Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2008, 01:47 AM   #25 (permalink)
Novos
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: Kısmen'imin Doğum Gününe Herkes Davetlidir

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
ayyy ne diyim caribbean,hayatımda aldığım en değerli hediyelerden biri desem inanır mısın? kağıda,kendi kaleminden yazdıklarını okuyunca yüzümdeki gülümsemeyi görmeni isterdim bitanem .araba için de teşekkürler ,inşallah hepimiz böyle arabalara binebilecek kadar paraya sahip oluruz,ama olmasak ta olur,iyi olalım huzurlu olalım kimseye muhtaç olmadan ayaklarımız üstünde duralım da , gerisi çok mühim değil bence .ayrıca sen de çok samimisin -doğalsın ki ,çekim yasası işliyo .ne zaman olur bilemem ama çok uzun zaman alacağını sanmıyorum seninle ve sitedeki diğer arkadaşlarla yüz yüze de görüşücez.valla benim kardeşim olmadı ama bi tane manevi kardeşim vardı ikincisi de sen oldun bitanem.sen de kendine iyi bak,iyi ol ki ben de daha daha mutlu olayım .
iyi ki varsın,kocak dolusu sevgilerimi ,yüzümdeki tebessümü ve şu anki pozitif enerjimden yolluyorum sana
sevgiyle kal görüşmek üzere

bu arada bana yazdığın notu da kaydettim bilgisayarıma hep saklıcam
canım çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin, insanın böyle bir dostu, kardeşi, ablası olması çok güzel gerçekten, seni tanıdığım için çok mutluyum.
seni yüreğimde hissediyorum. bugün çok mutlu, huzurlu, neşeliydim sana da yolluyorum bol bol...