Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-12-2007, 10:37 PM   #3 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Evlilikte yaş farkı

Ben biraz aykırı olarak şunu söylüyorum erkek kadından ne kadar büyük olursa olsun normal karşılanıyor toplumumuzda
yaa kadın büyük olur ise tutun ben 41 yaşındayım ve 25-30 yaşalrında bir erkeği seviyorum oda beni seviyor çok iyi anlaşıyoruz ama çevremiz çevre baskısı sebebi ile ayılmakmı lazım yoksa kulakmı tıkamak mı ..
bunu kaç kadın yaşıyor bilemem ama yaşayanlar vardır elbette bence yaş farkı çok önemli değil ama arada 10 yaştan fazla olur ise sorun olur diye düşünüyorum ister kadın büyük olsun isterse erkek büyük olsun fark etmez şahşi fikrimdir katılan olur olmaz ama amacım tartışma yaratmak değildir bilene kardeşlerim