Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2008, 10:40 PM   #26 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

Alıntı:
aysegülll Nickli Üyeden Alıntı
dogum günün kutlu olsun,uzun,saglıklı bir ömür dilerim.pes etmedigin ve burda olmaya ve degısme istediginide canı gönülden kutlarım.mutlu yıllar
[b] çok teşekkur ederim pes etmedim sadece zor olan yolu seçdim galiba bir az kendiniz kadar guzel bir yıl geçirmenz dilegimle sagolun

Alıntı:
l3eyaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
sokumm su anda [ dogum günü serefime kızmayın 2 kere sok oldum su an elimde telefon var zehrayla konusuyorum bi sn dönce size sok oldum erkekler aglamaz diyen atayı bulun bana bide ona iyişeyler yapmıycam :S

bende seni seviyorum redflowers ablacım mcx
doğum günün kutlu olsun kardeşim.herşeyden önce sağlıklı huzurlu ömürler diliyorum.
[b]

cok tesekkur ederim hep beraber inş nice nice boyle beraber saglıklı yıllara hep beraber el ele tamamı

Alıntı:
ecem18 Nickli Üyeden Alıntı
doğum günün kutlu olsun serkancım yeni yaşın sana şans mutluluk getirsin
[b] cok tesekkur ederim ecemcim inş sende en kısa sürede bekleyenine kavusursun biter hasretin

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı
[color=darkblue][b]

Serkan, ilk geldiğinde, agresif, depresif ve dışarıya kapalı biri olarak geldi.

Çeşitli tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, anlaşmazlıklar sataşmalar vs.

Ama, sonradan, bütün bunları ve kendini aşarak, pozitif bir insan oldu.

Kendini yeniledi. super

Burayı ve üyeleri tanıdıkça, daha anlayışlı ve olgun birisi oldu.

Yani özüne döndü.

Ben, kendisine yazmama kararı almıştım. Ama şu an çok pozitif ve, başkalarına bile destek olmaya çalışarak hem herkesi şaşırtmış oldu, hem de kendi gücünü farketmiş oldu.

Geçmişte değil, şu an ne olduğu önemlidir bence. super

Kendinden yaşça da büyük biri olarak geçmişi unutyor ve böyle güzel ve önemli bir gününde bu kararımı iptal ediyorum.

Serkan'a tekrar farklı bir bakış açısıyla hoşgeldin diyorum.

Doğum Günün Kutlu Olsun Serkancım.

Nice mutlu yılları, sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte, dolu dolu, istediğinden daha da güzel yaşaman dileklerimle... super

Sağlıcakla...

Serkan'ın ilk hallerine inanamıyorum. GErçekten de insanın geçmişinde ne olduğu değil önemli olan, şimdi ne olduğu..

Kendini bu derece değiştirebildiğin için seni tebrik ederim Serkan..Bir çıkış noktası arayan ve hayatını böyle olumlu değiştirmek isteyen herkese örnek olması dileğiyle...
[b]
ablam bazı insanlara saka gibi gelen bi olay vardı belki burda daha kötü insanlar var ama muhatap oldugunuz kişi ....ar kullanmıs ve ra tesebbüs etmiş bi insandı kafasının üstünde binlercfe ? vardı umarım bundan sonra o eski günlere dönmeme ve yeni yasımda yeni yeni mutluklara yelken acarım

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
bigci doğum günün kutlu olsun .dilerim yeni yaşın ,tüm isteklerinin kapılarını ardına kadar açar.umutlu bi yıl diliyorum arkadaşım ,buna inan herşey güzel olacak kendine iyi bak
[b]
ooo tesekkurler kısmencimmm ayy ben buna dayananmamm yerimmmmmmm her tarafım içim dısım pasta oldu bu gun :D dayanamayıp yedim bunudaaa cok sagolll teşekkur ederim

Alıntı:
AZARRATH Nickli Üyeden Alıntı
Doğrum gününüz kutlu olsun,hayırlı yaşlar,sağlıklı mutlu huzurlu ömürler gerçirmeniz dileğiyle

Bu da şarkınız... (Bir arkadaşım bana göndermişti ben çok gülmüştüm :) Siz de gülün )

wave wave

[b]

yaa cok sagol ben bu parcayı biliyom ne zaman dinlesem cok guluyorum :D cok tesekkur ederim inş sende hep saglıklı mutlu ve huzurlu olursun