Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bengusu Moderator Bu siparişi vererek çekim yasasını çalıştırdığımı o zaman bilmiyordum.üniversite bitmişti.tam istediğim gibi bir iş bulmuştum.yanlız kalıyordum.kocaman bir ev ve bir ben. evrene sipariş verdim.yakışıklı uzun boylu beni anlayacak gerektiğinde eş gerektiğinde arkadaş olacak beni anlayacak bir eş isteğimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-08-2010, 05:58 PM   #11 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

bengusu
Moderator

Bu siparişi vererek çekim yasasını çalıştırdığımı o zaman bilmiyordum.üniversite bitmişti.tam istediğim gibi bir iş bulmuştum.yanlız kalıyordum.kocaman bir ev ve bir ben.evrene sipariş verdim.yakışıklı uzun boylu beni anlayacak gerektiğinde eş gerektiğinde arkadaş olacak beni anlayacak bir eş isteğimi göndermiştim.sonra yalnızlık duygusuyla ağlamaya başladım.
Allah’ım bir benimi unuttun böyle yalnız diye.Ne kadar ağladım bilmiyorum.Rüyamda hiç tanımadığım yakışıklı bir genç “ağlama artık ben geliyorum” dedi.bir ay sonra o rüyamda gördüğüm gençle tanışıp bir yıl sonra evlendim.aslında her gün bilerek veya bilmeyerek ne siparişler gönderiyoruz.ağzımızdan çıkan her şeye dikkat etmek gerekiyor.çünkü gerçekleşiyor.bütün her kesin istediklerinin gerçekleşmesi dileğiyle
sevgiyle mutlu kalın

ceylan84lum
Üsteğmen

allah mutluluğunuzu daim etsin canım..evliliğiniz bir ömür sürsün..

darısı da başımıza olsun:))))))))

mutluluklar

bengusu
Moderator

Alıntı:
ceylan84lum Nickli Üyeden Alıntı
allah mutluluğunuzu daim etsin canım..evliliğiniz bir ömür sürsün..

darısı da başımıza olsun:))))))))

mutluluklar

amin canım allah seninde gönlüne göre versin

Net
Üsteğmen

N'oldu düğün mü var adres verin geleyim hemen

atalaysuna
Teğmen

Merhaba arkadaşlar,
nerdeyse bütün sayfaları okudum. Denyimlerinizden faydalanacağım. Güzel paylaşımlarda bulunabilmek dileğiyle. Hoşbuldum.

prenses1
Üsteğmen

Alıntı:
atalaysuna Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba arkadaşlar,
nerdeyse bütün sayfaları okudum. Denyimlerinizden faydalanacağım. Güzel paylaşımlarda bulunabilmek dileğiyle. Hoşbuldum.

hoş geldiniz tamamını okuduysanız paylaşımlarınızı bekliyoruz..

atalaysuna
Teğmen

Alıntı:
prenses1 Nickli Üyeden Alıntı
hoş geldiniz tamamını okuduysanız paylaşımlarınızı bekliyoruz..

Teşekkür ederim, zevkle inşallah.

cadi_bm
Yüzbaşı

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı
Bu siparişi vererek çekim yasasını çalıştırdığımı o zaman bilmiyordum.üniversite bitmişti.tam istediğim gibi bir iş bulmuştum.yanlız kalıyordum.kocaman bir ev ve bir ben.evrene sipariş verdim.yakışıklı uzun boylu beni anlayacak gerektiğinde eş gerektiğinde arkadaş olacak beni anlayacak bir eş isteğimi göndermiştim.sonra yalnızlık duygusuyla ağlamaya başladım.
Allah’ım bir benimi unuttun böyle yalnız diye.Ne kadar ağladım bilmiyorum.Rüyamda hiç tanımadığım yakışıklı bir genç “ağlama artık ben geliyorum” dedi.bir ay sonra o rüyamda gördüğüm gençle tanışıp bir yıl sonra evlendim.aslında her gün bilerek veya bilmeyerek ne siparişler gönderiyoruz.ağzımızdan çıkan her şeye dikkat etmek gerekiyor.çünkü gerçekleşiyor.bütün her kesin istediklerinin gerçekleşmesi dileğiyle
sevgiyle mutlu kalın

Çok güzelmiş , çok güzel bir hikayen var. Ne mutlu sana
Nerde eksik ya da yanlış yapıyorum olmuyor acaba???
Onunla tanıştığında kendinle ilgili hissettiğin duygu
kendine yettiğin ve içinde hissettiğin kendine olan
güven ve sevgi miydi canım ....

bengusu
Moderator

Alıntı:
cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı
Çok güzelmiş , çok güzel bir hikayen var. Ne mutlu sana
Nerde eksik ya da yanlış yapıyorum olmuyor acaba???
Onunla tanıştığında kendinle ilgili hissettiğin duygu
kendine yettiğin ve içinde hissettiğin kendine olan
güven ve sevgi miydi canım ....

hep ayaklarımın üstünde durmak zorunda kaldım...her şeyi kendim yaparak öğrendim.her zaman her şeyi en güzeli öğrenerek yapabilirim cümlesini kişisel gelişimle tanışmadan önce sürekli tekrarlardım.şimdide kendime çok güvenir kendimi severim sende canım Nerde eksik ya da yanlış yapıyorum olmuyor acaba???bu cümleni değiştir süprizlere kapını aç.hayata nasıl bakarsan o da sana öyle bakar..sevgiyle kal

Nesira
Teğmen

Bugün içerisinde yaşadığım iki olayı paylaşayım sizlerle..

Akşam üstü kursa giderken bir kızın üzerinde şal gördüm, çok hoşuma gitti. Aynısından bulabilir miyim acaba diye düşündüm ama unuttum hemen. Kursa gittim. Yaklaşık bir buçuk aydır tanıdığım bir arkadaş var kursta, eşiyle 2 hafta önce tatile gitmişlerdi Dubai ve Maldivler'e.. Dönmüş tatilden ve bugün derse geldi. Bir de baktım elinde poşet, bana Dubai'den şal getirmiş :) Hem de o kadar güzel ki, o yolda gördüğüm kızın şalı ile aynı renkte ama ondan daha güzel :)

Annem dantel örmeyi çok sever. Havlu üzerine dikilen sepetli, çiçekli büyük ve zahmetli bir süs danteli örüyordu. Sabah örmeye devam ederken komşumuz ve yakın dostumuz Zübeyde ablanın arkadaşı Macide abla gelmiş aklına.. Çok sempatik bir insandır. "Onun kızının çeyizine de öreyim bir tane hediyelik, hem evde lila ip de var, onunla güzel olur" diye düşünmüş.

Öğleden sonra kapı çaldı, açtım ki Macide abla gelmiş. İlk defa onun tek başına bize geldiğini gördüm ve uzuuun zamandır da haber bile alamıyorduk kendisinden. Her neyse, kendisi Zübeyde ablayı evde bulamayınca bize uğramış. Oturdu, kahve yaptım. Koltuğun üzerinde annemin yaptığı danteli görünce anneme, "Çok güzel bir dantelmiş bu ya" dedi. Ardından gelen cümle, "Yaaa benim kıza da yapar mısın F.. Hanım?"

Annem şaşırdı. Güldü. "Ne renk istersin ?" dedi. Cevap: "Lila rengi çok güzel olur"

Annem daha fazla güldü ve olayı anlattı. Çok hoşumuza gitmişti.

Ve birşey daha, ben Macide Abla ile ilgili bu satırları sessizce yazarken, olaydan habersiz ablam, ders çalışmayı bıraktı, yatağına oturdu ve durup dururken Macide Abla'dan bahsetmeye başladı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-08-2010, 06:02 PM   #12 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Merhaba arkadaşlar birkaç gündür yazamıyorum, güzel çekimler olmuş yine:) çok sevindim ve tebrik ederim, aramıza yeni gelen arkadaşlarada hoşgeldiniz diyorum. Evetttt gelelim yaptığım çekimleri anlatmaya. Birkaç tane oldu aklıma gelenleri yazacağım.

Nakit para bana gelsin dedim:) aynı gün içinde istediğimden çok geldi. 1 ay önce bir gezi dilemiştim ama kararsızdım dolayısıyla olmadı ama oanda dedimki nasılsa dedim yine bir gezi çıkar hemde Amasra'ya dedim ve hemde yakınlarımla rahatça gidebileceğim bir gezi olur dedim. Unutmuşum bu hafta annem böyle böyle bir gezi var sen gelecek misin dedi, bende hemen erkek arkadaşımla konuştum ve hiç problem çıkmadı, gittim eğlendim, gezdim, gördüm ve deşarj olup geldim.:)

1 aydır sürekli abim ve işimiz için sürekli parayla ilgili çekimler yaptım. Bir mavi bardak aldım, içine suyu doldurdum ve mavi ışık enerjisini çağırdım. (yukarıdan mavi bir ışığın benim üzerime geldiğini imgeledim ve sonra başımın üstüne doğru olan kısımdan bu mavi ışığın suyun içine doğru aktığını hayal ettim) Sonra o suya görev verdim dedimki: mavi ışık enerjisi akıttığım bu suyla para bize aksın, parayı bu şirket mıknatıs gibi çeksin, çekler dolu dolu gelsin dedim:) ve teşekkür ettim, güvendim inandım bıraktım unuttum gitti. Bu arada o su dolu bardağı ofisin güney doğusuna yerleştirdim. Bunlar kitaplardan ve sağdan soldan duyduklarımdı ben hepsini birleştirdim:))) çok da güzel oldu, işede yaradı.

Abimler ne zaman bir şey için imkansız deseler ben hemen o konuya kulak kesiliyorum, çünkü biliyorumki hayatta imkansız diye birşey yok ve ben hemen bu çekim yasası oyununu yeniden kuruyorum. Oyun deyince eğlenceli oluyor ondan dedim. Onlar mesela diyorki: 3 makinede 4 makinenin yaptığı işi yapması imkansız diyorlar:) bende muzur bir şekilde güşümseyip içimden yada dışarıdan diyorumki:) görürsünüz o 3 makine 4 makinenin yaptığını yapar hemde tıkır tıkır çalışır bu nasılsa aynen böyle olur diyorum, güveniyorum, inanıyorum neden? Çünkü biliyorumki çekim yasası bunu kesin gerçekleştiriyor. Beklemiyorum, unutuyorum aradan 1 hafta geçiyori 1 ay geçiyor ve evet o makineler aynen benim dediğim gibi çalışıyor ve evet haftalardır çek vermeyen adam bile çeklerini gönderiyor:)) devamı artarak nasılsa gelir ve herkesin hayrına olacak şekilde her zaman nasılsa gelir, çok teşekkürler.
Büyük bir sevinçle bunları sizlerle paylaştım, paylaşımlarınızı bekliyorum, Sevgiler.

YESHAPPY
Yüzbaşı

Maşallah hepimizeeeee :) Evet "İmkansız diye birşey yok" hiç olmadı :)
Küçükken bir derginin arka kapak reklamında yazıyordu. "Hiç birşey imkansız değildir" diye, o günden beri sahiplendim bu yazıyı :)

Hayırlı çekimler :)

Megavolt
Üsteğmen

Kendime yeni bi bilgisayar koltuğu çektim (istediğimi bile unuttuğum bi anda geldi :)))))))))) gerçekten nereden geleceği belli değil arkadaşlar hepinize iyi çekimler
sevgiler

bengusu
Moderator

gazetede bir resim gördüm.insanlar tahta masalara oturmuş ayaklarını suya sallamışlar.muhteşem manzarayı seyredip keyifle balık yiyorlar.dayanamayıp balıklama atladım o resmin içine o masada oturdum ayaklarımı buz gibi suyun içine salladım keyifle balığımı yedim.sonrada unuttum.eşim süpriz bir tatile götürdü beni.fethiyeye çok güzel bir yer.tatilin sonuna doğru saklıkente gezmeye gittik.suların içinde tahta masalar manzara muhteşem ve balık keyfi.o resmi hemen hatırladım.evrene sipariş verip oldumu oluyormu diye sorgulamazsak dileklerimiz gerçekleşiyor süper

YESHAPPY
Yüzbaşı

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı
Kendime yeni bi bilgisayar koltuğu çektim (istediğimi bile unuttuğum bi anda geldi :)))))))))) gerçekten nereden geleceği belli değil arkadaşlar hepinize iyi çekimler
sevgiler

Yaa benim de çok ihtiyacım var;ama çekim yapasım yok
Güle güle kullan ;)

YESHAPPY
Yüzbaşı

Alıntı:
gazetede bir resim gördüm.insanlar tahta masalara oturmuş ayaklarını suya sallamışlar.muhteşem manzarayı seyredip keyifle balık yiyorlar.dayanamayıp balıklama atladım o resmin içine o masada oturdum ayaklarımı buz gibi suyun içine salladım keyifle balığımı yedim.sonrada unuttum.eşim süpriz bir tatile götürdü beni.fethiyeye çok güzel bir yer.tatilin sonuna doğru saklıkente gezmeye gittik.suların içinde tahta masalar manzara muhteşem ve balık keyfi.o resmi hemen hatırladım.evrene sipariş verip oldumu oluyormu diye sorgulamazsak dileklerimiz gerçekleşiyor süper

Çok güzelmiş mmmm. Gözlerimi kapatıp bende hayale dalacağım;ama resim lazım bana

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:

Süpermiş Bengusu , onca işin, yoğunluğun ardından iyi gelmiştir bu tatil sana. Çok sevindim. Ayrıca teşekkürler.

vitamin61
Yüzbaşı

Bu başlıkta özellikle bengusu ve hayallerim gerçekleşiyor un yazılarını takip ediyorum. Hem sizin adınıza mutlu oluyorum hem de inancım artıyor. İyi ki varsınız...
Alt 28-08-2010, 06:07 PM   #13 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Ben Bengusunun bu başlığındaki yazılarını okuyarak öğrendim. Biliyordum birşeyleri ama doğru uygulamıyordum, bazıları tesadüf gerçekleşiyordu ama onun sayesinde tam öğrendim denilebilir:) Bu yüzden Bengusu'ya çok teşekkürler paylaşımları için. İyiki varsınız arkadaşlar.

bengusu
Moderator

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı
Bu başlıkta özellikle bengusu ve hayallerim gerçekleşiyor un yazılarını takip ediyorum. Hem sizin adınıza mutlu oluyorum hem de inancım artıyor. İyi ki varsınız...

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı
Teşekkürler canım. Ben Bengusunun bu başlığındaki yazılarını okuyarak öğrendim. Biliyordum birşeyleri ama doğru uygulamıyordum, bazıları tesadüf gerçekleşiyordu ama onun sayesinde tam öğrendim denilebilir:) Bu yüzden Bengusu'ya çok teşekkürler paylaşımları için. İyiki varsınız arkadaşlar.

çok teşekkür ederim..burada paylaştıklarım birilerine faydalı oluyorsa ne mutlu bana.buraya yazmak çekim yasası konusunda farkındalığımı artırıyor sizde paylaşın arada dönüp okuyun bol bonuslu günler olsun...çekiminiz tavan yapsın iyi ki varsınız...

jormungandr
Teğmen

Dün acil bir durum için Ankara'ya gitmiştim.Günübirlik gidip tekrar dönücektim.İşlerimi hallettim ve dönüş biletini almak için internete girdim tabiki tüm biletler satılmış..Aceleye getirdiğimden dönüş biletini almayı unutmuştum ve şimdide bilet yoktu.Bana uyan trenin kalkmasına 3 saat gibi bir süre vardı.Dur bakalım belki bi rezervasyon iptal olur düşüncesiyle biraz daha kurcaladım neti :)sonra dedim neden bir çekim yapmayayım(!)kendimi trene binmiş ve camdan dışarıyı izlerken tasavvur ettim.bunu beş dakika kadar yapmıştım ki akabinde bir yer bosaldı ve biletimi aldım :)Yasa her daim işliyor bunu bilmekte bize sonsuz bir güven veriyor.Yeter ki buna inanalım ve akan bereketi görmeyi başaralım..

carpediem27
Teğmen

Güçlerimizin farkında olmamız ne kadar güzel (: bu konu için bir söz buldum ben ya da değiştirdim diyelim: Nazar etme ne olur, hayal et seninde olur

bengusu
Moderator

ne güzel her kes istediklerini gerçekleştiriyor....
bol bonuslu bir hafta olsun arkadaşlar...mutluluğunuz tavan yapıp bütün dilekleriniz adresinize bonusuyla teslim gelsin..

sevgiyle...

naz78
Üsteğmen

günaydın herkeze bende size bir çekimi anlatayım ama inanılmaz mutlu oldum annemler bize gelmişlerdi ve 4 gündür bizdelerdi annem kuran okur her sabah kuran ın varmı dedi evet dedim getirdim verdim neyse okudu kuran nın meali var büyük güzel bir kuran annemin hoşuna gitti güzelmiş bende böyle bir kuran istiyorum meali dedi bende o an içimden anneme hediye etsemmi diye geçirdim sonrada neyse ben ona yeni bir kuran alırım dedim ertesi gün eşimin iş yerine peygamber efendimizin kutlu doğum haftası nedeniyle hediye kuran getirmişler öğlen elinde geldi şaşkınlıkla ve büyük mutlulukla inanamıyorum dedim ben dün anneme kuran almaya niyetlendim bugün hediye geldi yanında bonusu olarakta ilmihal çok güzel bir duygu ve dedim onlarada ben böyle düşünmüştüm ve geldi dedim isteyince oluru anlatmaya çalıştım herkezin dilekleri gerçek olsun mutlu bir gün olsun

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
jormungandr Nickli Üyeden Alıntı
Dün acil bir durum için Ankara'ya gitmiştim.Günübirlik gidip tekrar dönücektim.İşlerimi hallettim ve dönüş biletini almak için internete girdim tabiki tüm biletler satılmış..Aceleye getirdiğimden dönüş biletini almayı unutmuştum ve şimdide bilet yoktu.Bana uyan trenin kalkmasına 3 saat gibi bir süre vardı.Dur bakalım belki bi rezervasyon iptal olur düşüncesiyle biraz daha kurcaladım neti :)sonra dedim neden bir çekim yapmayayım(!)kendimi trene binmiş ve camdan dışarıyı izlerken tasavvur ettim.bunu beş dakika kadar yapmıştım ki akabinde bir yer bosaldı ve biletimi aldım :)Yasa her daim işliyor bunu bilmekte bize sonsuz bir güven veriyor.Yeter ki buna inanalım ve akan bereketi görmeyi başaralım..

Süper olmuş, tebrikler

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Ben ne zamandır mangal yakan biri olsada davet etse diyordum. :) erkek arkadaşım yaptı bizde yedik. Çok inanılmaz güzel pembe bir elbise görmüştüm, ama biz düğün için elbiseyi çoktan almıştık:), bişeyler oldu ve elbiseyi beğenmediğimize karar verdik annemle ve gittik değiştirmeye ama ondan hemen önce annem istersen o beğendiğinide alalım biz belki diğer yerde değiştirmek için güzel birşey bulamayız dedi:) sevinerek o beğendiğim elbisenin olduğu mağazaya gittik. Fiyatlar orda baya iyiydi, elbiselerin hepsi brbirinden güzel, zarif abartısız ve şıktı. Bende birkaç tane daha giydim baktım o arada, annem ne giydiysem beğendi, anne nolur bunuda alalım birini kınaya diğerinide arkadaşlarımın düğününe giyerim dedim, tamam dedi aldık:) ( Bu arada geçen birkaç gün içinde, o mağazanın web sitesinden o elbisenin fotosunu buldum masaüstüne "benim pembe elbisem" diye yazdım:) işte aynen öyle oldu benim pembe elbisem oldu.

vitamin61
Yüzbaşı

Çok sevindim canım süpersin...

jormungandr
Teğmen

arkadaşlar yarım saattir odamın altını üstüne getirdim kaybettiğim hafıza kartını bulmak için.Aramadığım yer kalmadı ve bulamadım.Oturdum ve bulamayacağımı düşünürken birden aklıma yasanın gücü geldi ve moralim bozuk olmasına rağmen çekim yapmaya başladım:kısa bir süre kartı bulduğuma ve dosyalarıma ulasıp onları bilgisayarıma kaydederken tasavvur ettim.Bunu 2-3 dk kadar yapmıştımki odamdaki valizime gözüm ilişti 'bari giysilerimi asayım olayı unutayım' dedim.Gömleğimi asarken nedense ön cebine bakma isteği geldi ve birde ne göreyim hafıza kartım gömleğimin cebinde :D orada olmasına bir anlam veremedim ama yasa yine beni haklı çıkardı :)Moral bozmadan çekimlere devam arkadaşlar ;)
Alt 28-08-2010, 06:11 PM   #14 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Nesira
Teğmen

Alıntı:
naz78 Nickli Üyeden Alıntı
günaydın herkeze bende size bir çekimi anlatayım ama inanılmaz mutlu oldum annemler bize gelmişlerdi ve 4 gündür bizdelerdi annem kuran okur her sabah kuran ın varmı dedi evet dedim getirdim verdim neyse okudu kuran nın meali var büyük güzel bir kuran annemin hoşuna gitti güzelmiş bende böyle bir kuran istiyorum meali dedi bende o an içimden anneme hediye etsemmi diye geçirdim sonrada neyse ben ona yeni bir kuran alırım dedim ertesi gün eşimin iş yerine peygamber efendimizin kutlu doğum haftası nedeniyle hediye kuran getirmişler öğlen elinde geldi şaşkınlıkla ve büyük mutlulukla inanamıyorum dedim ben dün anneme kuran almaya niyetlendim bugün hediye geldi yanında bonusu olarakta ilmihal çok güzel bir duygu ve dedim onlarada ben böyle düşünmüştüm ve geldi dedim isteyince oluru anlatmaya çalıştım herkezin dilekleri gerçek olsun mutlu bir gün olsun

Allah'ım ne kadar da benzer bir olayı bana da yaşattın..

Arkadaşıma ofisi için güzel bir defter lâzımdı, bendeki ajandayı görüp çok beğenmişti. Ona hediye etsem mi diye düşündüm fakat bana da lâzımdı.. 'Ben ona alırım' dedim içimden fakat sonrasında kırtasiyelere baktım ve hiç aradığım gibi birşey bulamadım.. Sonra da unuttum..

Bugün Taksim Cemal Reşit Rey'deki Kutlu Doğum Programına davetliydik ve ablamla gittik.. Katılan herkese Kutlu Doğum hediye paketi verdiler.. İçerisinde güllü lokum, dergi, kartela, dosya ve aradığımdan çook daha güzel bir defter Öyle sevindim ki, şimdiden sabırsızlanıyorum hediyemi takdim etmek için.. Rabbim, şükürler olsun sana verdiğin tümmm nimetler için..

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
jormungandr Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar yarım saattir odamın altını üstüne getirdim kaybettiğim hafıza kartını bulmak için.Aramadığım yer kalmadı ve bulamadım.Oturdum ve bulamayacağımı düşünürken birden aklıma yasanın gücü geldi ve moralim bozuk olmasına rağmen çekim yapmaya başladım:kısa bir süre kartı bulduğuma ve dosyalarıma ulasıp onları bilgisayarıma kaydederken tasavvur ettim.Bunu 2-3 dk kadar yapmıştımki odamdaki valizime gözüm ilişti 'bari giysilerimi asayım olayı unutayım' dedim.Gömleğimi asarken nedense ön cebine bakma isteği geldi ve birde ne göreyim hafıza kartım gömleğimin cebinde :D orada olmasına bir anlam veremedim ama yasa yine beni haklı çıkardı :)Moral bozmadan çekimlere devam arkadaşlar ;)

Ben de dün bütün gün ofisimin heryerini aradım bilgisayar temizleme spreyiyle mendilimi bulamadım, evde de yoktu. Sonra nasılsa bulurum ben onu dedim. Akşam eve tekrar gittiğimde tesadüfen makyaj çekmecemin içinden çıktı ve evet oraya koyduğumu unutmuştum Huzursuz olmamak gerek, nasılsa bulunacağına inanmak gerek.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Yaptığımız güzel çekimler gibi aslında pekçok kötü çekimlerimiz var. Bence Allah öyle bir düzen kurmuşki, örneğin bir suç işlerseniz size çok çok daha kötüleri ileride otomatik olarak geri dönüyor. Birnevi aslında bu dünyada biz zaten cezalandırılıyoruz ve bu bence çekim yasası üzerinden gerçekleşiyor. İyi birşey yaptğımızdada tabiki çok çok daha iyileri şaşırtıcı bir şekilde gerçek oluyor. Dileğimiz iyi niyetliyse kimseye zararı yoksa gerçekleşiyor! Bu çok önemli bir ayrıntı. Öyle güzel bir dünya yaratmışki, öyle güzel bir evren varki insan daha derinlere indikçe şaşırıyor ve o mucize dediğimiz şeylerin aslında mucize olmadığı Allah'ın önceden belirlediği düzene göre döndüğü belli diye düşünüyorum. Bize beyin denen o güzelliği sunmuş ve biz malesef sınırlar içinde takılıp kalıyoruz. Bir kere neden onun 100de 100ünü kullanmayalım ki? Sınırlarda takılı kalmayalım, yeni fikirlere burun kıvırmayalım şöyle bir onada bakalım onuda deneyelim ve öğrenelim sonra zaten şaşırtıcı sonuçları görürüz, yada görmeyiz orası bize kalır tabiki. Birazdan vereceğim örnek yanlış düşüncelere sebep olmasın lütfen. Sadece çok şaşırtıcı bir örnek gibi geldi bana. İsim vermeden anlatırsam belki daha iyi olacak. Zamanında birilerinin asılmasının emrini veren bir paşanın sizce yemek yerken boğazına birşey kaçmasından dolayı boğularak ölmesinin sebebi nedir? İşe çekim yasası tarafından bakmak istedim. Kime ne yaparsak, yada neye sebep olursak benzer durumları kendimize çekeriz! Bunu bir düşünün. En güzel ben olacağım diyen birisi, gittiği yerde kimseden iltifat görmediği gibi, başkalarınıda kıskanıyor bulur kendisini. Buna engel olamaz. En ufacık kötü düşüncemiz bize inanın geri dönüyor eninde sonunda. Bunun tersine en güzel düşüncelerimiz bizlere hep benzer güzellikleri getiriyor hemde bonusuyla. Bundan sonra herkes hakkında o kişiyle ilgili güzel şeylerini bulup ona odaklanın ve hatalarını görmezden gelmeyin, ama affedin ve şans verin. Ondan sonra yaptığını unutun demiyorum ama onun yaptığı elbet güzel birşeyler vardır, onunla ilgili o güzel şeylerini düşünüp ona odaklandığınızda o kişiyi seveceksiniz ve sonrasında sizi huzursuz eden o minik kötü düşüncelerden kurtulunca ne rahatsız olacaksınız nede mutsuz. Herşey hep iyiye doğru gider. Olaylara başka taraftan bakmayı unutmayalım yaşamımız değişsin.

cymbella
Teğmen

yaaa ama ben yerim bu çekim yasasını.yaptım en sonunda ben de başardım.arkadaşlar ben 3 aydır işsizim ocakta işten ayrılırken tam 3 ayım var 3 ay sonra boşta olmayacam demiştim (tabi ozamanlar bu konularla bu kdar ilgili değildim öylesine içimden geçirip unutuverdim.alın size bilmeden serbest bırakma)neyse 2 gün önce rüyamda oturduğum semtte bi telefoncu varmış orda işe giryodum ve bu sabah ben uyurken telefon çaldı eskiden çalıştığım eczaneden arıyorlardı.işler çok karıştı bizimle çalışırmısın dediler.inanamadım şaşkınlığımdan cvp veremedim.be geleyim konuşuruz diyebildim sadece.heee bonusumda vaar eczacı: sen ders çalışıyosun programını yap çalışma saatlerini ona göre belirleyelim dedi .vay bee sen neymişsin be çekim

serap41
Teğmen

belki inanmayacaksınız ama çok yakın arkadaşım aynı şekilde ve hiç parası yokken araba sahibi oldu . önce hayal etti sonra arabasına park yeri hazırladı araba için koku falan aldı ve sonunda arabayı aldı ;)

aybükem
Üsteğmen

Alıntı:

bende denemeliyim tatile ihtiyacım var

nisan_
Teğmen

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum..Ama cekim yasası kitabını 3 defa okudum..Ve nette de cok arastırdım..Ama bu sitede birebir yazdıklarınızı okuyunca daha da ilgimi cekti..
Size sormak istediğim bir kac sey var..

En önemlisi istediğimiz sey sadece kendimizle alakalı değilse yani iki kişiyi ilgilendiren birseyse o zaman cekim yasası nasıl işler?
Yani benim istediğim durumu ya karsı taraf istemiyorsa o zaman da ben hayatıma isteğimi cekebilirmiyim ve bunun yolu nedir?
İkinci bir sorumda tamam ben isteğimi belirledim ve Allah a duamı ettim.Kabul edeceğine de inandım..
Bu noktadan sonra bir kac yazıda okumustum ve bir daha o konuyu kapattım yazmıs arkadaslar ,ben bunu anlayamadım..
Yani artık isteğim oldu gibi düsünüp bir daha istediğim seyle ilgili düsünmeyecek miyim??

aybükem
Üsteğmen

ikinci soruna cevap vereyim dileğini istedikten sonra dileği beklemeye değil yaşamaya devam edersen adresine teslim geliyor.sevgiyle

nisan_
Teğmen

Alıntı:
arkadaşlar tokattan ceviz sipariş vermişler.tokatın cevizi çok güzel olurmuş.içimden keşke bende verseydim çocuklar yerdi diye düşündüm ve imgeledim .akşam eve gittiğimde kuzenim geldi.5 kilo ceviz ve bir okadar da elma yani bonusuyla geldi.gerçekleşen dileklerinizi yazmanız çekim yasası farkındalığınızı artırıyor.ve hayatımıza istediğimiz her şeyi çekebiliyoruz.
sevgiyle mutlu kalın...

Yazdıklarını okuyorum,son sayfalardan da okudum baya..Cidden bu kadar her istediğin hemen gerceklesiyor mu?Yani gercekten şaşkınlık içinde kaldım...
Sadece dilinle kalbinin isteğinin aynı noktada bulusması yetiyor mu isteklerinin olmasına???
Ya da bunun tılsımı nedir?

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
serap41 Nickli Üyeden Alıntı
belki inanmayacaksınız ama çok yakın arkadaşım aynı şekilde ve hiç parası yokken araba sahibi oldu . önce hayal etti sonra arabasına park yeri hazırladı araba için koku falan aldı ve sonunda arabayı aldı ;)

Peki hiç parası yokken ne şekilde geldi araba ona? Biri mi hediye etti? Para mı çıktı lotodan yada başka birşey mi oldu? Çok meral ettim, tabiki söylemek zorunda değilsin
Alt 28-08-2010, 06:15 PM   #15 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Sevgili arkadaşlar kaçgündür bu siteye doğrudüzgün giremiyorum. Sayfa açılıyor iki saat bekliyorum. Özel mesajlarınıza yazdığım cevaplar gitti mi gitmedi mi bilmiyorum, ama inanın cevap yazdım. Yazdım ama diğer sayfaya geçene kadar sürekli bekleme yaptı bende sinirlenip kapattım. Sonra akşam dedimki yarın herşey tıkır tıkır çalışır nasılsa bende hayatımdeğişti.comdaki mesajları okuyabilir ve yazdığım cevaplarda gönderilir dedim. Bugün şimdilik bir problem yok işe yaramış demekki.

Abim aylar öncesinde havuzun ortası kırılmaz diyordu. Bende işin imkansız olduğunu duymamazlıktan gelip herşeyin imkanlı olduğundan emin olduğum için şöyle demiştim. Kırılır sen gör, onu yapan kesin çıkar dedim hemde tam senin istediğin gibi olur dedim bana dalga geçer gibi bakmıştı. Sonuç: aylar sonra o havuzun ortasını kırabilen çıktı ve yapıldı mükemmel oldu. Kırılamamasının bir sebebi vardı ordan bişey geçiyormuş ben anlamadım tabi, ama çekim yasasında bir konu hakkında bilgi sahibi olmayınca, önyargılıda olmuyorsunuz. Bazen iyi diye düşündüğümüz o öğrendiğimiz bilgiler bizi sınırlandıkları için sıkıntıya sokabiliyor. Gördüğünüz gibi konu hakkında bilgim olsaydı bende imkansız diye düşüncektim ve o yargımı kırmak zor olacaktı çekimde zor olacaktı belki yine çekimi yaşardım ama inanmam daha zor oldurdu orası kesin. İşte çekim yapamayan insanların aradıkları cevap burda bence! Bir konu hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, bir bilim adamı bile olabilirsiniz hiç farketmez hiçbir zaman o yeterince değildir; çünkü bilmediğimiz birşeyler muhakkak var. İşte o bilmediğimiz şeyin varlığına inandığımızda o gücün bunu ve herşeyi yapacağına inandığımızda imkansızlık ortadan kalktığı gibi söylediğimizde gerçekleşiyor. Kitaplarda o alana çekim yasası alanı deniliyor. Farklı frekansların bulunduğu bir alan ve biz sözlerimizle hangi frekansta olursak o frekanstaki benzer şeyleri hayatımıza çekiyoruz bunu bizzat yaşıyoruz ve görüyoruz. Bilgiye önem veriyoruz evet ama herşey bilgi değil malesef. O yüzden öğrendiğimiz bilgilerin bizi sınırlamasına asla izin vermeyelim, sınırsız yapalım bilgilerimizi, esnek olalım hayata bakış açımızda ve sonra çekim yasasını bir deneyelim, bakalım neler olacak. İnanan inanmayan herkese en az bir kere denemesini denemese bile geçmişe yönelik yaşadıklarıyla bir karşılaştırmasını tavsiye ediyorum. İşte o zaman anlaşılacaktır.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Abime çok sevdiğim cdlerimi vermiştim, birine birşey verince geri vermemesinden hiç hoşlanmam birde sanki benim değil gibi düşünüp geri istemeye çekinirim. Bunu yaşayan eminim vardır. Birinden birşey alırsam kullandığımın ertesi günü kesin onu geri veririm. Sevdiklerimle değer verdiğim şeyleri severek ve isteyerek paylaşırım hatta kendi isteğimle veririm. Geçen ay abime verdiğim cdleri abim geri vermemişti, o abim olduğu için ben o cdleri izleyeceğim alabilir miyim dedim. Onları kaybettim dedi. Önce üzüldüm ama sonra içimden nasılsa o bir yerden çıkar ve sen onları bana verirsin dedim güldüm ve evrene güvendim. Bir ay sonra dün bana al cdlerini buldum dedi:))) çok sevindim. Hem bulunduğuna hemde çekim yasasının her zaman işe yaradığına.

jormungandr
Teğmen

Alıntı:
Sevgili arkadaşlar kaçgündür bu siteye doğrudüzgün giremiyorum. Sayfa açılıyor iki saat bekliyorum. Özel mesajlarınıza yazdığım cevaplar gitti mi gitmedi mi bilmiyorum, ama inanın cevap yazdım. Yazdım ama diğer sayfaya geçene kadar sürekli bekleme yaptı bende sinirlenip kapattım. Sonra akşam dedimki yarın herşey tıkır tıkır çalışır nasılsa bende hayatımdeğişti.comdaki mesajları okuyabilir ve yazdığım cevaplarda gönderilir dedim. Bugün şimdilik bir problem yok işe yaramış demekki.

Abim aylar öncesinde havuzun ortası kırılmaz diyordu. Bende işin imkansız olduğunu duymamazlıktan gelip herşeyin imkanlı olduğundan emin olduğum için şöyle demiştim. Kırılır sen gör, onu yapan kesin çıkar dedim hemde tam senin istediğin gibi olur dedim bana dalga geçer gibi bakmıştı. Sonuç: aylar sonra o havuzun ortasını kırabilen çıktı ve yapıldı mükemmel oldu. Kırılamamasının bir sebebi vardı ordan bişey geçiyormuş ben anlamadım tabi, ama çekim yasasında bir konu hakkında bilgi sahibi olmayınca, önyargılıda olmuyorsunuz. Bazen iyi diye düşündüğümüz o öğrendiğimiz bilgiler bizi sınırlandıkları için sıkıntıya sokabiliyor. Gördüğünüz gibi konu hakkında bilgim olsaydı bende imkansız diye düşüncektim ve o yargımı kırmak zor olacaktı çekimde zor olacaktı belki yine çekimi yaşardım ama inanmam daha zor oldurdu orası kesin. İşte çekim yapamayan insanların aradıkları cevap burda bence! Bir konu hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, bir bilim adamı bile olabilirsiniz hiç farketmez hiçbir zaman o yeterince değildir; çünkü bilmediğimiz birşeyler muhakkak var. İşte o bilmediğimiz şeyin varlığına inandığımızda o gücün bunu ve herşeyi yapacağına inandığımızda imkansızlık ortadan kalktığı gibi söylediğimizde gerçekleşiyor. Kitaplarda o alana çekim yasası alanı deniliyor. Farklı frekansların bulunduğu bir alan ve biz sözlerimizle hangi frekansta olursak o frekanstaki benzer şeyleri hayatımıza çekiyoruz bunu bizzat yaşıyoruz ve görüyoruz. Bilgiye önem veriyoruz evet ama herşey bilgi değil malesef. O yüzden öğrendiğimiz bilgilerin bizi sınırlamasına asla izin vermeyelim, sınırsız yapalım bilgilerimizi, esnek olalım hayata bakış açımızda ve sonra çekim yasasını bir deneyelim, bakalım neler olacak. İnanan inanmayan herkese en az bir kere denemesini denemese bile geçmişe yönelik yaşadıklarıyla bir karşılaştırmasını tavsiye ediyorum. İşte o zaman anlaşılacaktır.

Evet bende bir süredir siteye girmekte sorun yaşıyorum.Ancak geceleri girebiliyorum herhalde hostla alakalı bir durum.Sana katılıyorum hayallerimgerçekleşiyor bilgilerin her zaman gelişmeye açık olduğunu unutmamalıyız.Bu konuda tecrübelerimiz bize yol gösterecektir.

jormungandr
Teğmen

Alıntı:
Abime çok sevdiğim cdlerimi vermiştim, birine birşey verince geri vermemesinden hiç hoşlanmam birde sanki benim değil gibi düşünüp geri istemeye çekinirim. Bunu yaşayan eminim vardır. Birinden birşey alırsam kullandığımın ertesi günü kesin onu geri veririm. Sevdiklerimle değer verdiğim şeyleri severek ve isteyerek paylaşırım hatta kendi isteğimle veririm. Geçen ay abime verdiğim cdleri abim geri vermemişti, o abim olduğu için ben o cdleri izleyeceğim alabilir miyim dedim. Onları kaybettim dedi. Önce üzüldüm ama sonra içimden nasılsa o bir yerden çıkar ve sen onları bana verirsin dedim güldüm ve evrene güvendim. Bir ay sonra dün bana al cdlerini buldum dedi:))) çok sevindim. Hem bulunduğuna hemde çekim yasasının her zaman işe yaradığına.

benim hafıza kartını bulmama benzemiş :))

bengusu
Moderator

bir süre dinlenmek istiyordum.çok yorulduğumu hissettim.genelde yıllık iznimi yazın kullanırım.çok fazla aldığım kitapda var okunacak.kayınvalidem kızıma bakıyor.2 hafta kadar kızına gideceğini izin alıp kızıma bakmam gerektiğini söyledi.bende 2 hafta izin aldım çocuklarla bol bol vakit geçirip kitap okuyorum...kendimi dinlenmiş zinde hissediyorum..ağzımızdan çıkan her şey gerçekleşiyor.her söz bir kapı açıyor ama çöplük manzarasına ama Deniz manzarasına bakıyor.....bol bonuslu bir hafta olsun iyi ki varsınız
Alt 28-08-2010, 06:19 PM   #16 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

bengusu
Moderator

bu sabah erken kalkamadım akşama misafir gelecek.ben arkadaşımın oğlunun doğum gününe gideceğim...hazırlıkları ne zaman yapacağım bilmiyorum. evi toparlayıp arkadaşıma gittim.çocuklar oynarken ben akşamki misafirlerin geç geleceğini gelirken de bir çeşit pasta getireceğini imgeleyip serbest bıraktım....eşim bizi almaya gecikti.ben o kadar rahatım ki evrene siparişi gönderdim....biz eve dönerken arkadaşım arayıp saat 9 da geleceğini söyledi...buda bana 2 saat kazandırdı.geldiklerinde de ellerinde börek vardı....evet dileğimievrenegönderdim bonusuyla geldi...herkese bol bonuslu güzel günler diliyorum

Ben_Sen_ve_Gofi
Teğmen

harıkasınz yaa.bu seviyeye gelmek için daha çoook:)) telkin dinlemeliyim sanırım

tugcete
Teğmen

Bende secret kitabını okudum. ve çekim yasası kitaplarını, kuantum sıçrama v.s ondan sonra farkındalığım arttı. bişey istediğimde olduğunu farkettim. ve bunun sayısız örnekleri var. size birini anlatıyım. canım çok pasta istiyordu ama akşamda olmuş. alıp gelemedik. öyle pasta krizi içinde otururken zırr kapı çaldı kuzenim elinde pastayla geldi. tabi ağzım açık kaldı. mesela film olsada izlesem diyordum dvde. bi baktım komşu al bu dvdler senin olsun izlersin dedi. dedim artık bu kadar olmaz :) ama kitapta büyük şeylerin biraz daha zaman aldığını okumuştum. en iyisi imgelemeye devam etmek. bakalım daha neler olucak

Ben_Sen_ve_Gofi
Teğmen

ufak bir iki tanede benden:)
dün akşam bu konuyu bayağı bir okuudm.o gazla:) bugün bende deneyeyım bakalım şu cekım yasasını dedım.
bugün carsıda yürüken,ilerdeki trafık ışıklarında belklemek istemedım.ve dedımkı;ben ışıklara geldiğimde ;yol açık olacak;yani hiç beklemeden karşıye gececegım dedım.ama ıyıce bı ıcten ıstedım ve daha fazla üstünde durmadım ve yola koyuldum.sonra dileğim oldu ve ben beklemeden gectım karşıya:D
ıkınıcısı,alışverış merkezınden birşeyler aldım.cebıme elimi attım ;bozuk paralar dolu.. acıkcası ;aldıkalrıma paramın yeteceğini sanmıypordum.ama dedımkı içmden;param yetecek;kasıyer para üstü verecek dedım ve saldım gitti...eehh kasaya geldım ve evrene verılen mesaj basarıyla alınmıştı :)
bir diğerıde,alışveriş merkezıne gelmeden önce;alışverısten sonra durağa geçtiğimde;ilk gelen otobüs 2 numaralı otobüs-benım yurduma giden-olacak ve bu otobus ;ben durakta beklemeye basladıktan sonra gelen ilk orobüs olacak dedim.alışveriş sonrası;durağa geçtim ve iki dakıka bekledım,ilk gelen otobüs hangısıydı dersiniz?eveet bildiniz:) 2 numaralı otobüstü
biliyorum ;bunlar ;çok ufak şeyler sizler için;fakat ufaktan başlamak lazım,ilerde daha iyileri olacak emınım.bunlar sadece deneme amaçlıı.;))

Ben_Sen_ve_Gofi
Teğmen

bu arada hızlı yazdığım için;çok yazım yanlışı yapmışım..afedersiniz:) bunu çok sık yapıyorum malesef:))

bengusu
Moderator

harikasınız gerçekleşen isteklerinizi yazmak bu konudaki farkındalığınızı artırır ve isteklerinizi hayatınıza çekmenizi hızlandırır bol bonuslu bir hafta olsun sevgiyle mutlu kalın

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
bir süre dinlenmek istiyordum.çok yorulduğumu hissettim.genelde yıllık iznimi yazın kullanırım.çok fazla aldığım kitapda var okunacak.kayınvalidem kızıma bakıyor.2 hafta kadar kızına gideceğini izin alıp kızıma bakmam gerektiğini söyledi.bende 2 hafta izin aldım çocuklarla bol bol vakit geçirip kitap okuyorum...kendimi dinlenmiş zinde hissediyorum..ağzımızdan çıkan her şey gerçekleşiyor.her söz bir kapı açıyor ama çöplük manzarasına ama Deniz manzarasına bakıyor.....bol bonuslu bir hafta olsun iyi ki varsınız

,
Ne güzel olmuş oh iyi dinlenmeler valla süper. Bende evlenmeyi seçiyorum. Mutlu olmayı seçiyorum.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
bu sabah erken kalkamadım akşama misafir gelecek.ben arkadaşımın oğlunun doğum gününe gideceğim...hazırlıkları ne zaman yapacağım bilmiyorum. evi toparlayıp arkadaşıma gittim.çocuklar oynarken ben akşamki misafirlerin geç geleceğini gelirken de bir çeşit pasta getireceğini imgeleyip serbest bıraktım....eşim bizi almaya gecikti.ben o kadar rahatım ki evrene siparişi gönderdim....biz eve dönerken arkadaşım arayıp saat 9 da geleceğini söyledi...buda bana 2 saat kazandırdı.geldiklerinde de ellerinde börek vardı....evet dileğimi evrene gönderdim bonusuyla geldi...herkese bol bonuslu güzel günler diliyorum

Ne kadar güzel ya çok sevindim. Yaşasın sözcüklerimiz birer sihir. Herbiri ayrı ayrı kıymetli değerli.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
tugcete Nickli Üyeden Alıntı
Bende secret kitabını okudum. ve çekim yasası kitaplarını, kuantum sıçrama v.s ondan sonra farkındalığım arttı. bişey istediğimde olduğunu farkettim. ve bunun sayısız örnekleri var. size birini anlatıyım. canım çok pasta istiyordu ama akşamda olmuş. alıp gelemedik. öyle pasta krizi içinde otururken zırr kapı çaldı kuzenim elinde pastayla geldi. tabi ağzım açık kaldı. mesela film olsada izlesem diyordum dvde. bi baktım komşu al bu dvdler senin olsun izlersin dedi. dedim artık bu kadar olmaz :) ama kitapta büyük şeylerin biraz daha zaman aldığını okumuştum. en iyisi imgelemeye devam etmek. bakalım daha neler olucak

Eğer büyük şeylerin biraz daha zaman alacağını düşünürsen aynen öyle olur sakın. Zamanıda aslında bizler karar kılıyoruz. Bilinçaltımızda öyle düşünüyor bu zorya uzun sürer yada olmaz diyor bunları yıkmamız gerek. Herşey ama Herşey istediğimiz zaman diliminde gerçekleşiyor ve ben kitaplardan da yaşadıklarımdan da böyle anladım. Bu süper birşey öyle değil mi? Oturup bir kağıda önce ne istediğimizi yıllık sonra aylık sonra haftalıkı sonra günlük yazıp sonra dadetaylarını anlaytsak sonra oturup tel tek imgeleme yapsak yada iki nokta yapsak ve serbest bırakıp onların nasılsa olduğunu düşünerek göbek atsak mutluluktan eminim hepsi kesin gerçekleşir. Sevgilerrrrrrrrrrr.
Alt 28-08-2010, 06:25 PM   #17 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

tugcete
Teğmen

Selamm size bugünkü olayımı anlatıyım. Bugün misafirliğe gittik. ama tatlı yoktu. dedim ki ayy bi tatlı olsa. kalabalık bir topluluktu. ev sahibi al sana kurabiye iki tane vardı dedi. bende geçtim bi köşeye afiyetle yedim. farkında olmak güzel oluyor. bi de bugün Deniz manzaralı ev imgeledim. gittiğimiz kişinin evi denizi görüyordu hoşuma gitti. annem daha iyi şeylerde düşünebilirsin o zaman dedi böyle bi şey varsa. ne biliyim bazen korkuyorum büyük şeyler düşünmeye

simetra
Teğmen

evet.herkese merhaba.uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim.
bu uzun arada boş durmadım kendim ve ailem için büyük bir dilek edindim ve beklemedeyim.daha vakit var sabırlıyım. ve gerçekten olacağı günü bekledikçe süper bir heyecan sarıyor benliğimi.çekim yasasını daha öncede denedim kimi oldu kimi olmadı.ancak diyorum ya bu kez dehşet bir biçimde inanç var içimde.aklıma geldikçe titriyorum resmen.ve bir anda ya olmazsa diyorum.biliyorum bunu asla düşünmemem lazım.ama savunma mekanizması işte olmazsa gerçekleşmemiş beklentinin vereceği üzüntüden kendimi korumaya çalışıyorum.ve tam böyle düşünürkende eğer böyle düşünürsen bununla karşılaşırsın diyorum..bana biraz cesaret lazım ..kesin olacak diyemiyorum..olmazsa fikri aklımdan çıkmıyor...ama çok ümitliyim..

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
simetra Nickli Üyeden Alıntı
evet.herkese merhaba.uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim.
bu uzun arada boş durmadım kendim ve ailem için büyük bir dilek edindim ve beklemedeyim.daha vakit var sabırlıyım. ve gerçekten olacağı günü bekledikçe süper bir heyecan sarıyor benliğimi.çekim yasasını daha öncede denedim kimi oldu kimi olmadı.ancak diyorum ya bu kez dehşet bir biçimde inanç var içimde.aklıma geldikçe titriyorum resmen.ve bir anda ya olmazsa diyorum.biliyorum bunu asla düşünmemem lazım.ama savunma mekanizması işte olmazsa gerçekleşmemiş beklentinin vereceği üzüntüden kendimi korumaya çalışıyorum.ve tam böyle düşünürkende eğer böyle düşünürsen bununla karşılaşırsın diyorum..bana biraz cesaret lazım ..kesin olacak diyemiyorum..olmazsa fikri aklımdan çıkmıyor...ama çok ümitliyim..

Merhaba, tekrar hoşgeldin aramıza. Çekim yasasını yeni yeni öğrendiğim 2007 yılında yeni mezun olmuştum aynı ayda babam vefat edince işe filan uzunca müddet odaklanamamış ve arkadaşlarımdan baya bir geride kalmıştım. İiçimdeki acıyla hiçbirşey yapmak gelmiyordu sanki yaşasam, ne olacaktı, geleceğim ne olacaktı pek umrumda değil gibiydi. Herşey üstüste gelmişti. Mezun olduğum ay aynı zamanda aşık olmuştum. Sanki bir boşlukta yaşar gibiydim aradan aylar geçti ben kendimi yavaş yavaş toparlarken gerçeklerde su üstüne çıktı ve iş aramam gerektiğini farkettim. Başlarda öylesine cv oluşturmuştum ve onu unutmuştum orda cvm durunca beni bulurlar nasılsa diye düşünüyordum ama iş aramak öyle değilmiş ki İşte kendime geldiğimde iş aramaya koyuldum ama yok yok. Benimle aynı durumda olanlar iş mülakatlarına sınavlarına çağırılıyorlar beni çağırmıyorlar. Bir şeyleri kesin yanlış yapıyorum ben dedim arkadaşımın cvsiyle kendiminkini tek tek kontrol ettim ve farkı buldum. Onun ciddi iyi referansları vardı ve ben öylesine tanıdığım birkaç kişiyi yazmıştım. O bildiği herşeyi en ufak kırıntısına kadar yazmıştı ben öyle yapmamıştım hemen elimde nakadar sertifika varsa, ne kadar hobim varsa hangi klüplere üyeysem hepsini doldurdum. Referanslarımıda okulda hem öğretim görevlisi olup hemde bankalarla çalışan çok değerli hocamın ismini yazdım ve birde mesleğinde çok Başarılı olan ve beni iyi tanıyan birini yazdım. Bu sefer sınavlara mülakatlara davet edildim ya ben beğenmedim işi yada sınav kısmından geçemediklerim oldu. O sırada secret kitabını yeni okuyordum. Yavaş yavaş uyguluyordum. Onu okudukça işe gireceğim inancı dahada bir kesinleşmişti. Akbankın İstanbuldaki sınavı için 1 gün önceden gidip otelde kalmıştım ve yanımda secret kitabını götürmüştüm. Aklıma olumsuz düşünceler girer girmez hemen onu okuyup kesin olur nasılsa diyordum ve içimi rahatlatıyordum. Birkaç gün öncesinde de başka bankaların mülakatlarına girmiştim iyi geçmişti. Secret kitabını okuduğum içn daha olumlu bakıyordum herşeye. Taksimdeki gürültülü neşeli kalabalığın sesine rağmen dışarı çıkmamıştım elime kitabımı aldım, çayımı yudumlarken hayallerimi kurdum işle ilgili masa başında çalıştığımı hayal ettim. O zaman işle ilgili tek hayal edebileceğim o olduğu için aklıma geleni hayal ettim tabi:)) güzel şık takımlar giyip bankaya girdiğimi hayal ettim. Sonra Ankaraya eve döndüğümde secret kitabının hangi sayfasıydı bilmiyorum ama biryerinde iş görüşmesiyle ilgili kabul edildiğinize dair konuşma diyalog yazın ve sürekli ona bakın gözünüzün önünde dursun diyordu yada ona benzer birşey tam hatırlamıyorum ben size daha öncede bahsettiğim o diyaloğu yazdım ve ertesi günü işe kabul edildiğime dair telefon geldi. İçinize endişe düştüğü an alın secret kitabını yada çekim yasasıyla ilgili herhangi bir kitabı okuyun ve işle ilgili yada hayaliniz ne ise onunla ilgili olumlu hayaller kurun imgelemeler yapın. O anda içinize kesin olacağına dair o güçlü his gelip sizi buluyor ve o andan sonrada zaten kolayca gerçekleşiyor dileğiniz. Sevgiler.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
tugcete Nickli Üyeden Alıntı
Selamm size bugünkü olayımı anlatıyım. Bugün misafirliğe gittik. ama tatlı yoktu. dedim ki ayy bi tatlı olsa. kalabalık bir topluluktu. ev sahibi al sana kurabiye iki tane vardı dedi. bende geçtim bi köşeye afiyetle yedim. farkında olmak güzel oluyor. bi de bugün Deniz manzaralı ev imgeledim. gittiğimiz kişinin evi denizi görüyordu hoşuma gitti. annem daha iyi şeylerde düşünebilirsin o zaman dedi böyle bi şey varsa. ne biliyim bazen korkuyorum büyük şeyler düşünmeye

Düşün ve olacağına inan. Kesin oluyor.

sebastin
Teğmen

yahu o kadar kendimi telkin etmekle uğraşıyorum, Kuşkularımın ötesine geçip rahat ve huzurlu olmak için hep olumlama yapıyorum ama günden güne daha da batıyorum. bu nasıl iştir anlamıyorum. bir dünya borcum birikti, kısa bir zamanda ödemezsem icracılar peşimde dolanacak! napacağımı bilmiyorum valla!

ben nerede hata yapıyorum hala anlamadım!

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
sebastin Nickli Üyeden Alıntı
yahu o kadar kendimi telkin etmekle uğraşıyorum, Kuşkularımın ötesine geçip rahat ve huzurlu olmak için hep olumlama yapıyorum ama günden güne daha da batıyorum. bu nasıl iştir anlamıyorum. bir dünya borcum birikti, kısa bir zamanda ödemezsem icracılar peşimde dolanacak! napacağımı bilmiyorum valla!

ben nerede hata yapıyorum hala anlamadım!

Şuanda bu olumsuz cümleleri buraya yazarak ve şikayet ederek bir yanlış yapıyorsun mesela. Mutlu olacağın şeylerle uğraş, evde sürekli komedi filmi, dizisi izle, güzel sözleri olan şarkılar dinle, olumlu insanlarla görüş. Sürekli dik dur ve daima gülümse. O esnada mutluluğu yakaladın sen zaten işte o an çekil odana ve isteklerini yaz sonra tek tek olduğunu imgele, hayal et, bizzat içinde ol ve yaşa sonrada nasılsa olur deyip hayata devam et unut bekleme sürekli. Eminim bilinçaltında endişe var. Bunu kovmak zor değil. Dediklerimi yap, mutlu et önce kendini. Paranın nerden geldiğini değil. Paranın geldiğini imgele. Mesela dertlerin bitmiş kafan rahat koltuğunda huzurla oturup kahve içtiğini imgele. Hesabında ihtiyacından fazla paranın geldiğii imgele. "bugun bana hiç beklemediğim yerden 100.000 tl gelecek de. O andan sonra gözün kulağın açık olsun. Bir şekilde bir fikir kafanda ampul gibi yanabilir, biri sana bir öneri sunabilir. Bu illa hesabına para gelmesi olmayabiliyor. Öyle bir fikir geliyorki aklına bunu neden daha önceen düşünmedimki diyebiliyorsun. Şimdiden tebrikler

vitamin61
Yüzbaşı

Hayallerim gerçekleşiyor, çok tatlısın ya foruma geldiğinden beri renk kattın aramıza, ışıl ışılsın maşallah...

bengusu
Moderator

yanımda 500tl vardı.pazartesi bankaya yatıracaktım.çok sevdiğim birinin 400Tl ihtiyacı vardı.benden istedi...pazartesi o parayı yatıracagımı bile bile verdim ve imgeledim bundan daha fazlası bana gelecek ve ben bankaya yatıracağım diye....ve hiç sorgulamadım olurmu olmazmı diye...
pazartesi arkadaşım geldi yanımda 600tl var ben harcarım ay sonuna kadar sende kalsın dedi.banka işini hallettik.bir arkadaşımda temmuzda ödeyeceği parayı bu gün getirdi buda bonusu oldu.her kese bol bonuslu günler diliyorum sevgiyle mutlu kalın

tugcete
Teğmen

ooo iyiymiş gerçekten :) hazine bulmuş gibi sevinmişsindir. ne güzel

DeLiTaY21
Üsteğmen

ya benim dileklerim içinde bir imgeleme,iki nokta denemeleri yapın bir el atmışken:)valla bu tarz şeyleri ben kesin yapamam,her şeyi uygulasam yine olmaz...

Alt 28-08-2010, 06:29 PM   #18 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

bengusu
Moderator

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı
Süpersin yine bengusu...

sende süpersin gerçekten isteyen herkesin dilekleri bonusuyla gerçekleşir.her kes süperdir aslında ama çoğu bunu farketmez.farkedenlerden olmak dileğiyle sevgiyle mutlu kalın

sudem8
Binbaşı

sevgili bengisu evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla gönderdi.kaç yol önceki kiracım cezaevinden çıkınca bana haksızlık yaptı kiralarımı ödemediği gibi.üstelik o kadar iyikik yapmama rağmen.dileğim davayı yazanıp haklı olduğumu ispatlamaktı.yaptığı haksızlık ortaya çıktığı gibi bana büyük bir miktar para ödemesi gerekiyormuş.bonusuyla cezaevine geri dönmesi de başka bir bonus.haksız yere benim mallarıma göz dikmesi nelere sebep oldu.hak yasası işliyor.çok şükür kurtuldum.daha dava devam ediyor ama sonuç belli oldu sayılır.tahrifatı belgeleyen bilirkişi raporum var.gerçekten isteyince fazlasıyla geliyor buna inanarak isteyin.teşekkürler bengisu böyle bir köşe açtığın için senin günlük hepimizin ortak buluşma noktası oldu.paylaşmak istedim.sevgi ve ışıkla bütün istekler bonusuyla yolda..biz yeter ki uz<anıp almasını bilelim.

bengusu
Moderator

çok sevdiğim bir yazarın son kitabı çıkmış.onu almak istiyordum.kızıma kayın validem bakıyor.2 haftalığına kızına gitti.bende izin aldım.çocuklara bakmak için.annemin belirlenen süreden önde döndüğünü imgeleyip enerjiyle doldurup serbest bıraktım.annem belirlenen süreden önce döndü küçük kızımın gözlerindeki parıltıyı görmeliydiniz.bu gün anneler günü bonusta almayı düşündüğüm kitabı kızım anneler günü hediyesi almış.çekim yasası süper bazen hızına yetişmek mümkün değil.bol bonuslu bir hafta olsun sevgiyle mutlu kalın iyiki varsınız...

aybükem
Üsteğmen

Alıntı:
çok sevdiğim bir yazarın son kitabı çıkmış.onu almak istiyordum.kızıma kayın validem bakıyor.2 haftalığına kızına gitti.bende izin aldım.çocuklara bakmak için.annemin belirlenen süreden önde döndüğünü imgeleyip enerjiyle doldurup serbest bıraktım.annem belirlenen süreden önce döndü küçük kızımın gözlerindeki parıltıyı görmeliydiniz.bu gün anneler günü bonusta almayı düşündüğüm kitabı kızım anneler günü hediyesi almış.çekim yasası süper bazen hızına yetişmek mümkün değil.bol bonuslu bir hafta olsun sevgiyle mutlu kalın iyiki varsınız...

yine harikasınız ve iyi ki paylaşıyorsunuz..

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Yaklaşık 1 aydır sürekli omuzlarım ve kollarım ağrıyor, geceleri ağrıyla uyanıyor ve ellerimi kollarımı hissetmiyor onları kaldıramıyordum. Sebebini çözemedim. Yalnız birkaç ay önce vücudumun üzerinde havada belirdiğimi hissettim uykudan yeni kalkmıştım. O durumu yaşadıktan sonra başladı bu yada tesadüf bilemiyorum. Düşünmemeye çalıştım ve unuttum şimdi o havalanma durumları olmuyor. Omuz ve kollar için doktordan randevu almıştım. Randevu alırken sskya tabi olursa çok uzağa atıyorlardı, ama para verirsem hemen birkaç gün içinde muayeneye alıyorlardı. Bende durumumun ciddi olmadan çözülmesini istediğimden hemen alayım ben randevuyu dedim ve paralı olanı aldım. Bugün doktora muayeneye gittim ordaki bayan ben dün size ulaşmaya çalıştım telefon ettim ama kimse açmadı dedi bende şaşırdım, sonra aklıma geldi annemin numarasını vermiştik ve birde evin numarasını e annemde telefonlara bakmadığı için haberim olmadı tabi. Meğer o doktor bugün gelemiyormuş işi çıkmış. Yerine başka doktor giriyormuş, ona muayene olunca sskya tabi oluyormuş ve ücreti çok az ödüyormuşum. O doktorda iyiymil sonuçta bende muayene oldum. Bu durumda farkında olmadan çekim yasası yapmış oluyorum. Onların bana ulaşamaması iyi oldu sanırım:)) maddi açıdan sıkıntım yok ama gereksiz para vermeyi sevmem. SSkya okadar para ödeniyor, şuana kadar hiç hasta olmadım bari birazcık yararlanayım ne varki bunda dimi ama? Ayrıca doktorun istediği filmleride ücretsiz çektirdim geriye sadece kan testleri ve emr diye birşey var onu yaptırıcam. İnsan kendisini sürekli mutlu ve huzurlu hissederse, üzündüğü bir olayda hemen toparlar ve kendine bakarsa işte sizin çekim yapmanıza bile gerek kalmadan hızla çekim oluyor şaşılacak şey değil. Aslında 2 tane daha çekimim var ama onlar tam bir olsun haftaya yazarım:) Sevgilerr ve bol güzel çekimler.

Alt 28-08-2010, 06:35 PM   #19 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

bengusu
Moderator

Alıntı:
Yaklaşık 1 aydır sürekli omuzlarım ve kollarım ağrıyor, geceleri ağrıyla uyanıyor ve ellerimi kollarımı hissetmiyor onları kaldıramıyordum. Sebebini çözemedim. Yalnız birkaç ay önce vücudumun üzerinde havada belirdiğimi hissettim uykudan yeni kalkmıştım. O durumu yaşadıktan sonra başladı bu yada tesadüf bilemiyorum. Düşünmemeye çalıştım ve unuttum şimdi o havalanma durumları olmuyor. Omuz ve kollar için doktordan randevu almıştım. Randevu alırken sskya tabi olursa çok uzağa atıyorlardı, ama para verirsem hemen birkaç gün içinde muayeneye alıyorlardı. Bende durumumun ciddi olmadan çözülmesini istediğimden hemen alayım ben randevuyu dedim ve paralı olanı aldım. Bugün doktora muayeneye gittim ordaki bayan ben dün size ulaşmaya çalıştım telefon ettim ama kimse açmadı dedi bende şaşırdım, sonra aklıma geldi annemin numarasını vermiştik ve birde evin numarasını e annemde telefonlara bakmadığı için haberim olmadı tabi. Meğer o doktor bugün gelemiyormuş işi çıkmış. Yerine başka doktor giriyormuş, ona muayene olunca sskya tabi oluyormuş ve ücreti çok az ödüyormuşum. O doktorda iyiymil sonuçta bende muayene oldum. Bu durumda farkında olmadan çekim yasası yapmış oluyorum. Onların bana ulaşamaması iyi oldu sanırım:)) maddi açıdan sıkıntım yok ama gereksiz para vermeyi sevmem. SSkya okadar para ödeniyor, şuana kadar hiç hasta olmadım bari birazcık yararlanayım ne varki bunda dimi ama? Ayrıca doktorun istediği filmleride ücretsiz çektirdim geriye sadece kan testleri ve emr diye birşey var onu yaptırıcam. İnsan kendisini sürekli mutlu ve huzurlu hissederse, üzündüğü bir olayda hemen toparlar ve kendine bakarsa işte sizin çekim yapmanıza bile gerek kalmadan hızla çekim oluyor şaşılacak şey değil. Aslında 2 tane daha çekimim var ama onlar tam bir olsun haftaya yazarım:) Sevgilerr ve bol güzel çekimler.

geçmiş olsun sağlıklı ve güzel günler seninle olsun...
iyi ki varsın

vitamin61
Yüzbaşı

Geçmiş olsun canım. Çabucak iyileşirsin inşallah...

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Teşekkürler iyileşeceğimi biliyorum sağlıklı olmayı seçiyorum:)

sudem8
Binbaşı

Alıntı:
Teşekkürler iyileşeceğimi biliyorum sağlıklı olmayı seçiyorum:)

geçmiş olsun şifalar diliyorum

senarist
Guest

ben beceremiyorum bu işi galiba olmuyor dileğimi gönderiyorum ama gereçekleşmiyor:(

bengusu
Moderator

Alıntı:
senarist Nickli Üyeden Alıntı
ben beceremiyorum bu işi galiba olmuyor dileğimi gönderiyorum ama gereçekleşmiyor:(

evrene dileğimi göderiyorum ve bana gelmek üzere yolda oluğunu biliyorum diyerek başla.dileği beklemeye değil yaşamaya devam et.inan o zaman adrese teslim gelir.ve olumlu düşün gerçekleşmiyor dersen gerçekleşmez..
sevgiyle mutlu kal

bengusu
Moderator

uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım vardı ...ne yapıyor diye düşündüm ve onu görmek istediğimi farkettim..enerjiyle doldurup serbest bıraktım..ve o kadar çok okuyorum ki öğrendiğim bilgileri paylaşmak istediğimi farkettim bir seminer güzel olurdu...dileklerimi gönderdim...
dün o görmek istediğim arkadaşım geldi.onu görünce çok mutlu oldum..bu gün onların okulunda çocuklara seminer vereceğiz..bu birinci bonus ikinci bonus ise cumartesi bir seminer daha vereceğimiz.ağzımızdan çıkan her şey gerçekleşiyor bol bonuslu güzel günlere hep beraber...

iyi ki varsınız

BaskaBirHayat
Teğmen

herkese selam
insanin çok istedigi bir dileginin gerçeklesmesi ne guzel ya ne mutlu bu duyguyu yasayabilenlere.
ben de beceremiyorum galiba bu isi :(
mesela sene sonu sinavlarim var bu sene (itiraf ediyorum sene boyunca fazla çalismadim, zaten o yuzden çok korkuyorum...) ama nasil imgelemem gerektigini bilemiyorum ne hayal etmem gerekiyor?
bir de mesela bir word sayfasina olmus gibi "sinavim çok guzel geçti" iste soyle iyiydi boyle guzeldi gibi seyler yazip kaydedip unutursak, bu ise yarar mi?

saçma sorular sordum farkindayim ama yardimci olursaniz sevinirim

herkesin en guzel dileklerinin gerçeklesmesini diliyorum :)
Alt 28-08-2010, 06:41 PM   #20 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

yagmur7
Teğmen

sevgili Bengisu;

Ben meditasyon müziği eşliğinde,olumlama yapıp cep telime kaydetmiştim.2 gecedir de yatmadan önce dinliyordum.

Fakat bende 2 gündür karın ağrısı ve mide bulantısı oldU.Acaba neden oluyor?

bu olumlu telkinlere ego mu direnç gösteriyor? yoksa tamamen tasadüf mü ki?

bengusu
Moderator

Alıntı:
yagmur7 Nickli Üyeden Alıntı
sevgili Bengisu;

Ben meditasyon müziği eşliğinde,olumlama yapıp cep telime kaydetmiştim.2 gecedir de yatmadan önce dinliyordum.

Fakat bende 2 gündür karın ağrısı ve mide bulantısı oldU.Acaba neden oluyor?

bu olumlu telkinlere ego mu direnç gösteriyor? yoksa tamamen tasadüf mü ki?

Telkinlerin etkisi kişiye göre değişiyor..Bazıları başağrısından yakınırken bazıları da mide sorunları yaşıyor..
seninde meditasyon müziği eşliğinde olumlama yapıp kaydedip dinlemenin etkiside mide bulantısı olabilir.değişim yaşandığı zaman mide hemen tepki veriyor..
sevgiyle mutlu kal

bengusu
Moderator

dün öğle tatilinde çiçekçinin önündeydim odam için çiçek almak istiyordum.canlı çiçekler bulundukları ortama pozitif enerji veriyor.tam o sırada telefon çaldı..işe dönmek zorundaydım.bende çiçeklerin odama geldiğini imgeledim....
bu sabahta işe geldiğimde çok sevdiğim bir arkadaşım bahçesinden topladığı rengarenk çiçeklerle geldi.bonusuda çikolatalardı.çekim yasası harika hepinize bol çekimli günler diliyorum......

Ezeli_Nur
Moderator

Alıntı:
dün öğle tatilinde çiçekçinin önündeydim odam için çiçek almak istiyordum.canlı çiçekler bulundukları ortama pozitif enerji veriyor.tam o sırada telefon çaldı..işe dönmek zorundaydım.bende çiçeklerin odama geldiğini imgeledim....
bu sabahta işe geldiğimde çok sevdiğim bir arkadaşım bahçesinden topladığı rengarenk çiçeklerle geldi.bonusuda çikolatalardı.çekim yasası harika hepinize bol çekimli günler diliyorum......

Supersin bengusu

DeLiTaY21
Üsteğmen

bütün bu olanlar gerçek mi? :)

bengusu
Moderator

Alıntı:
DeLiTaY21 Nickli Üyeden Alıntı
bütün bu olanlar gerçek mi? :)

masamdaki çiçekleri görmeni isterdim benim paylaştıklarımın hepsi gerçek sevgiyle mutlu kalın

DeLiTaY21
Üsteğmen

Alıntı:
masamdaki çiçekleri görmeni isterdim benim paylaştıklarımın hepsi gerçek sevgiyle mutlu kalın

bunlar gerçek değil anlamında demedim aslında:)nasıl olabildiğini anlamakta güçlük çekiyorum.anlatım çok kolay görünüyor, uygulamasıda.fakat sonuç almak zor görünüyor.bunun nasıl Başarıldığını anlamadım.bunun yanında bu imgeleme işinide anlamış değilim.imgeleme yaparken insan o anı resmen yaşıyor mu?(matrix gibi)koku duyma,tat alma vs. gibi.bu sitenin çekim yasası telkinini kullandınız mı?kullansak faydası olur mu?benim bilgilerim hep parça parça hiç tam bilgiye sahip değilim ve bilmediğim bir şeyde Başarılı olma olasılım yok.o yüzden tam bilgiye ulaşmak istiyorum.ama tam bilgiyi bulamıyorum...

bengusu
Moderator

canım benim dileğimi gönderiyorum adrese teslim geliyor.ben dileğimi isterken sanki olmuş,sanki gerçekleşmiş her kesin harika süpersin dediklerini duyuyorum.hani insanlar istedikleri olunca ayaklarım yerden kesildi der ya aynen öyle o zaman dileğimi enerjiyle doldurup gönderiyorum adrese teslim bonusuyla geliyor.yalnız ben dileğimi gönderdikten sonra dileği beklemeye değil yaşamaya devam ediyorum.iyi ki varsınız bol bonuslu bir gün olsun

Bale
Teğmen

Yurtdışında olduğunda izin vermekten hoşlanmıyor.
Ama izin istedim.
Ve bana "OK" diye yanıt vermesini imgeledim. Yanıt "tamam" dı..izin aldığım için şükrediyorum :) :) :)
ÇokMuTLuYuM :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil