Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: cymbella Nickli Üyeden Alıntı SeLeNaS teşekkürederim tavsiyen için yazmanın gerçekten çok etkili olabileceğini düşünüyorum senin gibi düzenli olarak yazmaya da en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum .aslında ek olarak da şöyle bişey düşündüm sevgili shamanic in anlattığı benim için çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-04-2010, 07:22 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough
Standart Cevap: Tanrı Ltd.Sti.'ne Faks Yollamak

Alıntı:
cymbella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SeLeNaS teşekkürederim tavsiyen için yazmanın gerçekten çok etkili olabileceğini düşünüyorum senin gibi düzenli olarak yazmaya da en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.aslında ek olarak da şöyle bişey düşündüm sevgili shamanic in anlattığı benim için çok faydalı olan yöntemler var.bu yöntemlerden birisi de dilek kutusu oluşturmak.ben de bu teknikleri birleştirmeyi düşündüm dileğimi shamanic in verdiği olumlama cümlelerine uygun yazıp fax makinası hayalettiğim dilek kutuma atıvermek bi de küçük imgeleme-hissetme çalışması yaparsam ooo değmeyin keyfime
Kendin için uygun yöntemi sen geliştireceksin cybella Ben ilk başladığımda daha düzenli yapabiliyordum ancak şu an çok yoğun çalışıyorum ve birde kursa gidiyorum.Yinede ne olursa olsun telkinlerimi gece uyurken bilgisayarımdan dinliyorum,hafta sonlarıda bu dediğim günlükleri tutuyorum.Yani mutlaka ama mutlaka ruhumu ve hayatımı zenginleştirmek için zaman buluyorum.
Hergün daha güzel olanı yaşıyorum ve şükür ediyorum.
Sevgiyle kal.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2010, 07:29 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road

SeLeNaS peki sen ilk yazmaya başladığında belli bi yöntemin varmıydı.yani kendinle sohbet tarzında mı yada olumlamalar şeklinde mi yoksa farettiğin değişimleri mi yazdın yoksa ortaya karışık mı yaptın:))).yani benim ki biraz "ilk cümleyi bulsam kitap tamam da "tarzı bişey.ne yapacağımı biliyorum ama başlangıç için bi ışık mı lazım ne??
Alt 04-04-2010, 07:51 PM   #13 (permalink)
Müşfik
Guest

Çok güzel gerçekten sevgiyle kalın..
Alt 04-04-2010, 10:03 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
SeLeNaS peki sen ilk yazmaya başladığında belli bi yöntemin varmıydı.yani kendinle sohbet tarzında mı yada olumlamalar şeklinde mi yoksa farettiğin değişimleri mi yazdın yoksa ortaya karışık mı yaptın:))).yani benim ki biraz "ilk cümleyi bulsam kitap tamam da "tarzı bişey.ne yapacağımı biliyorum ama başlangıç için bi ışık mı lazım ne??
Günlük değişim günlüğümde gün gün kendimde fark ettiğim değişimleri yazdım,ve hangi tarihde hangi telkini eklediğimi ve yeni telkin sonrası kendimde fark ettiklerimi yazıyorum.
Hedef ve plan defterimde,mesela;Nisan hedef diyorum ve o ay sonunda kaç kitap bitirmiş olacağımı,hangi ödemlerimi düzene sokmuş olacağımı,pazar günler düzenli olarak yürüyüşe başlayacağımı ... gibi hayatımı planlama&düzene sokma amaçlı notlarım var.
Gelelim en güzel olanına...Kendimi iyi hissettiğim,konsantre olabildiğim bir ortamda hayal gücümü harekete geçiren bir müzik eşliğinde o an ne yaşamak istiyorsam en kısa zamanda neyi yaşamak istiyorsam ve nasıl olmasını istiyorsam ( detaylı özelliklerini yazıp doğru şekilde sipariş vermek adına)onları yazıyorum.Ama hayatıma girdiğinde yaşadığım mutluluğu hissediyorum...
Bu şekilde bir çalışma yapıyorum.Tabi gün içinde mümkün olduğunca bunları hatırlamak,hissetmeye çalışmakda çok ama çok işe yarıyor.Bu şekilde hayatıma giren güzellikleri sizlerle en kısa zamanda paylaşmayı seçiyorum Sevgiyle ...
Alt 04-04-2010, 10:18 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road

