Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=292)
-   -   EFT MUCİZESİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14185)

FİDAN TUBA 15-10-2008 07:21 PM

Ynt: EFT MUCİZESİ

bu arada sigaraya ne zaman başladığımı da düşündüm...üniversite eğitimi için istanbula gitttiğimde başlamıştım...kafamdaki bulduğum sevgi açığı ve zamanlama birleşince durum daha da berraklaştı....eğer sizde içiyorsanız size tavsiyem şu aolabilir....... özelllkle hangi durumlarda sigaraya daha çok sarılıyorsunuz bulun......ne zaman başladınız tütünle dansa tuh788 bulun.....tütün sizin hangi açlığınızı doyuruyor bulun....bunları bulunca zaten sigarayı bırakıyorsunuz ....en azından ben şimdiye kadar bunları yaptım...umarım sonuç hep boyle devam eder...

FİDAN TUBA 15-10-2008 07:24 PM

yrl78 teşekkür ederim............

Mustang 16-10-2008 07:53 AM

Ay bu ne güzel bir haber helede EFT ile ilgili olunca yazmadan edemedim .Ben sigara kullanmıyorum bu yüzdende bu konu ile ilgili bir şey yazamayacaktım .Senin adına çok sevindim .Alışkanlıklarımızdanda EFT yaparak kurtulabiliceğimizin en iyi örneği oldu seni kutluyorum .Bizim site ha gayret sigarayı bırakın artık... alk78

mücevher 16-10-2008 12:36 PM

Alıntı:

FİDAN TUBA Nickli Üyeden Alıntı
eğer baş ağrınızın sebebini gerçekten bulabildiyseniz ve eft de buna cevap verdiyse durum iyi thumbsanim....fakat bazı durumlar birden fazla uğraşı istiyo....tek defada çözülmeyebilir....devam etmek lazımmm........

yani sorun ne olursa olsun önce o sorunun sebibini bulup ona mı eft yapmalıyız? demek ki ben sadece başağrıma yani yüzeydeki soruna eft yaptığım için tekrar ağrımaya başladı. sorunun sebebi aynen duruyordu o yüzden. öyle mi?

Belgin ∞ 16-10-2008 12:47 PM

Mücevher'cim Keops'un eğitimde de söylediği gibi sorunun altında yatan sebebe eft (veya peat)yapmamız gerekiyor.

Başının neden ağrıdığını sor kendine ve o sebebe yapmayı dene.sorun çözülene kadar tur atmaya devam et. kiss3

mücevher 16-10-2008 12:58 PM

canım benim tender45

cevabın için çok teşekkürler. bütün gün telkinler kulağımda.

akşama doğru bir baş ağrısı gelip oturuyor.

ancak o kadar faydasını görüyorum ki anlatamam.

bir de değerli keops 'un anlattığı yumruk olayını yapıyorum.

harika sonuçlar alıyorum. mesela dün bir sunumum vardı ve çok başarılıydı.

telkinlerde söylenenleri duymasam da akşam olana kadar abartı olmasın kafam kazan gibi oluyor.

sanki tüm o scriptleri kulağımla duymuş gibi hissediyorum.

sanırım başım da bu yüzden ağrıyor. yani bilinçaltıma yaptığım müdahaleye bir tür direniş işareti.

şimdi ben eft yaparken (setup) karate noktasına vururken nasıl bir olumlama yapmalıyım.

örnek verebilirsen gerçekten çok memnun olurum ttli3

SinanATASOY 16-10-2008 01:00 PM

Arama tuşunu kullandım ancak EFT nin ne olduğunu bulamadım.. Aklıma tek elektronik fon transferi geliyor ki birileri başım ağrıdığında bana yapsa başımın ağrısı geçer sanırım gogogo

konuyla ilişkin açıklama bulabileceğim link verebilirseniz sevinirim..

Belgin ∞ 16-10-2008 01:16 PM

Olumlama ''Ben arınmalarımı en kolay ve en rahat şekilde yaşarım'', ''Bana fayda sağlayan her sözü içime kolayca yerleştirebilirim sağlıkla ve huzurla kabul ederim''yeterli mi canımcım.

Belgin ∞ 16-10-2008 01:19 PM

Alıntı:

viplife Nickli Üyeden Alıntı
Arama tuşunu kullandım ancak EFT nin ne olduğunu bulamadım.. Aklıma tek elektronik fon transferi geliyor ki birileri başım ağrıdığında bana yapsa başımın ağrısı geçer sanırım gogogo

konuyla ilişkin açıklama bulabileceğim link verebilirseniz sevinirim..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/eft-b316.0/

FİDAN TUBA 16-10-2008 01:35 PM

konuya elimden geldiğince dilimin döndüğünce yardımcı olmaya çalışayım...birinci konu: akışa güvenmekle ilgili....şayet baş ağrınız bu telkinleri dinlemek surwetiyle başladıysa bunda kalıcı bi sıkıntı yok rahat olun aa34......ben de ilk zamanlar dinlerken hem baş ağrısı sıkıntısı yasadım hem de hafif çaplı mide bulantıları...bunların bilinçaltı temizliğinden geldiğini süreli bi durum olduğunu bilin kabullenin bunu daha kolay atlatırsınız.........o yuzden bu o kadar da eft mecburiyeti gerektiren bi durum değil bence....kısa süreli bir yan etki....ya da bu konuyu illa ki eft ile çözelim derseniz karete kesme noktanıza şunları söyleyin: telkinleri dinlemeye başladığımdan beri devamlı başım ağrıyor bunun beni çok fazla yorması yıpratmasına rağmen kendimi içtenlikle ve derinden kabul ediyorum seviyorum ve onaylıyorum...bunu söylerken aslında başağrınızı kendi ifadelerinizle anlatın...olumlama cümlesini ardından getirin...ama sebebi telkinlere bağlı ise telkinleri dillendirin baska bi şeyse işe yaramayacaktır...sonra diğer tüm meridyen noktalarınıza vurarak sıkıntınızı anlatın...bi kaç tur atın...iş kolaylar...zaömanla biter...zaten bu scriptlerin etkileri kişiye bağlı olarak da olsa kısa sürede azalarak bitiyo sanırım...kast eetttiğim olumsuz etkileri..........

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:25 PM.