Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili arkadaşımız Bob, bir gün saçını banyoda kuruturken elektriğe çarpılır ve kendisini cennette bulur. En son hatırladığı şey aynada diken diken olmuş saçlarıdır ve bundan dolayı biraz dehşete kapılmıştır. Bob'un yardımına onun muhteşem rehberi Gloria gelir ve onu yeni duruma ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2010, 11:57 AM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

Sevgili arkadaşımız Bob, bir gün saçını banyoda kuruturken elektriğe çarpılır ve kendisini cennette bulur. En son hatırladığı şey aynada diken diken olmuş saçlarıdır ve bundan dolayı biraz dehşete kapılmıştır. Bob'un yardımına onun muhteşem rehberi Gloria gelir ve onu yeni duruma alıştırır. Gloria sorar "sence nasıldın Bob?".

"Mmmm...oldukça iyi olduğumu düşünüyorum. ..Aşağıda çalışmak çok zor. İş, güçlükler, çok çalışma, yeni durumlar yaratabilmek için sürekli uğraşma, karşına
çıkan zorlukları asma...oldukça tüketici" diye yanıt verir Bob, hayal kırıklığı dolu bir ses ile.

"Oh" diye yanıt verir Gloria..."bana öyle görünüyor ki istediğin her şeyi elde
ettin"

"İstediğim her şeyi mi! Delirdin mi sen? İstediğim her şeyleri elde etmedim ben. Hatta zar zor bir şeyler elde ettim. Dediğim gibi, çok çalışma, zorluklar, hayal kırıklıkları. ..." der Bob.

Gloria sevgiyle elini Bob'un dizine koyar, nazik bir şekilde gözlerinin içine bakar ve "Hayır Bob, istediğin her şeyi elde ettin. Görüyorsun, Evren, Tanrı Ltd. Sti. gibidir ve bizim her şey için bir departmanımız var. Sipariş departmanı, sevkiyat, pazarlama, yönetim, her şey..ve hepimiz sizin için çalışıyoruz. Sana göstereyim."

Gloria Bob'un elinden tutar ve onu çok ama çok büyük bir binaya götürür. Yüzlerce insan her tarafa koşuşturmakta, kitaplar, dosyalar, dokumanlar taşımakta, birbirlerine koridorlar boyunca bağırmaktadır. ..burası adeta borsa binası gibidir...tam bir çalışma alanı. "bu, sipariş departmanı Bob, etrafa bak" der Gloria.

Bob etrafa bakınca siparişlerin geldiği ve her tarafa yayılmış faks makinelerini görür. Pek çok masada bir kaç metre yükseklikte dokuman yığınları vardır ve bunlar bir masadan diğerine geçirilmektedir. Gördükleri karşısında"burası ne kadar işlek bir yer" diye düşünür. Gloria onu daha sonra bir başka odaya alır.

Bu odada ise 1 kişi oturmaktadır ve 1 tane faks makinesi vardır. Bob orada dikilirken odadaki son derece güzel asistan bir faks alır ve dikkatli bir tavırla ve gülümseyerek faksı okur ve yüzünde inanılmaz bir keyif ifadesiyle üzerine "gerçekleşti" damgasını vurur. Gloria Bob’u koridora çıkartır ve yüzüne bakar... "2 sipariş departmanı arasındaki farkı fark ettin mi Bob?"

"Evet" der Bob. "Açıkçası, küçük ofis özel birisi için, bir yaşlı ruh veya ona benzer birisi için ve diğer ofis de bir suru daha az önemli ruh için."

"Hayır sevgili Bob" diye yanıtlar Gloria.."küçük ofis ne istediği ile ilgili net olan ve çok zor şüpheye düsen, diğerleri ile çekişmeye ihtiyaç duymayan ve niyetleri hakkında net olan dünyadaki bir kadının sipariş departmanı. Diğer ofis ise, senin sipariş departmanın. "

"Evet evet...ben ve dünyanın yari nüfusu" diye sert bir yanıt verir Bob. "Hayır Bob" der Gloria nazikçe..."bu SENIN sipariş departmanın" . Tüm o insanlar ve fakslar senin için çalışıyor."

"Öyle mi" diye sorar Bob şaşkınlıkla.

"Evet Bob, her birisi günün her ani, senin için çalışıyor." der Gloria.
"Açıklayayım. .". Gloria Bob'a onun düşünerek gönderdiği her isteğin Tanrı Ltd.Sti. tarafından faks olarak alındığını ve yerine getirildiğini açıklar. Ona, "Yeni bir kariyer istiyorum..iyi bir maaş aldığım, tek başıma çalışabileceğim ve kendime dayalı olan bir kariyer" diyen bir faks gönderdiğinde, bu siparişin Tanrı Ltd. Sti. tarafından derhal yerine getirildiğini anlatır. Sonra ona bir is görüşmesine gittiğini ve görüşmeden çıktığında "bu yeni is için yeterince iyi olduğumu sanmıyorum, benden çok fazla şey istiyorlarmış gibi görünüyor" diye
düşündüğünü ve bu faksın da, ilk faks gibi derhal yerine getirildiğini ve
böylece ise alınmadığını ve bunun da onu kızdırdığını söyler. Sonra,

Gloria Bob'un elinden tutar ve onu ofis arşivinin olduğu yere götürür. Bob burada işle, sağlıkla, parayla, kariyerle ve ilişkilerle ilgili yolladığı tüm faksları görür. Birbiri ile bu kadar çelişkili siparişi görmekten şaşkına dönmüş olan Bob "siparişler" ve "iptal edilmiş siparişler" adi altında iki faks yığını fark eder. Bunlar hemen hemen ayni yüksekliktedirler. Ve birçok durumda da "iptal edilmiş
siparişler" yığını, "siparişler" yığınından bile daha yüksektir. "Ama gerçek su ki.." der Gloria "sadece siparişler vardır. Tüm dilekleri ve istekleri yerine getirmek Tanrı Ltd.Sti.'nin sorumluluğundadır. Bizler her tur emre uymakla yükümlüyüz. Yani bize "bunu yapabileceğimden emin değilim" diye bir faks yollarsan, bu siparişini kabul etmek ve hayatında gerekli düzenlemeleri yaparak
bu isteğini gerçekleştirmek zorundayız."

Bob Gloria'ya şaşkınlıkla bakar ve "yani istediğim her şeyi aldım mı gerçekten?"

"Evet Bob" der Gloria, "bize yollanan her faks tamamıyla isleme konur ve ne yazıktır ki sen, bizim sana gönderdiğimiz faksları çok nadiren okudun."

"Siz bana faks mi gönderdiniz? Ne kadar sıklıkta?" diye sorar Bob, inanmayarak.

"Evet Bob" der Gloria, yüzünde yumuşak bir ifade ile.."neredeyse her gün...ama çoğu zaman meşgul sinyalini aldık ve bundan dolayı da sana erişemedik. Yaratıcı olup faksı onu sana okuyacak yakin bir arkadaşına yolladığımızda, ya hiç bir zaman gerçekten dinlemedin veya not almadın. Milenyumla birlikte çok yaratıcı hale geldik. Arkadaşlarınla, özel duru görüsü olan kişilerle; TV, radyo ve bir
sürü kitap aracılığı ile gizlenmiş bir şekilde faksları yolladık sana ama çoğunu kaçırdın. Bir kaç kez hattın meşgul değilken sana ulaştık ve sen faksı büyük bir ilgiyle okudun, ama sonra unuttun ve bize ayni bilgiyi istedigini belirten bir faks daha yolladın. Bu durumda faksımızı tekrar yolladık. Ama sen yine okudun, aldırmadın, unuttun veya attın ve bize yine faks gönderip ayni bilgiyi bizden defalarca ama defalarca tekrar istedin."

"Benden usanmadınız mi" diye sorar Bob.

"Hayır Bob, asla"..."Bu bizim isimiz..Biz sadece kendini ne kadar yorduğunu fark ettik. Ve sevgili Bob, senin bir kere daha denemeni isterim. Dünyaya geri git, faks alma aletlerinin modellerini yenile, aldığın mesajlara dikkat et ve ileride bize daha net ve daha az faks yollamaya çalış. Biz burada sadece sana yardim etmek için varız Bob."

John Payne
Çeviri: Lale Külahlı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 12:10 PM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

çoook iyi red. emeğine sağlık....
oldukça net ve akıcı...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 01:14 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Bu mükemmel bir yazı. Paylaştığın için çok teşekkürler.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 02:31 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

harika bir yazı. fakslarımız hiç bir zaman meşgul sinyali vermesin arkadaşlar, yerine ulaşsın. sevgiyle kalın...
Alt 04-04-2010, 12:27 PM   #5 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 6
31 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beertouch is an unknown quantity at this point

cok begendim :) bundan sonra daha net fakslar yollıycam :)
Alt 04-04-2010, 02:45 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road

Alıntı:
beertouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok begendim :) bundan sonra daha net fakslar yollıycam :)
ewet kesinlikle hatta ben bi kağıda yazıp hakkaten fax çekecek gibi hazırlık yapmayı bile düşündüm.
ne istiyorum kağıtta yazılı net. sevgiye kalın dostlar
Alt 04-04-2010, 04:33 PM   #7 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Muhteşem bir yazı!!
Alt 04-04-2010, 05:27 PM   #8 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bende bir daha iptal etmeyeceğim..bende hatamı bu yönde gördümm..nasıl olacak diye düşünmeden istemek...

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2010, 06:10 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough

Alıntı:
cymbella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ewet kesinlikle hatta ben bi kağıda yazıp hakkaten fax çekecek gibi hazırlık yapmayı bile düşündüm.
ne istiyorum kağıtta yazılı net. sevgiye kalın dostlar
Zaten yapmalısın sevgili cymbella ben düzenli olarak bir tane aylık hedef ve plan listesi;bir gelişimimi takip ettiğim günlük;bir tanede olmasını istediklerimi ve özelliklerini listelediğim defter tutuyorum.Yani anlayacağın ders çalışır gibi hayatımı nakış nakış işliyorum...Hayatımız çok özel ve değerli.Başkalarının işlerinin yolunda gitmesi için en ufak detayı kaçırmadan nasıl iş takibi yapıyorsak kendi hayatım içinde aynı çabayı gösteriyorum ve karşılığını alıyorum.Kesinlikle hemen başlamalasın
SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2010, 06:25 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten yapmalısın sevgili cymbella ben düzenli olarak bir tane aylık hedef ve plan listesi;bir gelişimimi takip ettiğim günlük;bir tanede olmasını istediklerimi ve özelliklerini listelediğim defter tutuyorum.Yani anlayacağın ders çalışır gibi hayatımı nakış nakış işliyorum...Hayatımız çok özel ve değerli.Başkalarının işlerinin yolunda gitmesi için en ufak detayı kaçırmadan nasıl iş takibi yapıyorsak kendi hayatım içinde aynı çabayı gösteriyorum ve karşılığını alıyorum.Kesinlikle hemen başlamalasın
SeLeNaS teşekkürederim tavsiyen için yazmanın gerçekten çok etkili olabileceğini düşünüyorum senin gibi düzenli olarak yazmaya da en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.aslında ek olarak da şöyle bişey düşündüm sevgili shamanic in anlattığı benim için çok faydalı olan yöntemler var.bu yöntemlerden birisi de dilek kutusu oluşturmak.ben de bu teknikleri birleştirmeyi düşündüm dileğimi shamanic in verdiği olumlama cümlelerine uygun yazıp fax makinası hayalettiğim dilek kutuma atıvermek bi de küçük imgeleme-hissetme çalışması yaparsam ooo değmeyin keyfime

Bookmarks