Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer!

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de sırf telkini dinlediğim için zayıflamayacağımın farkındayım. Ama hala yiyeceğe karşı direnç gösterme, irademin güçlenmesi yada spor yapma isteği gibi etkiler hissetmiyorum, anlatmak istediğim bu. Ama 2 aydır gelişme olmadığını duyunca benimki biraz komik kalıyor onun yanında, daha 2 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2007, 05:47 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: kilo verme telkinini dinleyip kilo verenleeer!

Ben de sırf telkini dinlediğim için zayıflamayacağımın farkındayım. Ama hala yiyeceğe karşı direnç gösterme, irademin güçlenmesi yada spor yapma isteği gibi etkiler hissetmiyorum, anlatmak istediğim bu. Ama 2 aydır gelişme olmadığını duyunca benimki biraz komik kalıyor onun yanında, daha 2 haftadır kilo verme telkinini dinliyorum. Dinlemeye devam, bakalım nolucak
Bu başlığı açarkenki amacım bu aşamaları yaşayıp, değişiklikleri hisseden ve SONUÇTA kilo verenlerin deneyimlerini öğrenmekti.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2008, 10:04 PM   #12 (permalink)

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
cigdemkuyuk is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bende yeni başladım farkında olmadan yanlış dinliyormuşum şimdi düzelttim şu an sadece ego ve suçluluk duygusunu dinliyorum
kilo konusunda sizi haberdar edeceğim am şu kadarını söyleyeyim koşu bandına düzenli binebilmek bile bir marifet gibi geliyor artık bana ciddi bir kilo problemim var yaklaşık bir otuz kilo hipo troid etkisiyle aldım ama bir türlü veremiyorum yeme bağımlılığı oluştu
sanırım farkına varmadan bir depresyonda geçirdim şu anda kendimi tanıyamıyorum eski beni çok arıyorum işe yarayacağını düşünüyorum uzun süre nlp ile ilgilendim amatör olarak.-orada edindiğim bilgilerden dolayı-henüz siteyi tamamıyle keşfedemedim çlışmalarınız da başarılar diliyorum tavsiyelerinize açığım tşk
cigdemkuyuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2008, 01:24 PM   #13 (permalink)

gülberk is an unknown quantity at this point

merhabalar,
bu sıteyle ve telkinlerle tanışalı 4 gun oldu. sigara bırakma ve kılo telkınlerını dınlemekle basladım. iyi bir sigara icicisiyim ve daha dınledıgım ılk gun sıgara mıktarım yarı yarı yarıya azalınca faydalı olacagını dusunmeye başlayarak devam etmeye karar verdım ve gunde bır bucuk paket ıcerkendun gece saydıgımda gunu on sıgarayla tamamladıgımı farkettım. hayatımın en sasırtıcı anlarından bırısıydı benım ıcın. kılo verme telkinlerını dınledıgımden berı de kılo verdımmı bılmıyorum (henuzçok erken tartılmak ıstemıyorum en azından telkıne duydugum guvende bır sorun oluşssun ıstemedıgımden )ancak farkettıgım su ki:yemek yeme seciciliğimde olumlu degışıklıkler oldu ve durup durup kalkıp spor yapıyorum ölüm gelırdı oysa kolumu bacagımı yerınden oynatmak.. hayretle izliyorum bunları..karnım acıktıgında dolaptan peynır domates salatalık havuc fılan secip yer oldum dısarıda yemeğe gıttıgımde sebze veya tavuk secimi yapıyorum ve bunun ötesınde neredeyse dort gundur agzıma tatlı tek bır lokma gırmedı. tatlı krızım geldıgınde hıc bır sey bulamasam recel kavanozunun basına gecerdımde.:)ilginctir 17 yasındaki oğlumda evde yemek yıyesım gelmıyor anne dıyor sanıyorum devamlı calan telkınlerden öyle böyle etkılenmeye başladı...
şüpheyle ancak bır fayda umuduyla ındırmıstım calışmaları. şimdi önumuzdekı gunlerde gercek sonuclara ulaşacagımın guvenıyle farklı gözle bakıyorum bu emek ve calışmalara .. insanlık adına her cabanın ödüllendirilmesi gerektıgıne ınanan bırı olarak kuruda olsa bır tsk borc bılıyorum emegı gecen tüm dostlara. sevgiyle kalın
gülberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2008, 01:18 AM   #14 (permalink)

kolcu is an unknown quantity at this point

öncelikle selamlar benim sorunum kitap okuma illetine çok erken yaşta çok fazla tutulmuş olmam yaşım 20 yaklaşık 10 yıldır aralıksız kitap okuyorum son 3 yıldır hatırladıgım kadarıyla ayda 20-22 kitap arasında degişen bir rakamla okuyorum okuyorum okuyorum.....
bu sistem dahilinde bu vaktide ancak uyku saatlerimdem ve sosyal yaşantımdan kısarak buldum buna ragmen hayatımda herşey iyi ve hoş yalnızca fazla kilolarımı normal düzeye indirirsem kendime güvenimin dahada artacagına inanıyorum bakalım nasıl olacak müzikleri biraz önce indirdim kesinlikle bir klasik müzik seveni olarak yemek yeme ve sigara alışkanlıklarıma çözüm bulamasada dinlenmeye deger eserler teşekkür ederim bu site internet ortamına yeni bir soluk kazandırmış
kolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2008, 12:41 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

zayıflama tlkinini indirmiştiim ben ama benim kiloyla bir problemim yok aslında nese bilgisayarımda dursun fazla telkin göz çıkarmaz diye düsündüm sonra mp3 telkinleri atarken zayıflama telkininide atmısım yanlışlıkla tabi ben bunu bir ay sonra fark ettim tabi günde bes altı kez dinliyorum 1ay sonra dala döndüm arkadaslarım herkes stersden kilo aldı sen çöp gibi olmussun diyolar bilmedende olsa kilo verdim bu telkinlere bayılıyorummmmm
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 01:00 PM   #16 (permalink)

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
özdenci is an unknown quantity at this point

merhaba ark.ben aranıza yeni katıldım.kilo verme ve güven telkini indirdim 2 gündür dinliyorum.bence kilo olayını fazla kafamıza takmazsak daha etkili olacak gibi.ben başaracağıma inanıyorum.ve bize böyle bir yardımda bulunduğu için site sahibine teşekkür ediyorum.emeğine sağlık
özdenci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 01:19 PM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

merhaba özden öncelikle aramıza hoş geldin. telkinleri dinlemeye önce suçluluk ve ego güçlendiriciyi dinle telkinleri dinlemeye başlamadan önce aşağıda vereceğim linke bir göz at istersen

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...bilirim-b10.0/
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 06:44 PM   #18 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renji is an unknown quantity at this point

Merhaba Arkadaşlar
Bikaç aydır telkinleri düzenli dinliyorum ve kilo verme telkinini de dinlememe rağmen başladıktan sonra 5 kilo aldım bu halimden hiç memnun değilim telkinlerle bi alakası varmıdır bilmiyorum..
renji isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2008, 10:28 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Ben üç yildir yediklerime çok dikkat ederim ve 2 aydirda diyetisyene gidiyordum 1 kilo dişinda kilo veremedim suçluluk telkinini dinlemeye başladiğimin ikinci günü tartildim bir buçuk kilo verdim ve mutluluğuma diyecek yok çok sevinçliyim bilinç altimdaki kurallari değiştirmeye başladiğimin farkindayim ve buda çok hoşuma gidiyor telkinlerin yaninda kişisel gelişim kitaplarinada devam ediyorum bilinçli beynimi çoğu şeyde çok iyi hazirladiğimdan telkinler benim üzerimde çok çabuk etkisini göstermeye başladi önemli olan inanarak ve isteyerek dinlemeli önce kendiniz istemeli değişileri kabul etmelisiniz ki sürecek olan süre kisaltmiş oluyorsunuz bendeki değişiklikler bu şekilde bütün arkadaşlara başarilar dilerim .
Alt 19-12-2008, 11:22 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
chigdem2628 is an unknown quantity at this point

meraba arkadaşlar bişey sormak istiyorum kilo verme ada mı iyi yoksa kilo verme güven mi? Hangisini dinliyorsunuz?
chigdem2628 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks