Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız

Uyarılar

Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

Serbest Kürsü ve Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız Bigci'mizin Doğum Günü Partisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: bigci Nickli Üyeden Alıntı sokumm su anda [ dogum günü serefime kızmayın 2 kere sok oldum su an elimde telefon var zehrayla konusuyorum bi sn dönce size sok oldum erkekler aglamaz diyen atayı bulun bana bide ona iyişeyler yapmıycam ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız telkin cd indir izle İstanbul Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız nerededir kimdir Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hipnoz Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız kuantum düşünce kitap haberi

Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-08-2008, 01:21 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
sokumm su anda [ dogum günü serefime kızmayın 2 kere sok oldum su an elimde telefon var zehrayla konusuyorum bi sn dönce size sok oldum erkekler aglamaz diyen atayı bulun bana bide ona iyişeyler yapmıycam :S

bende seni seviyorum redflowers ablacım mcx
doğum günün kutlu olsun kardeşim.herşeyden önce sağlıklı huzurlu ömürler diliyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2008, 03:25 PM   #22 (permalink)
ECEM18
Guest

doğum günün kutlu olsun serkancım yeni yaşın sana şans mutluluk getirsin
Alt 30-08-2008, 03:38 PM   #23 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı
[color=darkblue][b]

Serkan, ilk geldiğinde, agresif, depresif ve dışarıya kapalı biri olarak geldi.

Çeşitli tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar sataşmalar vs.

Ama, sonradan, bütün bunları ve kendini aşarak, pozitif bir insan oldu.

Kendini yeniledi. super

Burayı ve üyeleri tanıdıkça, daha anlayışlı ve olgun birisi oldu.

Yani özüne döndü.

Ben, kendisine yazmama kararı almıştım. Ama şu an çok pozitif ve, başkalarına bile destek olmaya çalışarak hem herkesi şaşırtmış oldu, hem de kendi gücünü farketmiş oldu.

Geçmişte değil, şu an ne olduğu önemlidir bence. super

Kendinden yaşça da büyük biri olarak geçmişi unutyor ve böyle güzel ve önemli bir gününde bu kararımı iptal ediyorum.

Serkan'a tekrar farklı bir bakış açısıyla hoşgeldin diyorum.

Doğum Günün Kutlu Olsun Serkancım.

Nice mutlu yılları, sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte, dolu dolu, istediğinden daha da güzel yaşaman dileklerimle... super

Sağlıcakla...

Serkan'ın ilk hallerine inanamıyorum. GErçekten de insanın geçmişinde ne olduğu değil önemli olan, şimdi ne olduğu..

Kendini bu derece değiştirebildiğin için seni tebrik ederim Serkan..Bir çıkış noktası arayan ve hayatını böyle olumlu değiştirmek isteyen herkese örnek olması dileğiyle...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2008, 08:45 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

bigci doğum günün kutlu olsun .dilerim yeni yaşın ,tüm isteklerinin kapılarını ardına kadar açar.umutlu bi yıl diliyorum arkadaşım ,buna inan herşey güzel olacak kendine iyi bak
Alt 30-08-2008, 09:38 PM   #25 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough

Doğrum gününüz kutlu olsun,hayırlı yaşlar,sağlıklı mutlu huzurlu ömürler gerçirmeniz dileğiyle

Bu da şarkınız... (Bir arkadaşım bana göndermişti ben çok gülmüştüm :) Siz de gülün )

wave wave

Alt 30-08-2008, 10:40 PM   #26 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

Alıntı:
aysegülll Nickli Üyeden Alıntı
dogum günün kutlu olsun,uzun,saglıklı bir ömür dilerim.pes etmedigin ve burda olmaya ve degısme istediginide canı gönülden kutlarım.mutlu yıllar
[b] çok teşekkur ederim pes etmedim sadece zor olan yolu seçdim galiba bir az kendiniz kadar guzel bir yıl geçirmenz dilegimle sagolun

Alıntı:
l3eyaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
sokumm su anda [ dogum günü serefime kızmayın 2 kere sok oldum su an elimde telefon var zehrayla konusuyorum bi sn dönce size sok oldum erkekler aglamaz diyen atayı bulun bana bide ona iyişeyler yapmıycam :S

bende seni seviyorum redflowers ablacım mcx
doğum günün kutlu olsun kardeşim.herşeyden önce sağlıklı huzurlu ömürler diliyorum.
[b]

cok tesekkur ederim hep beraber inş nice nice boyle beraber saglıklı yıllara hep beraber el ele tamamı

Alıntı:
ecem18 Nickli Üyeden Alıntı
doğum günün kutlu olsun serkancım yeni yaşın sana şans mutluluk getirsin
[b] cok tesekkur ederim ecemcim inş sende en kısa sürede bekleyenine kavusursun biter hasretin

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı
[color=darkblue][b]

Serkan, ilk geldiğinde, agresif, depresif ve dışarıya kapalı biri olarak geldi.

Çeşitli tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar sataşmalar vs.

Ama, sonradan, bütün bunları ve kendini aşarak, pozitif bir insan oldu.

Kendini yeniledi. super

Burayı ve üyeleri tanıdıkça, daha anlayışlı ve olgun birisi oldu.

Yani özüne döndü.

Ben, kendisine yazmama kararı almıştım. Ama şu an çok pozitif ve, başkalarına bile destek olmaya çalışarak hem herkesi şaşırtmış oldu, hem de kendi gücünü farketmiş oldu.

Geçmişte değil, şu an ne olduğu önemlidir bence. super

Kendinden yaşça da büyük biri olarak geçmişi unutyor ve böyle güzel ve önemli bir gününde bu kararımı iptal ediyorum.

Serkan'a tekrar farklı bir bakış açısıyla hoşgeldin diyorum.

Doğum Günün Kutlu Olsun Serkancım.

Nice mutlu yılları, sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte, dolu dolu, istediğinden daha da güzel yaşaman dileklerimle... super

Sağlıcakla...

Serkan'ın ilk hallerine inanamıyorum. GErçekten de insanın geçmişinde ne olduğu değil önemli olan, şimdi ne olduğu..

Kendini bu derece değiştirebildiğin için seni tebrik ederim Serkan..Bir çıkış noktası arayan ve hayatını böyle olumlu değiştirmek isteyen herkese örnek olması dileğiyle...
[b]
ablam bazı insanlara saka gibi gelen bi olay vardı belki burda daha kötü insanlar var ama muhatap oldugunuz kişi ....ar kullanmıs ve ra tesebbüs etmiş bi insandı kafasının üstünde binlercfe ? vardı umarım bundan sonra o eski günlere dönmeme ve yeni yasımda yeni yeni mutluklara yelken acarım

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
bigci doğum günün kutlu olsun .dilerim yeni yaşın ,tüm isteklerinin kapılarını ardına kadar açar.umutlu bi yıl diliyorum arkadaşım ,buna inan herşey güzel olacak kendine iyi bak
[b]
ooo tesekkurler kısmencimmm ayy ben buna dayananmamm yerimmmmmmm her tarafım içim dısım pasta oldu bu gun :D dayanamayıp yedim bunudaaa cok sagolll teşekkur ederim

Alıntı:
AZARRATH Nickli Üyeden Alıntı
Doğrum gününüz kutlu olsun,hayırlı yaşlar,sağlıklı mutlu huzurlu ömürler gerçirmeniz dileğiyle

Bu da şarkınız... (Bir arkadaşım bana göndermişti ben çok gülmüştüm :) Siz de gülün )

wave wave

[b]

yaa cok sagol ben bu parcayı biliyom ne zaman dinlesem cok guluyorum :D cok tesekkur ederim inş sende hep saglıklı mutlu ve huzurlu olursun
Alt 31-08-2008, 02:22 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

kusura bakma bigci dün bilgisayarı hiç açamadım. ta ki bu zamana kadar ve senin doğum günü mesajlarını gördüm. kaçırmışım
ama geç de olsa tebrikleri kabul etmeye devam edeceğin düşüncesiyle doğum gününü kutluyorum. iyi ki doğdun.
dilerim hayat sana en güzel beklentilerini versin... dün baya bi pasta yedin sanırım ama bu gün başka bi gün ve bu da benden olsun:

Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2008, 03:52 PM   #28 (permalink)
Binbaşı

219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
mücevher Nickli Üyeden Alıntı
kusura bakma bigci dün bilgisayarı hiç açamadım. ta ki bu zamana kadar ve senin doğum günü mesajlarını gördüm. kaçırmışım
ama geç de olsa tebrikleri kabul etmeye devam edeceğin düşüncesiyle doğum gününü kutluyorum. iyi ki doğdun.
dilerim hayat sana en güzel beklentilerini versin... dün baya bi pasta yedin sanırım ama bu gün başka bi gün ve bu da benden olsun:

[b] ufak bi mide fesatı geçirsemde alısdım :d her halde yasım kadar pasta yemişimdir dün o kadar yedimki artık midem pasta seklini aldı ama olsun hediye oı yencek illa :D sagol ablacıgım dusunmen yeterlii sende hepp mutlu oll suratından gülücükler eksik olmasn
Alt 31-08-2008, 05:33 PM   #29 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

Bu konuyu görünce burasının bir üyesi olmaktan bir kez daha mutlu olasım geldi...

sevgili kardeşim biraz değil epey geç oldu ama kusuruma bakma ne olur...

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

nice mutlu yıllar dilerim...

yei yaşın yeni nice mutluluklar getirsin... (getirmeye başlamış sanırım)

Adamın biri, bir çocuğa elma vermiş.
Çocuk çok sevinmiş.
Bir elma daha vermiş.
Çocuk daha çok sevinmiş.
Bir elma daha verince;
çocuk sevinçten deliye dönmüş.
Ve bir elma daha verince,
çocuk dört elmayı elinde zaptedememiş,
sonuncusunu düşürmüş yere...
Bu sefer ağlamaya başlamış çocuk.

Hayat böyledir işte...

Hayal etmediğimiz bir saadete eriştikten sonra,
onun bir lokmasını dahi kaybetmek bizi perişan eder.

"Keyifler değildir yaşamı değerli yapan.
Yaşamdır,keyif almayı değerli kılan"

Alt 01-09-2008, 02:55 AM   #30 (permalink)
Binbaşı

[b] sagol abi ne demek geröekden mutlu oldumm bu sene benim için kötü geçdi hemde hayatımın en kotu senelerinde biriydi ama fini sonu guzel yaptık çeyrek asır pepepepepe :d kos koca çeyrek asır

Bookmarks