Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Cilt ve Deri Sorunları > Egzama

Uyarılar

Egzama Egzama

EGZAMA

Cilt ve Deri Sorunları ve Egzama EGZAMA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Benim de egzemam vaar Ama allahtan bahsettiğiniz gibi elimde diil. Bacağımda bileğe yakın bir bölge, kızarık ve çok kaşınıyor, o kadar tatlı kaşınıyor ki kaşımadan duramıyorum Ben de çook ilaç denedim, aman dikkat edin kortizonlu kremleri çok uzun süre kullanmayın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Egzama telkin cd indir izle İstanbul Egzama nerededir kimdir Egzama çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Egzama hipnoz Egzama olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Egzama hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Egzama kuantum düşünce kitap haberi

EGZAMA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2007, 11:41 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EGZAMA

Benim de egzemam vaar Ama allahtan bahsettiğiniz gibi elimde diil. Bacağımda bileğe yakın bir bölge, kızarık ve çok kaşınıyor, o kadar tatlı kaşınıyor ki kaşımadan duramıyorum Ben de çook ilaç denedim, aman dikkat edin kortizonlu kremleri çok uzun süre kullanmayın cildi inceltiyomuş ve daha sonra başka yerlerden çıkıyormuş. Deniz suyu ve güneş çok iyi geliyor ama kış günü nerden bulcaz Bir de nette araştırmalarım sonucu beyaz dut kurusunun suda haşlanması ve demlenmesi yoluyla hazırlanan sıcak suda egzemalı bölgenin 10 dakika bekletilmesi gerektiğini okumuştum. Bu gerçekten işe yarıyormuş. Haftada 3 kere yapmak gerekiyormuş . İlaçlar da çaresz kaldığına göre şifa belki doğadadır super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2007, 02:12 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point

Bendede basınç ültükeri ne karın ağrısıysa ömrümü yedi 8 yıldır:(
Ne kadar doktora gittiysem hep strese bağladılar hay ben bu stresin:))
Ne bela şeymiş yaaa hasta ediyo insanı:(
Gitemdiğim doktor kalmdı hepsi ona bağladı STREEEEEEs adı batsın:))
Tenimde belirgin bişe yok metale yada sert bi cisme sürtündüğünde kızarıp kabarıyorum kaşınıyorum uyuz gibi:))
çok doğruydu haketen berbat bi işyerinde çalışıyodum insanı hasta sinir edicek iş arkadaşlarım vardı yahuu isteiğin ilacı iç abicim onları etkenlerini ortadan kaldırmadan kurtulamazsın sankim bana öle geliyo:))
e ben ne yaptım sonunda işten çıktım rahatladım e bu seferde parasız kaldım onun için strese girdim oy ben ölecem :))
Alt 30-03-2008, 11:00 AM   #13 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
teoman035 is an unknown quantity at this point

benim hastalaığımı nerdeyse bitiren kişiyi altta yazıyorum.
izmirdeyseniz bir görüşün derim.

dr.nezih serim
kendisi an itibarı ile 76 yaşında olup
halan izmir özel gazi hastanesinde çalışmaktadır.
teoman035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2008, 02:01 AM   #14 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

selamlar arkadaslar.ilk sayfada bir yorumum var egzama ile bendede vardi egzama ama 1 yila yakindir artik gorunmuyor ellerimde ve yuzumdeydi dr lara cok gittim aci,baharat ve sigaradan uzak dur demislerdi ama ne mumkundu o zamanlar benim icin simdi 1.5 yil once mecburen ve acilen hemoreidden ameliyat oldum baharat ve aci yiyemiyorum sigarayida egzama hic aklima gelmeden 11 ay once bu siteyi kesfedince 20 yillik iciciyken aldigim ilk kararda ve ilk denemede telkinleri dinleyerek aniden biraktim vede egzamandan eser kalmadi hersey yolunda darisi sizin basiniza.sevgiler.
Alt 23-05-2008, 02:35 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Nilcim çok geçmiş olsun..Sigarayı da bırakmışsın tebrik ederim.Babamda da var egzama demek sigarayı bırakması lazım ama bırakmıyor işte maalesef.Umarım babam ve kardeşimde en yakın zamanda sigarayı bırakır.Tekrar seni tebrik ederim wave
Alıntı:
nil Nickli Üyeden Alıntı
selamlar arkadaslar.ilk sayfada bir yorumum var egzama ile bendede vardi egzama ama 1 yila yakindir artik gorunmuyor ellerimde ve yuzumdeydi dr lara cok gittim aci,baharat ve sigaradan uzak dur demislerdi ama ne mumkundu o zamanlar benim icin simdi 1.5 yil once mecburen ve acilen hemoreidden ameliyat oldum baharat ve aci yiyemiyorum sigarayida egzama hic aklima gelmeden 11 ay once bu siteyi kesfedince 20 yillik iciciyken aldigim ilk kararda ve ilk denemede telkinleri dinleyerek aniden biraktim vede egzamandan eser kalmadi hersey yolunda darisi sizin basiniza.sevgiler.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2008, 02:16 PM   #16 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
CeRvaNteS is an unknown quantity at this point

hiç kafanıza takmayın unutun gitsin..görüceksiniz geçicek..şahsen ben öyle yaptım..aman yaa olsa ne olur olmasa ne olur dünyanın sonu değilya..çkta umrumda gibi düşüncelerle sardım beynimi ve hiç düşünmedim onu ..inanın geçti sizde öyle yapın gerçekten sonuca şaşıracaksınız..
sevgiler...Esen kalın..
Alt 11-06-2008, 06:15 PM   #17 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

Duru79 cok tesekkur ederim arkadasim.simdi hersey cok yolunda acilardan hemoroid ameliyati sayesinde kurtuldum sigarayida birakinca egzamadanda kurtuldum dr lar surekli soyluyorlardi sigara egzamanin en buyuk tetikleyicisi diye ama 11 ay once kismet oldu birakmak evet babanda birakirsa daha iyi olur onun yasi daha ileridir onun icin her acidan cok iyi olur sadece egzama acisindan dusunmemek gerekli telkinlerin cok faydasi var dinletmeni tavsiye ederim bana cok faydasi oldu sigarayi birakirken darisi tum icenlerin basina boyle 20 yil sigara icen birisi olarak vede 11 aydir sigara icmeyen birisi olarak her iki yasam arasindaki farki kesfedince boyle durumlarda boyle kisilere sigaradan Allah kurtarsin ama kendileride cabalasin diyorum :) sende baban icin cabalamayi birakma lutfen ustune gitmelisin sanada basarilar dilerim.sevgiler arkadasim.
Alt 30-06-2008, 11:03 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point

arkadaslar, merhaba egzama konusunda prof ıbrahım saracoglu onermıs
kuru beyaz dut var ya, bır avuc alınıcak klorsuz suda 1-2 su bardagı suda 6 dk pısırılecek
elın dayanacagı sıcaklıga gelınce elınızı(mesela eldeyse egzama) elınızı bu suya daldırıcaksınız
ve soguyana kadar bekleyeceksınız
annem bır yakınımıza onermıs kızın elı 1 defada duzelmıs ama yıne de 5-6 kez uygulayın
ben de yapıcam elım sabuna cok asırı tepkı verıyor soyuluyor 1 kez elım sabuna degse bıle
bı turlu dut alamadım
aldıgım an yapıcam
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2008, 04:47 AM   #19 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Egzamayı çok uzun yıllar çekmiş biri olarak, çok illet bir hastalık olduğunu söyleyebilirim..Gitmediğim doktor,denemediğim yöntem kalmamıştı..Zamanla, sağ elimde baş parmağımdan başlayarak, yüzük parmağıma kadar ilerledi..Daha sonra sol elime de geçti..Deterjana, sabuna sürdükçe daha da artıyordu,o yüzden annem hiç bir işe el sürdürmezdi.. Hatta gittiğim bir doktor bana demişti ki;"sen çok zengin bir koca bulmalısın, şöyle elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacak,başka bir çaresi yok" Neyse ki evlenmeden bu sorunumu çözmüştüm...
Benim yöntemim manevi yolla oldu arkadaşlar. Esmaül Hüsna'yı bilirsiniz.Oradaki en son isim,"Ya Sabır" ismi şerifidir. İşte bu ismi adedince (298) hergün okudum.Çünkü çaresi olmayan hastalıklarda çok etkili olduğunu okumuştum.Çok sürmedi, hemen geçti..İnananlara tavsiye ederim.
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-01-2009, 10:32 AM   #20 (permalink)
Gps
Teğmen

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
Gps will become famous soon enoughGps will become famous soon enough

Merhabalar

Malesef bendede egzama sorunu var fakar biraz daha farkli.ellerim kurumus toprak gibi çatliyor ve ayak altlarimda ayın belirli zamanlari gidip geliyor 1 hafta ellerim tertemiz pürüzsüz diğer hafta ise kurumus çorak toprak gibi oluyor..İstanbul'da yaşiyorum ve bu hastalik için denemediğim yol kalmamişti taali ÇAPA'daki PUVA tedavisi ile tanişana kadar 6 süren bir süreç ellerinizi daha dogrusu egzamadan şikayet ettiğiniz bölgenizi bir makinaya sokuyorsunuz..haftanın 4 gune bu makinaya ılk baslarda 3 dakıka sonralarda 30 40 dakıkalara varan seanslarla 6 ay boyunca gırıyorsunuz.6 ay sonunda egzamaniz gelmemek üzere vucudunuzdan siliniyor..bir araştirmanizi tavsiye ederim ben bu sayede kurtuldum bu hastaliktan..
Gps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | - »