Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilinçaltının Bilinmeyenleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=155)
-   -   ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=617785)

jaimemiamor 23-01-2012 01:22 AM

Cevap: ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

[quote=Zerynthia;818372]Anlıyorum yani nasıl söylesem. Yaklaşık 1.5 yıl kadar önce çok üzüldüğüm bir olay yaşamıştım ve bu olay olduğu zaman kahkahalarla gülmüştüm. Normalde ağlamam gerekirdi. Bu da oldukça anormal geliyor insana. Yaşıyoruz bunları ama. Her şey insanlara özgü. Yurtta insanlar görür diye ağlayamıyorsun. Yurtta kaldığım için bunu da çok iyi anlıyorum. Hatta evde bile ağladığımın görülmesini istemem. Sinir krizi mi bilemiyorum. Ciddi bir çözülme yaşıyorsun demek ki. Dilersen elbette psikologuna danışabilirsin. Seni daha iyi tanıdığı için en doğru desteği o verecektir.

Sevgilerimle.
[/quote
Psikloğum beni tanımıyor toplasan 15 dk bile durmamışımdır yanında.Ben bi tanıdığımın vasıtasıyla kendisiyle görüştüm tanıdığım bu öğrenci falan demiş o da hallederiz demiş 2 defa gittim zaten yanına beni dinlemedi bile ilk gittiğimde sorunun ne dedi söyledim hemn eftye başladı ben devam edecek 6-7 seans diye düşünmüştüm ama arkası gelmedi işte ben yine böyle ağlamalar yaşayınca tekrar aradım kendisini tekrar görüştük toplasan 5 dk ya durmuşumdur anında ya durmamışımdır z-point protokloünü okuttu sonra işte kaş ortası ve kafa arkasına vuruşlar yaptı sonra yolladı beni çok yorgunum dedi.Ne bileyim aramak istemiyorum arayınca kendimi kötü hissediyorum çünkü hep başından savıştırmaya çalışıyor beni.

Işıldayan Safir 23-01-2012 01:30 AM

Hmmm... O zaman görüşmemen en mantıklısı. Eğer psikoloğun sana kendini rahat hissettirmiyorsa beraber çalışmanız çok verimli olmaz. Güldüğümü söylediğim olayda ben de kendime hakim olamamıştım. Ve sonraları da çooookkk fazla ağlamıştım. Bu bir süreç... Ama inan ki her şey geçiyor.

jaimemiamor 23-01-2012 01:39 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 818381)
Hmmm... O zaman görüşmemen en mantıklısı. Eğer psikoloğun sana kendini rahat hissettirmiyorsa beraber çalışmanız çok verimli olmaz. Güldüğümü söylediğim olayda ben de kendime hakim olamamıştım. Ve sonraları da çooookkk fazla ağlamıştım. Bu bir süreç... Ama inan ki her şey geçiyor.

görüşmeyeceğim zaten.değişim,dönüşüm bu kadar sancılı mı gerçekten?

Işıldayan Safir 23-01-2012 01:42 AM

Alıntı:

jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 818384)
görüşmeyeceğim zaten.değişim,dönüşüm bu kadar sancılı mı gerçekten?

Lotus çamurda yetişen bir bitkidir. Her göz alıcı Lotus çamurun ve pisliğin içinde olgunlaşır. superxy

Sevgilerimle.

Neptün 23-01-2012 02:01 AM

Merhaba,
Teşekkürler paylaşım için. MP3 kaydı dediğiniz şey nasıl bir kayıt? Bir ses var ve direktif mi veriyor yoksa bizim telkinler gibi subliminal mesajlar mı var içinde?

juger 23-01-2012 02:05 AM

Sesli telkinler veriyor. Bilinçaltına yönelik değil. Ancak mp3'ü burada paylaşmak yasak

Lusid 24-01-2012 08:54 PM

Self-hipnoz tekniğinden bir farkı yok bence. Self-hipnozun daha etkili olduğunu düşünüyorum. Çok özgün bir teknik değil.

nurbanu25 12-06-2012 12:26 PM

bu z point konusunda iyice meraklandım,sanırım en iyisi kitabını alıp öğrenmek.e-kitabı var mı sitede?

nurbanu25 12-06-2012 01:48 PM

eveeeet protokolü ve ses kaydını buldum,uyguladım bile..1 hafta uygulamaya devam edicem.bakalım neler olacak smil56

ffigenn 12-06-2012 07:29 PM

ZPOİNT ile bilinçaltı Temizliği Tekniği konusuyla ilgili paylaştığım bu yazıda bu tekniğin nasıl uygulanacağı, zpoint protokolü ve seçmeniz gereken kuyruk kelimesi hakkında bilinmesi gereken her şey açık bir şekilde anlatılmakta.Çok iyi bir teknik olduğunu düşünüyorum ve herkesin de faydalanmasını istediğim için paylaştım.Bu konuda ve uygulamalı ses kaydıyla ilgili yardıma ihtiyaç duyanlar bana özelden yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:16 AM.