farklı bir açıdan bakmama olanak sağladı, özellikle bi erkek cocuk annesının soledıklerı bi takım seylerı daha bır net gormemı sağladı. evet nısanlımın aılesıne baktıgım zaman anne domınant,evlatlar annelerı ne derse onu yapıyor paralarını bıle annelerıne verıyolar nısanlım 26 yasında ve hala annesıne verıyor parasını yada aramızda gecen bır takım seylerı annesıne anlatmaktan cekınmıyor...yapılan yorumları okuyunca kendımdekı hatayı daha bır acık gorebılıyorum.gercekten olayın uzerıne cok dusmemek gerekıyor.
annenın baskın oldugu bı aıledekı cocugun esınede saygı duyucak olmasını hıc dusunmemıstım:)) yardımınız ıcın tesekkur ederım:)
Aysescim para konusun da belki düğün masrafları eşya alacakları için ortak bir bütçeleri vardır.para biriktiriyor olabilirler.Benim eniştem inşaat mühendisi onlarda annesiyle birlikte gelirlerini birleştiriyorlardı.daha sonra ablamla ablam öğretmen...şimdide ablamla ortak havuz paralar oraya toplanıyor..sadece harçlıklar alınıyor..Büyük harcamalarda karar alıyorlar..düzen böyle ilk zamanlar bizim çok tuhafımıza gitti.senin paran benim param olayı yok.3 çocukları oldu.biri doktor ikisi eczacı gül gibi geçiniyorlar..37 senelik evliler maşallah..her ailenin düzeni oluyor...tepki göstermeden önce araştır sor zaten o sana anlatır...daha sonra parayı sana verir zaten yada birleştirirsiniz.
Alt 15-06-2009, 02:19 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
anneye baktıgımız zaman evet ıyı nıyetlı, bana karsı asla yanlıs yada ıtıcı bır tawrı olmadı ama neden bılmıyorum nısanlımda farklı bıseler var ıste bunun adını koyamıyorum..yerı gelıyor bazı olaylarda annem olsaydı...dıye baslayan cumleler kuruyor:) bende dayanamayıp guluyorum cunku cok cocukca ve komık gelıyor.bunda bır cok seyın etkısı oldugunu dusunuyorum aslında..hıc aılesınden ayrı yasamamıs bır ınsan,anne herzaman erseyde kopru olmus babasıyla araları cok bozulur ama annede bunu duzeltmek ıcın cabalamaz..bızde bıraz farklı bı durum mesela..benım babamla aram acık olsa anne hemen barıstırmacı rolu alır..sankı ogluna karsı cok tıtız sankı ben onun kadar ogluna ıyı bakamam ımajı var bunu cok hıssedıyorum ama kayınvaldemse herseyde sen yorulma kızım ben yaparım ben oglumun herseyıne kosarım dusuncesınde..yanı kayınvaldem gercekten ıyı nıyetlımı yoksa kıskanclıgını cok guzel ortuyomu anlayamıyorum...
sızın yazınızı okuyunca oglunuzun kız arkadasını kıskanmadıgınızı dırek anlayabılıyorum ama ben kendı kayınvaldeme baktıgımda bunu hıssedemıyorum...
keske her kayınvalde adayı sızın gıbı olsa:))
yenıden cok tesekkur ederım sudem8 abla:) her dusunce benım ıcın yenı bır kapı...cok saolun
canım ilkten ben de arkadaşını pek istemedim çok kıskanç ve oğlumu üzüyordu.sonra oğlum ben düşman oluyorum diye anlatmamaya başladı.Benimde tek çocuk ve hayatımın anlamı desem yeridir.hep benim kıskanacağımı düşünür çevremdekiler.fakat kız çok akıllı çıktı.bunun farkında olmalı ki..yani bana dedi ki ben senin oğluna en az senin kadar düşkünüm ve bunu her fırsatta belli etti,helal olsun kız gözüme girmeye başladı.inan benden daha fazla değer veriyor.Bunu bana hissettirdi.O zaman ben kabullendim ve geri çekildim.sende buna benzer gerçekten seviyorsan kadına bunu hissettirmelisin.çekinmeden yap bunu..kız arkadaşı yeditepede burslu okuyor.oğlumda koçta ekonomi okuyor.tabi okul bitince evliliği düşünüyorlar.oğlumun bir mailini okumuştum.ayrıldıklarında yazmış sana en az annem kadar değer veriyorum.biliyorsun hayatta annem benim için çok değerli,işte benim sağlam karakterimden falan söz etmiş.demekki yinede aralarında bir mevzu geçmiş ki...kızcağızda bizim bağlılığımızdan tedirgin olmuş olabilir.haklı olarak çünkü çok düşkünüm oğluma..ama o nazarar verecek şekilde değil.Babası öldüğü zaman beni karşısına aldı.ikimizin bağlılığından söz ettik.ikimizin de ayrı hayatları olduğunu özlediğimiz zaman ihtiyacımız oldğunda beraber olacağımızı birbirimizi yormadan üzmeden yaşamamız gerektiğini söyledi.vıcık vıcık yüz göz olmadan saygı ve sevgiyle arkadaşca 6 seneyi atlattık baba öldükten sonra.lisedeyken hergünokula gider olmuştum.çocuk tedirgin olmaya başladı sanırım.o konuşma beni kendime getirdi.oğlumun büyüdüğünü o zaman hissettim.sonra üniversiteyi kazanıp gidince kendi evi hayatı arabası drken çevresi ben de kendi hayatımı devam ettirdim.özledğimizde gidiyorum yanına geziyoruz eğleniyoruz.dertleşiyoruz hergün telefonlaşıyoruz çok güzel bir ilişkimiz var...Anneler biraz dizginleyemiyoruz duygularımızı..bütün iş nişanlında...kolay gelsin..gelişmeleri bildir artık..
Alt 15-06-2009, 02:29 PM   #16 (permalink)
Teğmen

sudem 8 abla tekrar tesekkur ederım:))
para olayı ıcın evet onuda dusunebılırım...heralde alısık olmadıgım ıcın bana tuhaf gelıyor cunku bızde annem asla karısmaz harcamamıza faturamıza ws.ama ( yıne bır ornek:S ) kayınvaldem gelen butun kredı kartlarına,faturalarına o kdr hakımkı kımın ne harcama yaptıgını hergun soruyor ve nısanlımda ona parasını verıyor bankaya odemelerı yapsın,kendı tel parasını odesın die..benım anlayamadıgım nokta bu..yanı ınsan kendı harcamaları ıcın olan parayı annesıne versın ona hesap versınkı...
evlılık ıcın bır takım seyler bırıktırdıklerını bılıyorum ama onun dısında bırde bole bır anneye para vermemız var:))
ben yınede tesekkur etmeden gecemıcem..sorunumla bu kdar ılıgılendıgınız ıcın nasıl tesekkur etsem az...bu sıtedekı herkese tesekkurler
Alt 15-06-2009, 02:41 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
sudem 8 abla tekrar tesekkur ederım:))
para olayı ıcın evet onuda dusunebılırım...heralde alısık olmadıgım ıcın bana tuhaf gelıyor cunku bızde annem asla karısmaz harcamamıza faturamıza ws.ama ( yıne bır ornek:S ) kayınvaldem gelen butun kredı kartlarına,faturalarına o kdr hakımkı kımın ne harcama yaptıgını hergun soruyor ve nısanlımda ona parasını verıyor bankaya odemelerı yapsın,kendı tel parasını odesın die..benım anlayamadıgım nokta bu..yanı ınsan kendı harcamaları ıcın olan parayı annesıne versın ona hesap versınkı...
evlılık ıcın bır takım seyler bırıktırdıklerını bılıyorum ama onun dısında bırde bole bır anneye para vermemız var:))
ben yınede tesekkur etmeden gecemıcem..sorunumla bu kdar ılıgılendıgınız ıcın nasıl tesekkur etsem az...bu sıtedekı herkese tesekkurler
Ben teşekkür edrim canım benim..nedense hep olumlu yönden bakarım olaylara..benimle pek dalga geçerler pek safsın diye...ama ne düşünürsem onu yaşarım iyi kötü...tecrübelerim çevremdeki insanlar çok çeşit var.yani kural kaide yok.senin tek öğreneceğin onu kırmadan evlendikten sonra da bu devam edecek mi?bütçemizi nasıl yapacağız gibi anlamaya çalış...Abimin hanımı yengemde öyledir.kredi kartları harcamaları herkesin kontrol eder.ödemeleri yapar.geçen abim diyorki emekli maaşımın kaç lira olduğunu bilmiyorum.yengem ayarlar bütçeyi.akıllı kadın.kızlarda annesiz hiçbişi yapamazlar.üstelik ikiside evli...sen güçlü olduğunu kabul ettirip annesi gibi olacağına inandırdın mı her iş kolaylaşır..olumsuz düşünme sakın...çok müdahale ettim ama zaman çok iyi bir ilaç...insanlar değişiyor.herşey yoluna giriyor..sen kendini göster, güvenlerini kazan...sen ne kadar tedirginsen onlarda aynı.tanıdıkça doğal davrandıkça pürüzler ortadan kalkıyor... nişanlılık çok güzel anı yaşamaya tadını çıkarmaya bak.gözlerini de dört aç
Alt 15-06-2009, 03:17 PM   #18 (permalink)
Teğmen

gercekten yıne cok dogru bır laf..sen guclu oldugunu bellı edersen ona bunu ınandırırsan degısır:))
deneyımlı bırınden yardım almak gercekten cok guzell bısey...bu durumumla ılgılı gelısmelerı haber vercegımden emın olun:)) cunku benı cok rahatlatıyo yazılanlar...tesekkurler elınıze yuregınıze saglık
Alt 16-06-2009, 02:44 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

ayses nişanlınızın burcu ne acaba merak ettim
nevresim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2009, 07:58 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayses nişanlınızın burcu ne acaba merak ettim
boğa burcu nevresim:)

Bookmarks

Etiketler
kuzusu...