Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Beyaz Masa > Duyurular

Uyarılar

Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

Beyaz Masa ve Duyurular Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de kabul edilirsem guruba çok sevinirim.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Duyurular telkin cd indir izle İstanbul Duyurular nerededir kimdir Duyurular çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Duyurular hipnoz Duyurular olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Duyurular hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Duyurular kuantum düşünce kitap haberi

Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-07-2009, 09:23 AM   #11 (permalink)
Teğmen

suxvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
27 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suxvegas is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

Ben de kabul edilirsem guruba çok sevinirim..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

suxvegas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2009, 09:24 AM   #12 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

merhaba sevgili suzzy..

durugörüyle ilgili okuduğun kitaplar nelerdir biraz bahsedermisin..

benimde ilgimi çeken bir konu duru görü..

teşekkürler...
Alt 15-07-2009, 09:45 AM   #13 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

Alıntı:
suxvegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba sevgili suzzy..

durugörüyle ilgili okuduğun kitaplar nelerdir biraz bahsedermisin..

benimde ilgimi çeken bir konu duru görü..

teşekkürler...
merhabalar...okuduğum ruhsal gelişimle ilgili kitap tanıtımları forum içerisindede bulunmakta....

4 anahtar mesela hem şifacılıkta hem de spritüel gelişmenizde oldukça etkili olabilicek bir kitap...

spritüellik nedir ve nasıl kullanılır...sevgili müminin önerdiği harika bir kitap...kesinlikle tavsiye ederim....

ben size kitap bölümümüzün linkini vereyim orda bir çok kişisel ve ruhsal gelişimden örnekler bulabilirsiniz...sevgiler...

Kitaplar - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2009, 11:10 AM   #14 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Burada asıl amacımız sayısal lotodan çok duru görümüzü geliştirmek.Bakalım telkinleri dinledikten sonra rakam görebilecek miyiz?Bu rakamlar ne kadar doğru olacak...
Elbette görülen bu rakamlar ile sayısal oynamak yada oynamayıp bir köşeye yazıp çekiliş ile karşılaştırmak kişinin kendi tercihidir.

Evet benim de bu kısmı ilgimi çok çekti..Duru görüyü kendi kendimize bu şekilde geliştirebiliyormuyuz bunu analliz etmemiz lazım,çok guzel bir fikir Atakan bey,çok ilginc ve heyecan verici
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2009, 12:27 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
21 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balamcan is an unknown quantity at this point

bende sayısal loto telkin grubuna katılmak istiyorummm
balamcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2009, 12:45 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
SMBSTN is an unknown quantity at this point

Buraya yazmadan geçemeyeceğim.

Yaklaşık 1 yıl önce maddi olarak çok bunaldığım bir dönemde - henüz rahatlamış değilim- çok alışkanlığım olmasa da şans oyunu oynamaya karar verdim. O dönemde Olasılıksız kitabını okumuş acaba istediğim sayıları çıkarabilir miyim diye deneme yapmak istedim.

Çekilişten 1 saat kadar önce evin sessiz ve sakin bir yerinde oturdum, beynimin içinde seçtiğim rakamları (bir tam kupon oynamıştım ve içlerinden beni en çok çeken sırayı seçtim) döndürerek sanki onlar çıkmış gibi topları döndürdüm. Sonra ses oldu ve dikkatim dağıldı.

O gece çekilişte seçtiğim rakamlardan 3'ü çıktı ve ben çok şaşırdım, tesadüf mü değil mi emin olamadım, sonra iki üç kez daha denedim olmayınca saçma sapan şeylerle uğraşıyorum diyerek konuyu kapattım.

Şimdi burada yazılanları görünce aklıma geldi ve paylaşmak istedim.
SMBSTN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2009, 01:23 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar...okuduğum ruhsal gelişimle ilgili kitap tanıtımları forum içerisindede bulunmakta....

4 anahtar mesela hem şifacılıkta hem de spritüel gelişmenizde oldukça etkili olabilicek bir kitap...

spritüellik nedir ve nasıl kullanılır...sevgili müminin önerdiği harika bir kitap...kesinlikle tavsiye ederim....

ben size kitap bölümümüzün linkini vereyim orda bir çok kişisel ve ruhsal gelişimden örnekler bulabilirsiniz...sevgiler...

Kitaplar - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri
Çok teşekkür ediyorum sevgili Suzzy :)
Alt 17-07-2009, 01:25 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Question Cevap: Sayısal Loto Telkin Grubumuz Hakkında

Ben bir de şunu merak etmekteyim.. Duru görü zaten var mdır ve sadece ortaya mı çıkarılır yoksa sonradan edinebilinir mi? Özel çaba ve çalışma ile..

Benim sadece bu konulara ilgim ve inancım var.. Ve çok isterim duru görü yeteneğim olsun yada var ise ortaya çıkarmak..

Teşekkür ederim.
Alt 17-07-2009, 01:52 PM   #19 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

aslında bizler yani insan varlıklar sınırsız güçve yeteneğe sahibizdir...

ve bu güç ve yetenekler bizde yani özümüzde var....bununla ilgili oldukça bilgi var nette araştırabilirsiniz...bizler 3. boyut varlıklarıyız...

biliç düzeyimiz 3. boyutta...tabiki bir takım çalışmalarla bilincimizi bir üst seviyeye yükseltebiliriz...

bu sabır ve özveri gerektiren çalışmalar sonucunda ortaya çıkar....bir önceki mesajımda önerdiğim kitaplarda bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmakta...

bende meraklıyım bu konulara...ve henüz öğrenme aşamasındayım..sprütüel alem sınırsızdır...

okadar çok çalışma var ki bu konuda...inanılmaz...ve ben bu konuda okuduğum her yazıda daha bir heyecanlanıyorum...

umarım sizde bu konudaki merak ettiklerinizi forum içerisinde bulacaksınızdır...yinede bir kaç link vermek isterim size...

sevgiler...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/

bu iki linkte aradığınız tüm konuları bulabilirsiniz...
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2009, 03:34 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında bizler yani insan varlıklar sınırsız güçve yeteneğe sahibizdir...

ve bu güç ve yetenekler bizde yani özümüzde var....bununla ilgili oldukça bilgi var nette araştırabilirsiniz...bizler 3. boyut varlıklarıyız...

biliç düzeyimiz 3. boyutta...tabiki bir takım çalışmalarla bilincimizi bir üst seviyeye yükseltebiliriz...

bu sabır ve özveri gerektiren çalışmalar sonucunda ortaya çıkar....bir önceki mesajımda önerdiğim kitaplarda bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmakta...

bende meraklıyım bu konulara...ve henüz öğrenme aşamasındayım..sprütüel alem sınırsızdır...

okadar çok çalışma var ki bu konuda...inanılmaz...ve ben bu konuda okuduğum her yazıda daha bir heyecanlanıyorum...

umarım sizde bu konudaki merak ettiklerinizi forum içerisinde bulacaksınızdır...yinede bir kaç link vermek isterim size...

sevgiler...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/gizemli-konular/

bu iki linkte aradığınız tüm konuları bulabilirsiniz...
Çok teşekkür ediyorum sevgili Suzzy

Bookmarks

Etiketler
grubumuz, hakkinda, loto, sayisal, telkin