Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=292)
-   -   EFT MUCİZESİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=14185)

FİDAN TUBA 15-10-2008 03:27 PM

EFT MUCİZESİ

Tüm hayatım değişti üyeleri beni yarın kutlamaya hazır olsunlar lütfen alk78 Yarın sigarayı bırakmamın tam 21. günü olacak.Bu benim bilmem kaçıncı kez bırakmışım.Ama diğerlerinden bunun bir farkı var.Öbürlerinde hep irade gücüyle bırakmaya çalışmıştım bu sefer EFT ile bıraktım canım da istemiyor.İşin en harika tarafı bu.Bu seferkinin artık sonuncu olmasını diliyorum.Darısı tüm içicilerin başına. kiss3

------------------------------------

Tamamı büyük harfle yazıldığı için tarafımdan değiştirilmiştir.

Su_Duru 15-10-2008 03:41 PM

Ynt: EFT MUCİZESİ

Sevgili Fidan ben yarini beklemeden seni simdiden kutluyorum, canim tebrik ederim, bende sigarayi birakan biri olarak, (4yil)
birakan herkes icin cok mutlu oluyorum, kutlarim alk78

Belgin ∞ 15-10-2008 03:42 PM

Tebrik ederim darısı başımıza.

MuminOKAN 15-10-2008 04:19 PM

tebrikler. adınıza sevindim. evet eft denemektede fayda var. fakat şu sıralar çok yoğunum. uygun zamanımda mustang ın eft ile alakalı yazdıklarını ve bazı dökümanları gözden geçireceğim.

FİDAN TUBA 15-10-2008 05:00 PM

Ben Uzun Zamandır Enerji Metotları İle Çalışıyorum....Reiki Enerjisi Nin  İlk 2 İnisiyasyonunu Aldım...Yaklaşık 2-----3 Aydır Da Buradaki Scriptleri Dinliyorum...Sigarayı Bırak ++  Erteleme Telkinleri De Bilinçaltımı Temizlelem De  Çok Etkili Olmuştur Mutlaka Ama Eft Başka Gerçekten....Önemli Olan Neden İçildiğinin Sebebini Bulabilmek...Yoksa Metot Biliyosunuz Bir Çocuğun Uygulayabileceği Kadar Kolay Aslında...İşin Püf Noktası Farkındalık Yardımıyla İçmme Sebebinin Tam Olarak Saptanması...Umarım Doğru Sebebi Bulmuşumdur...Çünki Eğer Doğru Sebeni Bulabiliyosanız Bi Kaç Zaman Da Üzerinde Çalıştığınızda O Sorun Tamamen Sizin İçin Yer Yüzünden Kalkıyor...Genetik Olduğunu Bildiğiniz Problemler Bile Hayatınız Boyunca Bir Daha Karsınıza Çıkmıyor.....Bu Da Demek Oluyor Ki Sigara İçin Bir Daha İçmeyeceğim....Ben Bu Metodu Sadece Sigara İçin Denemedim....Migren Ağrılarım Eklem Yerleimdeki Ağrılar Özel Bir Takım  Rahatsızlıklarım Psikolojik Bir Takım Sıkıntılarım Var İdi...Hepsine Deniyorum....İnanın Müthiş Sonuçlar Veriyor.......En Yakız Zamanda Deneyin Bence.......

------
tümü büyük harf olduğu için tarafımdan değiştirilmiştir.

mücevher 15-10-2008 05:45 PM

az önce müthiş başım ağrıyordu. 3tur eft yaptım ve geçti. ama bir süre sonra tekrar başladı. sizce neden olabilir? sad456

FİDAN TUBA 15-10-2008 06:42 PM

eğer baş ağrınızın sebebini gerçekten bulabildiyseniz ve eft de buna cevap verdiyse durum iyi thumbsanim....fakat bazı durumlar birden fazla uğraşı istiyo....tek defada çözülmeyebilir....devam etmek lazımmm........

MuminOKAN 15-10-2008 06:44 PM

Peki. Olumlamalarınız Nelerdi? Nasıl Yaptınız? Bizle Paylaşırmısınız/Anlatabilirmisiniz?

FİDAN TUBA 15-10-2008 07:14 PM

ben özellikle çok yakın hissetiğim insanlarla kavga etttiğimde sigaraya çok daha fazla sarıldığımı hissettim...boyle zamanlarda çok daha fazla içtim...bunun sevgi ihtiyacından olduğunu düşündüm....içimdeki sevgi boşluğunu (kimden ve neden alamadığım bana kalsın 44) doldurmak için sigarayı kullandığımı fark etttim...eft yaparken bu başlığa önem verdim...sevgi eksikliği(ama kim kaynaklı olduğunu da söyledim kendi bilincime)daha sonra eft yaparken bu konunun tüm etkilerini dile getirerek yaptım vuruşları....ve sona ertesi gün pufffffff....sabah işe gelemedim agl34...yani çok geç kalkabildim gece resmen uyuşmuşum.......o günden sona hiç ihtiysç duymadım içimden sigara içmek gelmedi....irade ile halletmeye çalışmak çok zor....ben çok denedim ama elime patladı...bunda durum farklı...zaten canım istemiyor...isteyip de mücadele etmek yerine artık sigara beynimin içinde bir keyif sevgi açığını dolduran bir unsur değil...neyse kiiiiii derty

MuminOKAN 15-10-2008 07:17 PM

ooo67 ooo67

Bi Kaç Saatte...

Bravooo 25889 25889 25889 alk78 alk78

FİDAN TUBA 15-10-2008 07:21 PM

bu arada sigaraya ne zaman başladığımı da düşündüm...üniversite eğitimi için istanbula gitttiğimde başlamıştım...kafamdaki bulduğum sevgi açığı ve zamanlama birleşince durum daha da berraklaştı....eğer sizde içiyorsanız size tavsiyem şu aolabilir....... özelllkle hangi durumlarda sigaraya daha çok sarılıyorsunuz bulun......ne zaman başladınız tütünle dansa tuh788 bulun.....tütün sizin hangi açlığınızı doyuruyor bulun....bunları bulunca zaten sigarayı bırakıyorsunuz ....en azından ben şimdiye kadar bunları yaptım...umarım sonuç hep boyle devam eder...

FİDAN TUBA 15-10-2008 07:24 PM

yrl78 teşekkür ederim............

Mustang 16-10-2008 07:53 AM

Ay bu ne güzel bir haber helede EFT ile ilgili olunca yazmadan edemedim .Ben sigara kullanmıyorum bu yüzdende bu konu ile ilgili bir şey yazamayacaktım .Senin adına çok sevindim .Alışkanlıklarımızdanda EFT yaparak kurtulabiliceğimizin en iyi örneği oldu seni kutluyorum .Bizim site ha gayret sigarayı bırakın artık... alk78

mücevher 16-10-2008 12:36 PM

Alıntı:

FİDAN TUBA Nickli Üyeden Alıntı
eğer baş ağrınızın sebebini gerçekten bulabildiyseniz ve eft de buna cevap verdiyse durum iyi thumbsanim....fakat bazı durumlar birden fazla uğraşı istiyo....tek defada çözülmeyebilir....devam etmek lazımmm........

yani sorun ne olursa olsun önce o sorunun sebibini bulup ona mı eft yapmalıyız? demek ki ben sadece başağrıma yani yüzeydeki soruna eft yaptığım için tekrar ağrımaya başladı. sorunun sebebi aynen duruyordu o yüzden. öyle mi?

Belgin ∞ 16-10-2008 12:47 PM

Mücevher'cim Keops'un eğitimde de söylediği gibi sorunun altında yatan sebebe eft (veya peat)yapmamız gerekiyor.

Başının neden ağrıdığını sor kendine ve o sebebe yapmayı dene.sorun çözülene kadar tur atmaya devam et. kiss3

mücevher 16-10-2008 12:58 PM

canım benim tender45

cevabın için çok teşekkürler. bütün gün telkinler kulağımda.

akşama doğru bir baş ağrısı gelip oturuyor.

ancak o kadar faydasını görüyorum ki anlatamam.

bir de değerli keops 'un anlattığı yumruk olayını yapıyorum.

harika sonuçlar alıyorum. mesela dün bir sunumum vardı ve çok başarılıydı.

telkinlerde söylenenleri duymasam da akşam olana kadar abartı olmasın kafam kazan gibi oluyor.

sanki tüm o scriptleri kulağımla duymuş gibi hissediyorum.

sanırım başım da bu yüzden ağrıyor. yani bilinçaltıma yaptığım müdahaleye bir tür direniş işareti.

şimdi ben eft yaparken (setup) karate noktasına vururken nasıl bir olumlama yapmalıyım.

örnek verebilirsen gerçekten çok memnun olurum ttli3

SinanATASOY 16-10-2008 01:00 PM

Arama tuşunu kullandım ancak EFT nin ne olduğunu bulamadım.. Aklıma tek elektronik fon transferi geliyor ki birileri başım ağrıdığında bana yapsa başımın ağrısı geçer sanırım gogogo

konuyla ilişkin açıklama bulabileceğim link verebilirseniz sevinirim..

Belgin ∞ 16-10-2008 01:16 PM

Olumlama ''Ben arınmalarımı en kolay ve en rahat şekilde yaşarım'', ''Bana fayda sağlayan her sözü içime kolayca yerleştirebilirim sağlıkla ve huzurla kabul ederim''yeterli mi canımcım.

Belgin ∞ 16-10-2008 01:19 PM

Alıntı:

viplife Nickli Üyeden Alıntı
Arama tuşunu kullandım ancak EFT nin ne olduğunu bulamadım.. Aklıma tek elektronik fon transferi geliyor ki birileri başım ağrıdığında bana yapsa başımın ağrısı geçer sanırım gogogo

konuyla ilişkin açıklama bulabileceğim link verebilirseniz sevinirim..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/eft-b316.0/

FİDAN TUBA 16-10-2008 01:35 PM

konuya elimden geldiğince dilimin döndüğünce yardımcı olmaya çalışayım...birinci konu: akışa güvenmekle ilgili....şayet baş ağrınız bu telkinleri dinlemek surwetiyle başladıysa bunda kalıcı bi sıkıntı yok rahat olun aa34......ben de ilk zamanlar dinlerken hem baş ağrısı sıkıntısı yasadım hem de hafif çaplı mide bulantıları...bunların bilinçaltı temizliğinden geldiğini süreli bi durum olduğunu bilin kabullenin bunu daha kolay atlatırsınız.........o yuzden bu o kadar da eft mecburiyeti gerektiren bi durum değil bence....kısa süreli bir yan etki....ya da bu konuyu illa ki eft ile çözelim derseniz karete kesme noktanıza şunları söyleyin: telkinleri dinlemeye başladığımdan beri devamlı başım ağrıyor bunun beni çok fazla yorması yıpratmasına rağmen kendimi içtenlikle ve derinden kabul ediyorum seviyorum ve onaylıyorum...bunu söylerken aslında başağrınızı kendi ifadelerinizle anlatın...olumlama cümlesini ardından getirin...ama sebebi telkinlere bağlı ise telkinleri dillendirin baska bi şeyse işe yaramayacaktır...sonra diğer tüm meridyen noktalarınıza vurarak sıkıntınızı anlatın...bi kaç tur atın...iş kolaylar...zaömanla biter...zaten bu scriptlerin etkileri kişiye bağlı olarak da olsa kısa sürede azalarak bitiyo sanırım...kast eetttiğim olumsuz etkileri..........

FİDAN TUBA 16-10-2008 01:42 PM

sadece soruna odaklı eft yaptığınızda vücudunuzun bu sorununun sebebini bulmsası aylar belki de yıllar alır kim bilir...işe yarar ama ne zaman allah bilir aa34......sorunun asıl kaynağını bulşup yaptığınızda eki bu sorunun sizde yaratttığı etkiye bağlı olarak değisir ama en derin durumlar bile sizin ara ara tekrara ettiğiniz eft ile en fazla 1 ayda çözülür...bazen tek bir seansta bile bitebiliyor..........

SinanATASOY 16-10-2008 05:12 PM

Demekki neymiş? Alt başlıktayken arama fonksionu kullanıldığında sadece o başlığı arıyormuş.. Teşekkürler kırmızı çiçek..

sances94 16-10-2008 06:35 PM

şu an benimde başım feci ağrıyor.ama ben başımın ağrısının esas sebebini bulmak için düşündüğümde daha da çok ağrıyor.en iyisi biraz kestirmek

FİDAN TUBA 17-10-2008 12:45 PM

merhaba
ben sanırım eft yi tam anlatamadım size...kast ettiğim günlük olaylar içerisnde ara ara yasanan ağrılar değil...olay daha kapsamlı olmalı....yorucu bi gün geçirmiş olabilirsiniz başınız ağrıyabilir...geçer bunda o kadar da korkulacak bi şey yok...hani ama bu kadar gündelik olaylarda bile bilebilirsinz bazen neden olduğunu: örneğin müşterinize çok sinirlenmişsinizdir başınız tutmuştur ondan ağrıyodur ya da başka bi gerginlikten...bunun sebebini bulabilrsiniz kolylıkla...ama bunlar olabilecek basit şeylerdir kısa sürede de geçer....fakat ben daha zorlu ve sizi gerçekten hayatınızı zorlatan ağrılardan bahsediyorum aslında...mesela migren...benim vardı....bu oyle bi bela ki aldı mı basını zı kaldıramıyorsunuz ...tuttu mu da tutu yo illlet...işte bunun sebebini bulduğunuzda o zaman bu hastalıktan kurtuluyosunuz...bi daha sizin başınıza sorun açmıyor...ama bunu basınız ağrırken yapmıyorsunuz acıyın kendinize daha da çok kıvranmayın ağrıdan y789.....bi boş vaktiniz mutlaka oluyodur bunu düşünmek için...ama gündelik ağrılara çok takılmayın sebebini farkındalığınız çok artınca daha kolay bulursunuz...bulamazsanız da vucut bu biraz ağrısın ne olur ki hpm2............anlatabilmişimdir umarım...........

FİDAN TUBA 30-10-2008 03:32 PM

selamlar herkese;
dün kendi adıma gerçekten çok büyük bir adım atttım.....1 ayı geçkin süredir biliyorsunuz sigarayı bıraktım eft yardımıyla......bunu en çok sevgiye ihtiyaç duyduğum melankolik anlarımda yapıyordum....sevgi açısından bir hayal kırıklığına uğradığımda derhal bir sigara yakardım...uzun zamandır bu şekilde kavgalar sevgi kaynaklı hayal kırıklılkları olmuyordu......ama dün gene oldu.......oldukça üzüldüm...ama dinlediğim scriptlerin etkisiyle su an yerlerde değilm çok şükür ki.........ve de en önemlilerden birisi......:sigara yakmadımmmmmmmmmmmmmm......bu benim için çok önemli bir testti.....etttiğim kavgadan sona kesin artık bu defa yakarım diye korkuyordum ama olmadı........oleyyyyyyyy.........ben çok iyiyiym yaaa..........kendimle gurur duyuyorum...ben duymayayım da kimler duysun.... derty.......ama kırgınlığım hala devam ediyor..........umarım o da kısa zamanda geçer...........

yesıl 13-12-2010 06:26 PM

Cevap: EFT MUCİZESİ

mrb fidan tuba sevgi aclıgını hangi olumlamalarla giderdin yaredımcı olabilirmisin

arca 15-12-2010 10:03 AM

Cevap: EFT MUCİZESİ

Olumlamalar bölümünde sevgi olumlamaları var sevgili yeşil. Önce kendini sevmek ve affetmekle başlayabilirsin. İçinizdeki Ben'e seni seviyorum, seni olduğun gibi kabul ediyorum, kendimi sana adıyorum, sen önemlisin gibi...

cadi_bm 15-12-2010 11:52 AM

Cevap: Ynt: EFT MUCİZESİ

Alıntı:

FİDAN TUBA Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 84092)
merhaba
ben sanırım eft yi tam anlatamadım size...kast ettiğim günlük olaylar içerisnde ara ara yasanan ağrılar değil...olay daha kapsamlı olmalı....yorucu bi gün geçirmiş olabilirsiniz başınız ağrıyabilir...geçer bunda o kadar da korkulacak bi şey yok...hani ama bu kadar gündelik olaylarda bile bilebilirsinz bazen neden olduğunu: örneğin müşterinize çok sinirlenmişsinizdir başınız tutmuştur ondan ağrıyodur ya da başka bi gerginlikten...bunun sebebini bulabilrsiniz kolylıkla...ama bunlar olabilecek basit şeylerdir kısa sürede de geçer....fakat ben daha zorlu ve sizi gerçekten hayatınızı zorlatan ağrılardan bahsediyorum aslında...mesela migren...benim vardı....bu oyle bi bela ki aldı mı basını zı kaldıramıyorsunuz ...tuttu mu da tutu yo illlet...işte bunun sebebini bulduğunuzda o zaman bu hastalıktan kurtuluyosunuz...bi daha sizin başınıza sorun açmıyor...ama bunu basınız ağrırken yapmıyorsunuz acıyın kendinize daha da çok kıvranmayın ağrıdan y789.....bi boş vaktiniz mutlaka oluyodur bunu düşünmek için...ama gündelik ağrılara çok takılmayın sebebini farkındalığınız çok artınca daha kolay bulursunuz...bulamazsanız da vucut bu biraz ağrısın ne olur ki hpm2............anlatabilmişimdir umarım...........

Selammmm bende de var migren. Geldi mi gitmezzz.Offffffff. Sebebini nasıl buldun nasıl bulmalı ;)))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:22 PM.