Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız

Uyarılar

Kısmen'imin Doğum Gününe Herkes Davetlidir

Serbest Kürsü ve Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız Kısmen'imin Doğum Gününe Herkes Davetlidir Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kismencim senin ile tanisali cok uzun zaman olmadi... Birseyleri arayipta bulamadigim zaman , dosyalari indiremedigim zaman sevincle bana kosa kosa yardim ettigin icin cok tesekkürler birtanem... Umarim icindeki sevgin hergün daha da büyür.. Nice mutlu yillara ......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız telkin cd indir izle İstanbul Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız nerededir kimdir Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hipnoz Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğum Günü ve Diğer Kutlamalarımız kuantum düşünce kitap haberi

Kısmen'imin Doğum Gününe Herkes Davetlidir

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2008, 06:52 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kısmen'imin Doğum Gününe Herkes Davetlidir

Kismencim senin ile tanisali cok uzun zaman olmadi... Birseyleri arayipta bulamadigim zaman , dosyalari indiremedigim zaman sevincle bana kosa kosa yardim ettigin icin cok tesekkürler birtanem... Umarim icindeki sevgin hergün daha da büyür.. Nice mutlu yillara ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2008, 11:18 PM   #22 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı

bigcicim sitenin haşarı bi o kadar da içli alıngan ama güzel yürekli arkadaşım.dileklerin için çok teşekkürler.evet sana katılıyorum hayata inat gülmek lazım ama şaka da olsa mutlu olamıcam gibi cümleler kurma.hep birlikte hayatım değişti ailesi olarak iyi olucaz mutlu olucaz.aksini düşünemk yok bundan sonra.iyi ki siteye geri döndün bi daha gitmek yok .bizim için çok değerlisin.mutluluk zinciri oluşturuyoruz ve o zincirin halkalarından birisin yani sen olmazsan olmaz .bilmem anlatabildim mi?bu arada senin doğum gününe de az kalmış ,sana öyle şatafatlı güzel bi doğum günü partisi hazırlıcaz ki,kimse hatırlıcak mı gibi lafların havada kalmış olucak maalesef.bizim için çok değerli olduğunu bil.kendi adıma söylüyorum,sen olmayınca sitede eksik bişeyler kalıyo.bi daha yapma.herneyse lafı uzatmyım daha .yazıcaklarımı günlüğüne saklıyım.tekrar düşündüğün için çok teşekkürler.kendine iyi bak canım arkadaşım,sevgili kardeşim.koccaman öpüyorum seni

utandım kızardım bi hoş oldum tsk ederimm bende sana bi şarkı armagan ediyim bari böyle gül eglen sarkıda çingeneyim diyo ama alınma sakın :D sana çingene demiyom sadece sarkıda diyoki durmaz oyarım kaynar kanım felan :D sende böyle durma oynaaa kanın deli :d yani hep böyle gül eglen dinledikce oyna walla ben ne zaman dinlesem oynuyom
http://rapidshare.com/files/13095088...neyim.mp3.html
Alt 20-07-2008, 12:44 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

Alıntı:
monange Nickli Üyeden Alıntı
Kismencim senin ile tanisali cok uzun zaman olmadi... Birseyleri arayipta bulamadigim zaman , dosyalari indiremedigim zaman sevincle bana kosa kosa yardim ettigin icin cok tesekkürler birtanem... Umarim icindeki sevgin hergün daha da büyür.. Nice mutlu yillara ...

monangecim ne demek tüm dosyalar sana feda olsun sen iste yeterr .hiç önemli değil.düşündüğün için çok teşekkür ederim.kendine iyi bak kocaman öpüyorum seni canım benim sevgilerle
Alt 20-07-2008, 12:54 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

bigcicim sitenin haşarı bi o kadar da içli alıngan ama güzel yürekli arkadaşım.dileklerin için çok teşekkürler.evet sana katılıyorum hayata inat gülmek lazım ama şaka da olsa mutlu olamıcam gibi cümleler kurma.hep birlikte hayatım değişti ailesi olarak iyi olucaz mutlu olucaz.aksini düşünemk yok bundan sonra.iyi ki siteye geri döndün bi daha gitmek yok .bizim için çok değerlisin.mutluluk zinciri oluşturuyoruz ve o zincirin halkalarından birisin yani sen olmazsan olmaz .bilmem anlatabildim mi?bu arada senin doğum gününe de az kalmış ,sana öyle şatafatlı güzel bi doğum günü partisi hazırlıcaz ki,kimse hatırlıcak mı gibi lafların havada kalmış olucak maalesef.bizim için çok değerli olduğunu bil.kendi adıma söylüyorum,sen olmayınca sitede eksik bişeyler kalıyo.bi daha yapma.herneyse lafı uzatmyım daha .yazıcaklarımı günlüğüne saklıyım.tekrar düşündüğün için çok teşekkürler.kendine iyi bak canım arkadaşım,sevgili kardeşim.koccaman öpüyorum seni

utandım kızardım bi hoş oldum tsk ederimm bende sana bi şarkı armagan ediyim bari böyle gül eglen sarkıda çingeneyim diyo ama alınma sakın :D sana çingene demiyom sadece sarkıda diyoki durmaz oyarım kaynar kanım felan :D sende böyle durma oynaaa kanın deli :d yani hep böyle gül eglen dinledikce oyna walla ben ne zaman dinlesem oynuyom
http://rapidshare.com/files/13095088...neyim.mp3.html
bigcicim çok sağol hediyemi indirdim dinledim de parça çok güzel,içine doğmuş sanırım çingeneleri sevdiğim valla tatar kızıyım ama eski oturduğum ev sulukule-sultanmahalleye yakındı.çingenelerin dünya görüşüne hastayım.bu arada parçada "düşmanım varsa çatlasın,neşemiz hiç bozulmasın"diyo ya bizim de neşemiz bozulmasın kardeşim.kendine iyi bak .çok teşekkürler ,çok düşüncelisin

Alt 20-07-2008, 01:47 AM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

Alıntı:
ayyy ne diyim caribbean,hayatımda aldığım en değerli hediyelerden biri desem inanır mısın? kağıda,kendi kaleminden yazdıklarını okuyunca yüzümdeki gülümsemeyi görmeni isterdim bitanem .araba için de teşekkürler ,inşallah hepimiz böyle arabalara binebilecek kadar paraya sahip oluruz,ama olmasak ta olur,iyi olalım huzurlu olalım kimseye muhtaç olmadan ayaklarımız üstünde duralım da , gerisi çok mühim değil bence .ayrıca sen de çok samimisin -doğalsın ki ,çekim yasası işliyo .ne zaman olur bilemem ama çok uzun zaman alacağını sanmıyorum seninle ve sitedeki diğer arkadaşlarla yüz yüze de görüşücez.valla benim kardeşim olmadı ama bi tane manevi kardeşim vardı ikincisi de sen oldun bitanem.sen de kendine iyi bak,iyi ol ki ben de daha daha mutlu olayım .
iyi ki varsın,kocak dolusu sevgilerimi ,yüzümdeki tebessümü ve şu anki pozitif enerjimden yolluyorum sana
sevgiyle kal görüşmek üzere

bu arada bana yazdığın notu da kaydettim bilgisayarıma hep saklıcam
canım çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin, insanın böyle bir dostu, kardeşi, ablası olması çok güzel gerçekten, seni tanıdığım için çok mutluyum.
seni yüreğimde hissediyorum. bugün çok mutlu, huzurlu, neşeliydim sana da yolluyorum bol bol...
Alt 20-07-2008, 03:09 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

sağolasın benim güzel kardeşim .ben de senin gibi akıllı ,kendiyle başa çıkabilen sorunlarının üstüne giden bi kardeşim arkadaşım olduğu için çok mutluyum gurur duyuyorum senle canım benim
pozitif enerjini aldım canım kendine iyi bak sevgilerimle
daha iyi olucaz bak görürsün
Alt 29-07-2008, 01:39 PM   #27 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

http://www.greetvalley.com/graphics/birthday/birthday25.swf
sevgili kısmencim..

çook geç kalmışım.. çok üzüldüm tatlım.. son haftalarda foruma giremeyişimden kaynaklı..
lütfen sevgilerimi ve özürlerimi kabul et..

bilgilendirici ve açıklayıcı yazılarınla ..
tüm forum arkadaşlarımıza saygılı ve sevgi dolu destek oluşunla daima yanımızda yer alarak sevgini yüreklerimize doldurduğun için teşekkür ederim..

yeni yaşının sana arzuladığın tüm güzellikleri hediye etmesini diliyorum..

yaşamın sevdiklerin ile birlikte huzurlu.. başarılı.. bereketli.. ve kolaylıklarla dolu olsun..

nice mutlu seneler dilerim..
http://www.birthdayalarm.com/flash/pre_preloader.swf
sevgiler..

Bookmarks