Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Telkinle Boyunu Uzatanlara duyrulur

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Telkinle Boyunu Uzatanlara duyrulur Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kusura bakmayın ilk defa sorulmuyordur eminim ama .. bu telkini kullanıp boyunu uzatan kşiler yada tanıdıkları varsa ne kadar sürede ne kadar uzadıklarını yazabilirlermi lütfen.. ve bi soru daha uzamanın mümkn olduğu 23 yaş altında telkinin etkisi aynımı olur ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Telkinle Boyunu Uzatanlara duyrulur

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-06-2011, 12:38 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point
Standart Telkinle Boyunu Uzatanlara duyrulur

kusura bakmayın ilk defa sorulmuyordur eminim ama .. bu telkini kullanıp boyunu uzatan kşiler yada tanıdıkları varsa ne kadar sürede ne kadar uzadıklarını yazabilirlermi lütfen.. ve bi soru daha uzamanın mümkn olduğu 23 yaş altında telkinin etkisi aynımı olur ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-11-2011, 06:28 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
13 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Master50 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinle Boyunu Uzatanlara duyrulur

ben 17 yaşındayım siteye yeni uye oldm bunların fıyatlarını nereden ogrenebiliriz ?
Master50 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2011, 06:46 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Bu sayfada ürünler ibaresi var. Ona tıkla hepsi orada var :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2012, 08:34 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 2
6 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mahmutali1 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
juger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sayfada ürünler ibaresi var. Ona tıkla hepsi orada var :)
boy uzatma ses kaydı degilmi ? bosbosuna para vercegimize alan arakdaslar cogaltamazmi ?
mahmutali1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 02:30 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Konuyla ilgili olan arkadaşlara merhabalar;
Ben 11 li boy uzatma cd'si almıştım. Düzenli dinlemeyememiştim. Ama şimdi 14 gündür düzenli birşekil de dinlemeye başladım. Henüz bir değişiklik yok ama zaman zaman bileklerimde ağrılar oluyor , aylık 0.5-1 cm lik uzamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Ve İNŞALLAH 12o gün en az düzenli dinlemeye niyet ettim. Gelişmeleride mutlaka paylaşacağım.
Herkeze sevgiler.
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 06:59 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

minnettar telkinle boy uzamayı denemeye başladığını söylüyorsun ama elinde daha iyi bir çalışma varken telkin dinlemen tuhaf.. telkinde iyi yöntem sayılır ama boyunun uzaması için belli başlı takviyelere ihtiyaçları var. Boy uzatma formulü kitabında da geçiyor bunu benden daha iyi bilirsin.. ve uzamax'ın içeriğini netten gördüğüm kadarıyla kitapta geçen boy uzatma besinlerinin çoğu yer alıyor.. uzamax çok iyi bir takviye boy uzatma telkininin yanında ayda 0,5-1cm uzayacağına 2 cm bile uzayabilirsin..
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 08:31 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
minnettar telkinle boy uzamayı denemeye başladığını söylüyorsun ama elinde daha iyi bir çalışma varken telkin dinlemen tuhaf.. telkinde iyi yöntem sayılır ama boyunun uzaması için belli başlı takviyelere ihtiyaçları var. Boy uzatma formulü kitabında da geçiyor bunu benden daha iyi bilirsin.. ve uzamax'ın içeriğini netten gördüğüm kadarıyla kitapta geçen boy uzatma besinlerinin çoğu yer alıyor.. uzamax çok iyi bir takviye boy uzatma telkininin yanında ayda 0,5-1cm uzayacağına 2 cm bile uzayabilirsin..
Bykuş merhabalar;
Kitapta esneme hareketleri var ve forumda paylaşılan şeylerin dışında da farklı birşey yok. Telkinden kesinlikle daha iyi değil zira esneyerek uzamayı sağlıyor özellikle büyüme plakları kapalı olan kişilerde sadece vücut duruşu ve esneme sağlıyan bir yöntem. Ayrıca günde iki defa yani sabah akşam yapılan eksersizler. Bu konuda özellikle akşam hareketlerinde düzenli olamıyacağımı biliyorum ve devamlılığıda olamıyor ben de.Ben de devamlılığını getirebileceğimi düşündüğüm platesle zaten esniyorum ve kas boylarını uzatan bir proğramı yapıyorum. Yeme içme uyku gibi detayları da yaşam sıtandarttı haline getirdim. üstelik telkinde bilinçaltına uzama isteğini sunuyorsun yani bilinçaltın değişiklikleri yapıp işleme başladığında bedenin olağan birşekilde uzayacaktır. Ben de bunu düzenli dinleyerek olacakları göreceğim ve paylaşacağım. Plates ve diğer yapacaklarımı bilinçaltıma yani bedenime yardımcı olmak için yapıyorum esas işi o yapacak İNŞALLAH.
Kitabı ilk başlarını paylaşmıştım yani tamamen vitamin mineral ve yiyeceklerle ilgili bilindik bilgilerden sonra esneme hareketlerine geçiyor ve hızlı koşu,bisitlet,yüzme,zıplama, aksiyonlu sporlar v.b. ninde uzamaya faydalı olacağından bahsediyor ve bitiriyor. Yani bir iksir yok bizim bildiklerimizin dışında. Yasal olmadığı ve emeğe saygısızlık olduğu için ,ayrıcada uyarıldığım için devamını getiremedim( daha öncede bahsettiğim gibi) Bunları yazıyorum zira kitabı almamakla hiçbirşey kaybedilmediğini anlatabileyim diye.
Sevgiler.
Alt 20-01-2013, 12:59 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bykuş merhabalar;
Kitapta esneme hareketleri var ve forumda paylaşılan şeylerin dışında da farklı birşey yok. Telkinden kesinlikle daha iyi değil zira esneyerek uzamayı sağlıyor özellikle büyüme plakları kapalı olan kişilerde sadece vücut duruşu ve esneme sağlıyan bir yöntem. Ayrıca günde iki defa yani sabah akşam yapılan eksersizler. Bu konuda özellikle akşam hareketlerinde düzenli olamıyacağımı biliyorum ve devamlılığıda olamıyor ben de.Ben de devamlılığını getirebileceğimi düşündüğüm platesle zaten esniyorum ve kas boylarını uzatan bir proğramı yapıyorum. Yeme içme uyku gibi detayları da yaşam sıtandarttı haline getirdim. üstelik telkinde bilinçaltına uzama isteğini sunuyorsun yani bilinçaltın değişiklikleri yapıp işleme başladığında bedenin olağan birşekilde uzayacaktır. Ben de bunu düzenli dinleyerek olacakları göreceğim ve paylaşacağım. Plates ve diğer yapacaklarımı bilinçaltıma yani bedenime yardımcı olmak için yapıyorum esas işi o yapacak İNŞALLAH.
Kitabı ilk başlarını paylaşmıştım yani tamamen vitamin mineral ve yiyeceklerle ilgili bilindik bilgilerden sonra esneme hareketlerine geçiyor ve hızlı koşu,bisitlet,yüzme,zıplama, aksiyonlu sporlar v.b. ninde uzamaya faydalı olacağından bahsediyor ve bitiriyor. Yani bir iksir yok bizim bildiklerimizin dışında. Yasal olmadığı ve emeğe saygısızlık olduğu için ,ayrıcada uyarıldığım için devamını getiremedim( daha öncede bahsettiğim gibi) Bunları yazıyorum zira kitabı almamakla hiçbirşey kaybedilmediğini anlatabileyim diye.
Sevgiler.
inş. istediğin boya ulaşırsın hedef nedir ? benim 1.84 cm olmasını istiyorum yani boyumun demek yeme içme uyku düzenine uyuyorsun bu harika merak ettim bugüne kadar kaç cm uzadın ?

telkinlerle birlikte yeme içme uyku düzenine uymaya devam ettiğin sürece daha iyi sonuçlar alıcağına inanıyorum.. ben uzamax'ı kullanıcam ve kendi telkinimi kendim yapıcam detaylı bir araştırmayla..

sabah akşam yapılması gereken hareketler varken yapamamanın nedeni zamanın mı yok yoksa yapmakta isteksiz misin anlamadım ?

Kitabı devam ettirememeni şimdi daha iyi anladım. Ama sana katılmadığımı belirtmek isterim.. Diyelim ki yakın arkadaşız ve bir gün sizin evinize giriyoruz ve dikkatimi renkli kitaplarla dolu raf gözüme takılıyor ve kitaplara bakarken ilgimi çeken bir kitapla karşılaşıyorum ve sen bu kitabı okuyup çoktan bitirmiştin bile.. Snden bu kitabı okumak için istediğim zman yakın arkadasınım bana kitabı verir miydin vermez miydin ? bu kitabı ticari hiçbir amaçla kullanmıcağımı biliyorsun ve bu kitaptan baskalarınında faydalanmalarını iyi niyetle istiyorsun.. aynı durumla ben karsılassam arkadasıma o kitabı hediye ederdim.. çünkü okuduğum ve uygulayabildiğim kısımları uygulayıp baskalarınında faydalanmalarını isterdim.. Sevgiyle Kal :))
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2013, 02:05 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bykuş merhabalar;
Sevgiler.
mınnettar ne güzel kendıne bı düzen kurmus o yolda ılerler olmuşsun..ben başaracağına tum kalbımle ınanıorum...güzel sonuçlarını beklıorum...sevgiyle kal
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2013, 04:12 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inş. istediğin boya ulaşırsın hedef nedir ? benim 1.84 cm olmasını istiyorum yani boyumun demek yeme içme uyku düzenine uyuyorsun bu harika merak ettim bugüne kadar kaç cm uzadın ?

telkinlerle birlikte yeme içme uyku düzenine uymaya devam ettiğin sürece daha iyi sonuçlar alıcağına inanıyorum.. ben uzamax'ı kullanıcam ve kendi telkinimi kendim yapıcam detaylı bir araştırmayla..

sabah akşam yapılması gereken hareketler varken yapamamanın nedeni zamanın mı yok yoksa yapmakta isteksiz misin anlamadım ?

Kitabı devam ettirememeni şimdi daha iyi anladım. Ama sana katılmadığımı belirtmek isterim.. Diyelim ki yakın arkadaşız ve bir gün sizin evinize giriyoruz ve dikkatimi renkli kitaplarla dolu raf gözüme takılıyor ve kitaplara bakarken ilgimi çeken bir kitapla karşılaşıyorum ve sen bu kitabı okuyup çoktan bitirmiştin bile.. Snden bu kitabı okumak için istediğim zman yakın arkadasınım bana kitabı verir miydin vermez miydin ? bu kitabı ticari hiçbir amaçla kullanmıcağımı biliyorsun ve bu kitaptan baskalarınında faydalanmalarını iyi niyetle istiyorsun.. aynı durumla ben karsılassam arkadasıma o kitabı hediye ederdim.. çünkü okuduğum ve uygulayabildiğim kısımları uygulayıp baskalarınında faydalanmalarını isterdim.. Sevgiyle Kal :))
Sevgili arkadaşım;
Senin verdiğin örnekle aynı şey değilki buuuuu.... Şimdi sen ilerde internetten bir iş yapıp kazanç sağlamak için ,emek versen,yasal haklarını almak için uğraşsan, şirket kursan v.s. bir sürü emek versen ve ben senin emeğine saygısızlık edip bunu çoğaltsam falan istediğin bu mudur. Benim bu hakları çiğnemem için mi ısrar ediyorsun üstelik uyarılmışım falan...
lütfen yapma ve ayrıca kitapla ilgili içeriğinde ne var ne yok paylaşıyorum ki ,kitabım yoksa bu iş olmaz doğrusunu yaşamayalım diyerekten.Bu bana ait olan bir kitap olsa idi ben de sonuna kadar paylaşırdım tabii kiii, bunlar aynı durumlar değil
Kitaptaki hareketlerin hepsi internette ,grow taller hareketlerinde ve platesin içeriğinde var. Ayrıca zamanla insan bu disiplini sağlamakta zorlanabiliyor. Ben de hiç yapamamaktansa yapabileceğimin en iyisini yapmayı tercih ettim sadece.İyi dileklerin için teşekkür ederim,umarım sen de hedefine kısa sürede ulaşabilirsin.
Sen de sevgiyle kal...

Bookmarks