Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

Evlilikte yaş farkı

İlişkiler ve Evlilik Evlilikte yaş farkı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evlilikte yaş farkı kadın erkek arasında yaş farkı en az kaç olmalı,yaşıtmı olmak,erkek büyükmü olmalı,kadın erkekten büyük olursa yaş farkının evliliklerde öenmi nedir ....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

Evlilikte yaş farkı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-12-2007, 09:48 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Evlilikte yaş farkı

Evlilikte yaş farkı kadın erkek arasında yaş farkı en az kaç olmalı,yaşıtmı olmak,erkek büyükmü olmalı,kadın erkekten büyük olursa
yaş farkının evliliklerde öenmi nedir .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-12-2007, 10:24 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: Evlilikte yaş farkı

geçinmeye gönlün varmı? diycem gene ama?
bu konu biraz zor yaş farkı olmasa iyi olur derim .
sevgi hoşgörü bir çok şeyi hallediyor gerçekten kimisi engebeli kimisi pürüzsüz oluyor sonuçta huzur ve birlikte kat ettiğin mesafe önemli..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2007, 10:37 PM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Ben biraz aykırı olarak şunu söylüyorum erkek kadından ne kadar büyük olursa olsun normal karşılanıyor toplumumuzda
yaa kadın büyük olur ise tutun ben 41 yaşındayım ve 25-30 yaşalrında bir erkeği seviyorum oda beni seviyor çok iyi anlaşıyoruz ama çevremiz çevre baskısı sebebi ile ayılmakmı lazım yoksa kulakmı tıkamak mı ..
bunu kaç kadın yaşıyor bilemem ama yaşayanlar vardır elbette bence yaş farkı çok önemli değil ama arada 10 yaştan fazla olur ise sorun olur diye düşünüyorum ister kadın büyük olsun isterse erkek büyük olsun fark etmez şahşi fikrimdir katılan olur olmaz ama amacım tartışma yaratmak değildir bilene kardeşlerim
Alt 26-12-2007, 11:39 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

MÜMKÜNSE akıl yaşı büyük olsun efemmm....:)
Alt 27-12-2007, 09:51 AM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

erkek kadından büyük olursa mutlu olunur...
kadın erkekten büyük olursa zengin olunur...

benim eşim benden 10 yaş büyük.. tanıştığımızda ben 22 o 32 yaşındaydı 1 yıl sonrada evlendik..

kadınların küçük olması avantaj diye düşünüyorum.. erkekler biraz daha zor olgunlaşıyorlar...
ben kendimin bu kadar olgun olcağını bilseydim 15-20 yaşa kadar çıkarırdım farkı..

şaka bir yana erkeğin büyük olmasını evlilik için avantaj olarak görenlerdenim..
hayat taşları yerli yerine oturmaya başlamış oluyor.. elindekinin kıyetini daha iyi anlıyor gibime geliyor...

ama bu kadın 20 li erkek 30 lu yaşlarda iken güzel..

kadın 40 lı yaşlarda zaten hayatı anlamış. erkek 30 lu yaşlarda oda artık bilinçli.. hoppala zamanları geçmiş bu birliktelikte gayet güzel olur..
hatta artısı olur.. 40 lı yaşlarda ki kadınlar olgunluklarının verdiği sevecenlikle bıt bıt sinir etmezler gereksiz kıskançlık göstermezler.. hayatın müşterek olduğunun daha çok farkında olup yeri gelince ipleri gevşetmesini daha iyi bilirler.. bağlılık ve sadakatin sürekli dip dibe olup 10 dakkada bir rapor vermekten geçmediğinin bilincinde olurlar...

şimdiki gençlere bakıyorum 24 saat telefonları açık ... telefon şirketlerinin özel kampanyaları var.. her gün milyon tane mesaj çekip üstüne de saatlerce konuşuyorlar.. sonrada olmayacak sebepler için birbirlerini incitiyorlar...

yaş farkı bulunulan yaşa göre uygunluk sergiler...
iki gönül bir olunca elaleme ağzını kapalı tutmak düşer...

dil din ırk farkına engel olanlara karşı olduğum kadar yaşı için çiftlere eleştiride blunalara da karşıyım..
deneyimlemeden öğrenilmez ve aşka asla yasak getirilmez... uzaylı bile olsa deneyin dostlar.. mutluluğun hangi kapının ardında olduğunu kim bilebilir ki..

Alt 27-12-2007, 10:15 PM   #6 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point

fekat cinsellik meselesini unutuyorsunuz. kadının cinselliği erkekten daha genç yaşta biter genel olarak, zaten genç kadınla evlenme olayı da burdan yaygın bu kadar. evet kırkından sonra azan herifi teneşir paklasın bence de ama şimdi kırk yaşındaki adama, kırk yaşındaki karısı menopoza girdi diye uslu uslu oturmasını fetva vermek, teneşire davetiye çıkarmak olur zannımca :) veya helva seviyorsanız bilemicem, bana da yollayın ben de seviyorum:)
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2007, 10:26 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

asla katılmıyorum.aksine kadın cinselliği daha uzun sürelidir. menapoz sekteye uğratabilir elbette bi dönem ama bu dönem erkekler içinde geçerli. aşılmayacak bişi asla değildir.
genç kadınla evlenme olayı bir adamın kompleksidir bence. kendini yeniden ispat etme isteğidir. hayat gidiyorr e ben napıorum telaşıdırr..
tıp erkeğin zamanla bitiveren cinselliğine çare arayıp duruyor. ne yapsakda uzun sürdürsek telaşındalar. oysa kadını etkileyen psikolojik haller, baskılar yada sağlık sorunlarıdır. sağlıklı bi kadın mutluda hiisedosa kendini harika bi cinsellik yaşar ve yaşatır.
ama erkek kendi telaşına düştüğünden bunu genelde algılayamaz..
:)
Alt 27-12-2007, 10:49 PM   #8 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ayşecim çok doğru söylemişsin. ama çok az erkek takıyor kadının psikolojik durumunu. kadının cinselliği hamile kalıp çocuk doğurmak olarak görüldüğü için uzun süre geniiiş geniş memleketlerde, kadın menapoza girince kadınlığı bitti muamelesi yapıldı. niye bitsin?
Alt 27-12-2007, 11:01 PM   #9 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
akik Nickli Üyeden Alıntı
fekat cinsellik meselesini unutuyorsunuz. kadının cinselliği erkekten daha genç yaşta biter genel olarak, zaten genç kadınla evlenme olayı da burdan yaygın bu kadar. evet kırkından sonra azan herifi teneşir paklasın bence de ama şimdi kırk yaşındaki adama, kırk yaşındaki karısı menopoza girdi diye uslu uslu oturmasını fetva vermek, teneşire davetiye çıkarmak olur zannımca :) veya helva seviyorsanız bilemicem, bana da yollayın ben de seviyorum:)
40 yaşında yada daha ileri yaşlardaki hanımların cinsel hayatı sona eriyor diyenler HALT EDER
hangi erkek kadınların ne istediğini biliyorki hem !! buda ayrı bir konu
Alt 27-12-2007, 11:25 PM   #10 (permalink)
Teğmen

ya yok ben yanlış anlattım derdimi galiba. ben kırk yaşından sonra kadın cinsellik yaşayamaz demek istemedim. bitmiş gibi davranılıyor, erkek de kadın da menapoza girince kadının cinselliği bitmiş diye düşünüyor, kadının kendisi de öyle sanıyor. onu demek istedim. yoksa bence de menapozla cinsellik bitmez. bitmemeli de. ühüh.. valla öyle demedim :(

Bookmarks