Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=292)
-   -   EFT MUCİZESİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14185)

FİDAN TUBA 15-10-2008 03:27 PM

EFT MUCİZESİ

Tüm hayatım değişti üyeleri beni yarın kutlamaya hazır olsunlar lütfen alk78 Yarın sigarayı bırakmamın tam 21. günü olacak.Bu benim bilmem kaçıncı kez bırakmışım.Ama diğerlerinden bunun bir farkı var.Öbürlerinde hep irade gücüyle bırakmaya çalışmıştım bu sefer EFT ile bıraktım canım da istemiyor.İşin en harika tarafı bu.Bu seferkinin artık sonuncu olmasını diliyorum.Darısı tüm içicilerin başına. kiss3

------------------------------------

Tamamı büyük harfle yazıldığı için tarafımdan değiştirilmiştir.

Su_Duru 15-10-2008 03:41 PM

Ynt: EFT MUCİZESİ

Sevgili Fidan ben yarini beklemeden seni simdiden kutluyorum, canim tebrik ederim, bende sigarayi birakan biri olarak, (4yil)
birakan herkes icin cok mutlu oluyorum, kutlarim alk78

Belgin ∞ 15-10-2008 03:42 PM

Tebrik ederim darısı başımıza.

MuminOKAN 15-10-2008 04:19 PM

tebrikler. adınıza sevindim. evet eft denemektede fayda var. fakat şu sıralar çok yoğunum. uygun zamanımda mustang ın eft ile alakalı yazdıklarını ve bazı dökümanları gözden geçireceğim.

FİDAN TUBA 15-10-2008 05:00 PM

Ben Uzun Zamandır Enerji Metotları İle Çalışıyorum....Reiki Enerjisi Nin  İlk 2 İnisiyasyonunu Aldım...Yaklaşık 2-----3 Aydır Da Buradaki Scriptleri Dinliyorum...Sigarayı Bırak ++  Erteleme Telkinleri De Bilinçaltımı Temizlelem De  Çok Etkili Olmuştur Mutlaka Ama Eft Başka Gerçekten....Önemli Olan Neden İçildiğinin Sebebini Bulabilmek...Yoksa Metot Biliyosunuz Bir Çocuğun Uygulayabileceği Kadar Kolay Aslında...İşin Püf Noktası Farkındalık Yardımıyla İçmme Sebebinin Tam Olarak Saptanması...Umarım Doğru Sebebi Bulmuşumdur...Çünki Eğer Doğru Sebeni Bulabiliyosanız Bi Kaç Zaman Da Üzerinde Çalıştığınızda O Sorun Tamamen Sizin İçin Yer Yüzünden Kalkıyor...Genetik Olduğunu Bildiğiniz Problemler Bile Hayatınız Boyunca Bir Daha Karsınıza Çıkmıyor.....Bu Da Demek Oluyor Ki Sigara İçin Bir Daha İçmeyeceğim....Ben Bu Metodu Sadece Sigara İçin Denemedim....Migren Ağrılarım Eklem Yerleimdeki Ağrılar Özel Bir Takım  Rahatsızlıklarım Psikolojik Bir Takım Sıkıntılarım Var İdi...Hepsine Deniyorum....İnanın Müthiş Sonuçlar Veriyor.......En Yakız Zamanda Deneyin Bence.......

------
tümü büyük harf olduğu için tarafımdan değiştirilmiştir.

mücevher 15-10-2008 05:45 PM

az önce müthiş başım ağrıyordu. 3tur eft yaptım ve geçti. ama bir süre sonra tekrar başladı. sizce neden olabilir? sad456

FİDAN TUBA 15-10-2008 06:42 PM

eğer baş ağrınızın sebebini gerçekten bulabildiyseniz ve eft de buna cevap verdiyse durum iyi thumbsanim....fakat bazı durumlar birden fazla uğraşı istiyo....tek defada çözülmeyebilir....devam etmek lazımmm........

MuminOKAN 15-10-2008 06:44 PM

Peki. Olumlamalarınız Nelerdi? Nasıl Yaptınız? Bizle Paylaşırmısınız/Anlatabilirmisiniz?

FİDAN TUBA 15-10-2008 07:14 PM

ben özellikle çok yakın hissetiğim insanlarla kavga etttiğimde sigaraya çok daha fazla sarıldığımı hissettim...boyle zamanlarda çok daha fazla içtim...bunun sevgi ihtiyacından olduğunu düşündüm....içimdeki sevgi boşluğunu (kimden ve neden alamadığım bana kalsın 44) doldurmak için sigarayı kullandığımı fark etttim...eft yaparken bu başlığa önem verdim...sevgi eksikliği(ama kim kaynaklı olduğunu da söyledim kendi bilincime)daha sonra eft yaparken bu konunun tüm etkilerini dile getirerek yaptım vuruşları....ve sona ertesi gün pufffffff....sabah işe gelemedim agl34...yani çok geç kalkabildim gece resmen uyuşmuşum.......o günden sona hiç ihtiysç duymadım içimden sigara içmek gelmedi....irade ile halletmeye çalışmak çok zor....ben çok denedim ama elime patladı...bunda durum farklı...zaten canım istemiyor...isteyip de mücadele etmek yerine artık sigara beynimin içinde bir keyif sevgi açığını dolduran bir unsur değil...neyse kiiiiii derty

MuminOKAN 15-10-2008 07:17 PM

ooo67 ooo67

Bi Kaç Saatte...

Bravooo 25889 25889 25889 alk78 alk78

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:49 AM.