Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Bıraktıktan Sonra Neler Değişti?

Uyarılar

Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? Bıraktıktan Sonra Neler Değişti?

sigarasız günler

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? sigarasız günler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bende bırakalı 1,5 yıl oldu.Bu 5. deneyimimdi ilk başlarda 4 ila 6 ay aasında değişti bırakmalarım.Ama hiç birinde beynimde bitirmemiştim.Son denememde ise günlük 2 paket içiyordum.Ve artık nefes alamaz duruma gelmiştim.Birde kronik bronşit eklenince işin içine iyice durum zorlaşıyordu. Karar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? telkin cd indir izle İstanbul Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? nerededir kimdir Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? hipnoz Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bıraktıktan Sonra Neler Değişti? kuantum düşünce kitap haberi

sigarasız günler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2007, 02:00 PM   #41 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
recel_06 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sigarasız günler

Bende bırakalı 1,5 yıl oldu.Bu 5. deneyimimdi ilk başlarda 4 ila 6 ay aasında değişti bırakmalarım.Ama hiç birinde beynimde bitirmemiştim.Son denememde ise günlük 2 paket içiyordum.Ve artık nefes alamaz duruma gelmiştim.Birde kronik bronşit eklenince işin içine iyice durum zorlaşıyordu.
Karar verdim ve doktora gittim.Doktor bana ilaç ve nikotin bantı verdi.Güya hem ilacı içip hem sigaramı içecektim 1 haftaya kadarda tiksinecektim sigaradan.Ama 2 paketi duyunca hemen sigarayı kesip nikotin bantını yapıştırıyor ve ilaca başlıyorsun dedi.
Yaptım dediğini ama ilk bırakmalarımda olduğu gibi yine canım sigara istiyor yine başım dönüyor yine keyifsizdim.İyide bu ilaç neden sigara içme isteğimi karşılamıyordu.Eeee nerde tedavi?
Ben yine irademle bırakıyor olmuyormuydum bu durumda iyide o zaöam ilacı ve bantı ne yapayım dedim ve 3.gün akşamı hem bantı hemde ilacı koydum çöpe.En azından karaciğeri kurtaralım :)
Bu kez kararlıydım kesin bırakacaktım ve 6 ayı doldurmayıncada bıraktım demeyecektim. sigara ikram edenlere bırakmaya çalışıyorum diyordum.Ama bu kez bitecekti bu iş.Sonuçmu başında da dediğim gibi 1,5 yıl oldu.
Arada vuruyor ama çok nadir olarak.Eee olacak ama o kadar liseden beri içiyordum 15 yıl yani dile kolay.
Şu an hayatımdan memnunum.Ve sigarasız yaşamaya alıştım.Şunu anladımki gerçekten insan isteyince çok şeyi başarıyor.
Herkese sigarasız sağlıklı günler :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

recel_06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2007, 08:21 PM   #42 (permalink)
hayalayaz
Guest

bana sigara krizi vur kaç yapar dediler..ilk bırakma deneyimimde sigara krizi beni kum torbası sandı herhalde..sürekli vurmaya başladı belirli bir saatten sonra..ah zaten bu benim kararlarştırdığım gün değildi...işte bir yığın olay üst üste geldi falan dedik..çavdar ekmeği hep bahanedir ya..bu sefer işi sıkı tutacağım dedim ve ramazana denk getirdim...oruç bozamazsın ya..şimdi oruçtanda vazgeçtim..çünkü oruç tuttuğum ilk iki gün,annemden korkmasam orucu siigarayla bozacaktım..annem kelimenin tam anlamıyla sigara düşmanıdır..ben o sigara bantlarınıda denedim..biyanda sigaranın verdiği nikotin,diğer yandan kolumdaki bant iyiydi..galiba benim sigaradan nefret etmem lazım ama nasıl..aslında insan utanıyorda...sigaranın verdiği zararları tam anlamıyla bil..ve içmeye devam et...cart curt ediyorum ama bırakmayı başaranları öyle bir takdir ediyorum ..onlara öylesine gıpta ediyorum ki anlatamam..şimdi sezenin verdiği linke bir tık diyeyim bakim...
Alt 21-09-2007, 11:11 PM   #43 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

