Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Telkinle Birine Olan Aşkı Bitirmek

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Telkinle Birine Olan Aşkı Bitirmek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yabancı bir telkin yazan kişiyle konuştum, düzenli dinlenildiği taktirde herşey mümkün dedi, kendisi yapmış bunu =)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Telkinle Birine Olan Aşkı Bitirmek

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-01-2010, 01:12 PM   #21 (permalink)

Tesekkür: 2
36 Mesajinıza toplam 214 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dead_LorD is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinle Birine Olan Aşkı Bitirmek

Yabancı bir telkin yazan kişiyle konuştum, düzenli dinlenildiği taktirde herşey mümkün dedi, kendisi yapmış bunu =)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dead_LorD isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 01:48 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

böyle bir telkin evrensel yasalara aykırıdır kısaca özgür iradeye müdahale edemezsiniz.cısssss
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 03:18 PM   #23 (permalink)
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence başkasının duygularına düşüncelerine müdahale eden şeyleri etik bulmuyorum...büyü gibi birşey bu..büyü dinimizdede büyük günah...kişi daha çok sevecekse kendi isteğiyle olmalı....sevmiyorsa zaten doğru kişi değildir bence zorlamanın anlamı yok...
Merak etmeyin başkasının duygu ve düşüncelerine istesek de müdahale edemeyiz.

Ancak o insan sizi isterse, sizin telkinleriniz işe yarar.

Dünyada o kadar insan birilerine aşık ve beraber olmak istiyor.
Herkes istediğiyle beraber olamıyor öyle değil mi ?

Sizin telkinleriniz ancak siz, istediğiniz kişiyle aynı frekanstaysanız işe yarar :)

Sevgiler,
aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2010, 03:29 PM   #24 (permalink)

36 Mesajinıza toplam 214 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Zaten telkini ona göre hazırladığında otomatikman aynı frekansa gelir bence, önemli olan kişiyi iyi analiz edebilmek, binlerce kişinin farketmeden iradesiyle oynanıyor basitçe, bunlar zaten ortaya çıktı, bu neden olmasın ki =)
Alt 26-01-2010, 03:40 PM   #25 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence başkasının duygularına düşüncelerine müdahale eden şeyleri etik bulmuyorum...büyü gibi birşey bu..büyü dinimizdede büyük günah...kişi daha çok sevecekse kendi isteğiyle olmalı....sevmiyorsa zaten doğru kişi değildir bence zorlamanın anlamı yok...
Angel'a tamamiyle katılıyorum. Bunu başarsanız bile bir yere kadar sürer aşkı ve sevgisi. İnsanın kalben istemediği şeylerin bağlayıcılığı geçicidir...
Alt 09-03-2010, 01:28 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

Alıntı:
Dead_LorD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yabancı bir telkin yazan kişiyle konuştum, düzenli dinlenildiği taktirde herşey mümkün dedi, kendisi yapmış bunu =)

Merhaba

Bu telkin yazarı kim merak ettim?

İsteğini gerçekleştirdikten sonraki aşamada ne olmuş?

Yani bir başkasını kendine aşık ettikten sonra.

Sonrası çok önemli.

Yazarın kendisi,kendisine acı veren zorlu bir süreç yaşamış olmalı!!

Ayrılık anında yani.

Sonuçta yazar,hiç kimsenin özgür iradesine müdahale edilemeyeceğini

tecrübe etmiş olmalı.

Evrensel yasalar/yaratıcı süreç bu şekilde işliyor.

Yaşamındaki tüm sorunları telkin yöntemiyle çözmüş ve artık bu işi,

başkalarını kendi duygusal gereksinimlerine/yönelimlerine olumlu bakması için

yönlendirmeye kadar götürmüş demek.

Kendisi telkin dinliyor ama karşısındaki kişi aşık oluyor?!!

Burada kendisi telkin dinliyor ama karşı taraf etkileniyor,değilmi?

Yoksa,yazar oluşturduğu telkini karşı tarafamı dinletiyor,açık yada gizli?

Açarsanız sevinirim?

Herkesin bildiği gibi telkinlerde kullanılan onaylamalarda/olumlamalarda hareket
noktamız biz kendimiziz.

-'Her geçen gün sağlığım dahada mükemmelleşiyor,iyileşiyorum.'

diye onaylama yaparız.

-'Doktor beni iyileştiriyor.'

diye değil.

Yada

-'Sevgilim daha nazik sevecen oluyor.'
-'Segilim her geçen gün bana dahada çok bağlanıyor.'

yerine;

-'Ben onun için anlayışlı bir partnerim.'
-'Ben partnerimi olduğu gibi kabul ediyorum.'

gibi biz kendi davranışlarımızı baz alırız.

'' Hiç kimseyi değişmeye zorlayamayız ve zorlamamız gerekir.
Çünki herkesin kendi kişiliğini yaşamaya hakkı vardır.

Eğer biz zorlarsak,yaratıcı sürecin dışına atılırız,yerkabuğu gibi
ani bir 'deprem'le kırılır ve aslında gitmemiz gereken,görmemiz gereken
kendi mecramızda buluruz kendimizi bir anda.
Olaylar bu şekilde gelişir.
Kendi gerçeklerimizle baş başa kalırız tekrar.

Çünkü biz telkinler ile çekim yasasını harekete geçiriyoruz.

Telkinler ile ulaşmak istediğimiz sonuç;
dış dünyada,olaylar,kişiler ve durumlar olarak oluşuyor,gerçekleşiyor,
vücut buluyor.

Bunu süreci isteyen herkes günlük yaşamında tecrübe edebilir.

Ve hatta ben hayranı olduğum
Sharon Stone'nu kendime 'çekmek'/'bağlamak' istiyorum.
Kendisi şu an Amerika'da olmalı.
Ben gönüllü denek olmaya razıyım.
Bunu nasıl başarabilirim?

Yazar,

Karşı tarafı nasıl etkilemiş?
Kim dinlemiş?
Nasıl bir telkin metni kullanmış?
Hangi sitede yazıyor?
Subliminal kayıt yaparken hangi programdan yararlanıyor?

Bu etkileme sürecinin başından sonuna ve sonrasınıda yazarsanız sevinirim.

Yazdığı telkin metinlerini örnek olarak burada paylaşırsanız

forumda daha açık bir bilgi paylaşım olanağı doğacağını düşünüyorum.

Forumda bir iki tane subliminal telkin programı var.

Yararlanabiliriz.

Yukarıda yazdıklarım sadece kişisel düşüncelerimdir.

Eleştirilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Saygılarımla.

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2010, 05:59 AM   #27 (permalink)

Tabiki =) siteyi özel mesajla atarım isterseniz, yabancı bir sitede tanışmıştım bu kişiyi, açıkçası sürekli araştırıyorum bu telkin olayını, şurda bir yanlış anlaşılma olmuş ama, kendisi dinleyerek başkasını aşık etmiyor elbette :D karşıdakine dinletiyor, ben bu konuda ayrıldığım kişiden tamamen kopmak için araştırma yaparken öğrendim bunları aslında, ama dedikleri mantıklı gerçekten zaten beyin yıkama olayı hat saffada şuanda, coca cola, pepsi hepsi yapıyor zaten ortaya çıktı, yani kişinin istemediği şeylerde yaptırılır bu yöntemle, diğer sorularınızda bilgim yok =) neleri nasıl yazıyo bilmiyorum ama, birisinin mesajına verdiği cevapta, partnerine olan ayrılma korkusunun partnerini bilinçsizce etkilediğini ve bunun ayrılmasına sebep olduğu okumuştum tam hatırlamıyorum,yani düşünce sisteminden kaynaklanıyor, korkular gerçekleşir çünkü =)kendiside bu tarz şeyler yaşamış, telkinlerde şöle şeyler geçiyordu, kendini partnerinle pembe bir balonun içinde hayal ediyorsun gibi gibi... yani renklerin zihindeki etkisi vsvs =)
Alt 09-03-2010, 11:44 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

Alıntı:
Dead_LorD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabiki =) siteyi özel mesajla atarım isterseniz, yabancı bir sitede tanışmıştım bu kişiyi, açıkçası sürekli araştırıyorum bu telkin olayını, şurda bir yanlış anlaşılma olmuş ama, kendisi dinleyerek başkasını aşık etmiyor elbette :D karşıdakine dinletiyor, ben bu konuda ayrıldığım kişiden tamamen kopmak için araştırma yaparken öğrendim bunları aslında, ama dedikleri mantıklı gerçekten zaten beyin yıkama olayı hat saffada şuanda, coca cola, pepsi hepsi yapıyor zaten ortaya çıktı, yani kişinin istemediği şeylerde yaptırılır bu yöntemle, diğer sorularınızda bilgim yok =) neleri nasıl yazıyo bilmiyorum ama, birisinin mesajına verdiği cevapta, partnerine olan ayrılma korkusunun partnerini bilinçsizce etkilediğini ve bunun ayrılmasına sebep olduğu okumuştum tam hatırlamıyorum,yani düşünce sisteminden kaynaklanıyor, korkular gerçekleşir çünkü =)kendiside bu tarz şeyler yaşamış, telkinlerde şöle şeyler geçiyordu, kendini partnerinle pembe bir balonun içinde hayal ediyorsun gibi gibi... yani renklerin zihindeki etkisi vsvs =)

Teşekkür Ederim

Siteyi gönderirseniz sevinirim.

Selamlar

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2010, 11:49 AM   #29 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Evet Dead Lord'un söylediği doğru.Karşımızdaki kişi bizim korkularımıza ya da kalıplaşmış diğer zihin kalıplarımıza göre davranıyor.Çünkü biz belirli zamanlarda,beyin dalgalarımız uygunken bu kalıpları o insanın bilinçaltına yolluyoruz resmen:) O da bu kendi düşüncesiymiş gibi davranıyor bize.Her zaman olan şey bu.Herkesin iyiliğine olacaksa bilinçaltındaki yanlış inanç kalıplarını,korkuları aşmak için telkin dinlenebilir.
Alt 19-03-2011, 08:19 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

ben bu telkini bize aşık olmasını istediğimiz kişiye çaktırmadan dinleterek onu kendimize aşık etme konusunu desteklemediğimi tekrar yinelemek istiyorum..

şöyle bir düşünün şimdi...diyelim o kişiye telkin dinleterek size olan ilgisini attırdınız ve aranızda ilişki başladı...peki sonra ne olacak ? siz bu ilişkiden gerçekten mutlu olacak mısınız ? yoksa o kişinin size yaptığı her güzel davranışı söylediği her güzel sözü " acaba gerçekten beni doğal halimle sevdiği için mi bunları yapıyor yoksa bunlar telkinin etkisiyle ona yaptırılan şeyler mi ?" şüphesiyle içinizde en ufak bir şüphe dahi olmaz mı ?
istediğimiz kişiyi onu kandırarak onu zorlayarak elde ettik diye kendimizi daha çekici ve daha istenilen birisi olarak mı hissedeceğiz ?

açıkcası ben olsam böyle bir vesileyle başlayan bir ilişkiden mutlu olamam ve ruhsal açıdan da beni tatmin etmez..hep kafamda "normal şartlarda olsaydı yüzüme bile bakmazdı..telkin yüzünden böyle oldu" düşüncesi olurdu..

ben nitekim bu sitedeki sosyallik arttırıcının etkilerinden birisi olan insanların bize doğru çekilmesi ve bizle daha fazla konuşmak istemesi etkisini gözlemlediğim an bundan bile huzursuzluk duyan ve her yaklaşan insanın dinlediğim telkinden dolayı yaklaştığını normal şartlarda bunun olmayacağını bilen ben..buna benzer etkiyi aşk konusu üzerinde düşünemiyorum bile...nasıl içiniz rahat huzurlu olacak anlamıyorum.....ben bazen buradaki normal telkinlere bile zaman zaman ara veriyorum ki telkinsiz doğal halimi de test edeyim onlarsız da yaşamayı öğreneyim diye...yoksa hayatımda her olumlu gelişmeyi onlardan bilecektim...o yüzden herşeyi telkinle yaptırmayı istemek bence pek sağlıklı bir davranış değil...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks