Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bugün 11 de ..herkes için.. haberi olmayanlar için ..ve bizden çok uzakta olan yardıma muhtaç herkes için..sevgiler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-02-2010, 06:29 PM   #511 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about
Standart Cevap: İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

bugün 11 de ..herkes için.. haberi olmayanlar için ..ve bizden çok uzakta olan yardıma muhtaç herkes için..sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2010, 08:07 PM   #512 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Sevgili Arkadaşlar; Bir süredir buralarda olamadım, yine de her perşembe gecesi muhakkak her iki çalışmaya da katılıyorum. Bu bazen çok kalabalık bir masanın başında, kimseye belli etmeden gerçekleşiyor:)

Ben yokken daha da bir hareket, kan, can gelmiş buralara:); yazılanları elimden geldiğince okudum. Birçok güzel paylaşımda bulunmuşsunuz.

bir arkadaşın imgeleme ile ilgili bir yazısı vardı ona değinmek istiyorum. İmgelemelerde kimimiz kendimizi imgeyi yaşayan kişi olarak (bedenimizin içinden günlük hayatı gözlemlemek gibi) seyrederken; kimimiz dışarıdan bir gözlemci gibi kendimizi bedenimizin dışından gözlemleriz. Bazılarımız ise hiçbir imge yaşamaz, fakat hisseder. Her biri doğrudur, her biri bizi sonuca taşır. Önemli olan zihnimizin en kolay kabul edebileceği yolu bulmak ve onu uygulamaktır.

Bu gece çalışmamızı yaparken Ay Yengeç burcunda olacak. Ev sahibi olma, aile, yuva, annelik, yaşlılık ile ilgili dileklerimiz için çok uygun.

Saat 23.00'te ve 00.00'da görüşmek üzere

Hepinizin kandilini kutlarım.

Yurda Hal

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2010, 12:28 AM   #513 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

ilk toplu deneyimimi paylaşayım :P . Daha önce de yoga ve astral seyahat üzerine yoğunlaştığım zamanlar olmuştu ama bu şekilde etkileri çok daha farklı (sağa sola sallanıyormuşum hissine kapıldım) ama çooook güzel birşey . Bunu neden daha sık yapmıyoruz ve neden 10 dakika :(
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2010, 10:50 AM   #514 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Arkadaşlarrrrr benim sizlerle dilediğim bir dileğim oldu. Sizin yazılarınızı okuduktan sonra pazartesi günü işyerimde kimse yokken imgeleme yapmıştım, evde de yatmadan önce yaptım. Zaman kavramının aslında olmadığına inandığım için o anda sizleri gerçekten hissetmiştim. Neyse o gün dilediğim dileklerden biri gerçekleşti. Benim erkek arkadaşım yeni askerden geldi. Geleli 1 ay oldu. İşi olmasını çok istiyordum, o ise kendi işi olsun istiyordu. Dün akşam iş teklifi almış, inanamadım bu kadar çabuk olduğuna. Çok sevinçliyim.

Üstelik onun işe girdiğini o kadarda iyi imgelememiştim. Sadece aşkım bu hafta iş sahibi oluyor ve bundan eminim dedim. Kendi dileklerimde imgeleme yapmıştım. En çabuk unuttuğum dilek onunkiydi. Demekki gerçekten unutmak ve o dileğin gerçek olacağından emin olmak gerekiyor. Hiçbirinizi tanımasamda herbirinizin ruhuna teşekkür ettim dün gece. Yurdahalcim imgelemeyle ilgili hatırlatmaların için teşekkürler. Böylelikle imgelemelerimde illa kendimi görmemeye çalışmayacağım. Sadece ellerimi kollarımı görmek zor geliyor alışmışım kendimi filmin içinde dışardan izlemeye

Dün gece ağlayarak eve gelsemde hemen duş aldım ve saat 12de sizlere odaklandım. Yine dünyayı sevgimizle pespembe yaptık:) Ellerimizi tutarken havada bağdaş kurar gibiydik. Ellerimiz birleştiğinde ilk yeşil enerji gönderdik birbirimize sonra kalbimizden dünyaya pembe aktı gitti. Teşekkür edip birbirimize bedenlerimizi dünyaya uğurladık ama ruhsal benliğimiz orada sevgi göndermeye devam ediyordu. Yukarıdayken dileklerimizi imgeledik. Ben geçen seferlerde hızlıca bir sürü dilek imgelemiştim. Bu sefer öncesinde ağladığımdan heralde sadece 2 dilek diledim. Nasılsa gerçekleşir. Bende sizleri hangi dileğimin nasıl gerçekleştiğine dair bilgilendiririm. Sizden ricam dileğiniz olur olmaz bizimle paylaşın. Sevgi ve saygılarımla
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2010, 10:56 AM   #515 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu arada sizlerede oluyor mu bilmem. Ben sizleri düşündüğümde sanki sizler benim sonsuz dostummuşsunuz gibi hissettim. Yani doğmadan önce sanki anlaşmışız ve şimdi biraraya geliyoruz. Öldükten sonrada yine dünyaya sevgi gö ndermeye devam ediyormuşuz gibi geldi. Yoksa biz dünyanın kurtarıcısı olarak mı görevlendirildik. Böyle bir onur gurur hissi, gerçek sevgi hissi, huzur hissi sizlerede oluyor mu?
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2010, 11:38 PM   #516 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

bu söyledikelrin r.şanalın halife olduğunuzu hatırlayacaksınız o zman kendinizi bulacaksınız sözünü hatırlattı.sevgiler..şüphen olmasın..
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2010, 02:55 AM   #517 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
egelihuzur is an unknown quantity at this point

Sevgili Yurdahal,yazılarınızı beğenerek takip ediyorum,ve sizi çok takdir ediyorum.Kabul ederseniz benim sizden bir ricam var.tabi diğer arkadaşlardanda.Ben maddi olarak çok zor durumdayım.Tabi isyan etmiyorum yinede Allaha çok şükür sağlığımız yerinde (Gerçi benim psikolojik olarak pek değil ama)Eşim ve ben işsiziz.1. sınıfa giden bir oğlum var ve şu sıralar çekim yasasına ivedilikle ihtiyacım var.ama ben bu zor şartlarda bunu gerçekleştiremiyorum.Endişeli ve aceleciyim.Psikolojim iyi değil,çünkü çok sıkıntıdayız.Benim sizden ricam lütfen bizim için dua edip meditasyon yaparmısınız.Size ve enerjinize çok güveniyorum.Teşekkür ederim sizleri seviyorum.
egelihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2010, 02:02 PM   #518 (permalink)

Merhaba Egelihuzur, bu hafta ve her hafta hepimizin dileği için imgeleme yapıyor ve evrene teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğun durumda bu yasayı kullanmak tabiki çok zor görünüyor, ama sana şunu söyleyim, seni ve aileni bu duruma sokan daha önceki düşüncelerin ve davranış biçimi oluyor. Bunları söylemek bana düşmez tabiki ama yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Umarım Yurdahal hanım sizin yazınızı okur, çünkü o çok daha iyi cevap verebilecektir sana. Kendi hayatımdan örnek vereyim. İşsiz kaldım hemde çok iyi bir okul ve bölümden mezun olduğum halde uzun süre iş bulamadım. Mezun olduktan 15 gün sonra babam vefat etti ani bir şekilde çok sağlıklı olmasına rağmen. Dolayısıylede iş bulmaya odaklanamadım uzun bir süre bambaşka şeylerle uğraştım. Haziranda mezun olmuştum Nisanda elime Secret kitabı geçti. O kitabı okuduktan sonra değil! okurken çalışmalara başladım. Her sabah sanki işim varmış gibi erkenden saati kurdum, takım elbisemi giydim ve işim varmış gibi bilgisayarda araştırma yaptım, iş başvurularında bulundum. 1 hafta sonra mülakatlara davet edilmeye başladım. Çok istediğim bir iş vardı sonucunu en geç 10 mayısa kadar söyleyeceklerdi, eğer 10 mayıstan sonra aramazsak beklemeyin olumlu bir telefon dediler.Ben aynı secretta yazıldığı gibi bir kağıda diyalog yazdım. Diyalogda telefon çalıyor, ben açıyorum ve bana işe kabul edildiğim söyleniyor. Bunu detaylı bir şekilde yazdım. Duvara astım. Anneme gösterdim. Bu dşyalogu çok geç yazmıştım yani 12 mayısta, ama imkansız diye birşeyin olmadığını biliyordum, inanıyordum. Bu iş benim dedim. Beni arıyorlar ve bende hemen işe başlıyorum hemde 10mayısı geçmesne rağmen beni arıyorlar dedim. Diyalogu anneme gösterdim, annem güldü saçmalıyorsun dedi, görbak bu iş benim dedim. 10 mayısı geçti aramazlar dedi. 14 Mayısta aradılar ve aynı benim yazdığım diyologtaki gibi konuştular:) İşe alındım.
Çok kötü günler geçirdiğin zamanlarda daha bir ümit dolu olmalısın. Bu siteye geldiğine göre inanıyorsun demektir. Secret kitabını internetten ebook olarak ücretsiz indirebileceğin yerler var google dan araştır. Sevgi ve saygılarımla
Alt 02-03-2010, 09:55 AM   #519 (permalink)

Herkes nerde:(
Alt 02-03-2010, 11:02 AM   #520 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkes nerde:(
Herkesi bilmem dee, ben geciktimm Amaa okuduuuumm Öncelikle başın sağolsun, sevgili arkadaşımm. . Gerçekten çok güzel ifade etmişsin, yaşadıklarını. . İnsanoğlu umut olmazsa yaşamak için bi neden bulamıyor Gel gör kii, umut bizi hiç bırakmıyorr :) Yada biz bırakamıyoruz, değil mi Ben henüz çooookk acemiyimm imgeleme bahsindee Yazdıklarını okudum, SecreT i okumaya karar verdim Bengusu ablamm bize ışık oluyor, sağolsunn İnşallah bende bu konuya yoğunlaşacaaaaamm Dilerim ki, hayatının her anı mutlulukla dolar :) Yaşadıklarını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum, sana İyiki varsınn Herşey gönlünce olsunn
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks