Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-03-2010, 02:02 PM   #518 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Merhaba Egelihuzur, bu hafta ve her hafta hepimizin dileği için imgeleme yapıyor ve evrene teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğun durumda bu yasayı kullanmak tabiki çok zor görünüyor, ama sana şunu söyleyim, seni ve aileni bu duruma sokan daha önceki düşüncelerin ve davranış biçimi oluyor. Bunları söylemek bana düşmez tabiki ama yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Umarım Yurdahal hanım sizin yazınızı okur, çünkü o çok daha iyi cevap verebilecektir sana. Kendi hayatımdan örnek vereyim. İşsiz kaldım hemde çok iyi bir okul ve bölümden mezun olduğum halde uzun süre iş bulamadım. Mezun olduktan 15 gün sonra babam vefat etti ani bir şekilde çok sağlıklı olmasına rağmen. Dolayısıylede iş bulmaya odaklanamadım uzun bir süre bambaşka şeylerle uğraştım. Haziranda mezun olmuştum Nisanda elime Secret kitabı geçti. O kitabı okuduktan sonra değil! okurken çalışmalara başladım. Her sabah sanki işim varmış gibi erkenden saati kurdum, takım elbisemi giydim ve işim varmış gibi bilgisayarda araştırma yaptım, iş başvurularında bulundum. 1 hafta sonra mülakatlara davet edilmeye başladım. Çok istediğim bir iş vardı sonucunu en geç 10 mayısa kadar söyleyeceklerdi, eğer 10 mayıstan sonra aramazsak beklemeyin olumlu bir telefon dediler.Ben aynı secretta yazıldığı gibi bir kağıda diyalog yazdım. Diyalogda telefon çalıyor, ben açıyorum ve bana işe kabul edildiğim söyleniyor. Bunu detaylı bir şekilde yazdım. Duvara astım. Anneme gösterdim. Bu dşyalogu çok geç yazmıştım yani 12 mayısta, ama imkansız diye birşeyin olmadığını biliyordum, inanıyordum. Bu iş benim dedim. Beni arıyorlar ve bende hemen işe başlıyorum hemde 10mayısı geçmesne rağmen beni arıyorlar dedim. Diyalogu anneme gösterdim, annem güldü saçmalıyorsun dedi, görbak bu iş benim dedim. 10 mayısı geçti aramazlar dedi. 14 Mayısta aradılar ve aynı benim yazdığım diyologtaki gibi konuştular:) İşe alındım.
Çok kötü günler geçirdiğin zamanlarda daha bir ümit dolu olmalısın. Bu siteye geldiğine göre inanıyorsun demektir. Secret kitabını internetten ebook olarak ücretsiz indirebileceğin yerler var google dan araştır. Sevgi ve saygılarımla
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla