Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bale Teğmen Alıntı: bengusu Nickli Üyeden Alıntı dün öğle tatilinde çiçekçinin önündeydim odam için çiçek almak istiyordum.canlı çiçekler bulundukları ortama pozitif enerji veriyor.tam o sırada telefon çaldı..işe dönmek zorundaydım.bende çiçeklerin odama geldiğini imgeledim.... bu sabahta işe geldiğimde çok sevdiğim bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-08-2010, 06:46 PM   #21 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Bale
Teğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı
dün öğle tatilinde çiçekçinin önündeydim odam için çiçek almak istiyordum.canlı çiçekler bulundukları ortama pozitif enerji veriyor.tam o sırada telefon çaldı..işe dönmek zorundaydım.bende çiçeklerin odama geldiğini imgeledim....
bu sabahta işe geldiğimde çok sevdiğim bir arkadaşım bahçesinden topladığı rengarenk çiçeklerle geldi.bonusuda çikolatalardı.çekim yasası harika hepinize bol çekimli günler diliyorum......

Pazartesi günleri haftalık çiçeğim gelir, çiçekçime söylemem..mor çiçeklerin yoğun olduğu ve missss gibi koktuklarını imgelerim..ne zaman yapsam...mor çiçekler masamda :)

Bale
Teğmen

Alıntı:
masamdaki çiçekleri görmeni isterdim benim paylaştıklarımın hepsi gerçek sevgiyle mutlu kalın

gerçek olduğu için daha çok hissediyor, ve motive oluyoruz :)..bizde yaşıyoruz :)

DeLiTaY21
Üsteğmen

nedir bu çiçek tutkusu böyle :)

Bale
Teğmen

Alıntı:
DeLiTaY21 Nickli Üyeden Alıntı
nedir bu çiçek tutkusu böyle :)

Mor ve misssss gibi kokmalı :)
Ama çiçeklerin hepsi güzeldir, sevilmeye değerdir..İlkbahar geldiğinde hayata tutunmamın güzelliklerin farkında olmamın nedenlerinden bir tanesidir:)..E-5 yol kenarlarını ne güzel çiçeklendirmişler..insan baktıkça daha çok enerji daha çok keyif alıyor, mutluluğu kat kat artıyor...bazı yabini otların içinde bir tek çiçek görmek bile beni hayata sıkı sıkı tutunmam ve başaracağıma inanmamı söylüyordu..öyle hissetim..ve Başarıyorum :)

Fatimana
Teğmen,

Merhabalar, ben aranızda yeniyim... Bu bölümü iki gündür okuyorum:) Çok güzel, motivasyon tavan yapmış durumda... Evren'e dilek gönderme konusunda bende kendimi oldukça becerikli bilirdim... Hemen hemen hergün kapım çalınır, isteklerim teslim edilir...
bu isteme konusunda Bengüsu'ya bayıldım:) Küçük büyük demeden istekte bulunuyor ve geleceğini biliyor...

Başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım:
Öncelikle belirteyim Yurtdışında yaşıyorum; kendime bir araba siparişi verdim, arabam Mercedes ML, metalic gri, servo direksiyon, full otomatik herşeyi ve debriyajlı, koltuklarıda gri deri olsun dedim Evren'e...
Arkadaşlarım, ailem ütopya üreten beni bazen kaçık olarak görürlerdi... O arabayı alacak param yok, borçda istemiyorum, borçlanacak imkanımda yok ayrıca, fakat bana bir yerlerden para geleceğini biliyorum, içim biliyor açıkçası, garip bir duygu ama içim biliyor... Ben yaptıgım bu isteği unuttum, hayat devam ediyor, günlük işlerin yürümesi lazım. Dilekte bulunduğumda şöyle yaptım: o arabaya bindim, ellerimi direksiyonda hissettim, kornaya bastım, sürat yaptım otoyolda... Heyecanlandım... Yanımnda eşım, arka koltukta oğlum ve annem... sevinç içinde arabamı kutluyoruz... O araba benim diyordum.
Artık eşim beni tımarhaneye götürecekti... İki ay sonra patronum vefat etti, çok üzüldüm, Almandı kendisi, çocuğu yoktu, parasının bir kısmını unicef, bir kısmını kimsesizler yurduna, banada bir ev ve bir araba alacak kadar Euro bırakmıştı... Ben araba istemiştim, ev de bonus olarak geldi... Patronum nur içinde yatsın, sayesinde kira vermiyoruz ve 0 km araba kullanıyoruz... Sevgilerimle

Bale
Teğmen

Harika :) Tebrik ediyorum sizi :)

maviinci
Yüzbaşı

Çok sevindim Fatimana, sizin adınızaa :) Bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorumm

ezmiran botan
Teğmen

merhaba cnm ,ne kadar güzel bir paylaşım olmuş..

harikasın fatimana
tşk

bengusu
Moderator

Alıntı:
Fatimana Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar, ben aranızda yeniyim... Bu bölümü iki gündür okuyorum:) Çok güzel, motivasyon tavan yapmış durumda... Evren'e dilek gönderme konusunda bende kendimi oldukça becerikli bilirdim... Hemen hemen hergün kapım çalınır, isteklerim teslim edilir...
bu isteme konusunda Bengüsu'ya bayıldım:) Küçük büyük demeden istekte bulunuyor ve geleceğini biliyor...

Başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım:
Öncelikle belirteyim Yurtdışında yaşıyorum; kendime bir araba siparişi verdim, arabam Mercedes ML, metalic gri, servo direksiyon, full otomatik herşeyi ve debriyajlı, koltuklarıda gri deri olsun dedim Evren'e...
Arkadaşlarım, ailem ütopya üreten beni bazen kaçık olarak görürlerdi... O arabayı alacak param yok, borçda istemiyorum, borçlanacak imkanımda yok ayrıca, fakat bana bir yerlerden para geleceğini biliyorum, içim biliyor açıkçası, garip bir duygu ama içim biliyor... Ben yaptıgım bu isteği unuttum, hayat devam ediyor, günlük işlerin yürümesi lazım. Dilekte bulunduğumda şöyle yaptım: o arabaya bindim, ellerimi direksiyonda hissettim, kornaya bastım, sürat yaptım otoyolda... Heyecanlandım... Yanımnda eşım, arka koltukta oğlum ve annem... sevinç içinde arabamı kutluyoruz... O araba benim diyordum.
Artık eşim beni tımarhaneye götürecekti... İki ay sonra patronum vefat etti, çok üzüldüm, Almandı kendisi, çocuğu yoktu, parasının bir kısmını unicef, bir kısmını kimsesizler yurduna, banada bir ev ve bir araba alacak kadar Euro bırakmıştı... Ben araba istemiştim, ev de bonus olarak geldi... Patronum nur içinde yatsın, sayesinde kira vermiyoruz ve 0 km araba kullanıyoruz... Sevgilerimle

süpersin bol bonuslu günler diliyorum iyi ki varsın

Fatimana
Teğmen

Alıntı:
Bale Nickli Üyeden Alıntı
Harika :) Tebrik ediyorum sizi :)

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı
Çok sevindim Fatimana, sizin adınızaa :) Bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorumm

Alıntı:
ezmiran botan Nickli Üyeden Alıntı
merhaba cnm ,ne kadar güzel bir paylaşım olmuş..

harikasın fatimana
tşk

Alıntı:
süpersin bol bonuslu günler diliyorum iyi ki varsın

Arkadaşlar bu güzel ve sıcak karşılamaya çok memnun oldum... Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız... Sevgilerimle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-08-2010, 06:54 PM   #22 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Bale
Teğmen

negatif bir görevli..işim onunla ve ona yaptırmam gerek
içeri girmeden önce, bütün güleryüz ve pozitif haliyle bana baktığını ve çok yardımsever olduğunu işimi kolaylıkla hallettiğimi imgeledim..neredeyse ayağa kalkıp yolcu edecekti..çokmutlu oldum :)

esyu_es
Teğmen

Alıntı:
negatif bir görevli..işim onunla ve ona yaptırmam gerek
içeri girmeden önce, bütün güleryüz ve pozitif haliyle bana baktığını ve çok yardımsever olduğunu işimi kolaylıkla hallettiğimi imgeledim..neredeyse ayağa kalkıp yolcu edecekti..çokmutlu oldum :)

Süpermiş...Şu enerji ile doldurup serbest bırakma olayını anlatır mısınız?..Bir de bu imgeleme hayal etmek mi?.Serbest bırakmak nasıl oluyor...?

Bale
Teğmen

Alıntı:
esyu_es Nickli Üyeden Alıntı
SÜPERMİŞ... ŞU ENERJİ İLE DOLDURUP SERBEST BIRAKMA OLAYINI ANLATIRMISINIZ.. BİDE BU İMGELEME HAYAL ETMEK Mİ? SERBEST BIRAKMAK NASIL OLUYOR .... ??

Bende ilk foruma girdiğimde;
Bengusu'nun yaşadıklarını okuyunca hayrete düşmüştüm, ve kendisine sormuştum;

Bengusu;

"ben dileğimi sanki olmuş gibi düşünüyorum olunca hani ayaklarım yerden kesildi derler mutluluktan öyle hissediyorum dileği gönderiyorum oldumu olacakmı diye bir daha düşünmüyor hayatıma devam ediyorum " diye yanıtlamıştı.

Aynı gün bir konuğumuz gelecekti, öncesinde canım badem ezmesi çekti..ve içimden konuğumuzun bana getirdiğini düşündüm. ve unuttum..üstünde durmadım..konuğumuz elinde şık bir paketle badem ezmesi getirmişti...

bu olaydan sonra denedim...ve denediklerimde Başarılı oldum..

mutlulukla düşünüyorum, sonra serbest bırakıyorum..unutuyorum :)

(bende yeniyim, anlatabildim mi bilmiyorum)

bengusu
Moderator

çok güzel açıklamışın süpersin bol bonuslu günler diliyorum

CaSaNoVa
Teğmen

Bende th secret filmi seyretmiştim ondan sonra bu gibi konulşara merak sardım.

Henüz uygulamadım ama hep aklımdaydı bu çekim yasası ,istemek filn

Düşündümde benim isteklerimin çoğu gerçekleşmiş(küçük şeyler) bugün farkına vardım bunun

sadece istemekle olmuyor bu kalpten isteyeceksin gerçekten birde fazla üstünde durmamak gerekiyor

Benim istediğim küçük şeyleri demekki hissederek söylemişim gerçekleşti ama istedeiğim zmn bütün günü illede bu olsun diye düşünmedim saatlerce sadece bi 1.2 düşündüm dk okadar

su'ya türkü
Teğmen

insanın inandığı şey gerçekse böyle olduğuna inan insanların haklı çıkma olasılığı fazladır.
ancak ben evrenin bonusuyla geri göndermesi konusunda tereddütlüyüm.

bir şeyi ancak istersek ve çalışırsak elde edebiliriz gibi geliyor bana. şanslı doğanlardan olamadım bi türlü:)

gökkuşağı yiyip kelebek kusmak istiyorum :))))

bartun06
Teğmen

Alıntı:
su'ya türkü Nickli Üyeden Alıntı
insanın inandığı şey gerçekse böyle olduğuna inan insanların haklı çıkma olasılığı fazladır.
ancak ben evrenin bonusuyla geri göndermesi konusunda tereddütlüyüm.

bir şeyi ancak istersek ve çalışırsak elde edebiliriz gibi geliyor bana. şanslı doğanlardan olamadım bi türlü:)

gökkuşağı yiyip kelebek kusmak istiyorum :))))

Bende aynen sizin gibi düşünüyordum bir zamanlar, şimdiyse tam tersini düşünüyorum, bugünkü düşünce tarzınızın meyvelerini yarın toplayacaksınız, çünkü bugün önceki düşüncelerinizin meyvesini yiyorsunuz.

Önce içinizdeki olumsuzlukları olumlularla değiştirin

Hasta olmayacağım yerine hep sağlıklı olacağım diye başlayın mesela

yagmur7
Teğmen

Ben ,kpss 'ye hazırlanıyorum.

Kuantum düşünceyi uyguluyorum fakat bir şey kafama takıldı,hayal etmek konusunda.

mesela kafam da belirlediğim bir kamu kurumu yok. hani ille de şura da çalışayım demiyorum.yeterki kamu kurumu olsun diyorum.Ne şekilde hayal kurmak doğru olur bu konuda?

Tek isteğim kamu da halkla ilişkiler,ik ya da idare de çalışmak....

su'ya türkü
Teğmen

Alıntı:
bartun06 Nickli Üyeden Alıntı
Bende aynen sizin gibi düşünüyordum bir zamanlar, şimdiyse tam tersini düşünüyorum, bugünkü düşünce tarzınızın meyvelerini yarın toplayacaksınız, çünkü bugün önceki düşüncelerinizin meyvesini yiyorsunuz.

Önce içinizdeki olumsuzlukları olumlularla değiştirin

Hasta olmayacağım yerine hep sağlıklı olacağım diye başlayın mesela

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

düşüncelerinizin tam tersi yönde değiştiğini söylemişsiniz.
yanlış anladıysam düzeltin ama artık Başarılı ve mutlu olmanın istemek ve başarmaktan değil de sadece istemek ve inanmaktan mı geçtiğini düşünüyorsunuz.

olumsuz düşündüğüm konular var. her insanın olduğu gibi. ama bu olumsuzluklar benden kaynaklanan mı yoksa gerçekten olumsuz olan şeyler mi önce bunların ayrımına varmak gerekmiyor mu sizce de?
ve bu ayrımı yapmadan olumsuz şeyleri olumlu gibi düşünmek kendini kandırmak değil midir?

son dediğiniz şeyi yapmak kim için olursa olsun kendisi hasta olarak gördüğünü gösterir. çünkü hasata insanlar sağlıklı olmayı diler. burda bilinçaltına tam tersi bir mesaj gitmiyor mu?
Alt 28-08-2010, 06:57 PM   #23 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

bartun06
Teğmen

Başarılı ve mutlu olmayı önce beynimizde istemeli sonra istediğimiz şey için azimli şekilde çalışmalıyız, yoksa elbetteki hiçbirşey yapmadan bunu istiyorum bu olsun, işte çok Başarılı olayım ama hiç çalışmamayım olmaz.

İstediğimiz her ne ise tüm içtenliğimizle istediğimizde zaten evren onun şartlarını bizim için hazırlıyor (hani büyüklerimiz '' Allah sebebini veriyor'' derler ya)

Etrafımızdaki olumsuzlukları bilerek kendi hayatımıza çekmiyoruz zaten, ancak ya olumsuz odaklanılan konular (çevremizde, gazete ve tv lerdeki üzüldüğümüz, sinirlendiğimiz şeyler vb.) ya da anlıkta olsa düşündüğümüz şeyler bir şekilde hayatımıza çekiliyor. Böyle durumlarda olabilirse yardım etmeye çalışıyorum eğer olamıyorsa Allah yardım etsin diyorum.

Ben genellikle olumlu düşünmeye çalışıyorum, çevremde olumsuzluk kalmadı neredeyse.

Verdiğim örnekte dikkat ederseniz sağlık sözcüğünü ön plana aldım yani olumluyu.

Umarım anlatabilmişimdir.

İsterseniz önce teklinlerden başlayın, olumsuz düşüncelerinizi olumluya çevirin, sonra çevrenizdeki olayları gözlemleyin.

Herşey gönlünüzce olsun

bengusu
Moderator

Alıntı:
bartun06 Nickli Üyeden Alıntı
Başarılı ve mutlu olmayı önce beynimizde istemeli sonra istediğimiz şey için azimli şekilde çalışmalıyız, yoksa elbetteki hiçbirşey yapmadan bunu istiyorum bu olsun, işte çok Başarılı olayım ama hiç çalışmamayım olmaz.

İstediğimiz her ne ise tüm içtenliğimizle istediğimizde zaten evren onun şartlarını bizim için hazırlıyor (hani büyüklerimiz '' Allah sebebini veriyor'' derler ya)

Etrafımızdaki olumsuzlukları bilerek kendi hayatımıza çekmiyoruz zaten, ancak ya olumsuz odaklanılan konular (çevremizde, gazete ve tv lerdeki üzüldüğümüz, sinirlendiğimiz şeyler vb.) ya da anlıkta olsa düşündüğümüz şeyler bir şekilde hayatımıza çekiliyor. Böyle durumlarda olabilirse yardım etmeye çalışıyorum eğer olamıyorsa Allah yardım etsin diyorum.

Ben genellikle olumlu düşünmeye çalışıyorum, çevremde olumsuzluk kalmadı neredeyse.

Verdiğim örnekte dikkat ederseniz sağlık sözcüğünü ön plana aldım yani olumluyu.

Umarım anlatabilmişimdir.

İsterseniz önce teklinlerden başlayın, olumsuz düşüncelerinizi olumluya çevirin, sonra çevrenizdeki olayları gözlemleyin.

Herşey gönlünüzce olsun

haklısınız pozitif düşünceye olumluya odaklanınca hayatınızda olumlu yönde değişiyor.daha olumlu ve pozitif oluyorsunuz.ve bütün güzellikler resmen hayatınıza akıyor...bol bonuslu güzel bir hafta diliyorum...
iyi ki varsınız

lupita
Teğmen

dün bi arkadaşımla çok bozuktuk hatta bitirdik arkadaşlığımızı, beni arayıp pişman olduunu kurguladım ve bunun böle olacağına inanarak olmuş gibi yapıp başka şeylerle meşgul oldum, evt az önce aradı ve barıştık :):)

vitamin61
Yüzbaşı

Çok güzel canım barışın tabi ...

mendeseva19
Üsteğmen

şuan msnde ama ne o ne ben hçbişklde adım atmıyoruz. nolur hemen şmdi slm versin dileğimi gönderiyorum emirdir :d inanıyorum yazacak hissediyorum heyecanlandım mideme ağrılar girdi valla, birebir yaşamış gbi oldum çekim yasasını uyguluycam belli mi olur çekerim belki :D sadece düşünmem mi gerekior yazdığını faln o an ki hislerimi gerçk gbi hissetmeliym dmi S: nasıl çekicem yaaa

bengusu
Moderator

Alıntı:
mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı
şuan msnde ama ne o ne ben hçbişklde adım atmıyoruz. nolur hemen şmdi slm versin dileğimi gönderiyorum emirdir :d inanıyorum yazacak hissediyorum heyecanlandım mideme ağrılar girdi valla, birebir yaşamış gbi oldum çekim yasasını uyguluycam belli mi olur çekerim belki :D sadece düşünmem mi gerekior yazdığını faln o an ki hislerimi gerçk gbi hissetmeliym dmi S: nasıl çekicem yaaa

canım dileğini gönder sanki sana dönmüş cevap vermiş gibi düşün mutlu olduğunu hisset sonra yaşamaya devam et dileğin seni bulur...

mendeseva19
Üsteğmen

Alıntı:
canım dileğini gönder sanki sana dönmüş cevap vermiş gibi düşün mutlu olduğunu hisset sonra yaşamaya devam et dileğin seni bulur...

tamam hayatım gönderdim yaa heyecanlandım inanıyorum yazacak

Fatimana
Teğmen

Alıntı:
mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı

sevgili mendeseva,
gönül işleri çok heyecanlıdır:) Üçüncü kişilerin gönüllerine maalesef hükmetmez çekim yasası, çünkü herkesin özgür iradesi vardır. Sen "ne olur şimdi slm versin dileğimi gönderiyorum emirdir" derken ne olur diyerek şüpheni belirtmişsin bana göre, yanılıyorsam arkadaşlar düzeltsinler lütfen:)
O kişinin sana karşı aşkını hissetmeyi seçmelisin. Sevgilerimle

mendeseva19
Üsteğmen

Alıntı:
Fatimana Nickli Üyeden Alıntı
sevgili mendeseva,
gönül işleri çok heyecanlıdır:) Üçüncü kişilerin gönüllerine maalesef hükmetmez çekim yasası, çünkü herkesin özgür iradesi vardır. Sen "ne olur şimdi slm versin dileğimi gönderiyorum emirdir" derken ne olur diyerek şüpheni belirtmişsin bana göre, yanılıyorsam arkadaşlar düzeltsinler lütfen:)
O kişinin sana karşı aşkını hissetmeyi seçmelisin. Sevgilerimle

tamam hayatım onu da hissedicem

mendeseva19
Üsteğmen

bişey yazmadı ama ben msnden çıkınca o da çkmış tabi kendime pay çıkarmamam lazım ama yapamıorm :D
Alt 28-08-2010, 07:01 PM   #24 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

bengusu
Moderator

Arkadaşımla çekim yasası üzerine konuşuyorduk.inanmadığını söyledi.ikimizinde tanıdığı arkadaşlardan birini istersek buraya çağırabileceğimizi söyledim.saati belirttim enerjiyle doldurup serbest bıraktım.saat onu on geçe bizim bölüme geleceğini söyledim.
Arkadaşımla ben bekliyoruz saat onu dokuz geçe beklediğimiz misafir geldi.arkadaşımın ağzı açık bana bakakaldı. Çekim yasası süpersinçekim yasasıyla ilgili deneyimlerinizi paylaşın çekim yasasıyla ilgili farkındalığınız artıyor

ozy
Teğmen

slm bengisu hanım bir sorum vardı biliyorsanız cevap lütfen.Özgür iradeye müdehale edilebiliyor mu? Yani ben başka birinden nasıl birşey isteme hakkına sahip olabiliyorum o onun hayatı sonuçta .tek bildiğim onun bana nasıl davranmasını istiyorsam öyle imajine edip onun iyi yönlerini düşünüyorum.

tülsüm
Teğmen

yahu şu çekim yasasını kendime çektiğimi imgelesem gelirmi acaba?ben pek beceremiyorum da :))))

bengusu
Moderator

Alıntı:
ozy Nickli Üyeden Alıntı
slm bengisu hanım bir sorum vardı biliyorsanız cevap lütfen.Özgür iradeye müdehale edilebiliyor mu? Yani ben başka birinden nasıl birşey isteme hakkına sahip olabiliyorum o onun hayatı sonuçta .tek bildiğim onun bana nasıl davranmasını istiyorsam öyle imajine edip onun iyi yönlerini düşünüyorum.

ben kendi tanıdığım kişilerde çekim yasasını kullanıyorum.benim isteklerimde kimsenın hayatına müdahale söz konusu değil.ne istiyorsam enerjiyle doldurup serbest bırakıyorum ve dileği beklemeye değil yaşamaya devam ediyorum

lupita
Teğmen

canım çoookk dondurma istiyordu bi misafir elinde dondurmayla gelsin dedim ertesi gün misafirlikteydik teyzemde,abim işten gelirken 2kilo dondurmayla gelmiş:):) aslında benim bu konuyla ilgili çok ilginç tecrübelerim var ama bilinçsizceydi hep,ben bunu çenem kopsun die bağlamıştım hep :) güzel tecrübeler hepsi olsun hayatıma mutluluk katıyorlar:):)

poseydon
Teğmen

sevgili bengusu, ben de bazı şeylerde kullanıyorum bu yasasıyı ama bilmeden tesadüfen kullanıyorum diye düşünüyorum..siz enerji dolduruyorum bırakıyorum diyorsunuz ya onu pek anlamıyorum.. bir de yakınlarınıza uyguladığınızı söylüyorsunuz ya orayı hiç yapamıyoum.. rica etsem zahmet olmazsa kısa bir özetle bir dilek üzerinde örnekleyerek nasıl dilediğnizi hayal ettiğnizi nasıl enerjilediğinizi ve bıraktığınızı anlatabilirmisiniz.. ben örneklemelerle daha iyi algılıyor olabilirim diye.. teşekkür ederim tekrar ilginiz ve desteğiniz için..

bengusu
Moderator

Alıntı:
poseydon Nickli Üyeden Alıntı
sevgili bengusu, ben de bazı şeylerde kullanıyorum bu yasasıyı ama bilmeden tesadüfen kullanıyorum diye düşünüyorum..siz enerji dolduruyorum bırakıyorum diyorsunuz ya onu pek anlamıyorum.. bir de yakınlarınıza uyguladığınızı söylüyorsunuz ya orayı hiç yapamıyoum.. rica etsem zahmet olmazsa kısa bir özetle bir dilek üzerinde örnekleyerek nasıl dilediğnizi hayal ettiğnizi nasıl enerjilediğinizi ve bıraktığınızı anlatabilirmisiniz.. ben örneklemelerle daha iyi algılıyor olabilirim diye.. teşekkür ederim tekrar ilginiz ve desteğiniz için..

sana yaşadığım bir örnekle anlatayım.dün işten çıkınca eve gittim .babamı beni aradı gelin kiraz toplayın diye.ama eşim yorgun gözüküyordu.ben sanki annemlere gittiğimizi onlarla keyifli sohbet ettiğimizi düşündüm.sanki oraya gitmiş gibi mutlu oldum.böylelikle pozitif enerjiyle doldum sonra bu düşüncemi serbest bıraktım.bir saat sonra arkadaşlarımdan biri aradı.aşağı inin size kiraz getirdim diye.hemen inip aldım.kirazlar gerçekten güzeldi.bir kısmını ayırdım kalanınıda eşime hadi annemlere götürelim onların kirazımı bizimki mi güzel soralım diye....ve annemlere gittik.bonus kiraz toplamaya çağrıldık.kiraz eve kendi geldi.sizde paylaşın farkındalıklarınız artsın sevgiyle kalın

karamuk05
Üsteğmen

hayatımda ufak tefek beni şaşırtan şeyler oluyo ama ben bunlar için bi çekim yapmadım aslında çekim yapmayı beceremiyorum halen ama bunu yapabilmeyi gerçekten çok isterdim bunun için neleri değiştirmem gerekir ne yapmalıyım

Bale
Teğmen

Alıntı:
karamuk05 Nickli Üyeden Alıntı
hayatımda ufak tefek beni şaşırtan şeyler oluyo ama ben bunlar için bi çekim yapmadım aslında çekim yapmayı beceremiyorum halen ama bunu yapabilmeyi gerçekten çok isterdim bunun için neleri değiştirmem gerekir ne yapmalıyım

..."çekim yapmayı beceremiyorum" dememelisin bence..

seni şaşırtan ufak tefek şeyleri çekmişsindir..

aslında çekimde demiyorum ben, mutlu olma hali..sürekli o modda olunca ya kendiliğinden istediğiniz şey geliyor, ya da yanıbaşınızdaymış da siz farketmiyorsunuzdur..bende yeniyim..aslında anlatmak paylaşmak istenilen çok şey var, ama henüz yazıya dökülemiyor..inşallah o da olur :)...oturuşum bile değişiyor, yürüyüşüm, her halim mimiklerim bile..

düşünsenize üzgün olduğunuz veya canınızın sıkkın olduğu bir an..nasılda içe kapanık omuzlar düşmüş bir şekilde..ama mutluyken öyle mi..etrafa cıvıl cıvıl bakıyorsunuz, şarkılar söylüyorsunuz..gözleriniz parlıyor..benim çevremden aldığım olumlu etkiler böylesi şeyler..güni çinde aklımdan geçirdiğim şeyi de mutlaka hayatımda görüyorum..bir an aklımdan geçiriyorum..ve sonra olunca "yaşasınnnnn" diyorum..ama agresif sinirli asabi olunca olmuyor, aynı öyle modda insanları ve olayları çekiyorsunuz..
Alt 28-08-2010, 07:07 PM   #25 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Bale
Teğmen

dün akşam çıkarken yöneticilerimizden biri tamamen önyargı ile bana tepkili davrandı.."siz bilirsiniz" dedim..10 -15 dakika kendime gelemedim..

kırıldım tabi :(

ama;

ben bu yola başvurdum..bu benim hayatım..aynen yola devam..değişiyorum :)

"yaptığını bağışlıyorum, ben haketmedim, bu davranış onun ruh haliyle ilgili bişey beni ilgilendirmez kişisel almıyorum" dedim (masamın üstünde hiçbirşeyi kişisel alma diye kocaman bir not var)..en mutlu olduğum anı düşündüm..sonra tekrar o olaya döndüm..ve ..bana teşekkür ettiğini gülümsediğini imgeledim..sonra unuttum...

bugün öğleden sonra patronumu sordu..sakin bir şekilde yanıt verdim.. (çünkü onu affetmiştim, ona karşı nötr düm)..peki dedi..bir kaç adım attı, sonra geri döndü hoş bir gülümsemeyle teşekkür ederim :)... dedi :)

kendimi sevdikçe, farkıma vardıkça..affettikçe...hani şu eteğimizin altındaki taşlar, sırtımızdaki yükler, omuzumuzdaki yükler onlar varya..bi dolu çöp kamponu ..işte onlardan arındıkça onları attıkça ..rahatlıyor insan, daha çok mutlulukları çekiyor, mutlu oluyor..çok samimi söylüyorum..etrafımda o kadar çok şükredeceğim o kadar çok mutlu olacağım şeyler varmış ki..

tam vaktidir şimdi, sevdiklerimiz yanımızdayken..seviyorken..hayatı daha anlamlı kılalım, hayatımızı bir çiçek bahçesi yapalım..tabiki bu forumdaki çiçeklerimize de çok teşekkür ederim..onlar benim bahçemin en güzel çiçekleri onlarla bahçemi yabani otlardan temizliyorum :)

ozy
Teğmen

o zaman burda durum farklılaşıyor sanırım enerji paralel everene gidiyor yani siz bir empat olabilirsiniz.

ozy
Teğmen
slm öncelikle cevap için teşekkürler ama şimdi düşüncem değişti sizin olay biraz empat olabileceğinizi düşündürüyor ben de denemek istiyorum bakalım bende empat olabilirmiyim:) sevgiler...

lupita
Teğmen

Alıntı:
ozy Nickli Üyeden Alıntı
slm öncelikle cevap için teşekkürler ama şimdi düşüncem değişti sizin olay biraz empat olabileceğinizi düşündürüyor ben de denemek istiyorum bakalım bende empat olabilirmiyim:) sevgiler...

valla bana empati deme zaten empatiyi okuyorum manyak oldum benimde aklıma bu takıldı ve neyi dşünüyorum biliomsun böle şeyler olduunda hani hissettiğimde ben hep korkup geri çekildim, itiomuyuz acaba bunu...

mesela yakınlarım ve sevdiklerime kötü bişi olcağı zaman 1hafta önceden içim sıkılmaya başlıyor benim duramıorum oturamıorum nefesim kesilio sanki..

lupita
Teğmen

Alıntı:
.

düşünsenize üzgün olduğunuz veya canınızın sıkkın olduğu bir an..nasılda içe kapanık omuzlar düşmüş bir şekilde..ama mutluyken öyle mi..etrafa cıvıl cıvıl bakıyorsunuz, şarkılar söylüyorsunuz..gözleriniz parlıyor..benim çevremden aldığım olumlu etkiler böylesi şeyler..güni çinde aklımdan geçirdiğim şeyi de mutlaka hayatımda görüyorum..bir an aklımdan geçiriyorum..ve sonra olunca "yaşasınnnnn" diyorum..ama agresif sinirli asabi olunca olmuyor, aynı öyle modda insanları ve olayları çekiyorsunuz..

katılıyorum mutluyken oluyor istediğim şeyler..

ozy
Teğmen

Zaten konu bu, isteğine ulaşmak için mutlu olmak yani neyle mutlu oluyorsan onu yapıp o enerjiyi yayman gerekiyor.
Bu süreklilik gerektiğinden galiba sonrasında unutma durumuna geçmek gerekiyor.Çünkü gün içinde karşılaştıkların senin bilincini yerle bir edebiliyor. Ben gerçekten gözlemliyorum ve uyguluyorum bu GERÇEK! Bunun için odaklanma olayı gerekiyor odaklanma egzersizleri var mesela benim bildiğim bir şey bir daire çizip ortasına bir nokta koymak ve etrafındaki çizgiyi görmediğin zaman tam olarak odaklanmayı öğreniyorsun sürekli yapınca süre uzayabiliyor.İşimize yarayabilir diye düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.sevgiler...

bengusu
Moderator

Alıntı:
ozy Nickli Üyeden Alıntı
Zaten konu bu, isteğine ulaşmak için mutlu olmak yani neyle mutlu oluyorsan onu yapıp o enerjiyi yayman gerekiyor.
Bu süreklilik gerektiğinden galiba sonrasında unutma durumuna geçmek gerekiyor.Çünkü gün içinde karşılaştıkların senin bilincini yerle bir edebiliyor. Ben gerçekten gözlemliyorum ve uyguluyorum bu GERÇEK! Bunun için odaklanma olayı gerekiyor odaklanma egzersizleri var mesela benim bildiğim bir şey bir daire çizip ortasına bir nokta koymak ve etrafındaki çizgiyi görmediğin zaman tam olarak odaklanmayı öğreniyorsun sürekli yapınca süre uzayabiliyor.İşimize yarayabilir diye düşünüyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.sevgiler...

sadece ne istiyorsan sanki olmuş gibi hisset davran dokun duy...mutlulukla dol ve dileğini gönder gerisi dileği beklemeye değil yaşamaya devam et o adrese teslim gelir sevgiyle mutlu kal

bengusu
Moderator

Alıntı:
dün akşam çıkarken yöneticilerimizden biri tamamen önyargı ile bana tepkili davrandı.."siz bilirsiniz" dedim..10 -15 dakika kendime gelemedim..

kırıldım tabi :(

ama;

ben bu yola başvurdum..bu benim hayatım..aynen yola devam..değişiyorum :)

"yaptığını bağışlıyorum, ben haketmedim, bu davranış onun ruh haliyle ilgili bişey beni ilgilendirmez kişisel almıyorum" dedim (masamın üstünde hiçbirşeyi kişisel alma diye kocaman bir not var)..en mutlu olduğum anı düşündüm..sonra tekrar o olaya döndüm..ve ..bana teşekkür ettiğini gülümsediğini imgeledim..sonra unuttum...

bugün öğleden sonra patronumu sordu..sakin bir şekilde yanıt verdim.. (çünkü onu affetmiştim, ona karşı nötr düm)..peki dedi..bir kaç adım attı, sonra geri döndü hoş bir gülümsemeyle teşekkür ederim :)... dedi :)

kendimi sevdikçe, farkıma vardıkça..affettikçe...hani şu eteğimizin altındaki taşlar, sırtımızdaki yükler, omuzumuzdaki yükler onlar varya..bi dolu çöp kamponu ..işte onlardan arındıkça onları attıkça ..rahatlıyor insan, daha çok mutlulukları çekiyor, mutlu oluyor..çok samimi söylüyorum..etrafımda o kadar çok şükredeceğim o kadar çok mutlu olacağım şeyler varmış ki..

tam vaktidir şimdi, sevdiklerimiz yanımızdayken..seviyorken..hayatı daha anlamlı kılalım, hayatımızı bir çiçek bahçesi yapalım..tabiki bu forumdaki çiçeklerimize de çok teşekkür ederim..onlar benim bahçemin en güzel çiçekleri onlarla bahçemi yabani otlardan temizliyorum :)

harikasın canım bol bonuslu bir hafta olsun.bahçede yabani otlar son bulsun iyi ki varsın

zokan
Teğmen

binlerce örnek verebilirm bende ama sonuncusu, kredi akrımın limiti yetmiyordu bankayı arasammı diye düşünüp tembellik yapıyordum, bir yandanda çok fazla arttırmak istemiyordum çok açılmayayım diye, sonuç 500 tl limit artırımı için bu mesaja evet yazıp gönderin diye bir mesaj geldi telefonuma evet yazdım ve oldu. :)

bengusu
Moderator

bu cuma iki haftalık tatile gideceğim..ve bütün işleri bitirmek istiyorum.sabah işe gitmeden faturayı ödemem lazım...faturayı ödemek için gittiğimde saate baktım açılmasına sekiz dakika var.şimdi içerden biri çıkıp beni görecek ve ben 8 dakika beklemeden faturayı ödeyip işe de geç kalmayacağım diye düşündüm.birden kapı açıldı.hanfendi daha açılmasına 8 dakika var dedi.biliyorum ben de 8 dakika sonra işde olmak zorundayım dedim.işe yetişeceksiniz öyle mi dedi ve faturayı hemen aldı.öyleye doğruda arkadaşım aradı.istediğiniz tatil yerini çok uyguna ayarladım diye.her şey harika ve süper.her kesinde böyle dilekleri bonusuyla gerçekleşsin sevgiyle kalın

Alt 28-08-2010, 07:12 PM   #26 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

YESHAPPY
Yüzbaşı

Bir şey soracağım, sor sor bitiremiyoruz bu çekimi :)
İnsanın çok istediği bir şeyi unutması zor, neyse bunu geçtim de asıl sorum şu:
Diledik diyelim ve gün içinde aklımıza geldi, unutamadık bi türlü, bu çekim yasasının enerjisini etkiler mi?
Aklımıza hep gün içinde geldi;ama güzel hislerle geldi, hayal ediyoruz;ama güzel hisler içinde olsak bile unutamıyoruz. Hayal etmek istiyoruz. Bu durumda da çekim yasası sekteye uğrar mı?

bengusu
Moderator

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı
Bir şey soracağım, sor sor bitiremiyoruz bu çekimi :)
İnsanın çok istediği bir şeyi unutması zor, neyse bunu geçtim de asıl sorum şu:
Diledik diyelim ve gün içinde aklımıza geldi, unutamadık bi türlü, bu çekim yasasının enerjisini etkiler mi?
Aklımıza hep gün içinde geldi;ama güzel hislerle geldi, hayal ediyoruz;ama güzel hisler içinde olsak bile unutamıyoruz. Hayal etmek istiyoruz. Bu durumda da çekim yasası sekteye uğrar mı?

eğer gün içinde unutamıyorsan her aklına geldiğinde olmuş gibi imgele....
sevgiyle mutlu kal

YESHAPPY
Yüzbaşı

Teşekkürler ;)

SYRINKS
Teğmen

arkadaslar bişi sorcam
bu sabah yolda yururken aklımda bi sarkı geldi muzigi duyar gibi icimden coskuyla dinleyip yurumeye devam ederken bi kac dk sonra marketin önüne geldigimde kapıda duran bi adamın telefonu caldı ve tel. melodisi benim aklımda calan sarkının aynısı ve sozler bile benim aklımdaki ile aynı yerden devam ediyordu .. bu tesaduf mu cekim mi nedir arkadaslar ?

YESHAPPY
Yüzbaşı

Alıntı:
SYRINKS Nickli Üyeden Alıntı
arkadaslar bişi sorcam
bu sabah yolda yururken aklımda bi sarkı geldi muzigi duyar gibi icimden coskuyla dinleyip yurumeye devam ederken bi kac dk sonra marketin önüne geldigimde kapıda duran bi adamın telefonu caldı ve tel. melodisi benim aklımda calan sarkının aynısı ve sozler bile benim aklımdaki ile aynı yerden devam ediyordu .. bu tesaduf mu cekim mi nedir arkadaslar ?

Her zaman söylüyorum yine söyleyeceğim; tesadüf değil tevafuk ;)

Sanki telepatik de bir durum gibi bu. Şarkıyı söylerken keşke çalsa deyip unutmuş da olabilirsin, böylece bir çekim yapmış olabilisin.

himalayalar
Teğmen

Et almak için kardeşimi kasaba gönderdik, biraz sonra tv kanallarını dolaşırken bir azeri kanalında "etin kıymati niye bahalandı" başlığı altında haber programında bu konu konuşuluyordu. Ekranda boy boy etler vardı. Harikasın çekim yasası :)))

ayay
Teğmen

geçen sene arkadaşlarla dışarı çıkmıştık,ama bi yağmur-soğuk var ki sormayın çok fena üşüyodum:)neyse bi an içimden 'keşke güneş çıksa da ısınsak'diye geçirdim..inanırmısınız daha iki dk geçmeden yağmurdan soğuktan eser kalmadı veee güneş yüzünü gösterdi:)..çok şaşırdım...çekim yasası bu olsa gerek..

bengusu
Moderator

güzel bir tatil geçirdiğimi tatilde çok mutlu olduğumu çocukların ve eşimin çok eğlendiğini imgeledim.bu tatil dinlenmem kitap okumam içinde bir fırsat olacaktı.uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı da görmek istiyordum.kalacağımız yer bir arkadaşımız tarafından ayarlandı bizim ayarladığımız yerin yarı fiyatına...harika bir tatil geçirdik.çocuklar çok eğlendi.eşim beyaz tenli olduğu için güneşten fazla zarar görmeden bize eşlik etti.ayrılacağımız gün kahvaltıda o görmeyi istediğim arkadaşım beni aradı..ve bana yarım saatlik bir mesafede olduğunu söyledi.tayini bulunduğumuz ile çıkmış...dönüşte arkadaşımı görmek bonusu oldu.sadece olur mu olmaz mı diye düşünmeden dileğinizi gönderin inanın adrese teslim geliyor…
sevgiyle mutlu kalın…..

himalayalar
Teğmen

Harikasın bengusu... müthiş... tebrik ediyorum seni... herşey gönlünce olmaya devam eder umarum. sevgiyle kal...

karavan
Üsteğmen

Sayın bengüsu,

Keşke eşinizin güneşten yanmadığını da imgeleseydiniz.O da güneşten nasibini alırdı.

bengusu
Moderator

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı
Sayın bengüsu,

Keşke eşinizin güneşten yanmadığını da imgeleseydiniz.O da güneşten nasibini alırdı.

her sene güneşten dolayı tatilini kısa kesmek isterdi eşim bu tatilde onun rahatsız olmadan keyif alarak bize eşlik etmesini imgeledim beraber geçirdiğimiz en uzun tatil oldu böylelikle sevgiyle kalın...

Alt 28-08-2010, 07:16 PM   #27 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

himalayalar
Teğmen

mp3 çalarım olsun ve sesi kaliteli bir şekilde dışarı verebilsin. telkinleri gece uyurken dinlemek istiyorum... :))

himalayalar
Teğmen

inşallah dileğim gerçekleşir.

bondjamesbond
Teğmen

ya arkadaşlar bu yadıklarınız beni çok etkiledi bana bir yöntem gösterebilirmisiniz
nasıl oluyo yani ben gözlerimi kapatıyorum bmw x5 hayal ediyorum araba felan yok gözümün önünde
siz gerçekten görüyomusunuz yani valla rüyada sadece görüyorum film gibi başka yok
ya birde içten isteme nasıl oluyor yani yürekten (istiyosak istiyoruzdur öle değilmi)
bana örnek vererek açıklarsanız çok ama çok sevinirim şimdiden ardımlarnızdan dolayı teşekkürler
çekim yasası çok ilgimi çekiyor lütfen

bondjamesbond
Teğmen

arkadaşlar nasıl yaptığınızı açıklayıcı bir şekilde anlatırsanız çok ama çok sevinirim
teşekkürler

himalayalar
Teğmen

bmw ye zaten sahip olduğunu düşün...

şu an evinin önünde sokağın köşesindeki gölgelik bir yere parketmişsin arabanı.

istersen şimdi bile gidip binebilirsin...zaten senin araban...

hatta geçen hafta arkadaşlarınla arabaya atlayıp denize yüzmeye gitmiştiniz hatırladın mı :))

sonrada harika bir piknik yapmıştınız.

hatta arkadaşların arabanı biraz kirlettilere diye onlara çok pis fırça atmıştın... :)))

böyle düşünmeye devam et... :)))

kendini ikna ettiysen tamamdır...

tolgaasya
Teğmen

Çekim yasası evrenin en temel yasalarından biridir. Evrende makro düzeyde gezegenler, yıldızlar birbirini çeker, mikro düzeyde ise bir atomun yapısında atomun çekirdeği elektronlara çok hassas bir çekim gücü uygular ve çekim gücü sayesinde atom dağılmadan var olabilir. Evrenin her biriminde çekim gücü vardır ve şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, bu yasa olmasaydı evren var olmazdı.

Kuantum fizikçileri evrendeki her şey enerjiden oluştuğunu kanıtladı. Maddenin en küçük birimi enerjidir. Peki, çekim yasasının bu enerji kavramı ile ilişkisi ne? Şimdi onu açıklayalım. İnsan beyni bir gün içinde 60.000 tane düşünce üretebilmektedir. Bu düşüncelerin hepsi bir frekansa sahiptir. Yani diğer bir deyişle düşüncelerimiz somutlaşır. İstediğimiz cisim enerjiden oluşur ve bir frekans yayar; düşüncelerimiz de bir frekans yayar. Bu iki frekans mutlaka evrende birbirini çekecektir.

Çekim yasası; “benzer, benzeri çeker” şeklindeki sloganı her şeyi özetliyor. İnsan dev bir mıknatıs gibidir. Düşüncelerimiz ile evrene sürekli mesaj gönderiyoruz. Bu düşünceler belirli bir frekansta enerjiye dönüşüyor. Bu frekans gidip kendine en çok benzeyen frekans ile örtüşüyor. Böylece düşündüğümüz şey her ne ise bize doğru yaklaşıyor. Örneğin, araba sahibi olmak istiyoruz. İstediğimiz bu arabanın yaydığı bir frekans var. Bizim düşüncelerimizin de belli bir frekansı var. İşte bu iki frekans evrende birbiri ile buluşuyor. Sorun şu ki; insanların birçoğu istemediği şeyleri düşünür! Sonra da neden bütün olumsuzlukların tekrar tekrar başlarına geldiğini merak ederler.

Bluepebbles
Teğmen

Alıntı:
tolgaasya Nickli Üyeden Alıntı
Çekim yasası evrenin en temel yasalarından biridir. Evrende makro düzeyde gezegenler, yıldızlar birbirini çeker, mikro düzeyde ise bir atomun yapısında atomun çekirdeği elektronlara çok hassas bir çekim gücü uygular ve çekim gücü sayesinde atom dağılmadan var olabilir. Evrenin her biriminde çekim gücü vardır ve şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, bu yasa olmasaydı evren var olmazdı.

Kuantum fizikçileri evrendeki her şey enerjiden oluştuğunu kanıtladı. Maddenin en küçük birimi enerjidir. Peki, çekim yasasının bu enerji kavramı ile ilişkisi ne? Şimdi onu açıklayalım. İnsan beyni bir gün içinde 60.000 tane düşünce üretebilmektedir. Bu düşüncelerin hepsi bir frekansa sahiptir. Yani diğer bir deyişle düşüncelerimiz somutlaşır. İstediğimiz cisim enerjiden oluşur ve bir frekans yayar; düşüncelerimiz de bir frekans yayar. Bu iki frekans mutlaka evrende birbirini çekecektir.

Çekim yasası; “benzer, benzeri çeker” şeklindeki sloganı her şeyi özetliyor. İnsan dev bir mıknatıs gibidir. Düşüncelerimiz ile evrene sürekli mesaj gönderiyoruz. Bu düşünceler belirli bir frekansta enerjiye dönüşüyor. Bu frekans gidip kendine en çok benzeyen frekans ile örtüşüyor. Böylece düşündüğümüz şey her ne ise bize doğru yaklaşıyor. Örneğin, araba sahibi olmak istiyoruz. İstediğimiz bu arabanın yaydığı bir frekans var. Bizim düşüncelerimizin de belli bir frekansı var. İşte bu iki frekans evrende birbiri ile buluşuyor. Sorun şu ki; insanların birçoğu istemediği şeyleri düşünür! Sonra da neden bütün olumsuzlukların tekrar tekrar başlarına geldiğini merak ederler.

Dev bir mıknatıs, evet kesinlikle. Bundan daha güzel açıklamıyor hiçbir şey Çekim Yasası'nı.

Çok teşekkürler :)
Güzel bir haftasonu dilerim

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Dün yeni nişanlanan kuzenim bize gelecekti ve ben gelirken yanlarında birşyler getireceklerini malum tahmin ettim ama neyi getireceklerine ben karar verdim. Dün buradaki yazılardan birinde dondurmayla ilgili bir çekim okuyordum canım çekti ve dedimki akşam onlar bize gelirken tatlı yada çiçek filan getirmesinler direk dondurma getirsinler hatta " nasılsa getirirler" dedim. Ne gördüm, ne tattım sadece böyle söyledim ve getireceklerine inandım bu bile yetiyor bazen inanmak önemli.Olacağına kesin inanıp kafan rahat olacak. Bu kadarcık:)

arca
Üsteğmen

Bizde çiftlik almak istiyoruz. Onu çekiyorum. Bugün yarın olur inşallah Sizde bizim için çekin bende paylaşıyim....

Alt 28-08-2010, 07:25 PM   #28 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Dünde yine gittiğim misafirlikte dondurma ikram edilsin dedim yine oldu:))

Eğer bir dileğiniz gerçekleşmiyorsa, o konunun üzerine yoğunlaşın. O konuyla ilgili acaba daha önce olumsuz neler söylediniz, geçmişi gözden geçirin, söylediklerinizi. Ben neden 30 oldum, aşkımı buldum, işimi gücümü buldum neden hala evlenmedim hemde bu kadar çok isterken diye düşünürken, geçmişte söylediğim olumsuz ve konuyla ilgili hertürlü dikkat çekici cümleler aklıma geldi. Yıllar önce çeyizime aldığımız birkaç parçayı daha yerleştirirken bana yıllarca gelen, hediye edilen ve çeyizime koyulan havluların sayısını öğrenmek istedim. Çünkü zamanın birinde demiştiki" "çeyizimdeki havlu sayısı kaçsa işte ben o yaşta evleneceğim. Tabi ben havlu sayısını az diye biliyordum meğer 30 civarlarında belikde daha fazlaymış.Geçen gün o an aklıma geldi ve hemen iptal dedim. Belkide sırf bu yüzden engeller çıktı karşıma:) komik ama bu söylediklerimiz inanın gerçek oluyor. Bu durumu iptal ediyorum. Yerine yenisini koyuyorum. 2010-2011 arasında bir zamanda aşkımın çok iyi bir işi olur nasılsa ve hemen evleniriz." Çeyizimdeki havlu sayısı kaç olursa olsun ben 2010-2011 yılları arasında aşkımla nasılsa evlenirimhemde muhteşem bir düğünle":)

vitamin61
Yüzbaşı

Dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum canım ...

senerb_35
Teğmen

iyi ki varsınız ve tüm hayallerimizin gerçekleşmesi dileğiyle :)
netten bir alıntı umarım faydası olur.

Hayalleri gerçeğe çekmenin ön hazırlığı düşünmektir.
Yaptığınız ve başardığınız şeyleri kendinize model olarak almanız gerekir,bu detaylı irdeleme ile ilk adımda düşüncenin nasıl olup da fiziki plana aksettiğini, bunu nasıl başarabildiğinizi daha rahat göreceksiniz.
Yaratıcı eylem diye isimlendireceğimiz bu eylem serbest bir anlatımla; enerji halinde idealar(modeller ve düşünce kalıpları) aleminde bulunan gücün fiziksel olarak algılanması ile başlar. Algıladığınız veya bir şekilde bağlantı kurduğunuz bu düşünce enerjisi önce zihninizde belirir ve değerlendirilir. Bu serbest enerjiyi belli bir kalıba sokmak veya gitmesine izin vermek yapılacak ilk seçimdir. Devam etmek isterseniz bu düşünceyi bir kalıba sokmalı ve göz önünde canlandırma dediğimiz yol ile onu fiziki plana uygun hale getirirsiniz. Bu düşünce her ne ise onu elle tutulur, gözle görülür bir şekle indirgemek için onu dünyevi nesnelerle ilişkilendirirsiniz, böylelikle saf enerji formu şekillenmiş olur. Devamında yapacağınız şey bu tasavvur halini eylem sürecine sokup onun ile ilgili diğer nesneleri ve aracıları hayatınıza çekmek olacaktır. Bu cümleden anlayacağınız gibi yaratıcı düşünce bir çığ gibidir; başladığında bir anlık zihin pırıltısı gibi, işlevselleştiğinde ise tüm süreci içine alır. Düşünce eylemini diğer fiziksel eylemlere bağladıktan sonra uygun ortam oluşmuştur artık hareket enerjisi tek gereken şeydir. Ortaya çıkan ve fiziksel planda formunu gerçekleştiren düşünce enerjisi yaradılışın ve var oluşun tüm düğer aşamaları gibi diğer her şey ile bağlantı halindedir. Sonu olmayan evren gibi düşüncelerin de bir sonu yoktur. Yaratıcı düşünce bir kere başladığında kapı açılmıştır, birbirini takip eden düşünce formları sizinle bütünleşir ve bunlar siz gerçekleştirebilme erkini kazandıkça daha da güçlenecektir. Gerçekleştirme erki eylemlerinize inancın gücünü de katacaktır ve bunun yarattığı çekim alanı sizlerin her şey ile iletişim kurmanızı ve gereken tüm araçları olabilecek en verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Hayalleriniz gerçeğe çevirebilmek ve onu bu dünyaya uyulmayabilmek için onun bulunduğu kaynağın sizlerin ulaşabileceği bir yer olduğunu, onu ne kadar çok isteyip hakkında ne kadar fazla tasavvur(göz önünde canlandırma) yetinizi kullanırsanız o kadar çabuk sonuç alacağınızı unutmayın.

Kendinize hayallerinizin kaynağı ile bu fiziki plan arasında bir aracı bulun. Bu aracı yüksek benliğiniz, bir ışık huzmesi veya astral bedeniniz olabilir. Aracınız ve siz tamamen bir olmalısınız onu sizden ayrı bir şey olarak düşünmeyin. O sizin görünmeyen ve sadece algılanan boyutta varolan yanınızdır. Amacı sizin enerji eliniz olmak, sizin için bu dünyada gerekenleri ve isteklerinizi o koskoca verimli enerji aleminden çekip size getirmektir.

Düşüncelerinizi sadece aklınızla sınırlamayın, siz koskoca bir sinyal yayıcısınız bu gerçekliği kabul edin ve düşüncelerin olmasını isteğiniz şekli ile atomlarınıza, DNA sarmallarınıza, ve hücrelerinize dek işlediğini hissedin. Her nefes aldığınızda olmasını istediğiniz şeyin hayatınıza girdiğini düşünün ve bu şekilde davranın. Bu bile sizin bu düşünceleri hayata geçirmeniz için yeterli enerjiyi sağlamanıza olanak tanıyacaktır. Yapabilme erkini(gücünü) bir kez kazandığınızda kazandığınız bu yeti otomatikleşecektir. Eskiden sizleri için sadece hayal olan düşünce formları artık realiteniz olacaktır.

parici
Teğmen

Merhaba bu siteye bu sabah üye oldum ve sabahtan beri her konuyu didik didik ettim, okudum :) özellikle bu konuyu saatlerdir okuyorum ve bengüsu senin her yazdığını okudumda bişeyler imgeledim kafamda. Ve bir çekim gerçekleşti hemde hemen şimdi :)) sevgilimin beni 23:50 de arayacağını imgeledim ve 23:44'te aradı :)) ben saati unutmuştum yazdıklarınızı okumaya devam ediyodum. telefon çaldı açtım ve konuşma sırasında gözün duvar saatıne kaydı tam saatiydi :)) süper bişeyyyy... küçük küçük başladım bende ve yapabiliyorum :))

sevgiyle ve mutlulukla kalın :))

himalayalar
Teğmen

tebrik ederim seni... herşey gönlünce olsun... sevgiyle kal...

himalayalar
Teğmen

tebrik ederim seni... herşey gönlünce olsun... sevgiyle kal...

senerb_35
Teğmen

Zihninde benim gibi canlandırmakta zorluk yaşayanlar için, okuduğum kitaptan birkaç bilinçaltına yükleme örneği. Her gün, özellikle uykulu anlarda, sabah ve akşam tekrarlanması öneriliyor. Uygulayacaklara kolay gelsin, tez zamanda gerçekleşsin :)

Ev/araba v.s. sahibi olmak için;
Bilinçaltımdaki sınırsız zeka herşeyi biliyor. Düşündüğüm gibi merkezi bir yerde oan, güzel,... bütün ihtiyaçlarıma uyan ve gelirime uygun olan ideal evi benim önüme çıkaracağını biliyorum. Şu anda bu fikri bilinçaltıma gönderiyorum ve onun da bu düşüncemin yapısına göre karşılık vereceğini biliyorum. Bu dileğimi mutlak bir inançla ve güvenle bilinçaltıma ekliyorum; tıpkı içgüdüsel olarak büyüme yasaına güvenen bir çiftçinin toprağa tohum ekmesi gibi.

Aklınızdaki bir soruya/soruna cevap için;
bilinçaltımın sınırsız zekası her an, her yerde bilmek istediğim herşeyi bana gösteriyor.

İdeal eş için;
Şu anda dürüst, içten, sadık, huzur veren, mutlu, .... bir kadını/erkeği kendime doğru çekmekteyim. Çok beğendiğim bu nitelikler şu anda bilinçaltıma gömülmekte. Bu özellikleri sürekli düşündükçe, benim bir parçam haline gelecekler ve bilinçaltımda sarmalanacaklar.
Karşı konulmaz bir çekim gücü olduğunu ve bilinçaltımda inandığım şeyler doğrultusunda bir kadını/erkeği kendime çekeceğimi biliyorum. Bilinçaltımda gerçek olduğunu hissettiğim şeyi kendime çekerim. Onun vereceği huzura ve mutluluğa katkıda bulunacağım. O benim ideallerimi seviyor, ben de onunkileri. O benden daha üstün olmak istemiyor, ben de ondan üstün olmak istemiyorum. Sevgimiz, özgürlüğümüz ve saygımız karşılıklı.

parici
Teğmen

Paylaşımın için teşekkürler :)
iyiki varsın
iyiki varız
iyiki varım :)))

zahiri
Üsteğmen

Alıntı:
senerb_35 Nickli Üyeden Alıntı
Zihninde benim gibi canlandırmakta zorluk yaşayanlar için, okuduğum kitaptan birkaç bilinçaltına yükleme örneği. Her gün, özellikle uykulu anlarda, sabah ve akşam tekrarlanması öneriliyor. Uygulayacaklara kolay gelsin, tez zamanda gerçekleşsin :)

Ev/araba v.s. sahibi olmak için;
Bilinçaltımdaki sınırsız zeka herşeyi biliyor. Düşündüğüm gibi merkezi bir yerde oan, güzel,... bütün ihtiyaçlarıma uyan ve gelirime uygun olan ideal evi benim önüme çıkaracağını biliyorum. Şu anda bu fikri bilinçaltıma gönderiyorum ve onun da bu düşüncemin yapısına göre karşılık vereceğini biliyorum. Bu dileğimi mutlak bir inançla ve güvenle bilinçaltıma ekliyorum; tıpkı içgüdüsel olarak büyüme yasaına güvenen bir çiftçinin toprağa tohum ekmesi gibi.

Aklınızdaki bir soruya/soruna cevap için;
bilinçaltımın sınırsız zekası her an, her yerde bilmek istediğim herşeyi bana gösteriyor.

İdeal eş için;
Şu anda dürüst, içten, sadık, huzur veren, mutlu, .... bir kadını/erkeği kendime doğru çekmekteyim. Çok beğendiğim bu nitelikler şu anda bilinçaltıma gömülmekte. Bu özellikleri sürekli düşündükçe, benim bir parçam haline gelecekler ve bilinçaltımda sarmalanacaklar.
Karşı konulmaz bir çekim gücü olduğunu ve bilinçaltımda inandığım şeyler doğrultusunda bir kadını/erkeği kendime çekeceğimi biliyorum. Bilinçaltımda gerçek olduğunu hissettiğim şeyi kendime çekerim. Onun vereceği huzura ve mutluluğa katkıda bulunacağım. O benim ideallerimi seviyor, ben de onunkileri. O benden daha üstün olmak istemiyor, ben de ondan üstün olmak istemiyorum. Sevgimiz, özgürlüğümüz ve saygımız karşılıklı.

emegine saglik!

zahiri
Üsteğmen

bengusu ablam sayfani isgal etmis olcam ama bsy paylascammm :):):)

az once tv de varmisin yokmusun programini izlyoduk kiz kardesmle. ozellkle takp ettigmz bi program dgl.

eglenceli gelmyo ztn bu tarz programlarda geriliyorm 2 kat :D

her neyse .. dedikki hadi eglenelm

yarismaciyla beraber kutulari biz actik resmen:p

bir ben kutuya mavi yukledm hatta direk rakamlari cektim .. bi kiz kardesm inanilmz eglenceli cnku hepsi dogruydu!!

birinde yanildm onada odaklanmadm ve umursamadm aslnda skldm :D

ya super bsy cidden farkindalik iste budur!!

tam anlamiyla kutuya odaklandim enerjimi rakam uzeirne yogunlastrdm ve gercek oldgnu hayalleyp heyecanlandim sanirm onemli olan nokta bu hissetmek !!

iste boyle :) sevgiler ..^^

bengusu
Moderator

Alıntı:
zahiri Nickli Üyeden Alıntı
bengusu ablam sayfani isgal etmis olcam ama bsy paylascammm :):):)

az once tv de varmisin yokmusun programini izlyoduk kiz kardesmle. ozellkle takp ettigmz bi program dgl.

eglenceli gelmyo ztn bu tarz programlarda geriliyorm 2 kat :D

her neyse .. dedikki hadi eglenelm

yarismaciyla beraber kutulari biz actik resmen:p

bir ben kutuya mavi yukledm hatta direk rakamlari cektim .. bi kiz kardesm inanilmz eglenceli cnku hepsi dogruydu!!

birinde yanildm onada odaklanmadm ve umursamadm aslnda skldm :D

ya super bsy cidden farkindalik iste budur!!

tam anlamiyla kutuya odaklandim enerjimi rakam uzeirne yogunlastrdm ve gercek oldgnu hayalleyp heyecanlandim sanirm onemli olan nokta bu hissetmek !!

iste boyle :) sevgiler ..^^

canım sayfamı işgal etmiyorsun.bu sayfayı çekim yasasıyla ilgili paylaşımlarımız için açtık.paylaştıkça çekim yasası farkındalığımız artıyor.bol bonuslu bir hafta diliyorum.
sevgiyle kalın

Alt 30-08-2010, 11:09 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,259
141 Mesajinıza toplam 878 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatamorgana is an unknown quantity at this point

Çekim yasası sayesinde çok güzel bir yaz tatili geçirdim. Dolu dolu 2 ay... Yaz başında ne istediysem oldu.. O kadar mutluyum ki, şuan bunları yazarken bile ağzım bir karış açık :))
fatamorgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2010, 11:43 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

arkadaşlar bu secret kitabı ilk çıktığında almıştım ve daha yarısına gelmeden aldım elime kağıt kalemi ailemin birlikte olmama müsade etmediği ama benim deliler gbi sewdiğim adamla evlenmek istedğim tarihi yazmaya başladım işin ilginç yanı istediğim tarih bulunduğum tarihten 2 ay sonrasıydı 27-10-2007 inandım ve serbest bıraktım ve şimdi evlilik cüzdanımda o tarih yazıyo mutluluğumda bonusum oldu
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks