Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer!

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sürecin kısamı oldu ne kadar zamanda gerçekleşti...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2010, 11:45 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
carpediem1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer!

sürecin kısamı oldu ne kadar zamanda gerçekleşti

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

carpediem1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 12:32 AM   #32 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Arkadaşlar atakan by bir ara hediye yeniden düzenlenmiş daha etkili bir kilo ile ilgili telkin verecekti. Acaba verildi de ben mi kaçırdım.çünkü site gün içerisinde çok fazla değişiyor güncel başlıklar açısından.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 10:07 AM   #33 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
confident is an unknown quantity at this point

merhaba yeni üyeyim yaklaşık 5 gün oldu telkinleri dinlemeye başlayalı değişim inanılmaz buraya fotoğraflarımı ekleyeceğim hedeflediğim kiloya kavuşunca

kendinize iyi bakın:)
confident isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 10:23 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light

Burdaki kilo verme telkinini dinlemedim ama şimdi indiriyorum.Ben şunları yaptım kendime ince bir kadın resmi seçtim internetten.Ve düşmek istediğim kilonun yazılı olduğu tartı resmi.İkinisini birleştirip masaüstü resmi yaptım.Ve hergün "Zayıfım,sağlıklıyım." diye tekrarladım.Kendimi daha önce bana olupta sonradan içine giremediğim sevdiğim pantalonumun içinde hayal ettim.2,5 ayda 10 kilo verdim.Geriye 3 kilom kaldı.Telkinide dinleyerek onuda vericem inşallah..
Alt 22-06-2010, 03:42 PM   #35 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
confident is an unknown quantity at this point

Alıntı:
confident Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba yeni üyeyim yaklaşık 5 gün oldu telkinleri dinlemeye başlayalı değişim inanılmaz buraya fotoğraflarımı ekleyeceğim hedeflediğim kiloya kavuşunca

kendinize iyi bakın:)

bu gün 2 haftam bitiyor :) 3 kiloyu tekme tokat kovdum hayatımdan
herhangi bir kilo hedefim yok zira fazlam 20 kilo ne kadarını kaybedersem okadar iyi diyorum kendi kendime

öyle resimlere falan bakmıyorum başkaları ile kıyaslamıyorum kendimi esasen ben bu kilomda bile son derece güzel göründüğümü biliyorum

fakatttt biliyorum ki sadece gençliğe has :)

günler süren açlık sinir bozukluğu ve her gece yatmadan önce kendine söylediğin yalanlar

bide baktım mutsuz-negatif-bahaneler içinde kaybolmuş birine dönüşmüşüm

mutsuz olunca daha bi şişman hissediyor insan kendini ağırlık eden şey kilolar değil aslında zihnine kazıdığın o kocaman kocaman engeller

bide fark ettim ki ne kadar büyütürsen gözünde okadar devleşiyor okadar aşılmaz oluyor

mutsuzluk hele öyle bi kaplıyor ki hayatının her yanını

aslında sana olan ilgisinden hiç bir şey kaybetmemiş eşinin senden hoşlanmadığını düşünüyorsun aptal gibi
ama anlamıyorsun ki değişen sensin senin beynin

o hala sabahları senle kahvaltı yapmaya bayılan
seninle politikadan sanattan kültürden bahs etmek için yada sadece dedikodu yapmak için işten kaytaran adam
o hala sana akşamları eve geldiğinde kocaman sarılan adam:)

ama her bakışına farklı anlamlar yükleyip kendini mutsuz ettiğin gibi onuda çekiyorsun cehennemine

mutsuzluğun sonra kanser gibi ilerlerken bakıyorsun sorunlarla başedebilme yüzden diplere vurmuş
uça uça gittiğin mesainin nasıl bittiğini anlamadığın işin senin için çekilmez azap olmuş

hatta abartmışsın olayı senden başka herkez suçlu hep aynı soruyu sorup cevap bulamayınca yada bulduğun cevaba kendin bile inanmayınca başa dönüyorsun

neden!!!!

kilit soru bu

bu soruyu sormayı bırakmayı başardığın an her şeyin rengi öylesine hızlı değişiyor ki

artık arkasından ıslıklar çalınan o gencecik kız olmadığın için neden bukadar üzülüyorsun ??

son ''neden'' sorusu benim için buydu

ve sonra kabullenme aşaması başlıyor

evet artık yaş 30 (yaşlı değilsin aslında ne aptalca geliyor şimdi bu yaşı yaşlı bulmak)

evet artık çok kilolulu bi kadınsın

peki bu neyi değiştirdi hayatında

dolaptaki giysilerin dışında

saçların hala aynı yüzün değişmedi hala aynı bakıyorsun hala seni seven arayan ilgilenen dostların ailen ve çok iyi bir evliliğin var

eğer bu insanlar senden vaz geçseydi bile bunun tek suçlusu gene sen olurdun şanslısın ki onlar senin gibi kolayı seçmedi

hala makyajını yapıp güzel şeyler giyince iyi görünüyorsun ve en önemlisi hala fiziksel olarak sağlıklısın

peki sorun ne ??

sorun düşünme biçimin kendine ne gözle baktığın

kabullen sukunetini koru ve çalış

bir şeyler değişicek az veya çok ama muhakkak değişecek

yeteri kadar çalışırsan yeteri kadar istersen neden olmasın

açlıktan nefret ediyorum ama aç kalmam gerek!

aç kalmana gerek yok kendini suçlamaktan vaz geç

ye iç hayat yemeden içmeden güzel olamaz ki zaten

ama dur demeyi bil

bedenin sen ne verirsen onu alır

bu kadar şeyi 3 kilo için yazmadım:) ben sadece telkinlerden sonra 3 kilo verdim ya öncesi??

tam 116 kilo bu zavallı iskeletime yüklediğim ağırlığın miktarı

sadece kilo vermeye değil başka şeylerede odaklanmak lazım esasen

nasıl daha kaliteli biri olurum nasıl daha mutlu nasıl daha eğlenceli nasıl daha aranılan

ben neler mi yaptım geçtiğimiz yıl mart ayında hayatımı masa yatırdım
yarım yamalak bildiğim konuşmaktan korktuum ingilizceyi ilerletmeye karar verdim

ilk yaptığım şey buydu

artık akıcı şekilde kullanabiliyorum bu dili

kendime yeteneklerim doğrultusunda bi meşkale buldum

corel ve photoshop öğrenmeye başladım artık eşimin yaptığı internet sitelerinin logo ve tasarımlarını ben yapıyorum

bu bana kendimi öylesine işe yarar hissettirdi ki hem o çok sevdiğim adamın sırtından bu yükü almak ekonomik olarakta önümüzü açtı
artık bir siteyi ikimiz birlikte yarı zamanında teslim edebilir olduk

düzelen ekonomi haliyle daha sorunsuz bi hayat getirdi daha sorunsuz hayat daha mutlu insan anlamınada gelir

derken 116 kilo azar azar gitmeye başladı ben o esnada diyet spor falanda yapmıyordum

sadece daha mutluydum daha aktif

pantolonlarımın bol geldiğini görünce e biraz kasayım olacak sanki dedim

sordum soruşdurdum bi doktor arkadaşımla konuştum bi isim önersin banada bi diyetisyene gideyim demiştim önce

o arkadaşım bana ''günde 6-7 öğün ye ana öğünlerini 500-600 kalori araları ise 50-10 aralığında tut her gün en az 10 dk yürü içinden gelirse tutma kendini daha çok yürü ve muhakkak su iç '' dedi

son derece kolay geldi ilk başlarda okadar suyu içmek zor geldi ama 3-4 günde bir tuvaete çıkan ben her gün bazen günde iki kere tuvalete çıkar oldum

sivilcelerim geçti tertemiz bir cildim oldu

iyice gaza geldim attım kendimi kuaföre saçımı değiştim kendime yeni giysiler aldım evden çıkmayacak olsam bile her gün hafif bir makyaj yaptım evde bile güzel şeyler giymeye başladım

daha bakımlı daha neşeli daha üretken olmak nasıl bir motivasyon kaynağı size anlatamam

hiç bir şey zor gelmiyordu artık zamanım hiç boş geçmiyordu illaki bi işim oluyordu çalışıyordum evim tertemizdi yemekler yapıyor arkadaşlarımı eve çağırıyor fink fink geziyordum

işte o boş geçmeyen zamanlarımdan birinde burayı keşfettim :) almanca öğrenebilirmiyim acaba derken google araması beni buraya atıverdi

şimdi 87 kiloyum son 3 kilom diğerlerine nazaran daha kolay gitti

eğer bu yazıyı sonuna kadar okuduysanız size bir özür borçluyum gözlerinizi çok yormuş olmalıyım

ama yapılamayacak hiç bir şey yok hayata gülümsediğiniz zaman o kahkahalar atıp yumurcak çocuklar gibi etrafınızda neşe ile koşuşturmaya başlıyor

son 1 yılda kendime öğrettiklerim kalan 29 yılda öğrendiklerimden çok daha fazla şey kattı bana

sağlıcakla kalın :)
confident isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks