Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Zaten adı üzerinde Burdayim :)) Size soru sormasak pek yazacağınız yok.Anlaşıldı bol bol sormak lazım :))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-01-2007, 01:57 PM   #21 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Dalgalanma Hissi

Zaten adı üzerinde Burdayim :))
Size soru sormasak pek yazacağınız yok.Anlaşıldı bol bol sormak lazım :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2007, 05:53 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point

atakan bey bana mı dediniz sormasak yazacagınız yok diye..ben de çok yazdıgımı sanıyordum kendimce

aklıma gelen her soruyu yazıyorum valla

ama siteyi de benimsedim hani, artık bizim de yardımcı olmak görevimiz

evet adı üstünde ben burdayım arkadaşlar
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2007, 05:56 PM   #23 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Ben bunu dün demişim ondan sonra yazmaya başlamışsınız :))
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2007, 06:06 PM   #24 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point

pozitif olmak çok güzel bir duyguymuş, gelip gidiyor ama neyse
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2007, 06:19 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

arasıra birşeyler oluyor sanki olumsuz düşünceler ve karamsarlık gibi ama eskisi kadar yoğun ve kötü değil ve hemen geçiyor sanki bişey beni koruyor onlardan
Alt 25-01-2007, 11:34 PM   #26 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Ego Güçlendirici telkin içeriğinde artık kolayca kendinizi depresif hissedemeyeceğiniz söyleniyor.Bu nedenle daha önce kolayca kendinizi bıraktığınız kötü hissetiğiniz durumlarda sanki sırtınızda bir destek var gibi kendinizi istesenizde bırakamıyorsunuz
Alt 28-01-2007, 06:41 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Bugün hiç bir nedeni yokken kendimi hiç mutlu ve güçlü hissetmiyorum,dalgalanma hissi denen bu olmalı sanırım.Bu durumu yazarken aslında düşünmemem gerektiğini biliiyorum secret'da söylenildiği gibi ama.... Bu durum umarım çabuk geçer,secretta söylenildiği gibi olumluya çevirmeye çalışıyorum,bakalım ne derece uygulayabileceğim=((
Alt 28-01-2007, 07:40 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

dalgalanma var ama eskiye dönmüyorum en azından eskisi kadar kötü değilim düzeleceğine inanıyorum
Alt 29-01-2007, 01:09 AM   #29 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Arkadaşlar bu dalgalanma süreci kişiden kişiye değişmekle birlikte çok üzün sürmüyor.Bir gün kendinizi kötü hissetsenizde ertesi günü iyi hissediyorsunuz.
Bu gibi durumlarda suçluluk telkinine bir gün için ara verebilirsiniz.Ego güçlendirici telkine ağırlık verebilirsiniz.Koruma kalkanı kendine güven gibi telkinlerede ağırlık verilebilir.Depresyon dünde kaldıyıda unutmamak lazım...

Bu kötü hissetiğiniz anlarda moraliniz bozulmasın.Kar toplar ya güneş.Yağmurdan önce bir toparlanma süreci vardır.Öğrenilenlerin özümsendiği süreç.Bunu öyle kabul edelim...
Kendi kendinize "Güç topluyorum öğrendiklerimi özümsüyorum" diye düşünün..

Bu sürec dediğim gibi çokda uzun sürmüyor.Yani 1 hafta üst üste kendinizi kötü hissetmiyorsunuz zaten.

Alt 29-01-2007, 09:53 AM   #30 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Kendini kötü hissettiğini söyleyen arkadaşlara...

Kendi deneyimlerime ve denediğim bilgilere dayanarak söylemek istediğim bazı şeyler olacak nacizane,

Daha önce başka başlık altında tartışıp paylaştığımız alışkın olma durumu ve yeniye tepki konuları
bu durumlarda kendini gösteriyor. Değişim insanı korkutan birşeydir, çünkü bilinmeyen tanınmayandır.

İnsan bildik durum ne kadar kötüde olsa, onda kendini daha güvende hisseder.
Beyin alışkanlıkları sever. Zaman zaman yaşanan kendini tekrar sıkıntılı yada huzursuz hissetme hali gelişimin,
en azından değişimin müjdecisidir aslında.

Bu gibi durumlarda durumu içsel olarak kabullenmek iyidir çünkü direnci bırakmış olursunuz.
İçinde bulunduğunuz depresif yada sıkıntılı yada anlamsız mutsuzluk halini hissedip, bunun sizin için ne kadar gereksiz ve engelleyici olduğunu görebilir ve aksi olan mutlu ve neşeli hali seçme olanağınız olduğunu anlarsınız.

Evet mutluluk ve huzur seçilerek yaşanabilir...denemesi bedava :))

Birde paylaşımlarda yada diğer insanlara kendini ifade ederken olumsuz kelimeler yerine
olumlu destekleyici kelimeler kullanarak, bu sıkıntılı halden daha kolay çıkabiliriz.

Kötü ve güçsüz hissediyorum yerine

Her geçen gün ve gece ile daha güçlü ve daha mutlu hissediyorum, kendime güveniyorum,
gelişiyorum vb...

gibi ifadelerle olumlamalar yaparak bilinçaltına yön verebiliriz.

Bilinçaltı, gelen mesajları yargılamaz...Ancak biz kelimelere duygular katarak sıkça tekrarlarsak,
bunları bizim hayatımıza çeker.

Zaten duyguların yoğun olduğu bir dönemde birde kelimelerle desteklemeyelim olumsuzluğu.

Olumlu içsel konuşmalara devam...Gerçeklikle çatışmayacak, yukarıdaki gibi olumlu içsel konuşmalar bularak bu dalgalanma dönemi atlatılabilir.

Forumda böyle bir başlık var zaten.
Güçsüzlük ve sıkıntıyı ifade etmek yerine oraya olumlu içsel konuşmalarımızı yazarak bu durumu daha rahat atlatabiliriz.

Herkeze sevgiler....Son durumları paylaşın lütfen....

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »
Seçenekler
Stil