Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

MUSTANG İLE EFT KONUSUNDA HERŞEY

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft MUSTANG İLE EFT KONUSUNDA HERŞEY Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bence bir tekniği öğrenmek istiyorsanız o tekniğe ait kitapları alıp okumalısınız.Anlatılarak hiç birimiz layıkıyle öğrenemeyiz.Kitaptan en azından tekniklere ait alt bilgileri alarak yine de takıldığımız noktalar olursa sorularla pekiştirebiliriz....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

MUSTANG İLE EFT KONUSUNDA HERŞEY

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-07-2008, 05:06 PM   #31 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: MUSTANG İLE EFT KONUSUNDA HERŞEY

Bence bir tekniği öğrenmek istiyorsanız o tekniğe ait kitapları alıp okumalısınız.Anlatılarak hiç birimiz layıkıyle öğrenemeyiz.Kitaptan en azından tekniklere ait alt bilgileri alarak yine de takıldığımız noktalar olursa sorularla pekiştirebiliriz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2008, 05:08 PM   #32 (permalink)
led
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
led is an unknown quantity at this point

..sanırım bol bol pratik yapmam gerek..vuruşları yaparken o anda ifade edilmesi gereken cümlelerde biraz takılıyorum ama bakiyim ben biraz daha pratik yapıp.. olmassa soruımu daha net sorarım
Alt 21-07-2008, 05:24 PM   #33 (permalink)
led
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
led is an unknown quantity at this point

...redflowers çok teşekkür ederim evet haklısınız..varmıdır önerebileceğiniz bir kitap....
Alt 21-07-2008, 06:05 PM   #34 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Sitemizi araştırırsanız daha önce önerilmiş kitaplara rastlayabilirsiniz.Benim bir önerim yok,çünkü ben bu tekniği uygulamıyorum.Ama örnek olması için bir iki kitap adı önermiştim.Eft tekniğinde Mürüvvet Murat'ın kitapları okunuyor genelde.Kitapçınız da yardımcı olacaktır eminim.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2008, 10:54 PM   #35 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Sevgili Serpil EFT tekniğine ben bir türlü ısınamamıştım. Sedona, Deep Peat ile ilgili kitap alırken EFT ile ilgili de aldım ve anladım ki, benim ısınamayışım bilmeyişimdenmiş. bana çok karışık gibi gelmişti. kitabı notlar alarak okuyorum ve hiçte karışık değilmiş. ben birkaç alıştırma yapayım, daha verimli çalışabilmek adına sana sorularım olacak. eksiklerimi belirlemek için önce alıştırma yapmak istiyorum.
ben bu tekniği sevdim
Alt 08-08-2008, 06:28 PM   #36 (permalink)
Mustang
Guest

Sanemce canım anlayınca çok kolay geliyor ve rahatça yapabiliyorsun takıldığın yerde sor.Ben bu ara fobilerime yapmaya karar verdim bakalım ne olacak yazarım.
Alt 08-08-2008, 06:41 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili Mustang.. ben EFt bu sitede okudugum bilgilerle yapmaya calisiyorum (kitap siparis verdim fakat bu 1 aydir hala elime ulasmadi..rekor kiricam bu gidisle)
fakat ben yaparken bazan vurus noktalarini atlatiyorum.....aklima geldiginde tekrar uyguluyorum, bunun siralamasi varmi?
ve hergunde yapmadim...bir kac tur yapiyorum..bunu 3 gun duzenli yapiyorum, sonra bir kac gun ara veriyorum..
sonra tekrar devam ediyorum... bu sekilde olabilirmi?
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2008, 05:01 PM   #38 (permalink)
Mustang
Guest

Su duru öncelikle her ne duyguya yapıyorsan ona birden ona kadar bir sayı ver ve vuruşlara başladığında bir tur yap ve o duyguyu hisset bakalım kaç vereceksin ve diyelimki duyguya 8 verdin tekrar o duygu sende 0 his uyandırana kadar yap .Ben 0 hissetikten sonra sedonayla o duygumu serbest bırakıyorum .Ancak yaptığım her ne duygu ise tekrarlarsa yapıyorum günlük hale getirmene gerek yok .
Alt 11-08-2008, 08:45 AM   #39 (permalink)
Mustang
Guest

Merhabalar yine yeni keşfettiğim bir olayı anlatayım sizlere .Benim meşhur alerjilerim varya ,yünede çok alerjim vardı.Kışın Ankara'nın soğuna yün olmazsa olmazımdı ne yün kazak giye biliyordum nede yün yorgan örte biliyordum .Bütün alerjilerime yaptığım eftçok iyi gelmiş .Ben iki gündür yün yorganlarımı yıkıyorum.kimini makinada kimini küvette.tetemiz oldular .Bir keresinde annemlerde bir yün yastık yıkanmıştı onuda ben bile yıkakamamıştım ama nefes almakta çok zorlanmıştım ve erkenden eve dönmüştüm .Kışında yorganıma çift nevresim geçiriyordum.Yün kazak giydiğimde bir süre sonra nefes alamıyordum içim küçük kesilerle doluyordu sanki dudaklarım şişiyordu.Polen ve adaçayı tedavisi yapıyordum.Dün kendimi hiç olmadığım kadar iyi hissettim ve alerjen belirtilere rastlanmadı.Şimdi ikitane daha var onlarıda yıkamak istiyorum.Kendimi kaptırdım.

ben kendi hayatımla ilgili bir çok şeye eft yaptım bir takım sorunlarımı çözdüm ve alerjilerim içnde yaptım .Belki bilmeden alerjilerimin ortaya çıkmasındaki nedenlere de yaptım ve alejim içinde yapınca etkili oldu.

Kendinize konular belirleyin ve bir süre duygu 0lana kadar üstünde çalışın ve hergün bir duygu için yapın sonuçlarını bekleyin sonuç aldıkça daha bi gayrete geliyorsunuz.

Ohhh ben bu kışı ıhlamur içerek yün kazaklarıma sarınarak ve yün yorgan keyfi yaparak yaşyacağım.
Alt 09-09-2008, 12:23 PM   #40 (permalink)
Mustang
Guest

Dün kardeşimin oğlu önceden gittiği okuldan alınıp ankara kolejine verdiler ve ilk günü idi.Eski bir sınıfa düşmüş herkes bir birini tanıyor bu yabancı kalmış .Anne baba başındalar ve çocuktan çok onlar heyecanlılar.BU beni geçmişe götürdü bende ilk okula başladığım günü hatırladım ve içimde bir acı duydum .Beni okula dayım götürmüştü ve okula bırakıp gitmişti .Ben okulda kendimi çok yalnız hissetmiştim ve o sen benim için çok zor geçmişti .Ertesi sene başka bir okul ve yine aynı yalnızlık ve yine annem yanımda yoktu .Bu bir çocuk için çok zor bir durum ve benide etkilemiş .bunu size anlatmamdaki sebep belki sizlerdende bu tür şeyler yaşayanlar olabilir ve hatırlamamış olabilirsiniz .Ben bu konuyu düşünürken dizimdeki ağrı zonklamaya başladı.Ben kendimi nezaman yanlız ve terk edilmiş hissedersem dizim ağrıyor .Bu konuda kendime EFT yapacağım bakalım ne olacak sonuç .Ben kendimi bir çok konuda yanlız bırakılmış hissederim.Ben haklı olupta yalnız kalmaktan bıkmış bir insanım ve buda artık dizime vuruyor.

Sizde geçmişinize şöyle bir göz gezdirin ve kendiniz samimi olun bakın neler çıkıyor.

Bookmarks