SeLeNaS bilgierin için teşekkürederim.zaten benim HAYATIM DEĞİŞTİ defterim vardı en kısa zamanda günlük kısmı açmak istiyorum.taavsiyelerini göz önünde bulunduracağım .hem tavsiyelerinle hem teşvikinle beni heveslendirdin.çok yardımcı oldun teşekkürler
Alt 04-04-2010, 10:24 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
SeLeNaS bilgierin için teşekkürederim.zaten benim HAYATIM DEĞİŞTİ defterim vardı en kısa zamanda günlük kısmı açmak istiyorum.taavsiyelerini göz önünde bulunduracağım .hem tavsiyelerinle hem teşvikinle beni heveslendirdin.çok yardımcı oldun teşekkürler
Burada birbirimizi desteklemek varız cymbellacım.Seni teşvik edebildiğimi bilmek harika Bu konuda her zaman istediğini sorabilirsin.Hedef & istek günlüğünün en güzel yanı ne biliyormusun.Arada geriye dönük hedeflerine göz attığında ,bir çoğunun tamda istediğin gibi gerçekleşiyor olduğunu hepsinin teker teker hayatına girdiğini görüp sevinçle şaşaırmak,mutlu olmak.Daha nice güzel olayları ve insanlrı hayatımıza çeken yöntemleri paylaşmak dileğimleeee
Alt 05-04-2010, 10:26 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Beş Önemli Hayat Dersi

Birinci ve en önemli ders

Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi: “Her gün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir?..” Bu herhalde bir çeşit oyun olmalıydı.

Kadını yerleri silerken hemen her gün görüyordum. Uzun boylu, siyah saçlı bir kadındı. 50´lerinde falan olmalıydı. Ama adını nerden bilecektim ki!.. Son soruyu yanıtsız bırakıp kağıdı teslim ettim. Süre biterken bir öğrenci, son sorunun test sonuçlarına dahil olup olmadığını sordu. “Tabii dahil” dedi, hocamız… “İş yaşamınız boyunca insanlarla karşılaşacaksınız. Hepsi bir birinden farklı insanlar, ama hepsi sizin ilginiz ve dikkatinizi hakkeden insanlar, onlara sadece gülümsemeniz ve ´Merhaba´ demeniz gerekse bile…
Bu dersi hayatım boyunca unutmadım. Hademenin adını da… Dorothy idi.

İkinci önemli ders yağmurda otostop!..

Bir gün vakit gece yarısına doğru Alabama otoyolunun kenarında duran bir zenci kadın gördüm. Bardaktan boşanırca yağan yağmura rağmen, bozulan arabasının dışında duruyor ve dikkati çekmeye çalışıyordu. Geçen her arabaya el sallıyordu. Yanında durdum. 60´lı yıllarda bir beyazın bir zenciye hem de Alabama´da yardıma kalkması pek olağan şeylerden değildi. Onu kente kadar götürdüm. Bir taksi durağına bıraktım. Ayrılırken ille de adresimi istedi verdim. Bir hafta sonra kapım çalındı. Muazzam bir konsol televizyon indiriyordu adamlar. Bir de not ekliydi, armağanda… “Geçen gece otoyolda bana yardımınıza teşekkür ederim. O korkunç yağmur sadece elbiselerimi değil, ruhumu da sırılsıklam etmişti. Kendime güvenimi yitirmek üzereydim, siz çıka geldiniz. Sizin sayenizde ölmekte olan kocamın yatağının baş ucuna zamanında ulaşmayı başardım. Biraz sonra son nefesini verdi. Tanrı bana yardım eden sizi ve başkalarına karşılık beklemeksizin yardım eden herkesi kutsasın!.. En iyi dileklerimle, Bayan Nat King Cole.”

Üçüncü önemli ders size hizmet edenleri hep hatırlayın…

Bir pastanın üç otuz paraya satıldığı günlerde 10 yaşında bir çocuk pastaneye girdi. Garson kız hemen koştu… Çocuk sordu:
“Çukulatalı pasta kaç para?”
“50 cent!..” Çocuk cebinden çıkardığı bozukları saydı. Bir daha sordu:
“Peki dondurma ne kadar?”
“35 cent” dedi garson kız sabırsızlıkla, dükkanda yığınla müşteri vardı ve kız hepsine tek başına koşturuyordu. Bu çocukla daha ne kadar vakit geçirebilirdi ki? Çocuk parasını bir daha saydı ve “Bir dondurma alabilir miyim lütfen” dedi. Kız dondurmayı getirdi. Fişi tabağın kenarına koydu ve öteki masaya koştu. Çocuk dondurmasını bitirdi. Fişi kasaya ödedi. Garson kız masayı temizlemek üzere geldiğinde, gözleri doldu birden. Boş dondurma tabağının yanında çocuğun bıraktığı 15 centlik bahşiş duruyordu…

Dördüncü önemli ders yolumuzdaki engeller…

Eski zamanlarda bir kral, saraya giden yolun üzerine kocaman bir kaya koydurmuş, kendisi de pencereye oturmuştu. Bakalım neler olacaktı? Ülkenin en zengin tüccarları, en güçlü kervancıları, saray görevlileri birer birer geldiler, sabahtan öğlene kadar hepsi kayanın etrafından dolaşıp saraya girdiler. Pek çoğu kralı yüksek sesle eleştirdi. Halkından bu kadar vergi alıyor, ama yolları temiz tutamıyordu. Sonunda bir köylü çıkageldi. Saraya meyve ve sebze getiriyordu. Sırtındaki küfeyi yere indirdi, iki eli ile kayaya sarıldı ve ıkına sıkına itmeye başladı. Sonunda kan ter içinde kaldı ama, kayayı da yolun kenarına çekti. Tam küfesini yeniden sırtına almak üzereydi ki, kayanın eski yerinde bir kesenin durduğunu gördü açtı… Kese altın doluydu. Bir de kralın notu vardı içinde… “Bu altınlar kayayı yoldan çeken kişiye aittir” diyordu kral. Köylü, bugün dahi pek çoğumuzun Farkında olmadığı bir ders almıştı. “Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirebilecek bir fırsattır…

Beşinci önemli ders önemli olan vermektir…

Yıllar önce hastanede çalışırken, ağır hasta bir kız getirdiler. Tek yaşam şansı beş yaşındaki kardeşinden acil kan nakli idi. Küçük oğlan aynı hastalıktan mucizevi şekilde kurtulmuş ve kanında o hastalığın mikroplarını yok eden bağışıklık oluşmuştu. Doktor durumu beş yaşındaki oğlana anlattı ve ablasına kan verip vermeyeceğini sordu. Küçük çocuk bir an duraksadı, sonra derin bir nefes aldı ve “Eğer kurtulacaksa, veririm kanımı” dedi. Kan nakli yapılırken, ablasının gözlerinin içine bakıyor ve gülümsüyordu. Kızın yanaklarına yeniden renk gelmeye başlamıştı, ama küçük çocuğun yüzü de giderek soluyordu… Gülümsemesi de yok oldu. Titreyen bir sesle doktora sordu: “Hemen mi öleceğim?.. Ufaklık, doktoru yanlış anlamıştı, ablasına vücudundaki bütün kanı verip, öleceğini düşünüyordu.

Eğer burada anlatılanlar sizi hiç bir şekilde etkilemediyse içinizdeki bazı duyguları kaybetmişsinizdir. Aslında en önemli şey, elinizdeki değerlerin Farkında olup, kıymetini bilmektir… Gün gelir burun kıvırdığınız şeyleri de bir bakmışsınız yitirmişsiniz.. Sanırım hayattaki en kötü şeyde bu olsa gerek… Yaşamınızı ciddiye alın..!!

Ruhunuzun güneşi hiç batmasın.

Anonim
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 11:22 AM   #18 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Her iki paylaşım da çok güzel,,redflowers ve kumsal1980 teşekkürler,,,SeLeNaS sana da verdiğin ilham için teşekkür ediyorum canım.
Alt 05-04-2010, 11:41 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

harika paylaşım için teşekkürler
Alt 01-05-2010, 11:50 PM   #20 (permalink)
Teğmen

tuba_erva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 272
62 Mesajinıza toplam 195 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuba_erva is an unknown quantity at this point

ne denirki anlatmıs herseyi..sultanımızın sabah namazını kacırdıgı sırada yazdıgı dizeler geldi aklıma
uyan ey gözlerim gafletten uyan..;)
tuba_erva isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks