Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dalgalanma Hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=231)
-   -   dalgalanma): (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372865)

şeydanur 14-08-2009 12:08 PM

dalgalanma):

merhaba arkadaşlar.yaklaşık bir aydır dinliyorum.denildiği gibi önce ego ve suçluluk daha sonra kendine güven ve başkalarının düşncelerını onemsememe koydum hepsini karışık dinliyorum.ama hiç bi değişim yok yakındığım konu bu değil gerçi sankı daha mı kötü oldum ne.. hiçbir şeyden tat alamıyorm içimde kocaman bi boşluk var sanki.tüm bu sıkıntılar bi yana kendimden nefret ettim başkalarının yanında değersiz hissediyorum kendimi.öncedende böyle çok olurdu ama telkinleri dinlemeye başladığımdan beri bu hisler daha baskın sanki.ani çıkışlarım oluyo birden sinirleniyorum birden geçiyo.ağlamak istiyorum süreklı ama beni kmsenın oyle görmesını ıstemıyorum.dalgalanma dediğimiz hisleri yaşıyorum bunu anladım ama ne kadar sürer bu durum.ve bu durumlarda eklemem gereken telkın önerir msınz.bu konuda yardım lütfen..

abcçde 14-08-2009 12:30 PM

Cevap: dalgalanma):

bence arınma yaşıyosun ve bu iyi bişey:)ben üç gün dinleyip bıraktım,bu süre zarfında bile bi ağlama hissi ve mide bulntısı oluştu ama tekrar başlıcam

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLUYOR 25-09-2009 04:08 PM

evet arkadaşım ben yaklaşık 6 ay önce senin kapıldığın duygulara kapıldım , içimde kocaman bir boşluk , nefret, hiç birşeyden tat alamama, boşluk şeklinde daha sonra hiç anlayamadıığın bir anda farkedeceksin , nelerin iyi yönde geliştiğini ,ben biraz fazla mı dinledim acaba ego güçlendiriciyi diye düşünüyorum ;)

free lıfe 25-09-2009 05:59 PM

merhaba şeydanur.ben de seningibi oldum .dün ve bugün .özellikle bugün hiç yoktan içim acımaya başladı.sonra çok karışık duygular yaşadım .ve birdenbire ağlamaya başladım.mide bulantılm oldu.
dinlediğim cd lerle ilgili olabileceğini hiç düşünmemiştim.umarım iyiye işarettir bunlar.......

salim_k 27-10-2009 04:53 PM

10 günden fazladır bendede var bunlar umarım değişimin habercisidir

ijj10 27-10-2009 05:02 PM

aynısı bendede var.
Bu arada listem şöyle.
1-Ney - Ego güven güçlendirici
2-Doğa Su - Koruma kalkanı
3-Monoton - Lucid Dreaming
4-Doğa Su Kuşlar - Mutluluk

Etkilerini ne zaman görürüm bu 3.günüm.
Mutsuzluk bendede var boyun ağrısı var bacaklarımdada bi ani ağrıma oldu geçti ama boyun ağrım sürüyor telkinlerle ilgii olabilirmi.

browser 28-10-2009 11:47 PM

Alıntı:

ijj10 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 562470)
aynısı bendede var.
Bu arada listem şöyle.
1-Ney - Ego güven güçlendirici
2-Doğa Su - Koruma kalkanı
3-Monoton - Lucid Dreaming
4-Doğa Su Kuşlar - Mutluluk

Etkilerini ne zaman görürüm bu 3.günüm.
Mutsuzluk bendede var boyun ağrısı var bacaklarımdada bi ani ağrıma oldu geçti ama boyun ağrım sürüyor telkinlerle ilgii olabilirmi.

ijj10 Merhaba, Ben ego ve suçluluk dinliyorum. Dinlediğimin ilk haftasında zaman zaman bende de bacak agrısı olmuştu. 3. günü olsa gerek, hani insan uzun süreden sonra maç yapar ama ham oldugu için bacakları baldırları agrırya öle olmuş bacaklarımı baldırlarım agrımaya başladı. bu agrı 1 gün sürdü. 2 gün sonra yine aynı şey oldu. Özellikle baldırlarım agrımaya başladı. Bu ağrılar sıkıntı vermeyen, tatlımı tatlı şeklinde olan ağrılardı.

salim_k 02-11-2009 12:47 AM

ben telkinlerden ilk 1 ay aldıgım olumlu etkının 10 katı olumsuz etkıler yasamaya devam edıyorum bu 15-20 gundur devam edıyor çok kötüleşmeye başladığımı düşünyorum bazen dalgalanma oldugunu düşünuyorum ruh dunyam karmakarısık durumda sanırım eski düşünce kalıplarımı kırma aşamasındayım bu çatışmanın sebebi de bu olabilir...

nevin aydoğmuş 02-11-2009 01:37 PM

Alıntı:

salim_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569462)
ben telkinlerden ilk 1 ay aldıgım olumlu etkının 10 katı olumsuz etkıler yasamaya devam edıyorum bu 15-20 gundur devam edıyor çok kötüleşmeye başladığımı düşünyorum bazen dalgalanma oldugunu düşünuyorum ruh dunyam karmakarısık durumda sanırım eski düşünce kalıplarımı kırma aşamasındayım bu çatışmanın sebebi de bu olabilir...

bende 10 gündür dinliyorum iki gün hiç dinleyemedim işim nedeni ile bende ağlama arttı normaldede ağlarım bu dalgalanma aşaması ne kadar sürecek acaba 6 ay filanmı içimm kalbim ağrıyor hüzünlüyüm hep yola devam pes etmek yok inatçıyımdır sonuna kadar herkese aydınlık dolu günlerhy789

gulumser 06-11-2009 02:05 PM

bugün 12.gün telkinlere başlayalı,bugüne kadar gayet neşeli,enerjik olan ben,bugün sebepsiz bir karamsarlık,boşluk,acaip bir isteksizlik içerisindeyim,önceden forumdaki bütün mesajları okumak isterken şimdi hiçbişey okumak istemiyorum,beynim durmuş gibi sanki,bunlar normalmi acaba?ne zaman düzelirim?yardımmmmmmmmmm

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:16 PM.