hayalayaz sigaranin zararlarini bilen biraksaydi akciyer uzmani doktoruda birakirdi 44 sigara oyle birseyki kandan 3gunde gidyor beyiden kisiden kisye degisyor. ben yemin ederimki bundan 5yil once her seansi6tiyuz ero olan lazerterapilerinden gectim yinede birakamdimdi. burdaki evdokturu parasiz ilac parasiz nigotin bandi veriyor birakamdim...en son iste lazerterapisinden sonra tekrar icmem ogun bana yemin etirdi birdaha birakmayi denemiyecegim cunki param gidyor tek baska sey degil. o aralarda ben tutun sarip iciyorum ama ne tutun sarmadan icmeden duramiyorum. zapzayifim degingibi oruc tutamiyorum tutsam orucumu sigarayla aciyorum vs birgun okulum bitti yasim 34oldu isimde yukseldim ama birdepresyon beni sardi sana tarif edemem ve doktora gittim bana doktor sigara icyormusun evet deidm derhal birak dedi birakmadim ictim ve birgun depresyondan disari cikamaz hale geldim. 5yil beni curuge ayirdilar neyse 2yil once evlendim esimin babasini gormeye gitik istanbula adam gozumun onunde burnundan nefer alamiyor okjienlerle yasamaya calsiyor sabahlara kadar inliyor beynimde birseyler geziyor diye ve her an hergun ve morfinlerle yasiyor sordum sorusturdum adam once depresyon sonrada oksuruk sonra dusp bayilma sonarisda iste bu sekilde. adacagiz oldu ama inleyerek. neyse benim cocgumda olmuyor o arada alman hastanesine gitik bize doktor bakti sizin cocgunuz olur ama sigarayi birakacaksiniz dedi bizde olur dedik tedavi basladi onca masraf edildi ben ignelerden kilo aldim ve 3tane bana emberyo yani gelecegin bebegini yerlstirecekler, ogun vakit gecmiyor birturli kuafore gittim orda dedimki kiza bana manukur pedur yap iste sacimi fonle benle ilgilen, kiz sigara yakti dedimki bende icebilirmiyim sigara yanima almadimda icmem yasakda dedim cunki tupbebek yaptiyorum dedim, kiz dediki biri daha vardi sigara ictigi icin bebegi olmadi dustu icmek istedginden eminmisin evetttttttt dedim vede ictim. ogun olay gerceklsti eve geldik ertesiguinu komsular geliyor istenbuladayiz benim evim olsa kimseyi koymam ama gorumcem iste acti kapiyi herkeze, elinde miletin sigara ben yatak dosek yatiyorum bende sigara istedim ictim. benim bebeklerim olmadi holandaya geldik burdaki doktora gitik adamcagiz baktoi soyle bana sigara iciyorsun degilmi dedi evet dedim. birakda gel dedi. beni kapi disari atti. tekradan gitim sigarayi biraktim dedim tedvi olacagim dediki ama dedi kanina bakacagiz nigotin varsa sukadar para yatirasin dedi ok dedim ve ciktim disriya kan verme gunum geldi vermedim cunki birakmamistim. taki sigara orgu bulana kadar orayi buldum herkezin yazsini okudum aratirma yaptim VE KENDIME SUNU SORDUM BEN GELCEK SENEYE KANSER OLACAGIMI BILSEM INLEYE INLEYE OLECEGIMI BILSEM HALA ICERMIYDIM SIGARA? CEVABIM HAYIR OLDU!!!! VE KENDIME ZAMAN VERDIM 1 HAFTA ICTIM VE OZAMAN ICINDE HER YAKTIGIMDA SIGARAYI KONUSYORDUM NE ZEWK ALIYORSUN? HIC BIRSEY NEDEN ICIYORSUN? BOS VAKIT COK IS YOK GUC YOKBIRDE ELINDE SADCE SIGARA USTUN BASIN KOKUYOR VE CEBIMDE SON KURUSMU SIGARAYA VERIYORUM...O BIR HAFTA GELDI VE BIRAKTIM ORDA GUN GUN NASIL BIRAKTIM NELER YASADIM HEPSI YAZIYOR ORDAKI NIKIM EGEM DEMIR OKUYABILIRSINIZ....SIMDIDE SIZIN ARANIZA GELDIM TERTEMIZIM SIGARA KOKMUYORUM, DISLERIM BEMBEYAZ UYKUM DUZELDI, YEMEKLERIN TATDI DAHA GUZEL, EN IYISI DEPRESYON HASTALIGIMDAN KURTULDUM EVET EVET BUNDAN KURTULDUM ARASIRA GELIYOLAR BANA ODA ISTE ESKISIGIBI OLUYORUM DUSUNSENIZE ESKIDEN HEP OYLEYDIM HEP KIRIZLIYDIM AMA SIMDI OYLEMIYIM SAKINIM DAHA AKLIM BASIMDA DARISI BASINIZA... SIGARA ORDAN BENIM NASIL BIRAKTIGIMI DUYGULARIMI NELER YASAMISM OKUYABILIRSINIZ VEDE BASKA ARKADASLARINKINIDE..HEPINIZ COK GUCLU INSANLARSSINIZ BIRDE YALNBIZ DEGILSINIZ SULKEURLE SIGARA BIRAKAN ARKADASLAR COGALDI
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2007, 05:13 AM   #44 (permalink)
hayalayaz
Guest

sağol gülüm
üye oldum o siteye,okuyorum deneyimleri, en kötüsü kendimi yargılamaya başladım uzun zamandır..ben kendimi yargıladığımda öldürmeden bırakmam..kendimi lime lime ederim..sonucu iyi olmaz benim için, çok geçmeden bununda bir çaresini bulmam lazım..tek güvendiğim ben çare istediğim zaman ya bulurum ..ya bulurum..inşallah tez zamanda gerçekleşir..saygılar
Alt 22-09-2007, 11:18 AM   #45 (permalink)
Üsteğmen

139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

inanki bana care sende ta kendinde. sana senin yardimedemedgini birordu toplansa yardim edemez, sana senin yaptigin kotulugude bir ordu toplansa yapamaz. oyuzden hersey sende var zaten sana ne ilac ne nigotin bandi nede hap yardim eder sadce beynini hazirla kendine soyle 3gecerse bitecek nigotin kanimda de iste atiyorum 22 gun gecerse beynimde bitecek de ve sana senin beynin yol gosterir yardim eder.benim canim istdiginde sitetli su istiyorum diyordum su..cunki ben agir ictimdi cok agir dolayisi ile ben biarktiysam herkez birakir.
orda aysegul var hayalayaz, ve 100kisede bir olan bir olayi yasadi agzi burnu yara oldu kulaklarina kadar. ve biri dediki ona yuzkiside bir oluyor o olan aysecim sigarinin dumaniyla sadce agzini gargara yap dedi, ayese sy cevabi verdi nasil olsa gecek o yaralar ben surunsemde yaralardan yinede o zehiri asla agzima almam dedi almadida o yaralarda kendiliginden gitti zaten.
fare ilacinin icindekileri oku tutunden yapiliyor sinek ilaclari tutunden yapiliyor...ben tutunu islatim suya koydum bgahcemdeki ciccekler sineklendi kurtlandiydi ondan ustlerine puskurttum oldu hepsi...ve bu sigara dumani bazi kuslarida ev kuslarinida olduruyormus, valla bunlari ogrenmem bana zaten yetti.

sunu yazdim kagidima Allahim beni ziftlere layik gorseydi zift icinde yasayan bocek olarak dunyaya getirdi ama zifte yasayan bocek yok, allahim beni nigotine layik gorseydi soba borusu baca icinde bir bocek yapardi ama orada yasayan bocek yok. Allahim beni insan olarak yaratmis akil vermis konusmak vermis 2 ayaginin ustunde yurumek vermis, gezmek tozmak vermis, bana sec demis kendi aklina iradenle sec bak bunlar meyve bunlar sebze bunlar et iste bunlarda zehir nigotin demis ve su sana zararli buda sana yararli demis ee sen kalkip tutunu bunlara ragmen secersen nerde kaldiki allahin bizi insan olarak yaratigi nerde kaldiki ayricaligimiz? biryerde okudum tutunu bocek yemezmis esek yemezmis hic amma hic bir hayvan acindan olsede yemezmis denenmis bunlar ee bizler esekten dahami akilsizisiz iciyoruz yada bocekten dahami akilsizda bunu icyoruz?
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Alt 22-09-2007, 11:47 AM   #46 (permalink)
Üsteğmen

sunu demeyi unutum bu en onemlisi ben sigarayi biraktim aradan tam 3 hafta gecti ve benden depresyon gitti, evde nekadar yapamadigim sey varsa yeniden onlari yaptim kendime inanamiyorudm bu neydi oyle. hayatim gercekden degisti sigarayi birakmamla kolumda sitedli agrim vardi ama iyice agriyordu damartikaniligi baslangici o bile gecti. bilgisayarimin etrafi tertemiz odamin ici misgibi. birde toplulukta sana tutulan sigaraya karsi hayir kulanmiyorum demek varya dunyalara bedel hadi kolay gelsin
Alt 30-09-2007, 12:57 PM   #47 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime is an unknown quantity at this point

merhaba ben daha bırakmadım ama bırakmayı çok istiyorum. şimdi hipnoza başladım bakalım neler olucak
saime isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2007, 06:48 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

saime dert sendeyse dermanda sende, sana senden baska yardimci olan olamaz. sigarayi birakmanin en guzel yolu karar vermek dogru zamani secmek ve evde ne var ne yok sigaraya ait cope atmak ve icmiyorum yada kulanmiyorum demek.
42cigunum cok mutluyum. bugun dunyakalpgunuymus haberlerde sigarayi birakin kalbiniz icin diyolar ben biraktim nekadar guzel darsi sizin basiniza
Alt 10-10-2007, 04:02 AM   #49 (permalink)
Üsteğmen

merhaba tekradan, yaklasik 10gun once yazmisim ama kimsecikler sigara bolumleriyle ilgilenmemis.
ben bu konularin aktif kalmasini istiyorum oyudende yaziyorum.

sigarayi birakmak kolay cunki biz dogdugumuzda sigaraya bir ihtiyacimiz olarak dogmaidk su degil ekmek degil bu sadce bir zehir. icindede boicek ilaci fare zehiri olan bir madde. bunu bilipde icmek halla birde sigara tucarlari tutunu nelerle islatip kuruyolar bir bilseniz yazsam zaten mideniz bulanir daha dgeil icmek icenleri vurursunuz gercekten.
sigaranin nigotini 3gunde kandan gidyor cokmu zor ya 3gun sabir etmek? baglayin elinizi kolunuz iplen felan 3gun ya 3 bu cok olmamali. ve eskiden sigara zarari bilinmiyordu mesela ben 11 yasimdaykene kolayagibi tuluyordu neden? neden devlet asker sigarasi veriyordu dagiyordiu neden evlerde paketlerle misafilere sunluyordu? cunki devletin isne gleiyordu bizler cocukene 9yaslarimizda basladik sigaraya. http://www.tekel.gov.tr/ buraya girin gorun neden devlet istiyor sizler sigara icin!!! lutfen arkadaslar gelin sigarayi birakin ben size herturlu yardimi yapmaya hazirim gelin birakin. kendi dsagliginiz icin, cevrenizdeki hayvanlar agaclar insanlar icin sigarayi birakin.
Alt 14-10-2007, 08:40 PM   #50 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

sezen ben de yardımlarına ve sigarayı bırakmaya hazırım, sanırım
sen bir günde mi kestin dusun
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks