Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Lütfen cevaplayın...

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Lütfen cevaplayın... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Başıma gelen garip bir olay: Şehir dışında Sahildesiniz, çok uzaklardasınız, deniz kenarında dalgın bir şekilde yürüyorsunuz, kulağınızda walkmen, elinizde kolanız... Sonra yaşlı bir kadınla göz göze geldiniz, o size baktı, siz de ona...Elişleri yaparak hayatını kazandığını sandınız...Sonra elişlerine bakarken, konuşmaya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Lütfen cevaplayın...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-12-2008, 09:16 PM   #1 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point
Standart Lütfen cevaplayın...

Başıma gelen garip bir olay:

Şehir dışında Sahildesiniz, çok uzaklardasınız, deniz kenarında dalgın bir şekilde yürüyorsunuz, kulağınızda walkmen, elinizde kolanız...
Sonra yaşlı bir kadınla göz göze geldiniz, o size baktı, siz de ona...Elişleri yaparak hayatını kazandığını sandınız...Sonra elişlerine bakarken, konuşmaya başladınız ve tanıştınız...Ve öğrendiniz ki o geçmişte affedemediğiniz birinin yakın arkadaşı...

Bu durum ne demek?
Bu insan neden karşınıza çıktı?
Bilinçaltıyla ilgisi var mı?
Negatif enerjinizi boşaltmanız için mi gönderildi?
Yoksa sadece tesadüf mü?

Ne derdiniz?

-Arkadaşını kötülerdiniz?
-Hiçbirşeyden bahsetmezdiniz, geçmiş geçmiştir.
-Ya da diğer?

Diyelim ki içinizden geçen herşeyi anlattınız, bütün negatif şeyleri olduğu gibi ona, bu durumda:

-bÜtün gün ağlar mıydınız, geçmişi hatırlattığı için
-Rahatlar mıydınız?

Yorumlarınız nelerdir?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2008, 09:40 PM   #2 (permalink)
Çevirmen

Quanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 212
62 Mesajinıza toplam 315 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Quanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura about

Merhaba Pofuduk,

Kişisel gelişimde ilk basamak negatif duygulardan arınmaktır. Kin, nefret bu duyguların başında gelir. Bu yolda yürürken zaman zaman geçmişteki açık bıraktığımız çemberleri kapatmamız gerekmekte. Bence senin yaşadığın rastlantı da bu nedenle. Diğer kişiyle yaşadığınız olay neder bilemem ama ne olursa olsun karmayı ortadan kaldırmak için affetmek ve o olayı sevgiye dönüştürmek gerekir. Yaşadığınız şey sizi kişisel gelişim yolunda bir yere taşıdı, o görevini başarıyla tamamladı. Sizin de bundan sonra yapmanız gereken olayı / kişiyi affetmektir. İçinizde affetmeniz yeterli, bu demek değil ki o insanla görüşmek zorundasınız. Siz sadece kişiyi/olayı serbest bırakın. Bırakın hayatınızdan çıksın, kendi yoluna gitsin.

Sevgiler
Alt 13-12-2008, 09:43 PM   #3 (permalink)
Çevirmen

190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Quanta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Pofuduk,

Kişisel gelişimde ilk basamak negatif duygulardan arınmaktır. Kin, nefret bu duyguların başında gelir. Bu yolda yürürken zaman zaman geçmişteki açık bıraktığımız çemberleri kapatmamız gerekmekte. Bence senin yaşadığın rastlantı da bu nedenle. Diğer kişiyle yaşadığınız olay neder bilemem ama ne olursa olsun karmayı ortadan kaldırmak için affetmek ve o olayı sevgiye dönüştürmek gerekir. Yaşadığınız şey sizi kişisel gelişim yolunda bir yere taşıdı, o görevini başarıyla tamamladı. Sizin de bundan sonra yapmanız gereken olayı / kişiyi affetmektir. İçinizde affetmeniz yeterli, bu demek değil ki o insanla görüşmek zorundasınız. Siz sadece kişiyi/olayı serbest bırakın. Bırakın hayatınızdan çıksın, kendi yoluna gitsin.

Sevgiler
iyi güzel de benim bu değildi ki, neden alakasız bir yerde o kişinin arkadaşıyla tanıştım, sadece tesadüf mü?
Alt 13-12-2008, 09:46 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

Quanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 212
62 Mesajinıza toplam 315 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Quanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura aboutQuanta has a spectacular aura about

O olayı hayatındana çıkarmanın zamanı gelmiş diye düşünüyorum, bu nedenle evren tesadüf / kaza... gibi olaylarla sana işaret gönderiyor. (Bu benim nacizane fikrim)
Alt 13-12-2008, 09:47 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 888
89 Mesajinıza toplam 486 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ruhsal will become famous soon enoughruhsal will become famous soon enough

Hiçbirşeyden bahsetmezdim. anlattıkça tekrar yaşayıp olumsuz etkiyi tekrar tekrar yaşamış oluyorum bu gibi durumlarda.
diyelim ki anlattım. ne diye bu boş şeyleri anlattım ki diye kızardım kendime. çünkü yine sinirlenirdim tekrar yaşamış gibi olup.kızgınlıklarımı dile getirdikçe zehir doluyor içim. mümkün olduğunca üzerinden tekrar geçmem sıkıntı veren olayların.
Alt 14-12-2008, 04:54 AM   #6 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ben böyle bir insanın sadece bir işaret olduğunu düşünürdüm,düşün-düm.

Bu insanla karşılaşmam demek O'na tüm sıkıntımı yada en yakın arkadaşıyla aramda geçen problemleri ona aksettirmem için bir sebep demek değildir.

O sadece ben sakin sakin bir yerlerde gezerken aslında içimdeki şeyleri halletmem için orada bulunduğumu,geçmişi yepyeni bir yerde bırakmam gerektiğini anlatır bana.Evime huzurlu bir şekilde dönmem için bir işaret.

Hiç bir insan negatif enerjinizi O'na boşaltmanız için gönderilmez size.O kişi bir denek ya da toplayıcı değildir.Negatifinizi O'na boşaltmanız demek aslında sizi negatifle besler,huzursuz olan kişi yine siz olursunuz.Her ne kadar aksini düşünsenizde...

Şikayetçi olduğunuz kişinin karşınızdaki için ne ifade ettiğini kestiremeyebilirsiniz.Önemli olan sizin içinizde yaşamış olduklarınızdır çoğu zaman,karşınızdaki kişinin paylaşımları değil.Böyle bir durumda arkadaşınızı ne kadar kötülerseniz kötüleyin aslında kötülediğiniz (ben genelde aynaladığınız demeyi tercih ediyorum çoğunluğun dediği gibi) kendinizsinizdir.Kendinizi anlatırsınız.Arkadaşınızın yaptığını değil sizin yaptıkları karşısında tutunduğunuz,aldığınız tavırdır başrolü oynayan.Kısacası SİZSİNİZDİR.

Anlattığınız anda bir pişmanlık oluşuyorsa da içinizde yine aynı olaya negatife geliyoruz demektir.Negatif enerji içinde en çok pişmanlığı ve suçluluk hissini barındırır.Siz bunu o kişiye anlatarak kendinizde mevcut olan enerjiyi çoğaltmışsınızdır,oysa karşınızdaki kişi için o (arkadaşınız) yine aynı yerdedir hayatında.Sadece sizi tanımış olur.

Böyle bir konuşmanın ardından eğer içimde az da olsa bir bencilliğim varsa eğer evet anlık bir rahatlama yaşardım herhalde.Orada tüm ağırlığımı bırakmış gibi hissedebilirdim.Evet anlattım ve oh be işte şimdi rahatladım diyebilirdim.Ama bu rahatlama sadece bizim kendimizi kandırdığımız gibi,anlıktır.Bir zaman sonra yine kafaya üşüşen düşüncelerle bizi tetiklemeye başlar.

Affetmek demek kesinlikle o insanı hayatına yeniden sokmak demek değildir.Affetmek zincirlerden kurtarır bizi.O yükü hafifletir,hatta zamanla yük denen bir şeyde kalmaz.Nötrleşir herşey.Bir şeyler yaşanmıştır,yaşanması gerekmiştir.Önemli olan bu yaşanılandan çıkarabildiğimiz derslerdir,karşı taraftan olan beklentilerimizi görmek,eksik olan yanlarımızı öğrenmektir.

Her yaşanılandan alınacak bir şey vardır.

Yeter ki öfkemiz gözlerimizi bürümesin,bizi kör etmesin.

Sevgiler.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2008, 02:21 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

sanırım biraz alakasız ama benimde hayatımda affedemediğim kimi insanlar vardı.ben bir yakınıyla değildi bir türlü affedemediğim o kişiyle karşılaştım ve telkinleri dinlemeye başlayalı daha 2 hafta falan olmuştu.kendime inanamadım çok sakindim. gördüğümde ona karşı hiç bir şey hissetmediğimi farkettim artık ondan nefret etmiyordum.
yani demek istediğim bende bunun bir işaret olduğuna inanıyorum.kimbilir belkide şimdi o arkadaşınla karşılaşsan onu affetmiş olduğunu hissedersin.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2008, 04:32 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb

merhabalar pofuduk cum..

o kişinin orada karşına çıkmış olması tamamen senin kendi içinde nasıl yorumladığınla alakalı bir konudur..

ilk karşılaştığında onu bireysel olarak değerlendirerek yaklaştın ama sonra onu içindeki eski hesaplarınla bağdaştırdın..

demekki şimdiki zamanda ki ilişkilerini geçmiş deneyimlerine göre yorumluyorsun yani bir ön yargı ile yaklaşıyorsun..

içimizdeki ön yargı hiç bitmez çünkü ya geçmiş ya gelecek hesapları içinde şimdi anımızı yaşamayız..

o kişi ile o anda karşılaitığında ki verdiğin karar başka bir etki tepkime ile içinde vermiş olduğun karara göre yaşamını şekillendirdi..

konu birisini affetmekse neden affedemediğimizi düşünmemmiz gerekir..

kendimizi affedemeyiz ki başkalarını affedelim..
kendimizi koşulsuz sevemeyiz ki başkalarını koşulsuz sevelim..

affedemem dediğimiz her noktada haklı çıkma isteğimiz yatar..
haklı çıkmaya çalıştığımız her olay bizim dışarıya yansıtmaya çalıştığımız benlik imajımızı koruma çabasıdır..

bu çaba sadece başkalarına karşı değildir .. kendimize de bu imajı dayatırız..
bunun için ne kendimizi ne başkalarını kolay kolay affedemez kolay kolay sevemeyiz..

sadece bizim imajımıza uygun oldukları müddetçe sever sevgi olmayan bu hayale sevmek der imajımıza hizmet etmeyi bıraktıklarında ya da aykırı hareket ettiklerinde de sevmenin yerini affedememe yargılamasına bırakırız...

bu bizim duygusal bedenimizin etkileridir..
duygusal yaralarımız çoğaldıkça haklı çıkma ve korkudan örülü bir duvarın arkasında yaşamaya çalışırız..

ya çok mesafeli oluruz kimse bizi yaralamasın diye ya çok verici oluruz herkes tarafından sevilebilmek için..

dengesiz oluruz ve kendimiz olmaktan vazgeçeriz..

sonra karşımıza bir kişi çıkar ona yeni bir şans vermek yerine geçmiş ile gelecek ile onu tanımadan önyargımızla kararını veririz..

onu olduğu gibi kabul etmek sevgiyle yüreğini açmak risktir çünkü..
risk almak korku yaratır.. ya yine yüreğimden bir parça götürürse diye..

haluki sevgi yolu ve korku yolu çok ayrıdır.. ama gerçekliğimiz o kadar karışmış duygusal duvarlarımız o kadar yükselmiştir ki duvarların içindeki yaşantımıza göre karar veririz.. her kararımızda sınırlarımız içinde birbirinin aynısıdır..

yaşam bize neye gereksinimimiz varsa onu sunar..

duygusal zehirlerimizden kurtulmak.. kendimizi kabul etmek için anda yaşamayı öğrenerek kendimizin ve çevremizin farkında olmamız gerekir..

ancak böylelikle her şeyden sorumlu olduğumuzu anlayabiliriz..

sorumluluğu almak ise yep yeni bir başlangıçtır..

sevgiler..
Alt 14-12-2008, 06:42 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

Arkadaşlar affet, affet bir yere kadar, sevgi kelebeği diiliz biz yaaa, bazen affededemeyebiliriz...Ben o kadına arkadaşının aslında nasıl biri olduğunu anlattım ve o da tasdik etti...Onun da başına yakın zamanda bişiler gelmiş...Eeeeee, sonuçta herkes herkesin ne mal olduğunu bilmeli diye düşünüyorum...
Alt 14-04-2009, 10:19 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all
Standart Cevap: Lütfen cevaplayın...

peki o kadına arkadaşının ne mal olduğunu anlatınca yada haklı olduğun konusunda seni destekleyince eline ne geçti???

bence asıl cevap verilmesi gerekn soru bu.sen arkadaşının sana yaptıklarını anlatınca o olayları yeniden yaşamışçasına hatırladın ve kötü hissettin içini öfke ve kin bürüdü karşındaki insanda sana hak verdikçe oda olumsuz elektirik yüklendi birbirinizin içini bulandırdınız, kan beyninie sıçradı yetmezmiş gibi o kişinin dedikodusunu yaptınız vs.vs.

ben mesela yaşadığım kötü olayları anlatmayı hiç ama hiç sevmem çünkü o olayları yeniden yaşıyormuşçasına bir sinir harbine giriyorum o zaman, yüzüm felan kızarıyor bana hiçbir şekilde olumlu dönüşü olmucak gereksiz bir olay olarak görüyorum çünkü anlatmak beni gerçekten rahatlatmıyor. tam tersi yeniden sinirlendiriyor üstelik bide o kişinin arkasından konuşup gıybet ettim diye ekstra bir vicdan azabı duyuyorum her anlamda kötü hissettiriyor yani.

YOL VERGİTSİN.... YOL VER GİTSİN...
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks