Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Egzama (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=167)
-   -   EGZAMA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1287)

yakamozdüşleri 10-05-2007 11:57 PM

EGZAMA

egzamaa senden kurtuluş yokmudur yaa ? :( varmı aynı dertten muzdaripler aranızda ... Çare bulamadı tıp ya bakalım eldivenle bulaşık temizlik mecburiyeti zor gerçekten ...

etterna_ 11-05-2007 12:03 AM

Ynt: EGZAMA

Strese bağlı 2-3 sene önce bende de olmuştu hatta sağ işaret parmağımı sarmıştı. Cildiye bi ilaç verdi kullanmadım ya da düzensiz kullandım. bir sürü tahlil yaptılar şeker var mı diye yokmuş neyse.Sonra biri bana çok saçma bişey söyledi ama işe yaradı. Onu sadece unutmak yeterliymiş.Bilmiyorum ama ben onu kafamdan silip attım çünkü çok takıyodum insanlar ne düşünür diye falan.Unuttum bir de başmışım ki geçmiş.Eğer denemediğin bi bu varsa tavsiye ederim. Umarım iyileşir.Sevgiler t678

yakamozdüşleri 11-05-2007 06:27 PM

canımcım etterna denemediğim kalmadı neredeyse zakkum yaprakları ki fena zehirlidir haşlayacaksın ellerini bekleteceksin yok ne bilim yemyeşil bir suyu çıkıyor başka şeyler duydum dusun köyde olman lazım denemen için bulunmaz özelden yazışalım tarifi denemem lazım umarım iyi gelir unutmakla oluyorsa sildim hafızamdan :) oh yaa olur inşallah çok çok teşekkür ederim sana sung66

nilcelep 23-06-2007 04:24 AM

merhaba..bende yıllardır egzamayla uğrasıyorum cok cesıtlı ilaçlar kremler kullandım gecici sure tedavi ettiler iyeleştirenı görmedım..doktorlara göre tek sebebı stres fakultelere gittim cok arastırmalardan gectım.ilaçlardan sonra uygulamam gerekenler acı yeme,baharat yok,sigara asla yok(egzamanın en buyuk dusmanı aztırıyor)stresten uzak olman gereklı,birde mevsim değişiklıklerıne azıyormus dediler ama ben bir muddet bunları uyguladım gercekten gecti..şimdilerde sigarayı cogalttım ellerımı ben bile tanıyamıyorum.allah hepimize acil şifa versın.

yakamozdüşleri 11-07-2007 01:04 AM

içtenlikle amin diyorum bende nil...
Sevgiler

spawn 13-11-2007 10:31 PM

bende bi kaç yıldan beri bu hastalığı çekiyorum off çok kötü bişey allah kimsenin başına vermesin doktora gittiğimde bana dermotop krem vardı şimdi oldukça iyim fakat hergün gece yatarken sürmek kaydıyla yoksa yine azıtmaya başlıyo 4897

shamanic 14-11-2007 12:50 AM

arkadaşlar bildiğim bi adres var ama dileyenler denesin...

cengiz beydi yanılmıyorsam.. istanbul bahçelievlerde eczanesi var.. (mine eczanesi)

egzama ile ilgili bitkisel ilaçlar yapıyordu..

benim vitiligo sorumum vardı yıllar önce bunun için bulmuştum kendisini..
verdiği karışımın %60 olarak iyi geldiğini söyleyebilirim...

ücretleride çok yüsek değildi.. aklınızda bulunsun...

ben ayrıca aloavera da çok kullandım hem içtim hem sürdüm..
hersabah açkarnıma çay bardağına 6/1 oranda koyarak...
1-2 ay onu 1-2 ayda isveç iksiri içtim..

aklınızda bulunsun...

olmadı ankarda bir doktor vardı ama adını hatırlayamıyorum şu an bide ona bakarız...

stres kaynaklı olduğu için telkinleri dinlemeye devam edin.. super

söyleyin egzamaya bıraksın sizi artık.. bu hastalıklara ... çok yüz vermeye gelmiyo kovun kendilerini bir an evvel... 2600

spawn 14-11-2007 01:09 PM

ben eskişehirde olduğum için o eczaneye gitmem biraz zor gibi gözüküyo ::) ama seninde dediğin gibi egzama psikolojik bir olay stresten kaynaklanan bir durum telkinleri dinlemeye yeni başladım ve aksatmamaya gayret ediyorum inş en kısa sürede bu hastalığı yenerim gulensmiley

shamanic 14-11-2007 01:18 PM

ben inanıyorum çok kısa zamanda bize güzel haberlerini vereceksin...
bizleri her konuda bilgilendirmeye devam et spawncım ...

sevgilerle...
actionsmile

spawn 14-11-2007 07:39 PM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
ben inanıyorum çok kısa zamanda bize güzel haberlerini vereceksin...
bizleri her konuda bilgilendirmeye devam et spawncım ...

sevgilerle...
actionsmile

bu yorumun bana büyük moral verdi cat3500 desteğin için çok teşekkürederim shamanic kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:04 PM.